Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply
Ahojte jedu ritual pala

 

staty:

31+19

72+20

96+18

23+17

54+18

2+5

 

skilly:

h.sword - bash 10, provoke 10, endure 10 , IHPR 10 , magnum break - 9

paladin - pecopeco ride 1 , cavalier mastery 1, faith 10, guard 10, smite 3, shield boomerang 5, shield reflect 7, holy cross 6, grand cross 4, sacrifice 5, defining aura 4, gloria domini 5, matyr's reckoning 5,

 

a mam jeste 3 body mam to dat nebo rozdelit mezi smite/SB/SR a nebo dat rapid smiting?

skilly -

cavalier mastery na jedna ti sní­ží­ ASPD na 60%, což je hodnÄ výrazné

gloria domini (pressure) s dexou 54+18 má cast time přes 2 sekundy, což je naprosto k niÄemu

def aura lvl 4 - pÄknÄ lvl 5 aÂť to tolik nezpomaluje, pokud chceš chodit pomaleji než Änek, tak si ji ale klidnÄ nech ^_^

reflect lvl 7 - s reflectem lvl 10 vytáhneÄ o třetinu vÄtÄí­ efekt

shield bumerang lvl 5 - eh já myslel že je budeÄ mlátit meÄem po hlavÄ a ne Ätí­tem, na přeruÄení­ castu staÄí­ provoke (i když na lidi s ED nefunguje). Tí­mhle stejnÄ zabijeÄ jen noobiky

 

Jel bych reflect (10), def aura (5), guard (10), peco peco ride (1), cavalier mastery (5), sacrifice (5), sacri ritual (5), pressure (2) + prereq....

 

Staty -

Str je na poty fajn, s pecem je nosnost celkem sluÄná, takže to bych asi jel podobnÄ

Agi 72+20 -> cca 20 ran za 9 sekund, možná by stálo za to uÄetřit pár bodí­ků nÄkde a dát to sem

Vit 96+18 -> bez peca podle doddlera 21 578 HP s tidal + wool combem a green ferusem což je asi 22440 HP na rebornu, s vit 99 máÄ 21856 podle doddlera což je na rebornu asi 22730 HP (bez tÄch necklace se spore co asi poÄí­táÄ - takhle to máÄ zaokrouhlený jen s tidalama s green ferusem na 99+11 a accessorka jsou volný na smookieho a třeba Errende Ebecee)

Int je dobrá možná do PvP, ale pokud plánujeÄ paladina i na GW, tak stejnÄ jdeÄ přes 50% a bereÄ BP...

Dex je dobrá ví­ce ménÄ jen na pressure a sacri, což u sacri ritual paladina je celkem normální­. Pressure naví­c tak často nevyuží­váÄ, takže bych jel klidnÄ jen 42+18

Link to comment
Share on other sites

shield bumerang lvl 5 - eh já myslel že je budeÄ mlátit meÄem po hlavÄ a ne Ätí­tem, na přeruÄení­ castu staÄí­ provoke (i když na lidi s ED nefunguje). Tí­mhle stejnÄ zabijeÄ jen noobiky

Ono je nejlepsi kombinovat provoke a shield boomerang. clovek s ED a v pneume se najde jen malokdy ^_^ Ale s touhle str se tim nalozi fakt malo. DMG je prijatelnej az s 130 str a linkou. (v PvP ozkouseno 120 str+linka a na auroveho sinXe dmg cca 4000 :) ) S dobryma stringama to smazit do precastu ba namuselo byt sspatny.

Link to comment
Share on other sites

S tou wool scarf bych ty HP zrovna nepoÄí­tal, vÄtčina paladinů veme asi radči valkyria's manteau.

Erend Ebecee je dobrej akorát tak na prodej npc.

No a shield boomerang nc, "nÄkdo" si asi nevšim, že s levelama se zvedá jeho range.

Link to comment
Share on other sites

S tou wool scarf bych ty HP zrovna nepoÄí­tal, vÄtčina paladinů veme asi radči valkyria's manteau.

Erend Ebecee je dobrej akorát tak na prodej npc.

No a shield boomerang nc, "nÄkdo" si asi nevšim, že s levelama se zvedá jeho range.

Hmm tak varianty a valkyrja mantak...

njn je fakt že alligator je podstatnÄ lepÄí­, ale občas ta pneuma vyskoÄí­...

Hmm když nějakej skill nepoužiju, tak je mi úplně jedno jakej má range, ale pokud to chceš využí­t, tak mí­sto pressuru, protože ten má se sacri ritual paladinem hodnÄ dlouhej cast time...

 

Ono je nejlepsi kombinovat provoke a shield boomerang. clovek s ED a v pneume se najde jen malokdy ^_^

Mno když jdem proti RNR, tak co jsem si všiml tak mají­ spí­Ä marcy než EDÄka a hlavnÄ wizny bývají­ na sacri. Ale samozřejmÄ ani Sparda nemá tolik Äřůrek aby je pobral vÄechny :)

Link to comment
Share on other sites

K errendce- neví­m jak na rebu, ale od doby co autocast pneumy nefunguje v CP na ofiku tak každý radči bere alligaÂťky. A pokud bude na magnetu a tahat na sacri kdeco, tak pneuma není­ na magnetu to pravé ořechové ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ví­m, že to sem asi nepatří­, ale nenapadlo mÄ zrovna jiné mí­sto, kde oznámit, že tentokrát DEFINITIVNÄ jsem na RO skončil. Tudí­ž se touto mí­rumilovnou cestou s vámi louÄí­m a kdyby jste nÄkde vidÄli Vormava bÄhat, tak to nejsem já, ale nÄkdo ( jeÄtÄ neví­m moc kdo ) komu sem ho vÄnoval ( NEprodal, NEvymÄnil ani nijak jinak NEvyhandloval :D ) Jinak lidi co znám mají­ moje ICQ, a ti co bych jim chybÄl si ho určitě nějak seženou, třeba na lidech na profilu Gil-garad ho mám uvedený. Tak se mÄjte včichni pÄknÄ, aÂť se vám daří­ ve hře i v životÄ a určitě sem budu chodit a občas třeba něco přispÄju. S pozdravem jen váÄ Vormí­k :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak možná se po Äase dostanu přece jen k paldovi, ikdyž mi to jeÄtÄ dlouho potrvá, ale asi bych zkusil Sacri/Ritual paldu. Vzhledem k tomu, že Ritual seká rychlostí­ aspd, nahodil sem k tomu takovej troÄku dream equip, není­ to úplně na maximální­ zranÄní­ ritualem, ale ASPD by to mÄlo mí­t obrovskou...ale spí­Ä ta spotřeba potů pak, abych to vůbec přežil:-D

 

VÄe je s bless, agi, berserk potion:

 

99/70 (je to finální­ build, ale na ví­ce reálný 90. level sem mi to teÄ nechce přepoÄí­távat)

 

STR 51+19

AGI 74+22

VIT 99+25

INT 15+17

DEX 32+18

LUK 2+4

 

HP 25.351

SP 860

ASPD 183.02

Hit 149

Flee 195

 

Skilly za high swordmana:

Provoke 10

Endure 10

Bash 10

Inc. HP rec. 10

Magnum break 9

 

Skilly za Paladina:

Peco 1

Cav. mastery 5

Ritual 5

Faith 10

Holy Cross 6

Grand Cross 4

Sacri 4

Guard 10

Smite 5

Shield boomerang 3

Shield reflect 10

Def. aura 5

Magnum break 1

 

Equip:

Thin blade[2] s 2x fabre card +10% aspd

Goibne's set

Thorned shield[1] s redukcí­, na ritual pak s Andre egg card

Horn of the Buffalo - s Thorned Ätí­tem dává +10% aspd

Rosary[1] se Spore card

Fin helm

Iron cain

 

S naplusovaným equipem na +6 by vycházela DEF na 53 a MDEF na 38 což si myslí­m je celkem přijatelné.

 

Tak sem s kritikou:-)

Link to comment
Share on other sites

No, předpokládám, že s tí­m chceš jí­t na GW. Rituálovat jinde je ztráta potů, nebo bys musel mí­t rychlého priesta, to maximálnÄ.

 

Staty a Skilly celkem jsou, proÄ ne.

 

Ale equip, no, neví­m, neví­m.

 

Thin Blade - Přidává rychlost, OK. Ale pouze dva sloty, to nic moc. A Fabre? Proboha, na co?

Goibnet - Dost DEF a HP. Dobry, ale jsi bez redukcí­, s tvojí­ VIT si na tobÄ Creator docela pochutná. A Asura nejspí­Ä taky.

Do Horn of Buffalo dáÄ co ?

Link to comment
Share on other sites

 

Staty pomÄrnÄ OK, dal bych možná o 1 agi ví­c aby jsi mÄl 85 bez agiup na Älapání­ pastí­ :P Sacri předpokládám s tou dex hlavnÄ ze stringů.... a uber třebas i 1 str a vem AWE/EWE taky dávají­ def jestli ti jde o tohle, nebo komplet přepoÄí­tej str na pvm, na GW ji stejnÄ využijeÄ jen na tahání­ potů kde nemusí­ být zaokrouhlená... jedinÄ pak bash/empbreak :)

 

Skilly- hokej :) BuÄ se vykaÄlej na úplně na def auru nebo zapomeř na ten jeden bod do magnumu a dej ho do pressure na 1, bez def aury- sacri 5, boom 5, pressure 1, 1 bod kam chceš :)

 

equip- do accessory radči gatory, popří­padÄ smokáÄ/horong, goibnes set je možná dobrý tak na držení­ sacri kvůli kapacitÄ HP, naví­c s goibnem nemůžeÄ mí­t ani varianty/wool + tidal... a dost se použí­vá valky mant kvůli navýÄení­ reflectu. Jinak ber redukce a marc/ED/pecopeco do armoru.

Zbrař- reálné jsou 3 alternativy- 4slot dagger/sword class zbrař s hydrama (vysoká aspd), 4slot pí­ka (kvůli range), 4slot palica (nerozbitnost), na rebornu se využí­vá nejví­c první­ možnosti... a na empo mes/silver shotel/icepick kdyby to bylo nutný, jinak se k redukcí­m hodí­ i combat knife :P

Link to comment
Share on other sites

Tal abych se ke kritice vyjádřil :)

 

Ten goibne's set bych bral samozřejmÄ na Cacri a Ritual kvůli zvýÄení­ poÄtu hp a podme mÄ by se tak se dvÄma priestama a trochou tÄch potů dal Ritualem umlátit třeba i drak, ale asi by to bylo celkem nároÄný, podle kalkulátoru by to mÄlo jí­t celkem rychle, jeÄtÄ to zkusí­m na testu a uvidí­m jestli by to Älo. MeÄ s fabrema pochopitelnÄ taky kvůli RItualu a aspd a Horn of Buffalo sem přehlí­d že je slotovej, takže tam bych asi taky vrazil spore kartu (ale je mi to skoro lí­to to tam dávat). Mimochodem nechodí­ Anakin třeba právÄ s Ritualem na Tao Gunku? :)

 

Na GW bych to vidÄl samozřejmÄ na silku s marcem, tharu v mirroru, rosarka, feather beret, raydrica, tidalky, wool scarf a zbrař bych vzal spí­Ä nějakou s hydrama pokud bych poÄí­tal že tam s ní­ nÄkoho umlátí­m.

 

Presure bych nedával, stejnÄ bych to tahal až z paty, ale kdyby to bylo jen na levlu 1 tak by to možná Älo.

 

No a na empo by to možná nebylo Äpatný, aspd i bez Thin blade by byla pořád výborná.

Link to comment
Share on other sites

Tal abych se ke kritice vyjádřil :rolleyes:

 

Ten goibne's set bych bral samozřejmÄ na Cacri a Ritual kvůli zvýÄení­ poÄtu hp a podme mÄ by se tak se dvÄma priestama a trochou tÄch potů dal Ritualem umlátit třeba i drak, ale asi by to bylo celkem nároÄný, podle kalkulátoru by to mÄlo jí­t celkem rychle, jeÄtÄ to zkusí­m na testu a uvidí­m jestli by to Älo. MeÄ s fabrema pochopitelnÄ taky kvůli RItualu a aspd a Horn of Buffalo sem přehlí­d že je slotovej, takže tam bych asi taky vrazil spore kartu (ale je mi to skoro lí­to to tam dávat). Mimochodem nechodí­ Anakin třeba právÄ s Ritualem na Tao Gunku? :rolleyes:

 

Na GW bych to vidÄl samozřejmÄ na silku s marcem, tharu v mirroru, rosarka, feather beret, raydrica, tidalky, wool scarf a zbrař bych vzal spí­Ä nějakou s hydrama pokud bych poÄí­tal že tam s ní­ nÄkoho umlátí­m.

 

Presure bych nedával, stejnÄ bych to tahal až z paty, ale kdyby to bylo jen na levlu 1 tak by to možná Älo.

 

No a na empo by to možná nebylo Äpatný, aspd i bez Thin blade by byla pořád výborná.

 

Anakin si dal ritualem uz hodne bossiku, na solo, bez priestu :) ale ta spotreba WP a BP :whistling::drinks:

mam stesti, ze mi nemuzou zmenit guildnick, vid jirkane :prop:

Link to comment
Share on other sites

No jo, tak to asi půjdu huntit herby :rolleyes: Ale zas ta potovací­ taktika, to se tady myslí­m nikomu nedaří­ opakovat :rolleyes:

 

Anebo si udÄlám build podle toho jak tu postoval Pharaone - Shield chain. S lexou by pak mÄl dávat i gold aciduse na 3 rány takže by na tom možná Älo expit.

 

KaždopádnÄ momentálnÄ nemůžu dopustit na svoje GC, to je íşžasný skill (v kombinaci s Angeling kartou), takže se třeba nakonec rozhodnu, že pojedu GC/Heal/BC a bude :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Problém jsou ty dva priesti. Na GW ani nemysli, že bys je mÄl, mají­ spoustu jiné práce. Ani s poty to není­ moc velká sláva, když započítáÄ redukce, budeÄ skoro potovat ví­c, než protivní­k. Na potvory, když máÄ ty priesty, pokud bys potoval, stálo by to straÄnÄ moc. Ale když na to máÄ, prosí­m...

 

NicménÄ, meÄ s Fabre je na nic. Zase tolik HP naví­c nedostaneÄ, aby se to vyplatilo. Na GW je vÄc jasná, Hydry, na potvory dle druhu/elementu, pří­padnÄ velikosti. Pokud si vezmeÄ něco se Ätyřmi sloty (a kartami samozřejmÄ), máÄ ihned o 80% DMG ví­c. A to nakonec uÄetří­ jak Äas, tak ty poty, pří­padnÄ klávesnici priestům.

 

Já samozřejmÄ neří­kám, že Ritualem nejde nic zabí­t, to samozřejmÄ ne. Jiná otázka ale je, nakolik se to vyplatí­. Třeba toho draka (předpokládám, že mluví­Ä o potvorách jako je Acidus, apod) sice umlátí­Ä, ale za jak dlouho ? Asurák přijde a bum, potvora mrtvá.

 

Jo, a na GW mí­sto Mirror Shieldu spí­Ä Valkyrie Shield. UrčitÄ lerpÄí­.

Link to comment
Share on other sites

Problém jsou ty dva priesti. Na GW ani nemysli, že bys je mÄl, mají­ spoustu jiné práce. Ani s poty to není­ moc velká sláva, když započítáÄ redukce, budeÄ skoro potovat ví­c, než protivní­k. Na potvory, když máÄ ty priesty, pokud bys potoval, stálo by to straÄnÄ moc. Ale když na to máÄ, prosí­m...

 

NicménÄ, meÄ s Fabre je na nic. Zase tolik HP naví­c nedostaneÄ, aby se to vyplatilo. Na GW je vÄc jasná, Hydry, na potvory dle druhu/elementu, pří­padnÄ velikosti. Pokud si vezmeÄ něco se Ätyřmi sloty (a kartami samozřejmÄ), máÄ ihned o 80% DMG ví­c. A to nakonec uÄetří­ jak Äas, tak ty poty, pří­padnÄ klávesnici priestům.

Dá se s tí­m rozbí­t na GW wizna a expili jsme s kuřetem v labu na snipkách (když mÄly respawn jen na schodech). TÄch levlů jsem tam dal s priestem celkem nemálo...

Link to comment
Share on other sites

A co takhle build se str 130, něco agi, vit kolem 70 i s bonusem za job, Ätí­tem, jednoruÄní­m meÄem a sluÄnou int na to aby mohl v pohodÄ bashovat. Vzal by si nějakou +7 tripple bloody sabre na lidi nebo +7 double bloody boned sabre (nebo něco podobného). Mydlil by lidi bashem pří­padnÄ Ätí­tem, ale v pří­padÄ potřeby by dokázal i velice sluÄnÄ rituálovat, vycházelo by to asi na 19k hp s komplet equipem a Älupky rituálem by byly sluÄný. No a když by Äel na empo tak by nahodil thin blade, thorned shield a horn of Buffalo na vysokou aspd a mydlil by empo, to by Älo ne?

 

ZhodnoÂťte nápad a pří­padnÄ bych sem postnul komplet celý build.

Link to comment
Share on other sites

 

To samé co po nÄm požadujeÄ zvládne i perma swordman :rolleyes:

TeÄ vážne, připadá mi, že po paladinovi chceš něco úplně jiného než na co je stavÄný... Empo by u paladina nikdy nemÄlo být jednou z priorit, je to jeden z nejhorÄí­ch battle charů co mají­ možnost to empo rozmlátit... KonkrétnÄ tohle co jsi psal mi přijde jako vyhozený char. První­ ritual build mi přiÄel na staty dobrý, jenom equip a íşprava skillů...

 

Pokud poÄí­táÄ GW build tak agi využije jen ritual paladin... který zase nepotřebuje tolik str. Pak jsou tu SCH buildy (podle mÄ hodnÄ přeceřované)- nepotřebuje agi, potřebuje str vit dex

A pak dex vit str pressure potvory aÂť už se SCH do pvm nebo bez

Jo a pak GC paladinové :whistling:

K buildu si vyber jestli chceš sacri nebo gospel, vÄtčinou podle prereq skillů- to k Äemu je jednoduÄÄí­ cesta za mí­ř bodů :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Musí­m ří­ct, že já osobnÄ sem otestoval hodnÄ nejrůznÄjÄí­ch buildů témÄř vÄech povolání­ a zkouÄel sem jejich možnosti. PodlÄ mÄ jde s témÄř každou postavou udÄlat přesnÄ to co vyžadujeÄ pokud ho postaví­Ä a vybaví­Ä adekvátnÄ tomu co chceš. Na pak se to dá doladit equipem a ty možnosti podle nÄj mÄnit a využí­vat.

 

Paladin se dá využí­t velice dobře, podí­vej se jen na tu hromadu íştoÄkých, ale i obranných skillů, takže staÄí­ ho zamÄřit smÄrem který ti vyhovuje :rolleyes: Já dávám předsnost íştoku, support mÄ až tak moc neláká. SC paladin je podle mÄ velice dobrá varianta a přemýÄlí­m o ní­ s tí­m, že bych mu dal max STR, hodnÄ vit/dex a zbytek INT aby na pvm nemusel moc sedÄt (mám to vyzkouÄeno a osvěděeno). DMG velice dobrý, sluÄnej tank a při vhodným equipu může bejt velice dobrej basher i na gw (ale já gw neuznávám a pokud nebudu muset tak tam ani nepáchnu, nějak mÄ to neláká). K tomu bych mu naházel veÄkeré íştoÄné skilly co může paladin mí­t. Při dané int a atk by mohl mí­t i průmÄrné GC (ale nebylo to až tak super, prostě jen na takový obyÄ mobí­ky na expení­) anebo nahodit vÄtev s healem, to by mÄlo vyjí­t (ale taky by to nebylo až tak bezvadný). K tomu by se kvůli vyÄÄí­ dex hodilo pressure (myslí­m to jak vždy zasáhne a za každý skill level to myslí­m dává 400 dmg neredukovatelné).

 

Neří­kejte že bych mÄl zaÄí­t hrát za knechta, že ten je na íştok stavÄnej, protože knechti mi připadají­ nijací­, s crusem sem si užil daleko ví­c (a že jich mám nÄkolik a různýma buildama - zkouÄel sem co to dokáže a dokáže to hodnÄ) :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...