Jump to content
Reborn fórum

Main Chat


k3dT

Jakou chcete barvu Mainu?  

228 members have voted

  1. 1. Jakou chcete barvu Mainu?

    • Zelenou (barva guild chatu)
      58
    • Ruzovou (barva party chatu)
      24
    • Bilou
      101
    • Je mi to jedno
      45


Recommended Posts

sla by prej jaka koliv barva ale vypisovalo by se to nahore jako kdyz pise gm...nebo kdyz se ti ukaze "Konec GW" -doufam ze nekecam  :)

16507[/snapback]

 

a to by se mi libilo asi nejvic ;) pripomina mi to prikaz /b, jakej byl uplne na zacatku czechra - 2 roky zpatky.. kdyz sem zacinal s RO ;) to by mi nevadilo - na main chat chodi stejne jen lidi, kteri si ho zapnou dobrovolne, takze by to nikoho nerusilo ^_-

Link to comment
Share on other sites

Bilaaaaa :) Zelena se mi strasne plete s guild chatem, ve kterym probehne mnohem vic konverzaci nez ve verejnym.....

16536[/snapback]

JJ, jsem taky pro bí­lou. Stejne main chat má ohodnÄ ví­c spoleÄnýho s veřejným chatem, než s guildovní­m, nebo chatem v partÄ, takže proÄ by to mÄlo být jinak ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedna takova mala pripominka: me se muj party chat jevi vic jako oranzovy nez ruzovy, ale jinak je to jedno.... Skoda, ze nejde jeste nejaka jina barva. Verejny chat by klidne mohl byt, jak se navrhovalo modry a stylem by byl stejny, jako texty: "Truhly v hradech se respawnuly." nebo hlasky GMek. Pokud to nejde, nevadi, zkousnu i bilou barvu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JJ, jsem taky pro bí­lou. Stejne main chat má ohodnÄ ví­c spoleÄnýho s veřejným chatem, než s guildovní­m, nebo chatem v partÄ, takže proÄ by to mÄlo být jinak ;)

16574[/snapback]

 

Presne moj nazor, biela je najlepsia. Ono keby bola modra, ci ktora farba tak by som musel citat ten text hore. Co je dost onicom ked pisem s partou alebo vzdialenym kamosom a chcem sledovat este aj main, oci by mi skakali hore dolu :) sice ziadny super argument ale BIELA by bola najlepsia

Link to comment
Share on other sites

Presne moj nazor, biela je najlepsia. Ono keby bola modra, ci ktora farba tak by som musel citat ten text hore. Co je dost onicom ked pisem s partou alebo vzdialenym kamosom a chcem sledovat este aj main, oci by mi skakali hore dolu :) sice ziadny super argument ale BIELA by bola najlepsia

17689[/snapback]

omyl, ukazovalo by se to nehore i dole

Link to comment
Share on other sites

Hmm ta bí­la nic moc, zvláÄtÄ když chci sledovat main a zároveř držim ceduli s partou. Kdyby to Älo, tak by byla modrá super. Nepletla by se s žádným chatem, dokonce ani s ohlaÄování­m eventů, restartů, GW a mluvení­ GM. Jen s padnutí­m nějaké vzácne vÄci. Nebo jak navrhoval k3nny to udÄlat jako když se pí­Äe nÄkomu na PM, nebo naopak. PM kanál neni tak fregmentovanej jako guild a party chat, a dokonce by se zde nemuselo psát @m .... ale psát na PM jménem MAIN, teda podle toho co ří­kal k3nny. Ale vÄechno je na GM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...