Jump to content
Reborn fórum

Creator Buildy


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

No neco do zakladu a stim buildem bych taky potreboval trosec pomoc. Na wiki sem se dival a ptal sem se par bombicu a rikali ze je to stary a tet nepouzitelny takze nevim

Záleží­, co je podle tebe použitelné. SouÄasné 99int/99dex/25agi buildy jsou sice super, ale musí­Ä mí­t pořád sacri, jinak umřeÄ velice rychle. Pokud chceš být trochu samostatnej, tak budeÄ muset jet tak 50+vit, ale zas nikdy nedáÄ takovej dmg/sec jako build, kterej je plnÄ závislej na sacri. ProstÄ záleží­ v jaké gildÄ budeÄ hrát, jak moc budeÄ ochoten utrácet, jakej equip si dokážeÄ sehnat, atd... Je prostě blbost přijí­t na forum a zeptat se co je nejlepÄí­ atd. prostě pro každou situaci a pro každého hráÄe je potřeba jinej build - nÄkdy jsou tam drobné odchylky, byÂť jen v equipu, nÄkdy jsou ty rozdí­ly vÄtÄí­.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Já nemám nic proti vit u creatora, ale 25 je buÄ moc nebo málo. Bez jablek stejnÄ zakapeÄ na sonik, možná i s jabkama. Rozdí­l mezi 1 a 25 vit je v tom, že s 25 vit můžeÄ chcí­pnout na demo. Když to přeženu, tak přes tebe můžou vydemovat i sacri :)

Link to comment
Share on other sites

Já nemám nic proti vit u creatora, ale 25 je buÄ moc nebo málo. Bez jablek stejnÄ zakapeÄ na sonik, možná i s jabkama. Rozdí­l mezi 1 a 25 vit je v tom, že s 25 vit můžeÄ chcí­pnout na demo. Když to přeženu, tak přes tebe můžou vydemovat i sacri :)

Souhlas... naví­c když se kouknu do equipu, tak s sebou tahá excallibur (aspoř, že ho nemá equiplej) - naprostá kravina. Docela rád bych vidÄl equip...

Link to comment
Share on other sites

V te dobe neexistoval elemental sword a s tou vit nemuzu souhlasit ale je pravda, ze tady GW paladin pouziva Shield chain...takze asi to moc o woe nebude no :)

Abys přeží­val silnej sonic s 25 vit od vÄech crossů (tzn i tÄch co si na sebe vemou plnej dmg equip a fragujou jednotlivce co se vracejí­), tak bys potřeboval 50% demi redukce a cca 50 def. Brácha často nepřeží­val sonic ani když mÄl 50 vit creatora se 40% demi redukcema, variantama a naght sieger manÂťákem (pravda, def byla trochu slabÄí­ - něco málo přes 30). Neří­kej mi, že s 25 vit to přeží­váÄ od vÄtčiny SinXů, když ten rozdí­l v HP je cca 2k.

 

Naví­c u toho creatora co máÄ se ti ani při 25 vit nevyplatí­ jet to tak jak jedeÄ. Ten screen o niÄem nevypoví­dá, když tam máÄ staty...

S tí­m excalliburem jsem to myslel trochu jinak - prázdná ruka >>> +5 int, -1 dex zbrař.

 

Tady sice GW jsou, občas se tam předvede i nějakej boj, ale vÄtčina hráÄů, co to opravdu umÄla hrát i na GW to už zabalila...

Link to comment
Share on other sites

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :)

A co se tyce toho excalibur tak vim na co narazis ohledne aspd apod, ale v tom precastu umirali lidi na prvnim policku :) slo spis o jatka nez woe ;)

Ehm, zalezi proti komu hrajes, nvm jak sinxove z guild jako CF,FoE,el Quinto,Equilibria apod, pouzivaji EDP, ale zas tak bych je nepodcenoval. A pokud se na gw potkas s lidma od RNR nebo PF tak ti muzu zarucit, ze kazdy sonic co dostanes tak bude na 100% s EDP :D

Link to comment
Share on other sites

 

Za poslední měsíc co jsem tady chytal soniky, tak byly všechny s EDP. Je sice pravda, že jsem chodil hlavně na gwčka, kde byly PFka. To snad jen u noob guild najdeš sinxe co nepoužívaj EDP nebo palachy co používaj shield chain.

Ten build co jsi tu postnul má málo vit, bez +5 stun proof dark bashi a VA se tu s 25 vit neobejdeš, to je dalších 10% DH redukce dolů. S 30% dh redukcí a 35 def dostaneš i slabej sonik za 13,5k, neříkej mi, že tolik vytáhneš bez jablek. Pro mě je to pořád creator co se bez sacri neobejde, stejně jako 1 vit dps crea. Jediná výhoda je větší účinnost potů, třeba na SGčko a podobnou non-burst dmg.

 

A jo, na obranu precastu s CP v tom počtu nepotřebuješ žádný redukce, ani ED/marca. Ani ten crea tam neni tolik potřeba... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

davam prednost prezit SB, ponevadz jsem se na woe serverech neco naucil, nikdy nemas devo porad :) a davat 25 agi je plytvani casu, kdyz v desni dobe je ti na nic :D

 

Jak uz ti tu mnoho lidi napsalo, sonic stejne neprezijes. Vit na creatorovi jak ty pises "v dnesni dobe" je naprosto na nic. Agi je naopak velmi dobra a vetsina lidi na WoE serverech dokonce treba ani nema 99 int, ale jede 40 base agi, protoze creator je tu na dps, tzn damage per second(a ne damage per demo). Mozna tomu nebudes verit, ale nejsi jediny, kdo hraje na tebou zminovanych WoE serverech. Hral jsem na feelru, eternityru, TFE, visionru, chronosu, xuyru. Na vetsine GW bylo minimalne 200 lidi, ale i treba 700. Mam odehrany stovky GW za skoro vsechny chary, stovky hodin v BGckach a i vcelku slusnou teoretickou znalost. A nejsem v tom na Rebornu sam. Sice uz tu zbylo jen par lidi, co tu umi poradne hrat GW(a vetsina je z PFek nebo RNR, tim samozrejme nerikam ze vsichni PF a RNR, aby nedoslo k omylu), ale prijit sem jako nejakej Mesias, vykladat tu svoje moudra(ktera jeste ani nejsou zdaleka moudra)a poukazovat na to, ze vsichni na Rebornu jsou lamy(sice uz tu v podstate nehraju, ale tohle me dost irituje)je prinejmensim k smichu...

Link to comment
Share on other sites

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :)

 

 

to mluvis spis o CzechRO ne? :)

 

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny ;)

 

hele, je Merlock tvuj skutecny nickname? nerikaj ti spis Izzner? :D

 

no ja jen cekam, kdy nam to na tych reborn woe poradne ukazes megalol.gif

Link to comment
Share on other sites

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny :)

Vsak my si o tobe taky uz delame prvotni nazor :):D

 

no ja jen cekam, kdy nam to na tych reborn woe poradne ukazes Posted Image

 

jn, hlavne jak tam nabehne s tema 25 vit :) , no co, o crea ve stunu vic ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE

Ak je tamto build najlepsieho creatora z WPE, tak sa od zajtra davam na hunty, ucka, questloving a GW 8v5.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...