Jump to content
Reborn fórum

Novice GW


Draxlith

Kdy chcete Novice GW ?  

76 members have voted

  1. 1. Kdy chcete Novice GW ?

    • Utery 20:00
      17
    • Sobota 18:00
      28
    • Nedele 20:00
      8
    • Ctvrtek 20:00
      23


Recommended Posts

Patek a dny kdy jsou normalni GW zamerne vynechavam kvuli tomu, ze vetsina hracu ma SN jako druhou postavu a v patek se chodi "ven". :thumbdown:

 

Pred [ /omg ]em to bylo v Utery od 20:00a v Sobotu 18:00, ale zatim bych nechal GW jen jednou za tyden, s tim ze drop z hradu bude jen v ten den kdy se konaji GW jako pred [ /omg ]em.

 

Podle ucasti se pak muze udelat anketa o dalsich GW, ale nevidim valne ucast, protoze i ti, ve ktere jsem vkladal nadeje uz moc casto online. Nevim jak ve WoN, ale u nas jsem za posledni 3 dny byl online sam.

 

Edit: bylo by dobre, kdyby hlasovali prevazne lidi, kteri na NGW budou chodit a nebo to planuji :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Patek a dny kdy jsou normalni GW zamerne vynechavam kvuli tomu, ze vetsina hracu ma SN jako druhou postavu a v patek se chodi "ven". :whistling:

 

Pred [ /omg ]em to bylo v Utery od 20:00a v Sobotu 18:00, ale zatim bych nechal GW jen jednou za tyden, s tim ze drop z hradu bude jen v ten den kdy se konaji GW jako pred [ /omg ]em.

 

Podle ucasti se pak muze udelat anketa o dalsich GW, ale nevidim valne ucast, protoze i ti, ve ktere jsem vkladal nadeje uz moc casto online. Nevim jak ve WoN, ale u nas jsem za posledni 3 dny byl online sam.

 

no vis ono nebylo proc SN expit a vubec hrat .. ja sam sem ho zakopal uz pred delsi dobou .. jen si nejsem jisty estli WoN je vubec v provozu .. a taky by to chtelo udelat nejak pred GW nejakou naborovou akci kde by se delili lidi mezy dve gildy..

Link to comment
Share on other sites

no vis ono nebylo proc SN expit a vubec hrat .. ja sam sem ho zakopal uz pred delsi dobou ..  jen si nejsem jisty estli WoN je vubec v provozu .. a taky by to chtelo udelat nejak pred GW nejakou naborovou akci kde by se delili lidi mezy dve gildy..

17909[/snapback]

Ta naborova akce by nebyla spatna, protoze bych nechtel aby to dopadlo, ze bude hrat jedna guilda, protoze by ta druhe nemela sanci. I kdyz by se mi tezko loucilo se skritkama. Doufam ze na ty GW bude chodit mnoho lidi a ze zacnou lidi expit sve noobiky kdyz uz budou mit nejaky ten impuls.

Link to comment
Share on other sites

hmm ... nebylo proc hrat SN .... tak proc ho hrat vubec ? To je snad jedina zaminka mlatit se hlava nehlava na GW ?

Pro me ne, ja si uzivam to, SN je od ostatnich zvlastni tim ze muze v urcitych vecech dosahnout vis nez jakykoliv 2nd class (insta cast, nebo flee nad 300 napr.) a s tim co je mu dano dokazat to nejlepsi co jde. Proto ho hraju, ne abych ruloval na GW. :whistling:

 

 

ze zivota:

Dneska jsem s partou expil v jupe ... ve vlackovani jse int/dex build dost omezeny tim, ze se ho zadna potvora nesmi ani dotknou jinak instantne lezi, ale presto se mi darilo udelat valky i o 10+ potvor.. nakonec jsem, ale nasel svuj ukol v ressovani ostatnich tahacu, protoze mam uz dex okolo 125 takze dokazu ressnout aniz by se ke me stihly dostat potvory.

Link to comment
Share on other sites

Ta naborova akce by nebyla spatna, protoze bych nechtel aby to dopadlo, ze bude hrat jedna guilda, protoze by ta druhe nemela sanci. I kdyz by se mi tezko loucilo se skritkama. Doufam ze na ty GW bude chodit mnoho lidi a ze zacnou lidi expit sve noobiky kdyz uz budou mit nejaky ten impuls.

17911[/snapback]

Ja myslí­m, že mluvit o náboru je jeÄtÄ celkem předÄasný, protože way of novice mají­ taky celkem dost Äelnů, stejnÄ jako Skří­tci. No takže myslí­m, že pokud by se Älo do gw, tak klidnÄ můžem zkusit tuhle sestavu, ne? U nás taky je dost postav, kteří­ ří­kali, že na gw nebudou ani chodit, takže to vidí­m celkem na vyrovnanej zápas mezi náma a way of novice. Jinak, jak jsem už psal, já bych byl pro íşterý 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Rozdeleni sil bude nutne, z vlastni zkusenosti vim ze jeden High lvl at uz int/dex nebo str/agi dokaze ty mensi lvli bez vetsi namahy rozmlatit na ..... kousicky. :)

Za Meli na 99 jsem dokazal udrzet Emproom (stejnej jako v pront 1) sam proti 5 SN, kteri byli lvli tka 80 - 90. ( I kdyz je pravda ze na moji strane stali zasoby Ygg. berry z hradu :), ale ty jsem pouzival jen na manu s HP problem nebyl :) )

Link to comment
Share on other sites

Rozdeleni sil bude nutne, z vlastni zkusenosti vim ze jeden High lvl at uz int/dex nebo str/agi dokaze ty mensi lvli bez vetsi namahy rozmlatit na ..... kousicky. :)

Za Meli na 99 jsem dokazal udrzet Emproom (stejnej jako v pront 1) sam proti 5 SN, kteri byli lvli tka 80 - 90. ( I kdyz je pravda ze na moji strane stali zasoby Ygg. berry z hradu :), ale ty jsem pouzival jen na manu s HP problem nebyl :) )

17926[/snapback]

 

 

to ti klidne verim ale 99 = 2K hp navic ne?? :) a s instantem.......skuste najit nova co ma pak sanci (jedine nekdo jiny s instantem)

 

Edit: jeste k tomu casu me by to vyhovovalo pouze ve vsedni dny a to utery by bylo nejlepsi

Link to comment
Share on other sites

Rad bych se zucastnil, ale bohuzel pro me pripada v uvahu pouze nedele... :), ktera asi neklapne.  Tak aspon budu drzet palce Skritkum :)

18064[/snapback]

V nedÄli fakt ne, bo o ví­kendu mám vÄtčinou nějaký akce, či teÄka jezdí­m na hory, takže neví­m, jak bych to zvládal. KaždopádnÄ je rozdí­l mezi 80-90 vs. 99 a 50-60 vs. 80-90. Na 99 s instant castem je jasný, že není­ problém sejmout plno menÄí­ch lvlů, ale když instant nebude, tak je celkem dost velká možnost, že se nÄkterýmu z menÄí­ch lvlů podaří­ stone curse a potom, už myslí­m ani lvl 90 nepřežije pří­mej zásah 10 fireballem při int 70. A jestli jo, tak hned dostane dalÄí­ SC a je po problémech :)

Link to comment
Share on other sites

Nebudu tu prozrazovat svoje GW finty... ale vetsinou me dostali spis agi/str na mammonite nez int/dex ... jelikoz jsem mel velkou int mdef + asi 25% redukce

18083[/snapback]

Njn, ale myslí­m, že FW může agi/str SN udržet od tÄla na dost dlouho na to, abys je dostal na dálku. KaždopádnÄ ta mdef u int/dex SN je fakt dost velká, takže je asi jí­t proti takovýmu buildu s agi/str.

Link to comment
Share on other sites

Tak anketa nedopadla moc presvedcive... zatim to teda nastavim na ctvrtek 20.00 - 21.00. Opraste sve supernovice :) Novy system GW mam skoro hotovy.

19075[/snapback]

Jupí­í­í­! Už se moc tÄÄí­m na nGw :) Tak to abych si SN poexpil tak na 80, aÂť to už troÄku povalí­m ;) Supr /no1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...