Jump to content
Reborn fórum

Jak dlouho hrajete RO?


Ralok

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

No já hraji od ledna 2006, začal jsem na ROorDIE, pak na CzechRO. Následovala pauza o délce tří­ měsí­ců. Od června jsem hrál opět, měsí­c na CzechRO, pak na LuckyRO Hard(high rate, není­ to to správný RO) a už asi týden na Rebornu(no snad tady i zůstanu, íşčet mám déle kvůli pročí­tání­ forka). Tak bych popsal moji pouť po českých free serverech. :mml:

Link to comment
Share on other sites

já od chví­le když jsem v trafice vidÄl score a tam dvd s ragnarokem:řek sem si"heh to vypadá hezky co to asi je?"tak sem si score koupil a jako vÄtčina sem zaÄí­nal na czechro...ale fakt netučim kdy to score vyÄlo :air_kiss: doplřte mi prosim nÄkdo info :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja kdyz jsem mel eurotel GPRS ,tak jsem napsal jednomu kamosovi ,co mel tez GPRS ,tak jsem se ho zeptal co tak hraje nebo co zna za hry , s kterymi by se dalo aspon trochu hrat, kdyz ma clovek ping 500 (:....tak rekl,ze zna neco jako ragnarok,tak jsem si rekl,ze jsi o tom neco najdu....tak jsem se nejak k tomu dohrabal , stahoval jsem to asi tyden (:,protoze v tu dobu , kdyz jsem jeste nevedel, ze kdyz clovek stahuje pres fpt, tak je docela vyhodny to stahovat pres programy a ne pres IE ,pres ktery to casto pada.. :D .... Takze hraju skor od sameho zacatku vzniku czra (: , ale bohuzel asi tak 2/3 lidi me nezna a ani o me neslyselo (: i presto ,ze hraju tak dlouhou dobu .....i teda s dlouhymi prestavkami.. (: ....tedka uz taky nejak prestavam... :D

Link to comment
Share on other sites

Hm ja hraju RO od zari/rijna 2004 kdy me k tomu prived bratr ... to jsme hrali jeste s Shadem (Thoeris) na Czechru. A pak od zacatku s prestavkami (na maturitu napr. :D) na Rebornu. (mezitim obcas nejaky high rate kvuli vyzkouseni novinek v RO)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

v breznu 2005 jsem tusim zacal a chapal jsem RO jako barevnou vetnamskou kravinu:D

 

Já jsem na tom stejnÄ. Jen jsem zaÄal na zaÄátku roku 2006. ZpoÄátku jsem si dÄlal z kámoÄe srandu, ale když mi to dal vyzkouÄet, už jsem se odtéto hry nehnul. Podle mÄ to je The best game on the world

Link to comment
Share on other sites

Jsem asi dost pozadu když jsem zaÄal na Rebornu až v ří­jnu 2005? :) Předtí­m jsem hrál asi dva mÄsí­ce na Czechru, ale i když jsem nechtÄl, tak mÄ kámoÄ přetáhl na Reborn. ZaÄal jsem to nějak chápat vÄechny pravidla atp. a považuju se za profí­ka s low levlem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Hraju nějak od zaÄátku czechra, asi 2-3 mÄsí­ce po tom co to rozjeli.

Včimla jsem si jak tu hodnÄ lidí­ ří­ká že zaÄlo hát z CD ve Score. Jo to nás pÄknÄ Ätvalo, paÄ přiÄlo moc lidí­ a zaÄlo to lagovat a padat jeÄtÄ ví­c ;DD

Link to comment
Share on other sites

Hraju nějak od zaÄátku czechra, asi 2-3 mÄsí­ce po tom co to rozjeli.

Včimla jsem si jak tu hodnÄ lidí­ ří­ká že zaÄlo hát z CD ve Score. Jo to nás pÄknÄ Ätvalo, paÄ přiÄlo moc lidí­ a zaÄlo to lagovat a padat jeÄtÄ ví­c ;DD

 

Bohuzel nemuzu nesouhlasit.... tehda to byla pekna katastrofa.... Halvne kdyz se pak do orc dungu kde tehdy bylo 200 orc zombaku (expilo se tam tak dobre ze si to ani nedokazete predstavit - udelal jsem tam tehdy Hunterovy 90ku protoze BB byl jeste trochu buglej :) )zacalo srat nejak moc wizen. To uz sem pak byl nepricetnej :P Musel jsem ty nooby vyhanet tim ze sem jim vyziral Vlaky ktere jim Knechti tahali. Ono s tim buglym BB to slo tak lehce. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moj zaciatok nastal pred tromi rokmi nainstalovanim RO, za ktorym stal moj demonicky brat.

A naucil ma to hrat :)

Nasledovalo CzeChro, de som bola asi rok, vyskusala som Reborna, asi dva mesiace som aktivne hravala Nameles, potom Slovakro, de sa mi darilo, ibaze pred casom prisiel wipe a ja som uz nemala dí´vod tam ostat.

A potom brat navrhol, ze si tu zalozime guildu, tak som nakopla svoj stary ucet, ktory som si zalozila pri prestavkach v hrani Slovakro a. som tu.

Uvidime, ako dlho tu vydrzim.

 

None Hope -blacksmith

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja som sa k RO dostal cez spoluziaka a som mu za to doteraz vdacny. Zacal som na Reborne asi 4 mesiace pred wipom a hral som aj po wipe asi 4 mesiace paralelne s inymi high rate servermi co bolo asi aj pricinou preco som si dal prestavku az do vianocnych prazdnin 2006 a od vtedy hrajem a dufam ze aj este dlho hrat budem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...