Jump to content
Reborn fórum

Jak dlouho hrajete RO?


Ralok

Recommended Posts

Včichni od Score, a já od DoupÄ DVD. Takže tak od 8:12 hodin veÄer, 22. dubna kolem roku 2005...ZaÄal jsem na FinalRO, jenže po jednom krásném nedÄlní­m odpoledni se dostavil wipe (ne že bych tehdy tučil, co to je) a přes NamelessRO sem se pred dvema tydny dostal az sem...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Uz to asi nejaky ten patek bude kdy jsem poprve zacal hrat RO. Seznamil me s nim muj kamos ze skoly. V Prvni moment jsem myslel, ze je to ta nejvetsi blbost co jsem kdy na PC videl, ale jak vsichni vime zdani klame :(

A je z toho laska, ktera trva uz 2 roky... :(

Zacinal jsem na czRO ( Mam pro nej jednu prezdivku: " Server, ktery je zapnuty..." , kdo na nem hral mozna pochopi :-P ), ale nejlepsi pocit pri hrani mam na serveru Reborn...

Timto chci dat hold GM teamu a vsem kteri se na nem podileli... :D:(:)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

Hraji od tohoto patku:o). Hra je to hezoucka, jenom mi vadi, ze jsem krom mesta vsude sama. Nezacinate taky nekdo Ragnarokem? Rada bych vytvorila stabilnejsi dvojici, trojici, s kterou to tu muzu vsechno prosmejdit.

budu rada, kdyz se mi nekdo ozvete,at uz ve hre, nebo tady. Ksenija.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ZkouÄel jsem různé free online hry a v rámci testování­ nainstaloval ragnarok a klienta czechro, cca dva týdny před wipem na rebornu.

 

Sotva jsem trochu pochopil ovládání­ hry a uÄetřil na nějakou tu ÄavliÄku a Ätí­t tak nastal jeden z mnoha výpadků czechra. Nadržen na hru jsem objevil reborn a rychle instaloval jeho klienta. ÂŽe je hra v testovací­m režimu jsem se dozvěděl nÄkolik dní­ před wipe.

 

A pokud nezemřel, tak tu hraje dodnes. To je vÄe dÄti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Unor 2005 na CzechRO. Timto zdravim Zdenicku :gun2:

Jaj, ja tenhle topic nasla az dnes, takze se omlouvam, ze pozdrav opetuji tak pozde:o) Teda doufam, ze jsi ten Josifek co si myslim, a ja ta spravna Zdenicka:o)

Jinak jsem se dostala k RO asi v listopadu 2004, pretahl mne z AOE II Hwi Nori. Ma prvni postava na CzechRu byla ANNED, ( GC crusaders) po celou dobu v guilde Old_school. Pri planovane delsi prestavce CzechRa (kdy se prechazelo na novou svn s adv. class) jsem zkusila Reborn. Tu byla prvni postava HW Naomi a po rozpadu guildy na Czechru jsem presla sem nastalo:o) A uz se mne nezbavite :listen:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

když už tu pí­Äe každý... zaÄátek na czechRO asi půl roku před zavedení­m adv classů, s tÄma sem skončil (můj bývalý GuM, Valior furt hraje a je to docela známá postaviÄka :drool: ), pak pauza a loni po vánocí­ch sem zaÄal smrdÄt tady :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz se to tu tak rozjizdi tak taky neco prihodim :D

 

Zacal jsem hrat nejak na prelomu brezna/dubna minuleho roku - do ted si pamatuju jake pazvuky vydavaly ty podivne zaby v novice arene, kdyz sem je pizlal knifem :)

Link to comment
Share on other sites

Uch no ja hraju od cervence 2006 :D a to jen proto ze me sem muj nejmenovany bratr zatahl :)

 

 

Hm jaa hraju od cervence 2006 kdyz jsem se uplne desne nudila a bracha ma to naucil :)

 

mavate aj vy deja vu?

 

btw ja hravam od zaciatku roku 2005 :P pol roka len tak 4 fun na kazdu postavu som sa vykaslala na lvli 30 pokial neprisiel wipe na reborne...

tomu sa hovori zahodene mladi :)

Link to comment
Share on other sites

RO hraju snad od 2004 roku .... pul roku na 56kbps modemu na CZro za sage :D (cely dny vlackovani alarmu v clock toweru a zabijeni heavens drivem), kde jsem potkal i pul GM tymu :) konkretne Ren, Baala a Kocu. Pak nastala asi 3/4 rocni pauza na L2 a pak reborn. Pak prisel prvni champ, pak nasledne prvni smazanej advanced char a pak uz jenom dny, tydny a mesice hunteni, expeni a gw.

Link to comment
Share on other sites

Porpvé jsem RO spatřil asi tak v roce 2004-2005, už jsi to přesnÄ nepamatuju, to jsem nevÄl ani o co přesnÄ de. ZaÄal jsem na czechRO, hrál jsem to tak 1-2 mÄsí­ce a potom dlouhá pauza do ledna 2006, kdy jsem si to chtÄl znova zahrát. A od té doby to hraju s jednou nebo dvÄmá mÄsí­Äní­ma pauzama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak ted jáááá:))

 

Kde zacit...mno tak RO sem poprve videl nekdy v kvetnu roku 2006, kdy muj braska ( Lentilka ) hraval nejcasteji v magme, a me se ty golemove nelibili, a premejslel sme proc jsou zmrzli a proc ho nezabijeji, velmi casto se mi chlubil svejma tehdejsima uspechama, ja to poustel jednim uchem dovnitr a druhym ven pac sem tomu nerozumel, a a nezajimalo me to :D

Prisel cas Vanoc, roku 2006, a ja sem se docela nudil, a bracha at to jdu zkusit, tak ze z ty nouze jsi to pujdu vyzkouset...zalozil mi knajtika, a uz to jelo, postupne objevovani sveta, ziskavani novych kamaradu, expeni v niffu apodobne,...

Tehdy to bylo o nicem jinem nez je to dnes, aspon z meho pohledu, ale na svoje zacatky vzpominam docela rad:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Na Rebornu teprve 2 mÄsí­ce, ale asi v rozmezí­ před 7-5 lety jsem hrál na CzechRO. Pa ksem na nějakou dobu přeÄel na jiné MMORPG, pak na poÄí­taÄovou neaktivitu a nakonec zpátky ke starému dobrému RO.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...