Jump to content
Reborn fórum

Creator Buildy


Unicorn

Recommended Posts

99 int neni nutnost.

Nikde neni napsano, ze na AD build musis mit 99 int. Da se rict, ze AD buildy maji 80+ int.

Jde o to, ze int je jeden ze statu, ktery urcuje velikost zpusobene dmg. Muzes klidne dat min a dat staty jinam...str, vic vit nebo vic dex.

Ale i s 99 int se da dosahnout 80vit...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply
Asi zalezi na jaky build ho budes mit.

 

Pure alcha.

AD alcha.

PvP alcha.

PvM alcha.

MVP alcha.

 

:) nektery jsou asi stejny, kazdopadne jich je vic :) a jit creatora pure je docela husta myslenka. :)

21378[/snapback]

PvP creator, MVP creator a AD creator je az na drobne rozdily ve statech stejny build :)

Link to comment
Share on other sites

Tak zajimalo by me co si myslite o uzitcnosti a vyexpitelnosti tohoto buildu. Maule tvuj build by se me taky libil ale jak to proboha vyexpis to me neni jasny.

 

STR 53+7 (evil wing ears, ring)

AGI 14+6

VIT 77+3

INT 73+7

DEX 66+14

LUK 1+11

 

za mercha dle meho nazoru nema cenu chodit z 50 JL nebo tim o neco pridu ???

 

Enlarge weight limit 10

Pushcart 10

mammonite 10

vending 8

item appraisial 1

 

 

PR 10

PP 5

bomb 5

acid terror 5

aid potion 5

 

vsechny antidivesty 20

Full Chemical protection 5

Acid demostration 10

Aid condensed potion 4

 

jeste jsem to vse nenastudoval proto by me zajimalo zda podle vas bude stacit VIT 80 zda se nebude dlouho kouzlit s DEX 80 atd.

Link to comment
Share on other sites

Mno nezda se mi str :) , urcite v ni neni Crasy Uproar...

80 vit imho na gw staci, 80 dex taky...vetsina skillu ma cast time 1s.

Je to pekny build, neni zamereny jen na AD, oproti me budes davat AD o dost mensi dmg, ja planuju int na gw s plnym equipem a boostama 140-150, ale ty budes mit vetsi nosnost, sem tam muzes hodit i mammo nebo acid a oproti me tim das i nejakou dmg :) A zabijeni MVPcek te bude stat asi o flasku vic nez me :)

Expeni je naprt, protoze str budes davat asi az jako posledni stat, takze na tom budes podobne jako ja :)

Ze zacatku pres dual, pak sehnat nejakou partu, dotahnout AD na lvl 10 a skocit sem tam na nejaky to MVPcko :)

s jobem 70 nepocitej, takze si ten slim pitcher zrus, je to temer nedosazitelny...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

No strenght a nosnost? Mas vozik a to je preci jenom 8000 hmotnostnich jednotek. Ze nebude mamo? S tim se smiruji a aspon nebudu muset delat nejakou ultimatni zbran na GW, o starost s huntenim a plusovanim min. Mne se spis libi vit-int-dex build. Jinak prechod z mercha opravdu nevyzaduje 50JL, na alchovi ho mam, bo to byly cca 3 dny expeni navic na kockach, ale ted mam az na item aprasial a 10.lvl naDC a OC vse a nemusim se tahat s nejakym vending merchem. Dokonce zbylo i na vending 3 veci. U int creatora nepotrebujes mamo = 10 job skillu, tak si dam i OC a DC naplno. Navic mam ted str pres 80 a od te doby co maj vsichni thary je mamo spis placnutim do vody. Jednim potem mas dmg zpet a rychlost mamo neni nejak prevratna. Takze prestup s high mercha bude co nejdriv, bez zdrzovani.

 

Poznamka: Expeni alchu je vzdycky naprd!! :) I kdyz vlastne int merch se celkem slusne a rychle expi na soilech pres fireblend a jeho lvl 3 firebolt pokud nekdo tankuje. Pri ratu 100 co tu kdysi byl jsem stihl dat advanced 1st class rychleji nez high archer.

Link to comment
Share on other sites

Vozik je sice hezka vec, ale muzu ti rict, ze kdyz sem mel pred [ /omg ]em nosnost 7,5k a ted 5k, tak to je hodne velky rozdil. Ted mam pocit, ze unesu nejak malo :bye:

Na zahratych warpech par bodiku ve str, diky nimz uneses par desitek potu vic, ocenis ;)

Jit z 50tky je opravdu zbytecnost, ja si to odesel spis z principu, tech 8 skillu ve vending nikdy nepouziju :)

No a to mammo...pokud bude mit str, tak to ma vyznam. Ono AD je sice desne uber skill, ale pneuma ho odblokuje <_<

A nemusi mammem nikoho sam zabit, na to alch opravdu nema aspd, ale muze se pridat treba k BSku a spolu umlatej priesta v pneume driv, nez kdyby ho zabijel BSko sam ;)

Link to comment
Share on other sites

Elric mammo trochu podcenujes.. Je jasne ze alch nie je BS, ale podla toho co hovoris je placnutim do vody vsetko okrem asury :) Ja asi skusim vymysliet tiez nieco univerzalnejsie ako pure AD.. Kazdopadne budem to tu konzultovat casom..

Link to comment
Share on other sites

Avengel, budeÄ se divit, ale jedinými vÄcmi, které mÄ na GW bolí­, jsou EDP, sacri ritual (teda jak od koho) a full divest (a JT s ampem při 140+ int, když si ho nevšimnu a neprohodí­m equip :)). A asura. VÄechno ostatní­ můžu ignorovat a pokud toho není­ moc naráz, tak taky ignoruju.

Mammo s +7 triple bloody saber a 80 str nezabije nikoho, možná wiznu bez EC a bez thary, když nebude mí­t usebe priesta ani poty. Jestli chceš jí­t ví­c str (120 nebo 130) a nějaký hybrid agi/vit battle build, imo si na to mÄl udÄlat už alcha, protože přestup na creatora za to imo nestojí­.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mel bych takovou otazecku /hmm

Ma Masquerade zvysovat dmg AD?

Na forech sem setkal s tim, ze ma, ale i s tim, ze nema. Bohuzel to nejspis nikdo primo nevyzkousel, aby to dokazal nebo vyvratil :(

Nvm jak presne funguje Masquerade, estli zvysuje dmg u vsech utoku nebo jen u nekterych.

edit: momentalne nezvysuje

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik
Avengel, budeÄ se divit, ale jedinými vÄcmi, které mÄ na GW bolí­, jsou EDP, sacri ritual (teda jak od koho) a full divest (a JT s ampem při 140+ int, když si ho nevšimnu a neprohodí­m equip ;)). A asura.  VÄechno ostatní­ můžu ignorovat a pokud toho není­ moc naráz, tak taky ignoruju.

Mammo s +7 triple bloody saber a 80 str nezabije nikoho, možná wiznu bez EC a bez thary, když nebude mí­t usebe priesta ani poty. Jestli chceš jí­t ví­c str (120 nebo 130) a nějaký hybrid agi/vit battle build, imo si na to mÄl udÄlat už alcha, protože přestup na creatora za to imo nestojí­.

22179[/snapback]

 

 

Tak pod tohle se muzu jedinÄ podepsat. Sice jsem par fragu daval (i kytky si par fragu za svou 4mesicni karieru pripsaly!!), ale vetsinou to byli lidi bez thar nebo sinove, ktere jsme chytali ve dvojce s NasaSem stylem on hammerfall, ja mamo. Ale prznit creatora tim, ze nepojedu jeho nejsilnejsi skill? Nevim nevim..... Ja se tečil jak male decko na tu paradicku a pokud se ukaze, ze je to blbost tak mazu cely ucet, rozdam equip a koncim. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak pod tohle se muzu jedinÄ podepsat. Sice jsem par  fragu daval (i kytky si par fragu za svou 4mesicni karieru pripsaly!!), ale vetsinou to byli lidi bez thar nebo sinove, ktere jsme chytali ve dvojce s NasaSem stylem on hammerfall, ja mamo. Ale prznit creatora tim, ze nepojedu jeho nejsilnejsi skill? Nevim nevim..... Ja se tečil jak male decko na tu paradicku a pokud se ukaze, ze je to blbost tak mazu cely ucet, rozdam equip a koncim. ;)

24108[/snapback]

No obcas premyslim ,estli neprznim build, kdyz jedu jen IVD. Dokonce sem jednu chvili premyslel estli bomby, ktery hodim na zem davaj dostatecnou dmg, aby nekoho zranili. Neni zraneni, neni zlomena zbran...

To ze nepojedes pure AD creatora neznamena, ze mas zprznenej build, protoze bombove pole kolikrat odvede mnohem kvalitnejsi praci, nez spam AD ;)

edit: Koukam ze uz ses creator, grat ;) Konecne tu nejsem jedinej chlap mezi babama, uz me to celkem vycerpavalo :P;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:P Ahojky lidičky uvažuju že si taky udÄlam Creatora zatim kutim build takže nejprv sem dam skilly Äasem pak staty. mÄl by bejt utoÄnej takže

merch skilly:

Mammonite 10

Weight Limit 10

Push cart 10

Overcharge 10

Discount 5

Vending 4(abych sem tam něco mohl prodat)

 

no a pak creator skilly:

Potion research 10

prepare potion 10

Aid Potion 4

bomb a acid teror 5

Acid demonstration 10

ty jednotlivy ochrany na 5 tedy 20 celkem

a full ochrana 5

 

nějake rady? dotazy? připominky? beru vÄe staty pak jeÄtÄ přidam zatim je kutim

mimochodem co zvyÄuje silu acidu, bomb atd.

Link to comment
Share on other sites

U skillů máÄ v podstatÄ dvÄ možnosti za mercha:

weight limit, OC, DC max, vending, bez mammo (já, asi i dalÄí­)

mammo + libovolná kombinace zbývají­cí­ch (Aislinn)

A tři možnosti za creatora:

íştok + support: AD + slim pot pitcher (já)

íştok + prevence: AD + FCP (Maul, Avengel)

suport + prevence: slim pot pitcher + FCP (Aislinn)

 

Od toho se odví­jí­ i staty, kdy je íşÄelem buÄ dát co nejvÄtÄí­ dmg za nejkratÄí­ Äas + ží­t dost dlouho, abys tu dmg stihnul dát, a nebo přeží­t vÄechno + udržet na živu vÄe kolem sebe + občas něco trochu ztří­skat :)

Link to comment
Share on other sites

no na alcha sem si už vymyslel něco tohoto typu

je to při lvl 99 a job 50

STR 97 + 13(2x Mantis Ring)

int 35 + 7

Agi 24 + 6

Dex 61 + 9

Vit 47 + 3(uvažoval sem taky 37 a to něco malo dat do luk aby se zvÄtčila Äance na vyrobu potu)

luk 20

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Homunkulus fakt nelootí­ a ani ho nejde použí­t stylem ráno zapnu veÄer vypnu (musí­ se krmit). Sám pomocí­ AI se může pohybovat a přijí­mat pří­kazy z AI pouze v dohledu alchymisty. Pokud se nějakou nepřesností­ v AI dostane mimo dosah, tak se zasekne. Expí­ pouze base level

Link to comment
Share on other sites

hmm... reset skillu - kazdy alch si bude moct prehazet vsecky skilly az od merchanta - tudiz nemusi napriklad spotrebovat vsech 40-50 skillpointu u mercha. Stejne jako mu staci zakladni skill na 8. Kazdy creator/alch by na tom jen vydelal.Navic si vyexpeni homuncula a objevovani jeho moznosti neuzijete tolik jako s novou postavou. Hledejte v tom spis pokus dat vam zabavu na par tydnu nez jen na den-dva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zkus si udelat skript pro homuna, ktery bude ovladat alchu a uvidis sam. Problem s czro je, ze homun na jejich zone neni plne funkcni a plny chyb. A jedna se hlavne o to, ze homun na czro vidi skryte postavy, to je hlavni kamen urazu, tamni GM to povazuji za bug, otazkou je jak se na to divaji na oficialu. Reborn je na tom trochu jinak, on totiz na aegisu nebezi :) A co je nemene podstatny, reborn je samostatny servr :)

No, máÄ ponÄkud neíşplné informace. To že homun "vidí­" hidnuté postavy je jen jeden z "problémů". Hlavní­m důvodem zákazu homunů při GW je možnost nastavení­ AI tak, že alch/creator bude _automaticky_ použí­vat své skilly na _předem definované_ cí­le.

V praxi to vypadá tak, že si hodí­Ä creatora na dual, nastaví­Ä mu jako cí­le tebou vybraná povolání­ a vklidu si hrajeÄ za jinou postavu

Link to comment
Share on other sites

naprostej souhlas :) ten bug s empem byl znamej uz od vydani ep 10.2 a nejsem tak blbej abych si myslel ze eathena jako emulator tenhle bug okopirovala. To ze nesli zamerit uz je opraveny, lidi v hidu nevidi ale problem je s tim zamerovanim predem definovanych hracu skillem alcha.. to se opravit neda protoze to je client side... nevedel jsem ze to jde udelat taky jsem se to dozvedel az z czechro.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam dost hloupou poznámku. Jak může cí­l utýct z AD? 1) Schovat se do Pneumy 2) Chytnout do Guardu 3) Chytnout Magic Rodem.

Stojí­m si tak nenápadnÄ na hradbách, kolem probÄhne paladin. Bum, Miss Miss Miss, dobrá poÄkam si na nÄj až zase probÄhne okolo. Bum Miss Miss Miss. MÄl jsem pocit že chytnul takový 4 rány a pak mi 6x vyjelo Miss. Pak kolem bÄžÄl H Priest. Lex Bum Miss Miss Miss, ani nemÄl dost drzosti stát v pneumÄ, jen prostě probÄhnul kolem, zmizel mi z obrazovky a Já akorát koukal na Miss Miss Miss... Takže se ptám, dá se utýct AD? Ve smyslu že prostě uteÄete Creatorovi z obrazovky?

Link to comment
Share on other sites

Mam dost hloupou poznámku. Jak může cí­l utýct z AD? 1) Schovat se do Pneumy 2) Chytnout do Guardu 3) Chytnout Magic Rodem.

Stojí­m si tak nenápadnÄ na hradbách, kolem probÄhne paladin. Bum, Miss Miss Miss, dobrá poÄkam si na nÄj až zase probÄhne okolo. Bum Miss Miss Miss. MÄl jsem pocit že chytnul takový 4 rány a pak mi 6x vyjelo Miss. Pak kolem bÄžÄl H Priest. Lex Bum Miss Miss Miss, ani nemÄl dost drzosti stát v pneumÄ, jen prostě probÄhnul kolem, zmizel mi z obrazovky a Já akorát koukal na Miss Miss Miss... Takže se ptám, dá se utýct AD? Ve smyslu že prostě uteÄete Creatorovi z obrazovky?

Nemelo by se to stat, dmg ma cil dostat najednou, jako treba u sonicu. Animace pouze ukazuje vsech 10 zasahu. Mozna to byl dosud neobjeveny problem zpozdene dmg...

Ono ani schovat do pneumy by nemelo jit, bud v ni stoji nebo dostane dmg. Teda pokud nemas moc pomalej cast a nestihne si mezitim hodit pneumu;)

Dalsi moznost je este SL skill na vyhnuti se jednomu utoku, ale u vseho, co dokaze vykryt AD, se ukaze 10x miss a ne 4x zasah a 6x miss.

Takze bud chyba klienta, s tim ze dmg dostane, ale tobe to ukazuje miss(z nejakyho, me neznamyho duvodu), nebo je AD blbe nastaveny s tim, ze cil dostava dmg 10x po sobe a ma sanci par utoku vykryt nebo dokonce sanci utyct z obrazovky(vbehnout treba do warpu a dostat jen pul utoku). To je samozrejme blbost.

Ale kazdopadne bych to pricetl na vrub zpozdene dmg <_< Takze ozkousej ted, uz by se stavat nemelo :)

Link to comment
Share on other sites

NÄco takovýho se mi nestalo nikdy a už vůbec nevÄří­m, že by to mÄlo nějakou spojitost s (ne)zpožděnou dmg.

Me se to taky nikdy nestalo, ale jelikoz se mi stalo, ze sem dostal dmg i po smrti potvory, verim ze se muze stat vsechno :D

 

Vem si to tak. Hodis AD po bezici postave, nez to natahnes chvili to trva a Lenin ma este malej lvl, takze nebude mit moc dex, je uz ta postava dost daleko od tebe. Ukaze ti to animaci, ale dmg dostane az cca o 1s pozdeji nebo o kolik, kdy uz je mimo dosah nebo treba ve warpu. A pokud je (blbe) nastavene, ze cil dostava dmg 10x po sobe, tak proc by za to nemohl moct blbe nastaveni spolu se zpozdenou dmg, ktera da postave moznost dostat se z dosahu AD?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...