Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

Kdybych plánoval takový build já, tak bych to jel asi takto:

 

str 31+19

agi 74+21 (aspd 179)

vit 85+10 (18,7k HP s matyrem)

int 1

dex 74+26 (2x nimble glove)

luk 1

 

Oproti tvýmu buildu je trochu slabÄí­ ritual (asi o 250 na jednu ranu) ale výsledná dmg za sekundu je vÄtÄí­ protože má tento paladin dí­ky dex i vÄtÄí­ aspd. KromÄ toho gloria domini bude s touto dex ví­c než použitená :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

takze jen mala uprava,

 

Sword high

 

Sword Mastery 8

Increase HP Recovery 10

Provoke 10

Bash 10

Endure 10

Magnum Break 1

 

 

Paladin

 

Gloria Domini 2

Peco Peco Ride 1

Cavalier Mastery 5

Martyr's Reckoning 5

Faith 10

Holy Cross 6

Grand Cross 4

Sacrifice 5

Guard 10

Smite 3

Shield Boomerang 3

Shield Reflect 10

Defending Aura 5

 

z pressure jsem sebral 3 bodiky a dal do reflectu, necham pressure na lvl2

 

Staty zustavaji

 

Eguip expeni

Helm + Grand Peco Peco card

Iron Cain

Fin Helm

Shield + Andre egg

Chain mail + peco peco card

Blade + 4xFabre card

Manteau + Raydric card

Boots + Matyr card

Rosary + Spore card

 

Equip GW

Zherlthsh Mask(poopoo)

Iron Cain

Fin Helm

Mirror shield + thara

silk robe + ED

+10 Quadruple Bloody blade

+10 Triple Bloody Boned blade

Manteau + Raydric card

Boots + Matyr card

Rosary + Spore card

 

Goibnet´s Set zkusime vyhuntit :)

Link to comment
Share on other sites

Az na par bodiku stejnej build jako jsem jela ja. Ten build byl vymyslenej pred rokem a za tu dobu se hodne zmenilo.

Kdybych jela palyho znovu od zacatku, tak bych volila rozhodne vyssi dex. Vsichni tady zminuji, ze nestihnes vycastit pressure, jenze vetsinou s touto dex nestihnes vycastit ani sacri, coz je trosku vetsi problem.

Zvaz jeste staty ohledne dex. U vit je uz totiz prakticky jedno, jestli 80+ nebo 90+ - s dobrym GW equipem jde uchlastat vsechno a AD te stejne slozi na jednu ranu. Jeste by stalo za uvazeni dat int 1, expit te bude asi guilda, takze k expeni sp netreba, a v dobe profesoru je vetsi int akorat skoda bodu.

 

K HP equipu bych mozna jeste doplnila aliota do mantaku a u GW eq chybi marse do precastu. Misto spore bych dala radsi rosary s alligatorem a na hlavu feather berret.

 

GL, Anakine :)

Link to comment
Share on other sites

Az na par bodiku stejnej build jako jsem jela ja. Ten build byl vymyslenej pred rokem a za tu dobu se hodne zmenilo.

Kdybych jela palyho znovu od zacatku, tak bych volila rozhodne vyssi dex. Vsichni tady zminuji, ze nestihnes vycastit pressure, jenze vetsinou s touto dex nestihnes vycastit ani sacri, coz je trosku vetsi problem.

Zvaz jeste staty ohledne dex. U vit je uz totiz prakticky jedno, jestli 80+ nebo 90+ - s dobrym GW equipem jde uchlastat vsechno a AD te stejne slozi na jednu ranu. Jeste by stalo za uvazeni dat int 1, expit te bude asi guilda, takze k expeni sp netreba, a v dobe profesoru je vetsi int akorat skoda bodu.

 

K HP equipu bych mozna jeste doplnila aliota do mantaku a u GW eq chybi marse do precastu. Misto spore bych dala radsi rosary s alligatorem a na hlavu feather berret.

 

GL, Anakine :D

 

hmm, z Vitu se mi to brat nechce, ten chci mit max, pokud ale zrusim INT, prijdu o 105 SP ale DEX pak budu mit 40+8. coz je zhruba to co mam ted s crussem :)

a kdyz pak nasadim nimble glowe tak bude 40+16

 

Equip se bude muset jeste dohuntit =)

 

Diky GG, a doufam ze se tu jeste uvidime ;-)

Link to comment
Share on other sites

kdybych jel palu na sacri ritual tak jedu 99 vit dex 61+19 a zbytek agi (hodnÄ agi) ..možná trochu int aby bylo i na sacrifice protože přecejen s touhle dex by to Älo jeÄtÄ docela krásnÄ... a kdybych jel build na pressure tak bych k tomu přidal i sacrifice protože sou to oba skilly s cast timem .. takže 99 vit 90 dex trochu STR trochu int (na sacrifice je docela potřeba a když už tak ty BP přidaj aspoř ví­c SP) job by mi stačil jenom 68 což je o dost "jednoduÄÄí­" a má to docela dobrý výhody páÄ sacri vykástí­Ä krásnÄ rychle a ve stringách si zablbneÄ i s tim pressure

Link to comment
Share on other sites

TAAAAAKZE =)

 

Build je uz jasnej, tam se nic menit nebude, pressure je tresnicka na zaver icon_smile.gif pokud nekdy nejaky bude :P

 

Sword high

 

Sword Mastery 8

Increase HP Recovery 10

Provoke 10

Bash 10

Endure 10

Magnum Break 1

 

 

Paladin

 

Gloria Domini 2

Peco Peco Ride 1

Cavalier Mastery 5

Martyr's Reckoning 5

Faith 10

Holy Cross 6

Grand Cross 4

Sacrifice 5

Guard 10

Smite 3

Shield Boomerang 3

Shield Reflect 10

Defending Aura 5

 

 

A ted ty staty icon_wink.gif

 

STR 51+9

AGI 72+8

VIT 99+10

INT 2+7

DEX 40+8

LUK 1+3

 

ASPD 174.7

 

bez equipu icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

...

pressure s tak ní­zkou dex a jeÄtÄ jen na 2. levelu je ti úplně nanic, radÄji dej ty body do smite

 

edit: MichalPelc: hm, tak v tom pří­padÄ to asi význam nemá no. Ale i tak bych ty body dal radÄji třeba do boomerangu

Link to comment
Share on other sites

pressure s tak ní­zkou dex a jeÄtÄ jen na 2. levelu je ti úplně nanic, radÄji dej ty body do smite
Tady má bohužel smite nÄkdy od kvÄtna 2006 pevnej cooldown (bez ohledu na aspd) a stunnovat se s ní­m moc nedá, imo to jde lí­p bashem.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

muj (snad) budouci GC/shield paladin

 

str 21+9

agi 1+8

vit 61+10

int 99+7

dex 74+8

luk 1+3

 

skill:

 

sword:

 

Sword mastery 10

Increase HP 10

Provoke 10

Endure 9

Bash 10

 

paladin:

 

Demon Bane 3

Divine Protection 5

Holly Cross 6

Grand Cross 10

Heal 10

Cure 1

Faith 10

Peco Riding 1

Guard 5

Smite 3

Shield Boomerang 5

Shield Reflect 10

 

Co vy na to????

Link to comment
Share on other sites

SC moc dmg nedává :) a GC bys musel bejt fak hodnÄ dobrej a spí­Ä mí­t nÄkoho s gospelem a pořádnym equipem (nebo že bys vychytal nÄkoho s ED a málo HP .. na nÄj by se pak dalo) ale třeba sacri ritual s hodnÄ agi a max vit je docela killer .. myslim že bys tim dal ví­c jak tim GC ale i to GC může bejt sluÄný :) no a potom vÄc s pressure ... ze stringů kdybys nějak oÄéfoval delay tak je to taky nářez :)

Link to comment
Share on other sites

mno,tady je můj velmi ztřeÄtÄný build GC+sacri,rád bych věděl co zkuÄení­ hrači na to?xD

 

Str:30

Agi:29

Vit:69

Int:77

Dex:70

Luk:1

 

A ted skill:

 

Faith:10

Cure:1

Demon Bane:3

Divine Protection:5

Heal:7

HC:4

GC:10(na expy)

Guard:5

Smite:3

Pressure:5

Shield Reflect:5

Shield Boomerang:5

Shield Chain:3(na wizny a hunty)

Sacrifice:3

Sacrifice Ritual:5(na siny,rogue,mVp)

 

Chci jet bez peca(podle me Äkoda skill pointů-nikdy jsem ho nemelxD) :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

řek bych, že by takovej hybrid Äel udÄlat i daleko lí­p (při zachování­ vÄeho, co po nÄm požadujeÄ). Pro zaÄátek bych vypustil jeden ze skillů pressure / shield chain / sacrificial ritual a podle toho následnÄ upravil staty, aby se íşčinnost zbylých skillů zvÄtčila.

Link to comment
Share on other sites

Na SC má zase pří­ÄernÄ málo STR (nejenom na SC). MÄ to trochu připomí­ná Pejska a KočiÄku... :thumsup4:

 

Jinak souhlas s Vertolem, Ritual je u tebe hodnÄ zbyteÄný, tohle nezabije ani tu wiznu.

 

Pro íşplnost co je třeba pro to, aby skilly mÄly nějaký význam :

 

Ritual : VIT, AGI

Pressure : DEX

Shield Chain : STR, DEX

 

Ale určitě bych si vzal Peca, za jeden skill point zí­skáÄ vyÄÄí­ rychlost a o 1000 vÄtÄí­ nosnost. A to se podle mÄ rozhodnÄ vyplatí­.

Link to comment
Share on other sites

Podle mne nemá význam dÄlat takovéhleho hybrida. Když GC tak full int a ne takovýhle troÄky. Ano, bude se s tí­m dát expit, ale bude to hodnÄ hodnÄ Äpatný. GC crus/paladin zabí­jí­ potvory na kterých expí­ dejme tomu na 1-2 GC. S takovouhle ní­zkou INT by stejný potvory vyÄly tak na 3-4GC (odhadem). Takže nároÄnost na SP obrovská, regen ní­zký, sám sebe budeÄ extrémÄ přizabí­jet, nehledÄ na to, že potvory do tebe budou sekat dlouhou dobu (se sní­ženou def od GC). ProstÄ neefektivní­ a imho úplně zbyteÄné. Když už chceš paladina co se sám snadno sólo expí­, tak udÄlej battlehybrida, který si bude vpohodÄ sólovat s SCH

Link to comment
Share on other sites

Nebo spearquicken hybrid :thumsup4: Ale jahy má pravdu SCH má velkou výhodu krom expu jeÄtÄ v tom, že ti ponechává spoustu volných bodů na skilly a s tí­m si můžeÄ pohrát... gospel, sacri, reflect, guard, maxnout smite atd. atd. staÄí­ si vybrat podle toho co po tom patlovi budeÄ chtí­t.

 

EDIT: a IMHO kombinovat mezi sebou SCH, ritual a GC není­ statovÄ i skillovÄ efektivní­

Link to comment
Share on other sites

mÄ Älo hlavnÄ o to abych mÄl troÄku bojovÄ zamÄřenýho paladina...proto se mi hlavne lí­bí­ ritual,ten SC je dobrej třeba na wiznu a hunta(ale asi ho vypustim:D)Ten peco za 1 skill point mám sice rychlost a nosnost,ale k tomu jeÄtÄ 5 pointů na cavalier mastery(to se mi zdá docela dost,6 skill pointů se dá využí­t lí­p)...

Link to comment
Share on other sites

No on ani čistÄ ritual build s full vit a 100 agi toho moc nezabije. Když nějakýho hybrida, tak hi-dex sacri+pressure+Ätí­ty, full int GC+heal+BC nebo GC+Ätí­ty a nebo shielder s trochou agi a s GC (jako má Vormav). No a nebo můžeÄ dát přednost unikátnosti postavy před efektivitou a udÄlat si svůl vlastní­ osobitý build, který se ti bude lí­bit.

Link to comment
Share on other sites

Mno,tak nejdří­v jsem chtÄl jed High dex GC jako hlavní­ íştok,pak jsem si přeÄetl tenhle topic "bez sacri jen levná kopie" a znovu zvážil build...sacri ritual se mi zdal jako dobrej íştok proti sin a ostatní­ nepřátele...SC je taky dobrej,ale nemá 100%hit,ale dává docela dost(cast je taky rychlej)...rozhodne to vÄechno promyslim:D...equip je až otázka pozdÄjÄí­ho zamÄření­ buildu...

Link to comment
Share on other sites

Mno,takže sem to promyslel,vynechal Sacri ritual(thx Nanaki-nemyÄleno jako urážka:D),BCH je taky dobrá ale tu má už jeden paldo z guildy,takže pojdedu High dex GC+shield+pressure(jeÄtÄ přispůsobí­m VIT na gw/40 je málo,dám 60/)...VÄem bych ctÄl podÄkovat za radu a jeÄtÄ otázka k equipu:potřebuje paldo ví­c Mdef(silk robe + marc,mirror shield nebo valkirilie shield(dream) s tharou) nebo def(legion plate armor+ marc nebo peco peco,obyÄ shield s tharou)? :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrý by bylo vzí­t tolik def, abys přežil lexnutej sonic s EDP a endowem (při 60 vit možná bude nutný vzí­t jiný brnÄní­ než silku, která má málo def). SG a JT jde uchlastat vždycky, ale když tÄ něco dá na jednu, nemáÄ Äanci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

No,nevim jestli je to pravda ale slyšel jsem,že duntí­k(duntless assasin) dal v PvP s divinou,EDP atd. 200k dmg...nevim na koho,ale přeží­t jeden tenhle SB, na to musí­ bejt def alespoň 200,ne? :)

mno, 200k neni moc, da sa vytiahnut o dost viac...viz Elessi

....su to ale velmi teoreticke situacie, ktore na GW skoro nemozu nastat, realny dmg s GW redukciami a normalnou def je okolo 12-16k s lexou.

A este malickost...uz 100def znamena 100% redukcia voci fyzickym utokom, cize imunita...

Link to comment
Share on other sites

GC + pressek nevypadá až tak ÄpatnÄ, na obÄ je potřeba dost dex. Výsledný build se statama by mohl být dost podobný hybridu SD + SB sinx buildu, ale budeÄ si muset vybrat jestli dát hodnÄ int nebo hodnÄ str ale v obou pří­padech budeÄ mí­t pomÄrnÄ málo vit...

 

TroÄku OT... i na GW se může stát, že sin s linkou a EDP může mí­t wind endow a cí­l může být zmražený a tí­m se výsledná DMG jeÄtÄ zvýÄí­, ale je to jen čistÄ teoretické. Třeba na tom obrázku od elessiho... kdo by si bral na GW alici do Ätí­tu? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...