Jump to content
Reborn fórum

Star Gladiator


Thror

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Ještě... trošku hloupý dotaz :) Funguje bonus ke kihopu i za mrtvé postavy v partě?

Všechny bonusy fungují­cí­ na postavy stojí­cí­ na mapě kde je Teakwon Master se počí­tají­, je jedno jestli žijí­ nebo ne.

Možná je to bug, ale TKM je celkem poďivně nastavevej :)

Link to comment
Share on other sites

VÄechny bonusy fungují­cí­ na postavy stojí­cí­ na mapÄ kde je Teakwon Master se poÄí­tají­, je jedno jestli žijí­ nebo ne.

Možná je to bug, ale TKM je celkem počivnÄ nastavevej :)

 

 

Jestli mi poÄí­taÄ utáhne 11 slave noviců v partÄ tak to vyzkouÄí­m. Nastavený je TKM opravdu podivnÄ, ale na rebornu to nebude jeÄtÄ tak straÄné oproti ofiku, kde je TKM schopný rozdat heatem valkýře 500k dmg/sec+ Už i kasy ve volcanu mají­ mí­t v nové SVN ní­zký lvl reflectu kvůli solování­ kas TKMkem :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli mi počí­tač utáhne 11 slave noviců v partě tak to vyzkouší­m. Nastavený je TKM opravdu podivně, ale na rebornu to nebude ještě tak strašné oproti ofiku, kde je TKM schopný rozdat heatem valkýře 500k dmg/sec+ Už i kasy ve volcanu mají­ mí­t v nové SVN ní­zký lvl reflectu kvůli solování­ kas TKMkem :)

No jasný, pokud myslí­š tohle.

 

Průměrná dmg: 7000 na ranu, 50 ran/sec.

Doba expení­ na level 95: 3 dny.

Průměrná spotřeba SP na Valkyrju: 400/sec.

Heap bonus mob: Velká Valkyrja.

 

 

Tak si to spočí­tej. :) Ale už má Earth Quake :)

Link to comment
Share on other sites

Prave preto bola uz na oficiale spomalena rychlost udelovania dmg voci boss monstram.

Prezierave GMko na reborne by to zmenilo este predtym, ako by to bolo ohlasene, nech sa s tym nebuguje :)

 

 

Neni to bug, ale feature :) Jediná vÄc, proÄ je heat tak silný na bossy je nemožnost odpushnout boss class monstra. A vem si kolik tÄch mvp může SG sundat... maximálnÄ 3. S wrathem je to jeÄtÄ na rozdí­lnou size a poÄet sebevražd unionem taky nebude malý :)

 

btw. expí­ se to opravdu pÄknÄ, zatí­m jsem s tí­m byl jen na galionách a tÄm i bez party rozdávám 1,2k/hit

Link to comment
Share on other sites

Neni to bug, ale feature :)

On tady na minule SVN pokud vim bug byl, dokonce dvojity - jednak heat zustaval na miste, a druhak (radove horsi) ze se na miste stackoval nekolikrate.

Link to comment
Share on other sites

Neni to bug, ale feature :) Jediná vÄc, proÄ je heat tak silný na bossy je nemožnost odpushnout boss class monstra. A vem si kolik tÄch mvp může SG sundat... maximálnÄ 3. S wrathem je to jeÄtÄ na rozdí­lnou size a poÄet sebevražd unionem taky nebude malý :)

 

btw. expí­ se to opravdu pÄknÄ, zatí­m jsem s tí­m byl jen na galionách a tÄm i bez party rozdávám 1,2k/hit

Neviem ako dobre sa davaju bossovia bez wrathu, pretoze mapa uz nie je s boss arenou az take strasne obmedzenie.

Link to comment
Share on other sites

On tady na minule SVN pokud vim bug byl, dokonce dvojity - jednak heat zustaval na miste, a druhak (radove horsi) ze se na miste stackoval nekolikrate.

 

Tak to bych rád věděl odkud máš info, že to byl bug.

Naví­c pokud to byl bug, je zají­mavý, že takto expilo hodně moc lidí­ a nikomu to tak nepřišlo?

 

Možná bys měl mí­ň mrhat bugama a ví­c se snažit, Charge Attack byl taky "bug", fungoval 2 roky. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to bych rád věděl odkud máÄ info, že to byl bug.

Naví­c pokud to byl bug, je zají­mavý, že takto expilo hodnÄ moc lidí­ a nikomu to tak nepřiÄlo?

2Baalberith: kdysi ses na irc ptal jak je to mozne ze ti to nikdo neoznamil a kdo to bugoval. Takze tohle je odpoved.

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako dobre sa davaju bossovia bez wrathu, pretoze mapa uz nie je s boss arenou az take strasne obmedzenie.

 

No nevim jak ostatní­, ale já noobí­k bez armády zachránců bych na mvp bez wrathu neÄel :) nemám rád kalkulace, ale pro představu...

 

130 str 80 dex 55 luk + sign(11 lidí­ v partÄ) Heat bez wrathu vs skeggiold:

Average Damage 2484

124200 dmg/sec

 

130 str 80 dex 55 luk + sign(11 lidí­ v partÄ) Heat s wrathem vs skeggiold:

Average Damage 4421

221050 dmg/sec

 

 

s glorií­ bude rozdí­l jeÄtÄ patrnÄjÄí­

Link to comment
Share on other sites

A není­ to jedno? TeÄ ho tí­m stejnÄ zabí­jet asi nebudeÄ, protože když musej stát u tebe, budou tÄ mlátit a umřeÄ, a v minulý svn to bylo jedno, když se to stackovalo, dostal instant tak jako tak.

Na to ti staÄí­ Alice a Sacri. :)

Link to comment
Share on other sites

Doba expení­ na level 95: 3 dny.
Neni to bug, ale feature :) Jediná věc, proč je heat tak silný na bossy je nemožnost odpushnout boss class monstra. A vem si kolik těch mvp může SG sundat... maximálně 3.

Za tri dni SG na 3 bossov, dalsie tri dni SG na dalsich 3...

 

A mozno to je feature, kazdopadne sa to uz snazia v gravity zoslabit, lebo je to moc silne ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mám Star Gladiatora a zatí­m jsem jeho skill pointy použil jen k doplnění­ skillů od taekwona... mám jich teď snad 20 volných a neví­m co s nimi... Dneska jsem se trochu podí­val do diskuze tady a docela žasnu... respektive žasnu po tom, co jsem s heatem viděl za videa, když jsem rozklikl odkaz o kousek výš a pak prohlí­žel spří­zněná videa...

 

Vážně s tí­m i tady na rebornu jdou tak ší­leně zabí­jet bossové (video, co dělal chlapí­k v Thor's Volcano bylo... těžko to popsat jinak než jako masakr... ale i jinde to byla sí­la)... a pak nahnat potvory ke zdi či do rohu a tam je natlačit (asi sprintem)... a heat je nemá kam odrazit, tak je rozmaší­ruje...

 

Doteď jsem myslel, že ty skilly vázané na mapy jsou na nic, ale jestli to má takovouhle moc...

 

Může mi to někdo potvrdit, že to tu opravdu funguje? (Pří­padně dát i tipy, které mapy stojí­ za to si namemorovat?)

 

Edit: Taky jsem se dočetl v tomhle fóru, že hatred (opposition) se dá seslat znovu a změnit tak cí­l... pokud jsem to správně pochopil. Informace je stará skoro rok (druhá stránka topicu)... prosí­m, ví­te někdo, jestli je stále pravdivá? Pokud se to dá měnit, tak by pro mě ten skill měl smysl, ale jinak je to spí­š plýtvání­ body... (vázat se na pár potvor... :-/) Podle popisu skillu ve hře a na wiki bych rozuměl, že to měnit nejde, ale jestli to jde, rád si skill dám... tak prosí­m o potvrzení­ od někoho, kdo to ví­.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chtel by jsem se zeptat... Vsichni tady pouzivaji nejake zkratky, to beru, ale pokud clovek nezna skoro vsechny skilly tak vubec nema paru o cem mluvite... Tudiz se chci zeptat co znamena u Star Gladiatora, jeho povestne SG? Asi to s wiznou nema nic spolecneho ze? :))

Link to comment
Share on other sites

Chtel by jsem se zeptat... Vsichni tady pouzivaji nejake zkratky, to beru, ale pokud clovek nezna skoro vsechny skilly tak vubec nema paru o cem mluvite... Tudiz se chci zeptat co znamena u Star Gladiatora, jeho povestne SG? Asi to s wiznou nema nic spolecneho ze? :))

 

SG = Star Gladiator... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest jirkan

Taky sem videl nake video kde SG pekne kosil pres heaty ale teda nevim kam s tema vsema skillama?

edit: je nutne jit z 50 jobu ? :-)

Predne si rozhodni co vlastne chces, cesty jsou dve.

Cisty heat (str max, pak dex+luk), vyhoda je zrejma, obrovska damage apod., nevyhoda je pouzitelny na 3 mapy a jeste vicemene jen na potvory s boss flagem.

 

Cisty kopac (str hoodne, nejaka agi a dex, malicko inty mozna), muzes pouzit boostiky na 3 potvory, muzes si dat i trochu Devila, tez Union je prima (pokud mas jisteho priesta/HP a SL na dual, klidne muzes pocitat i s buildem stylu str99 agi99 int9 a jet ciste pres Union) - celkem univerzalni postava, mas vsechny elementy atd atd.

 

A nebo hybrida neco mezi tim, ktery nebude tak dobry na jedno ani druhe, ale celkem se to s nim da (no skegg ti bude trvat 30 sekund misto 20)

 

A pak podle toho jdi s jobu. Cisty heater ti staci jet z 40 (v podstate potrebujes jedine MildWind7 + prerekvizity na element, Flying Kick+Tumbling se celkem taky hodi coz mas 31 job :) muzes dojet treba resty, ale zase stejne tam mas profa a HP), running je jen 4Fun (kopes s knizkou kde ten bonus afaik neni), leap to same - jestli mas naladu udelej si ho, ale ...

Kdyz budes mit kopaciho, tak pak si samozrejme udelej potrebne kopy, na to to +-50job asi chce.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...