Jump to content

Photo

Paladin - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
436 replies to this topic

#421 tomasv

tomasv

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 16 August 2011 - 08:27 PM

Ehm Anakine,co te primnelo expit dva skoro stejne buildy,nebo aspon ja tam nevidim rozdil:]
Elvin-Champion 99/70
ElvinII-Champion 99/69
ElvinIII-Champion 99/70
Saret-Sniper 99/70
Kathrin-High Priest 96/65
Eldarion-GC Palda 98/67

#422 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 16 August 2011 - 08:37 PM

Ehm Anakine,co te primnelo expit dva skoro stejne buildy,nebo aspon ja tam nevidim rozdil:]

prvni ma 25 dex, 2 str a druhej to ma obracene :) prvni ma full heal a druhej ma na ukor healu providence :)

a btw, tech paladinu s temito buildy mam nekolik :devil2:

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#423 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 16 August 2011 - 08:56 PM

Proč mi přijde, že tu lidi random klikají do kalkulátorů, aniž by se vůbec zamysleli nad herní mechanikou?

Palantir: zjisti si, jak funguje herní mechanika. Zaokrouhlování statů a podobně. To co máš je hrozná slátanina nesmyslů.
tomasv: nekra jsou pro GC naprosto úžasná lokace, takže není problém těch paladinů udělat víc. Osobně bych nejel ani jeden z těch buildů, ale pokud to Anakinovi vyhovuje, tak mu to kritizovat nebudu. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem si trochu osekal vit (100 s bonusem) a zvýšil str (asi na 70 s bonusem), takže je to GC o kus silnější - a ta nosnost se taky nezřídka hodí.
Anakin: heal bych jel naplno jen u nějakého paladina, který by mohl expit sám - což ti s méně jak 40-50 base dex moc nejsou (rozhodně to s nimi není nijak příjemné). Jinak máš priesta případně ještě ze stringů jako bonus. Já nejedu ani sword mastery (při GC to snad vůbec nepomáhá a při mlácení naprosto minimálně, radši větší magnum). Btw neomezuje tě ASPD když ti naskočí obě isilly a máš stringy? Jen jsem si pohrával s myšlenkou narvat na GC palacha cavalier mastery (bohužel jsem nepřišel na to, kde vzít víc jak 1 job - ten by ještě šel z healu). Možná kdybych nepotřeboval ten providence / BC...
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#424 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 16 August 2011 - 11:51 PM

To mas tak, za kazdou novou generaci borgu vznikne minimalne jedna slepice (kterou se to expi) a alespon jeden HP (kterym si hazis magni do expparty). ;)

#425 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 17 August 2011 - 11:52 AM

tomasv: nekra jsou pro GC naprosto úžasná lokace, takže není problém těch paladinů udělat víc. Osobně bych nejel ani jeden z těch buildů, ale pokud to Anakinovi vyhovuje, tak mu to kritizovat nebudu. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem si trochu osekal vit (100 s bonusem) a zvýšil str (asi na 70 s bonusem), takže je to GC o kus silnější - a ta nosnost se taky nezřídka hodí.
Anakin: heal bych jel naplno jen u nějakého paladina, který by mohl expit sám - což ti s méně jak 40-50 base dex moc nejsou (rozhodně to s nimi není nijak příjemné). Jinak máš priesta případně ještě ze stringů jako bonus. Já nejedu ani sword mastery (při GC to snad vůbec nepomáhá a při mlácení naprosto minimálně, radši větší magnum). Btw neomezuje tě ASPD když ti naskočí obě isilly a máš stringy? Jen jsem si pohrával s myšlenkou narvat na GC palacha cavalier mastery (bohužel jsem nepřišel na to, kde vzít víc jak 1 job - ten by ještě šel z healu). Možná kdybych nepotřeboval ten providence / BC...

jj, ja jsem s obema buildy plne spokojeny (teda u druheho me vadi, ze Providence nehodim sam na sebe, nebo na jineho cruse/paladina ale to je holt nevyhoda toho skillu), s tim prvnim jsem prozil hodne casu pri nekolika ghuntech na ray/khalitz v GH a nemel jsem zadne problemy, diky lvl 10 healu uplne v pohode :) tech 44 DEX byl i zbytecny luxus :) ten druhy build, co je uplne bez dex, ten jsem jinde krome necro jeste nepouzil, ale zkusim ho nekdy vzit do GH :)
ohledne sword mastery, nekam ty body naklikat musim stejne jen bohate staci endure, provoke, increase HP recovery na 10, zbytek je fuk, kam to dam, magnum ani bash jsem u GC jeste nepouzil :) vsechny moje advance chary jdou z 50 jobu, nikdy z mensiho :)

edit: ted se divam na wiki a providence lze hodit na sebe/nebo cleny party a podle DB Target: Ally (spojenec) ze by spatne popisky? :)

Edited by Skywalker, 17 August 2011 - 11:52 AM.

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#426 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 17 August 2011 - 11:55 AM

edit: ted se divam na wiki a providence lze hodit na sebe/nebo cleny party a podle DB Target: Ally (spojenec) ze by spatne popisky? :)

Na sebe to hodit nejde, měl sem pocit že na jiného paladina jo a na partě nezáleží.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#427 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 17 August 2011 - 12:00 PM

Na sebe to hodit nejde, měl sem pocit že na jiného paladina jo a na partě nezáleží.

Podle iROwiki to nema jit na (zadneho) crusadera/paladina, ze jen do party tam neni, pokud myslite ze by bylo vhodne a rozumne aby to bylo jinak tak http://forum.reborn....?showtopic=1653

#428 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 17 August 2011 - 12:01 PM

ted jsem to zkousel a nejde :) ani crus, ani paladin, v parte i bez party :)

skywalk9791.png

#429 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 17 August 2011 - 04:29 PM

Palantir: zjisti si, jak funguje herní mechanika. Zaokrouhlování statů a podobně. To co máš je hrozná slátanina nesmyslů.

Viem, že to nie je žiadna sláva, ale je to moja úplne prvá postavička a kým som sa zorientoval, už bolo neskoro. Niečo by sa hádam dalo skorigovať pomocou itemov, kariet a pod. ... lebo str,agi, dex a int už nižšie nebudú (hlavne to int 2 ma strašne mrzí, lebo páve tie body by som potreboval na zokrúhlenie vit...)

#430 tomasv

tomasv

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 17 August 2011 - 04:50 PM

jj, ja jsem s obema buildy plne spokojeny (teda u druheho me vadi, ze Providence nehodim sam na sebe, nebo na jineho cruse/paladina ale to je holt nevyhoda toho skillu), s tim prvnim jsem prozil hodne casu pri nekolika ghuntech na ray/khalitz v GH a nemel jsem zadne problemy, diky lvl 10 healu uplne v pohode :) tech 44 DEX byl i zbytecny luxus :) ten druhy build, co je uplne bez dex, ten jsem jinde krome necro jeste nepouzil, ale zkusim ho nekdy vzit do GH :)
ohledne sword mastery, nekam ty body naklikat musim stejne jen bohate staci endure, provoke, increase HP recovery na 10, zbytek je fuk, kam to dam, magnum ani bash jsem u GC jeste nepouzil :) vsechny moje advance chary jdou z 50 jobu, nikdy z mensiho :)

Muzes sem napsat svoje staty?
Elvin-Champion 99/70
ElvinII-Champion 99/69
ElvinIII-Champion 99/70
Saret-Sniper 99/70
Eldarion-GC Palda 98/67

#431 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 17 August 2011 - 05:12 PM

Muzes sem napsat svoje staty?

byly hned v tom prvnim prispevku, co jsem psal :)
ale klidne zkopiruji :)

prvni:
http://calcx.wushuan...baaacuaaaaHaHaa

druhy:
http://calcx.wushuan...baaacuaaaaHaHaa

skywalk9791.png

#432 tomasv

tomasv

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 17 August 2011 - 08:43 PM

Aha,jsem reagoval na Sira De Billa,ale i tak diky:]
Elvin-Champion 99/70
ElvinII-Champion 99/69
ElvinIII-Champion 99/70
Saret-Sniper 99/70
Eldarion-GC Palda 98/67

#433 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 17 August 2011 - 11:33 PM

Aha,jsem reagoval na Sira De Billa,ale i tak diky:]

Quotoval jsi Anakina...

base staty
52 str
86 vit
99 int

Teď bych to asi jel trošku jinak, ale tohle vzniklo za běhu a na takovej equip, kterej jsem měl po ruce (3 vit chain mail s bathorkou a podobně). Nicméně 1 dex bych určitě nechal, jestli mám 1 nebo 30 je úplně jedno. A dávat 50-60 dex (aby měla vůbec význam)... to mi ta str přijde na nekromancery lepší, protože druhé GC je téměř vždy instantní díky isillám.

Být to na demon punguse / raye ..., tak bych jel full int, 70+ dex, str tak, aby padali vždy na 1 GC a zbytek vit.

Edited by Sir De Bill, 17 August 2011 - 11:36 PM.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#434 kNowya

kNowya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 222 posts

Posted 01 September 2011 - 06:06 PM

Zapominas na to ze ne kazdej ma na slotove brejle s isilou, na coz je ten build delanej a ne kazdej toho gc palacha pouziva v parte jen na nekrach, to uz je pak o to,m ze si udelas adv char na jednu lokaci s jednim typem equipu, coz je dost sux, ale tka kdyz ma nekdo na takovej, jak bych to rekl, LUXUS, cas a energii tak proc ne, stejne to ve vysledku na tech negrech udela rozdil takovy, ze mas o 1 mega expu za hodinu navic a to buh vi jestli, ptz ses stejne omezenej tim poctem negru na mape a tim, ze tam skoro nikdy nejses sam ze.

Osobne bych jel, HODNE dex, HODNE int a nejakou vit a nejakou str samozrejme str zaokrouhlene, 100 vit nevim na gc palacha na co, na curse mas bless, stun je i pri 70 az 80 vit komicky, na tahani incarnu, mouchy, satana a jinych veci ktere hazi tu sracku, co te zpomali mas palachy se snurou, lkcka ci hpcka a nikde jinde nevidim duvod k tomu mit 100vit, ale je mi jasny ze v tvojem buildu s 1 dex jsi stejne nemel kam jinam ty staty hodit nez do ty vity, takze mozna, ze sem to rozvedl i zbytecne.
Sheep Champ GW
Knowya Creator
Beranek BB LK
Levent LK
Flawless PVM WSko
AmenMyBrother HP
Sentiment HP
Tiggar FS,Profa
Surgam Pala Devo
Dagon the Warlock HW
Hryzalka Ganba HW
Frodo Sniper
Neno Sniper
Hexor Stalker
Necrotic Torture SinxBreaker
Thautos Profa
LadyKathrin Dancka
Victory Bard
Focus Linka
kilika port Trznik
Laged Champ projekt
Kebap Stalk projekt
Sheewa HP projekt
OneManShow Heat SG
--------------------------------------------------------------------------------------------
Na GW nejcasteji budu za Tiggar/Professor nebo Sheep/Champ, staci dat vedet

#435 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 September 2011 - 06:30 PM

Jsme na Rebornu - slot brýle tu mají podstatně nižší cenu než na jiných low-rate serverech (například na CzechRO byla cena brýlí obrovská, často měli lidi MvP kartu, ale ne brýle, do kterých to mohli vrazit, protože si je nemohli dovolit, taky proto tam byla cena z PvP turnaje tak výjimečná - vytáhnutí karty z kusu equipu). Hodně dex bez isill na necromancerech smrdí - dostaneš slow cast a seš tam, kdes byl. Jen 2 isilly ti zajistí, že to dáš rozumně. A ono se to nezdá, ale když natáhneš 5 necrů = 10 zombie slaughterů a taháš se slow castem GC, tak s vitou 80 mi to dost často přerušoval stun. Navíc při tahání se drží HP a dual clown/dancka/linker/prof v uctivé vzdálenosti, takže rozhodně nemůžeš čekat bless, aby ti shodil případný curse. Navíc čas od času tu mouchu musíš přestěhovat a v té chvíli je 100 vit naprosto neocenitelná záležitost.

Ano, je to jen na jednu lokaci, ale to jsem nepopíral. Jak jsem psal, jinam bych jel klidně 70+ base dex, ale v lokacích, kde toho tankuješ tolik a kde chytáš slow cast bych radši měl ty HP navíc.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#436 Kurosaki Ichigo

Kurosaki Ichigo

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 20 October 2011 - 07:21 AM

Ahoj,
Necromanceri hazej nejakej hnusnej status a crus pak nejde healovat a tusim ze ani neregeni (sazim na to ze to bude undead) jde necim zabranit aby to nahodil popripade zrusit nebo aspon jak co nejvic zkratit dobu pusobeni tohoto statusu.
Diky

#437 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 20 October 2011 - 09:01 AM

Ahoj,
Necromanceri hazej nejakej hnusnej status a crus pak nejde healovat a tusim ze ani neregeni (sazim na to ze to bude undead) jde necim zabranit aby to nahodil popripade zrusit nebo aspon jak co nejvic zkratit dobu pusobeni tohoto statusu.
Diky

bathory card v armoru

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card