Jump to content
Reborn fórum

Star Gladiator


Thror

Recommended Posts

Ovlivnuje Running % sanci na Break Fall ?

22556[/snapback]

 

Running+Breakfall funguje, ale jr to troÄku jinak než pí­ÄeÄ. Breakfall je normálnÄ jen proti ranged íştokům, ale pokud máÄ na sobě bonus zí­skaný z Runningu, tak funguje i proti melee. Jenže ten bonus z Runningu zí­skáÄ jen pokud nemáÄ žádnou zbrař a nasazení­m zbranÄ se zruÄí­. Takže SG zrovna tohle asi moc často nevyužije...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply
A dalsi otazka:Mapy zaznamenam jen 1. Ale jak je to u hatred muzu u nej menit cile a nebo take jednou zaznamenam a jiz menit nemuzu. Predpokladam ze Warmth/confort/blessing/fury funguje jen na te urcite mape.

 

Posledni otazka: K3td/Loony otestovali jste SG tak ze nebudou zadne dalsi zasadni zmeny ? Nema nic jako kopy bez delay ani vyrazne bonusy na DMG... jedine co ma je 190ASPD a to se da otestovat. Pokud chcete rad se k testingu pripojim, ale nechtel bych zase venovat spoustu casu vyexpeni postavy, kterou nakonec zakazete. Radeji tedy pockam az padne rozhodnuti ZE JE OTESTOVANO aspon trosku.

 

Vim ze je to dost otazek, ale jinak nez vyctenim z DB to nezjistim.

Predem dekuji za odpovedi.

22556[/snapback]

S tým Hatredom si niesom istý, meniÂť by sa nemal daÂť, malo by to byÂť nieÄo ako Feeling. Ale bojí­m sa to sám otestovaÂť, lebo ak to náhodou už funguje správne, dám si to natrvalo na nejakíş prí­Äeru a budem musieÂť prosiÂť o reset hatredov? o_O A neviem či sa s tým nieÄo robilo, ale Hatred mi nečiel použí­vaÂť na prí­Äery, priÄom by zjavne na ne fungovaÂť mal...na hráÄov čiel hodiÂť normálne.

 

SG žiadne výrazné bonusy na atk nemá (ehm, whirlwind kick 400% atk?), sí­ce skill Union je docela dobrá vec, ale má to prí­liÄ veÂľa podmienok a nevýhod (si eÄte slepejÄí­ ako obyÄajne, musí­Ä maÂť linku, a keÄ moc íştoÄí­Ä mí´žeÄ na to umreÂť)...s tým vysokým aspd by som to až tak hrozne nevidel, agi chary aj tak missujeÄ, low vit chary by si na vysokom lvli sejmíşÂť už mal, a str char Âťa umláti, lebo dávaÄ vÄetko do str a agi a máÄ málo vit :)

 

edit: Asi eÄte poexpí­m toho svojho SG, som zvedavý aké to je na vyÄÄí­ch lvloch :) KeÄ mám sféry od monka už sa s tým dá aj sólovaÂť niff ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PřeÄetl jsem si vÄechny témata o taekwanovi i SG a SL, ale jsem z toho trochu na vÄtvi.

 

Můžete mi sem prosí­m poradit build taekwon -> SG vÄetnÄ skillů, který by byl vhodný pro support party, pří­padnÄ huntÄní­?

 

Jak je to, když si urÄí­m lokaci jako sun, moon nebo star, funguje to kdykoliv nebo skuteÄnÄ jen v určité dny?

 

DÄkuji moc.

 

Edit: já myslel hlavnÄ využití­ jednotlivých skillů sun, moon, star v partÄ - bonus exp, obrana, íştok.

Link to comment
Share on other sites

PřeÄetl jsem si vÄechny témata o taekwanovi i SK a SL, ale jsem z toho trochu na vÄtvi.

 

Můžete mi sem prosí­m poradit build taekwon -> SK vÄetnÄ skillů, který by byl vhodný pro support party, pří­padnÄ huntÄní­?

 

Jak je to, když si urÄí­m lokaci jako sun, moon nebo star, funguje to kdykoliv nebo skuteÄnÄ jen v určité dny?

 

DÄkuji moc.

23949[/snapback]

tak predne, SG se jako support moc nehodi, mozna kdyby mel linku od SL na levitaci ale jinak je jako support ne nic. a co se tyce tech sun,moon a star tak by podle infa mely fungovat jen v urcite dny

Link to comment
Share on other sites

Loony... co na to rict ... u SG se bavim ;) ... jedine job o kterem vim jak funguje je deamon a to je asi tak vse co si dam... Mam ted 36 free skill pointu a myslim ze je i vzdy free mit budu protoze vlasne ani nevim co ty dalsi skilly delaji... A nejakem fungovani v sude/liche dny nebo jednou za rok se tam nic nepise... a u Fury se take nepise nic o tom ze by musel byt jen na te urcite mape...

 

Bylo by celkem logicke, ze fury bude fungovat na vsech mapach, protoze je to neco jako krevni msta a v popisku se ani o tom ze ma fungovat na te urcite mape nic nepise... a vzdy kdyz bojujes proti tomuto cily mel by jsi ty bonusy mit.

 

U blessing/confort/warmht je jasne napsano ze se daji pouzit jen na urcite mape.

 

A blessing je jeste chaoticky, protoze na nejakem svr pridaval ten bonuss 50% exp cele parte coz je holy nesmysl.

 

A pak by me zajimalo kde kdo vycetl ze se to da pouzit jen v urcite dny ? To je vec kterou jsem nepochopil a asi ani nikdy nepochopim, proc by char ktery je uz takhle velmi omezeny. Mel byt omezen jeste vice. Nemam pristup do DB abych se podival zda tomu tak doopravdy je. Ale myslim, ze konecne rozhodnuti od GM o tom jak ze to na rebornu "skutecne" funguji SG skilly by mnoha lidem pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

Myslí­te si, že funguje peaceful a enjoable rest? SedÄl jsem vedle sebe taekwonem a gladiatorem a nic ;)

 

U popisu skillu je napsáno Taekwon, jinde jsem Äetl Taekwon class..

24166[/snapback]

funguje normálne...aspoř Äo som posledne sedel vedÂľa nejakého taekwona...

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to pořádnÄ otestoval:

 

- se star gladiatorem mi to nefungovalo

- s jiným taekwonem, když jeÄtÄ nemÄl patriÄný skill taky ne (ale možná problem dualu viz ní­že)

- s taekwonem co ty skilly mÄl to fungovalo - jen jednou ne, ale asi byli od sebe moc daleko (zkouÄel jsem to na dualu a tam je vždycky jeden zobrazen jinde než je ve skuteÄnosti)

Link to comment
Share on other sites

Jinak jsem testoval dál SG.

 

Nastavit mapu jde skuteÄnÄ jen jednou a nenávratnÄ, ale zvolení­ mobu jde libovolnÄ. Zvolil jsem cviÄnÄ jako sun ragglera a poté jsem mohl volit klidnÄ znovu.

 

OvÄem zvýÄené expy nefungujou - testováno na výÄe zmiřovaném ragglerovi - dostával jsem pořád stejnÄ. JeÄtÄ to zkusí­m zí­tra, abych pokryl sudý i lichý den.

 

Edit: tak expy fungujou, blessing of sun v sudý den.

 

Edit2: jeÄtÄ to radÄji testnu jednou, ale řekl bych, že pouze pro SG.

Link to comment
Share on other sites

Zají­malo by mÄ, jak to je s tí­m hatredem, dá se tu mÄnit? (kdesi jsem Äetl, že narozí­l od feelingů jde)

 

EDIT: ted uz ví­m, že jde, na nÄkteré otázky si clovÄk musí­ nají­t odpovÄd' sám /heh

 

EDIT2: a sakra, to uz tu bylo od Raukorase

Link to comment
Share on other sites

hatred by mel jit menit...

 

neporadi mi negdo jakej zhruba "nejlepsi" armor se da najit / sehnat pro SGl ? pokud mozno i s nakou mdef.. silku nemuze ani saintku .. buck taky nemuze .. muze boots manteau.. takze pokud mozno tak poradte i dysta nakej headgear dobrej treba na expeni :(

Link to comment
Share on other sites

hatred by mel jit menit...

 

neporadi mi negdo jakej zhruba "nejlepsi" armor se da najit / sehnat pro SGl ? pokud mozno i s nakou mdef.. silku nemuze ani saintku .. buck taky nemuze .. muze boots manteau.. takze pokud mozno tak poradte i dysta nakej headgear dobrej treba na expeni :(

25941[/snapback]

Najlepčie brnÄo formal suit, a mink coat...ako headgear sa mi osvedčila ghost bandana...(agi 4ever)

Link to comment
Share on other sites

mno ja asi pojedu kazdopadne str>agi takze si spis udelam hot blooded kdyz sem nad tim premejslel :( abych mel vic statu do vit atd ... :( a mink coat plusovat.. no to bude neco :/

 

btw zkousel negdo esli solo expeni kdyz zapocitate i ty bonus expy a oznaceni priser na vetsi dmg .. tak leze to treba lipt na lvl cca 85 jak v jupu s partou ? :)

me jde o to ze kdyby to takhle v parte lezlo lip tak by mi zustalo vic "volnejch" map na hrady /gg .. navic bych usetril body za star blessing :))

prawe me zajima jesli kdyz clovek expi v ty urcity dny jestli to leze fakt lip :)

Link to comment
Share on other sites

asi takhle, pokud jedes str a agi, tak uz ti na vit nezbyde vubec nic, protoze musis napraskat neco do dex a pokud budes pouzivat break fall, tak mas velkou sanci ze v ramci counter attacku vlitnes na wiznu hned jak ti na hlavu vlitne prvni meteor, nehlede na to ze v dobe kdy mas break fall stav si nesmrtelnej (asi 1 vterina). pouzivat hatred a spol na gw mapu je imho zbytecny protoze ty dny na gw nejsou nikdy stejny a jestli ti vyjdou sudy dny na cca 5 GW za mesic tak to je hodne. radeji to dej na priseru, protoze s namakanym SG a flying kick+high jump kombem udelas o hodne vetsi bordel nez vetsim dmg na par wizen ktery stejne sejme nekdo jinej

Link to comment
Share on other sites

..

25953[/snapback]

ale hatred by mel jit kazdej den .. a comfort taky podle toho na ktery si mape ..

a ja nechci pvp build ale emp break.. pac chci jet union (samozrejme jenom az u empa zapnout)

a do vit se jeste neco vejde pac dex muzu tak nak lehce (samozrejme trochu dex bude) vynechat kdyz na empo hodim union .. mno a jinak ohledne toho komba co popisujes tak myslim ze moc bordel neudelas .. vetsinou je wizna na sacri a na warpu je CP takze jak ten kop vlastne zakouzlis ? /hmm a hlavne ma jenom 100% dmg navic a tj docela malo :( to ja kdyz uz tak sem myslel ze spis vlezu na warp a bud zkusim projit a pak rychle k empu a nebo rozflakat s tou aspd 180++ CP (ne zabit .. pouze prerusit :) ) no a potom cekat jenom na ostatni :) .. proste neci jet primo pvp build na zabijeni :))

p.s.: vit bych dal zhruba 40-50 v tom mym buildu... jeste to musim poradne ozkouset pac nigde jeste neni calc a tu aspd chci zarovnat co nejpresnejs /gg a str nejspis na 110 s blessem .. samozrejme pocitam ideal 99 lvl :(

btw to expeni solo se ani moc nevyplati :) radsi si udelam jeste sina a posadim SGl do party negde...

Link to comment
Share on other sites

jak myslis, ja se hadat nebudu :) jen aby ses s tim unionem neprepocital pac nejde :)

25961[/snapback]

ja vim ze zatim nejde :( ani se nehadam jenom rikam ze chci jet neco jinyho a proto jedu ty skill atd.. a btw nez ja to naexpim (propadam z cestiny :( ) tak uz to pude :)

Link to comment
Share on other sites

ja vim ze zatim nejde :( ani se nehadam jenom rikam ze chci jet neco jinyho a proto jedu ty skill atd.. a btw nez ja to naexpim (propadam z cestiny :( ) tak uz to pude :)

25962[/snapback]

hm. btw proc jednou mas signaturu a podruhy ne? a nejde z ni poznat ani jakou mas hlavni postavu

Link to comment
Share on other sites

hm. btw proc jednou mas signaturu a podruhy ne? a nejde z ni poznat ani jakou mas hlavni postavu

25970[/snapback]

mno negdy kdyz si vzpomenu tak nechci plejtvat nekomu screen pac vim ze mam docela velkej sig.. tam kde to neni potreba tudiz vynechavam .. nebo ho tam hodim jednou .. a jinak uz ted to snad je jasny..

Link to comment
Share on other sites

nevi prosim negdo nahodou jakou delay ma knizka u star glada.. zkousel sem experimentovat a teoreticky by to bylo asi 0,2 - 0,25 .. a nebo proste ten princip celkovyho pocitani aspd a vseho moznyho chapu trochu spatne a pocitam blbe ..

jde mi o to ze calculatory nejsou a nechci tu agi zbytecne praskat .. precejenom jeste poradne nevim kolik presne ceho pojedu tak kdyby to negdo vedel a nak strucne dysta vysvetlil pac to co sem nasel na ragnafilia.com je jazykem kterym neumim :) nj sem holt dutej :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...