Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Palantir: zjisti si, jak funguje herní­ mechanika. Zaokrouhlování­ statů a podobnÄ. To co máÄ je hrozná slátanina nesmyslů.

 

Viem, že to nie je žiadna sláva, ale je to moja íşplne prvá postaviÄka a kým som sa zorientoval, už bolo neskoro. NieÄo by sa hádam dalo skorigovaÂť pomocou itemov, kariet a pod. ... lebo str,agi, dex a int už nižčie nebudíş (hlavne to int 2 ma straÄne mrzí­, lebo páve tie body by som potreboval na zokríşhlenie vit...)

Link to comment
Share on other sites

jj, ja jsem s obema buildy plne spokojeny (teda u druheho me vadi, ze Providence nehodim sam na sebe, nebo na jineho cruse/paladina ale to je holt nevyhoda toho skillu), s tim prvnim jsem prozil hodne casu pri nekolika ghuntech na ray/khalitz v GH a nemel jsem zadne problemy, diky lvl 10 healu uplne v pohode :) tech 44 DEX byl i zbytecny luxus :) ten druhy build, co je uplne bez dex, ten jsem jinde krome necro jeste nepouzil, ale zkusim ho nekdy vzit do GH :)

ohledne sword mastery, nekam ty body naklikat musim stejne jen bohate staci endure, provoke, increase HP recovery na 10, zbytek je fuk, kam to dam, magnum ani bash jsem u GC jeste nepouzil :) vsechny moje advance chary jdou z 50 jobu, nikdy z mensiho :)

 

edit: ted se divam na wiki a providence lze hodit na sebe/nebo cleny party a podle DB Target: Ally (spojenec) ze by spatne popisky? :)

 

Muzes sem napsat svoje staty?

Link to comment
Share on other sites

Aha,jsem reagoval na Sira De Billa,ale i tak diky:]

Quotoval jsi Anakina...

 

base staty

52 str

86 vit

99 int

 

Teď bych to asi jel trošku jinak, ale tohle vzniklo za běhu a na takovej equip, kterej jsem měl po ruce (3 vit chain mail s bathorkou a podobně). Nicméně 1 dex bych určitě nechal, jestli mám 1 nebo 30 je úplně jedno. A dávat 50-60 dex (aby měla vůbec význam)... to mi ta str přijde na nekromancery lepší, protože druhé GC je téměř vždy instantní díky isillám.

 

Být to na demon punguse / raye ..., tak bych jel full int, 70+ dex, str tak, aby padali vždy na 1 GC a zbytek vit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapominas na to ze ne kazdej ma na slotove brejle s isilou, na coz je ten build delanej a ne kazdej toho gc palacha pouziva v parte jen na nekrach, to uz je pak o to,m ze si udelas adv char na jednu lokaci s jednim typem equipu, coz je dost sux, ale tka kdyz ma nekdo na takovej, jak bych to rekl, LUXUS, cas a energii tak proc ne, stejne to ve vysledku na tech negrech udela rozdil takovy, ze mas o 1 mega expu za hodinu navic a to buh vi jestli, ptz ses stejne omezenej tim poctem negru na mape a tim, ze tam skoro nikdy nejses sam ze.

 

Osobne bych jel, HODNE dex, HODNE int a nejakou vit a nejakou str samozrejme str zaokrouhlene, 100 vit nevim na gc palacha na co, na curse mas bless, stun je i pri 70 az 80 vit komicky, na tahani incarnu, mouchy, satana a jinych veci ktere hazi tu sracku, co te zpomali mas palachy se snurou, lkcka ci hpcka a nikde jinde nevidim duvod k tomu mit 100vit, ale je mi jasny ze v tvojem buildu s 1 dex jsi stejne nemel kam jinam ty staty hodit nez do ty vity, takze mozna, ze sem to rozvedl i zbytecne.

Link to comment
Share on other sites

Jsme na Rebornu - slot brýle tu mají­ podstatnÄ nižÄí­ cenu než na jiných low-rate serverech (napří­klad na CzechRO byla cena brýlí­ obrovská, často mÄli lidi MvP kartu, ale ne brýle, do kterých to mohli vrazit, protože si je nemohli dovolit, taky proto tam byla cena z PvP turnaje tak výjimeÄná - vytáhnutí­ karty z kusu equipu). HodnÄ dex bez isill na necromancerech smrdí­ - dostaneÄ slow cast a seÄ tam, kdes byl. Jen 2 isilly ti zajistí­, že to dáÄ rozumnÄ. A ono se to nezdá, ale když natáhneÄ 5 necrů = 10 zombie slaughterů a taháÄ se slow castem GC, tak s vitou 80 mi to dost často přeruÄoval stun. Naví­c při tahání­ se drží­ HP a dual clown/dancka/linker/prof v uctivé vzdálenosti, takže rozhodnÄ nemůžeÄ Äekat bless, aby ti shodil pří­padný curse. Naví­c Äas od Äasu tu mouchu musí­Ä přestÄhovat a v té chví­li je 100 vit naprosto neocenitelná záležitost.

 

Ano, je to jen na jednu lokaci, ale to jsem nepopí­ral. Jak jsem psal, jinam bych jel klidnÄ 70+ base dex, ale v lokací­ch, kde toho tankujeÄ tolik a kde chytáÄ slow cast bych radči mÄl ty HP naví­c.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj,

Necromanceri hazej nejakej hnusnej status a crus pak nejde healovat a tusim ze ani neregeni (sazim na to ze to bude undead) jde necim zabranit aby to nahodil popripade zrusit nebo aspon jak co nejvic zkratit dobu pusobeni tohoto statusu.

Diky

bathory card v armoru

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...