Jump to content
Reborn fórum

Creator Buildy


Unicorn

Recommended Posts

Nějak neví­m, jak může být (325;405)*2,56*1,5 = (1800;2000), protože to je (1248;1555,2) .. ale to je jedno .. je jasný, že sám budeÄ spí­Ä chlastat, protože jich stihneÄ ví­c, než dvÄ za vteřinu, ale když bijou nÄkoho jinýho, nemáÄ možnost chlastat za nÄj, můžeÄ mu je jen házet pitcherem. Což je v pří­padÄ hi-vit charu nebo swordman class ví­ce než užiteÄné (8-10,2 paladinovi s linkou od SL lvl 70, až 11968 s lvl 99 linkerem a guildovní­ +5 vit), určitě dokážeÄ házet poty rychlejÄ, než nepřátelé sonikujou / asurujou.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply
Guest Kvakik

Nějak neví­m, jak může být (325;405)*2,56*1,5 = (1800;2000), protože to je (1248;1555,2) .. ale to je jedno .. je jasný, že sám budeÄ spí­Ä chlastat, protože jich stihneÄ ví­c, než dvÄ za vteřinu, ale když bijou nÄkoho jinýho, nemáÄ možnost chlastat za nÄj, můžeÄ mu je jen házet pitcherem. Což je v pří­padÄ hi-vit charu nebo swordman class ví­ce než užiteÄné (8-10,2 paladinovi s linkou od SL lvl 70, až 11968 s lvl 99 linkerem a guildovní­ +5 vit), určitě dokážeÄ házet poty rychlejÄ, než nepřátelé sonikujou / asurujou.

 

no a co kdybych misto toho mlatil ty utocniky demama? samozrejme za predpokladu, ze tam nebudou mit pneumu, abych zas nedal moznost nekomu rozumovat...

a pocital jsi do toho ten pasivni skill (potion research)?

Link to comment
Share on other sites

edit: Už nechápu, na co se ptáš. Při házení­ je jedno, jestli hází­š rankerskej nebo nerankerskej, protože se rank ignoruje.

 

edit2: Jo už chápu, v tom první­m má být 1,5*1,5 .. pak to máš správně, asi 1800-2200 .. ale pří­pad s házení­m potů ostatní­m zůstává.

 

edit3: max kecá, rank při házení­ to vždy ignorovalo, ta čí­sla jsou bez ranku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Jo ..

a rankera?

ted jsem prave dal potem okolo 1850, a to mam jen lvl8 potion researche, takze 10% jeste chybi

a mezi rankerskym a nerankerskym pres pitcher je rozdil 6 (slovy sest) hp

 

hmm, a ted zas jen 1200 pres wp...neni to moc velky rozdil?

no abych to uzavrel, potion pitcher max. az na konec, teda aspon me to tak vyhovuje, pokud chcete spis supportit tak hned, pokud chcete zabijet tak az pak, az po AD a FCP, protoze to mi prijde vyhodnejsi jak pro vas, tak pro gildu

 

rankerske pres pitcher? proc se ptam? protoze max13 nam tu tvrdil, ze to funguje nebo fungovalo, viz vyse

a taky jestli jsi to zapocital do toho vzorce

Link to comment
Share on other sites

V jednom ma Elric pravdu. Je naozaj malo situacii, kde moze creator robit nieco rozumnejsie ako ADckovat. Ale to, ze potion pitcher je dobry tak na dohealovanie sa v meste a hodenie par potov po maxovi (uz asi vsetci vieme ze nechlasta co? :laughing1:) este neznamena ze to nie je treti najlepsi creatorov GW skill. Ano, chcem tym povedat, ze ked je "klasicky" PP slaby, tak slimPP je uplne nanic. Situacie kde by sa dala vyuzit jeho plosnost sa skoro nevyskytuju (mame len jedneho maxa v guilde takze sa malokedy stane ze treba healovat dve socky naraz) a na healovanie jedneho cloveka je lepsi obycajny PP (ziadny cast time a mensi delay). A myslim, ze ta debata tu vznikla prave vdaka tulpikovmu napadu nedotiahnut PP na 5 aby si mohol dat skill ktory nikdy nepouzije :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

V jednom ma Elric pravdu. Je naozaj malo situacii, kde moze creator robit nieco rozumnejsie ako ADckovat. Ale to, ze potion pitcher je dobry tak na dohealovanie sa v meste a hodenie par potov po maxovi (uz asi vsetci vieme ze nechlasta co? :wacko:) este neznamena ze to nie je treti najlepsi creatorov GW skill. Ano, chcem tym povedat, ze ked je "klasicky" PP slaby, tak slimPP je uplne nanic. Situacie kde by sa dala vyuzit jeho plosnost sa skoro nevyskytuju (mame len jedneho maxa v guilde takze sa malokedy stane ze treba healovat dve socky naraz) a na healovanie jedneho cloveka je lepsi obycajny PP (ziadny cast time a mensi delay). A myslim, ze ta debata tu vznikla prave vdaka tulpikovmu napadu nedotiahnut PP na 5 aby si mohol dat skill ktory nikdy nepouzije :wacko:

 

ja bych za treti nej skill povazoval summon flora lvl4, teda pokud by ta borka na tom listu hned nerusila stone curse, ktere sama hodila, a taky geo v kempu vypada zajimave, healuje za 1000 :laughing1: ale jsou to spis jen takove hracicky - duvod, proc jsem jel alcha

kdyz jsem byl alch, tak to ta svinucha neumela, ted jsem byl mile prekvapen (nemam to na elricovi, mela to jachta jeste jako alch a par gw jsem za ni sadil kytky a koulel sphery), akorat ze to SC opravdu hned sama zas zrusi

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

Uzavřel bych tohle téma s tí­m, že kdo chce hrát na gw sám za sebe a nevidí­ uplatnění­ v healování­ a doplňování­ sp spřáteleným jednotkám se může vykašlat na potion pitcher.

 

Kdo si naopak myslí­, že healovat si napří­klad sacri nebo pomáhat wiznám, které jsou napří­klad ve stunu od bashují­cí­ho knighta nebo doplňování­ many po soul burnu, a že lidi neunesou nekonečno potů a při delší­ch obléhaní­ch ti poty můžou dojí­t, ten by měl volit PP.

 

Musí­m však uznat, že tenhle skill je spí­š pro creatory ve zkušenější­ch guildách, které se po proražení­ kempu nerozpadnou, ale stačí­ se stahovat za další­ warp (konkrétně za kafru) a tam pak brání­ s omezeným počtem itemů.

 

Přirovnal bych tento skill k healu u championa. Sám na sebe ho asi taky tězko použije. A alch class k tomu dokáže i healovat manu :)

Link to comment
Share on other sites

 

Myslim ze jsi to vystihnul naprosto presne a ja bych jen dodal ze nekolikrat mi Sepora zachranila zivot prave kdyz jsem byl ve stunu s ED a to nikdo krom alchy nedokaze.Ale jak rikam nekdo rad to nekdo zase ono,vsechno ma sve klady a zapory,je to proste vec nazoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

1) Takže, horong pro Creatora nutnost. Já ho mám v Earring[1] - pří­du o jedna int, což se dá preží­t.

2) Light Epsylon, dobrej vtí­pek, ale troÄku OT.

3) Ano, takže seÄ tam od AD, už chápu.

A k tÄm PF a "Starej se sám", mno možná troÄku OT, ale kdo ví­, ví­. :jump:

 

Creator jako postava na GW je docela nuda, to že nehážeÄ Pitcher na svoje lidi, neznamená, že to není­ tvoje práce.

Pokud to budeÄ dÄlat, tak nejenom, že je to zmÄna oproti tvýmu ADÄku, ale i tí­m zachrání­Ä skoro každýho.

 

A to že seÄ první­ neleachovanej Creator jsi vzal kde? To už tu ří­kal Maul a kde je mu konec. :)

 

 

ad 1 - Nez horonga do nausnice tak radsi smokieho, preci jenom jsi pro druhe jeden z hlavnich cilu. Ty mozna ne, protoze jsi skiller a kdyz te nekdo vidi, tak vyhlasi paniku tretiho stupne, pripouta se bezpecnostnimi pasy, da hlavu mezi kolena, chytne kyslikovy pristroj a jde se smazat. Az na ty gw teda, tam ti to nejak nezerou.

ad 2 - Jak by rekla teta Katerina ze Saturnina: "chytremu napovez, hloupeho trkni". Kdyz nevidis souvislost, nereaguj prosim.

ad 3 - Vidim, ze te uz nekdo trknul.

 

No a zbytek? Jj, zachranim tim SKORO KAZDEHO. Treba takovy sin, wiz s vitou jedna urcite muj pitcher oceni. Rovnou mega heal, ktery mu vystaci az dokonce celych gwecek. Teda pokud do te doby z toho neomdli uzasem a jestli jeho komp bude schopen uchopit ve sve kremikove mysli tak velke cislo.

 

No a s tim leechovanim? No me nic jineho nezbylo, kdyz se mi na lvl 98 zrusil jup a cele jsem to dodelaval na bathorkach (to tam jeste byli krokodylove), a ze tech starsandu bylo....

No aspon jsem si nekoupil (resp. nevymenil za karikaturu wizny) postavu na lvl 98 netahal to na isiskach pres GC, takova lamerina. Kdyz on ma dnes creatora opravdu kde kdo....

A mozna, kdyby jsi krom tech svych "real life", "role play" a "mamkartuzbosseamusimtovsemtrikratdenneoznamovat" kecu rozlisoval i mezi sarkasmem a skutecnosti, tak bys asi pochopil.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cau

premejslim ze si tu udelam battle creatora (jestly to vubec naexpim nez me to zas prestane bavit :baby: )

 

build s euqipem, AB a crazy uproarem bych videl asi takhle:

99/66 (nebo 67, tam je rozdil v 1 agi)

str: 92+18

agi:21+18

vit:77+3

int:1+17

dex:67+23

luk: 1+17

 

PooPoo (+4~7 drooping cat; +4~7 feather beret)

Welding mask (evil wing ears, romantic flower)

 

+7 triple bloody gladius (+8 double bloody boned Sabre)

+7 triple damned gladius (+4 ice pick)

+6 cranial buckler (+4~7 cranial valkyrie shield)

 

+6 unfrozen chain mail (+7 deadly lords clothes)

+8 ragamuffin manteau (+7 immune a marse muffler)

 

+6 crystal pumps (+7 vidar boots)

 

2x four leaf clover rosary / 2x ring of muscle (potreba +2 str jidla, s ewil wing earsama jen +1 :bye:)

horong a smokie je samozrejmost na switch

 

to v zavorce je idelani euqip (v ramci moznosti bez mvp karet nebo +10 naplusovani :) ), to normalne je dostacujici

 

ze skillu asi acid terror, bomb, mammo, FCP, a slim pitcher..

ale zda se mi ze tej dex je fakt malo na slim pitcher, ale zas odkad vzit.. 80 vit je imho luxus, 70 je ale skoda pze prijdu o bonus do def, a 60 mi prijde malo.. ty agi by to asi taky chtelo vic vzhledem k mamonitovani.. ma to vubec cenu? :) kritiku prosim (:

Link to comment
Share on other sites

cenu to má, jestliže to budeÄ umÄt hrát .. určitě by takovej char mÄl možnost pomoct guildÄ takovej battle healer support se hodí­ .. tu vit možná nechej protože aspoř něco ustojí­Ä .. a možná když neví­Ä jak body (máÄ pravdu agi je na mammo málo), tak seber z dex a dej do agi ... s mammem bys mÄl mí­t aspd aspoř 170 určitě..teoreticky kdybys vzal nějakou sekeru nebo chain a mÄl v parte smithe, tak adrenaline rush a je to nádhera :baby: .. snad to teÄ nepletu .. ten job bys moh možná poÄí­tat i 68 .. neni to až tak tÄžký ..

jestliže si vÄří­Ä a seženeÄ equip a dost potů a budeÄ to umÄt, tak si myslí­m, že o tobÄ jeÄtÄ hodnÄ uslyÄí­me.

Link to comment
Share on other sites

Cau

premejslim ze si tu udelam battle creatora (jestly to vubec naexpim nez me to zas prestane bavit :baby: )

 

build s euqipem, AB a crazy uproarem bych videl asi takhle:

99/66 (nebo 67, tam je rozdil v 1 agi)

str: 92+18

agi:21+18

vit:77+3

int:1+17

dex:67+23

luk: 1+17

 

Dobry build pro no-adv classy, tzn pro alchymistu a servery kde neni asum apod. S tou agi ma max pravdu, bez agi neni muzika a mace/axe weapon class jinak neudelas aspd. Ja chtel podobneho alche udelat ale jako ciste FS. Takze VIT DEX a trosku INT a STR, ale je to drahe a nic to nezabije a jako tank to taky neni "nic moc". Muj skromny nazor /ho

Link to comment
Share on other sites

 

K tovjmu buildu: Ak naozaj nechces ist mammo len kvoli pvm a ma to byt ciste GW build tak je asi naozaj lepsie ist FS build ako navrhuje Mith. S mammo toho na GW vela nespravis. Mozno s tym tak mozes otravovat wizny.

Ak uz chces naozaj nutne creatora so str, tak je skoda vynechavat kvoli tomu AD.

Kedysi som aj ja rozmyslal nad niecim podobnym, Vyslo mi z toho asi toto:

 

staty na 99/70 + agi + bless

str 92+28(ringy s mantismi + uska + crazy uproar + valk. armour)

agi 40 + 20 (s berserkom slusna aspd, na gw s adrenalin rush ani nehovorim tongue.gif)

vit 32+4

int 81+19 (AD ma pri tejto int stale slusnu dmg(pocitane s ED a valky armorom)

dex 33+25

luk 3+12

 

Takyto build ma ale viecero problemov. Na GW nebudes vobec ziadny uber zabijak (malo int na sialene silne AD a malo agi na sialene silne mammo (ja viem ze sialene silne mammo neexistuje :baby:)). Popravde neviem ci vobec nieco zabijes.

Takze je to skor build ciste na pvm. Tym padom vynechat uplne vit zvysok bodov do agi a skilly do rastliniek a homuna a v pvm si s tym krasne uzijes. Ak chces mlatit tak radsej WS a ak chces byt na gw zabijak tak int/dex AD creatora. Ak chces creatora viac na pobavenie v pvm a mvp tak sa da o takomto hybridovi porozmyslat.

Link to comment
Share on other sites

Dik za ohlasy :)

ale ja pojedu takovejhle build mozna s nejakejma lehkejma zmenama a auz urcite ne WSko (creator ma sexy sprite :bye: )

ja sem si docela vedom toho ze nic moc nezabiju (maximalne 2nd classy bez assu :) ), ale aspon se nebudu muset leechovat a bude me to trochu bavit ;) a kdyz uz nic jinyho muzu lamat veci xD kdybych chtel killera tak si udelam 3-tlacitkovej skill AD creatora (: ale spis me de o ty staty pze tu agi to chce vetsi a dexu taky.. ale spis mi de o to kde to vzit :X jedina varianta mi prijde sebrat ze str 10, a dat 5 do dexy zbytek do agi, ale zas se osidim o trochu dmg z mamma :baby: nebo muzu ubrat jen na 84 ale to zas budu hrozne zavislej na ringach s mantisama, to free accesory se mi libi ze muzu klidne nosit safety ringy, rosarka s alligatorama nebo clipy se smokie a horongem aniz by mi to zasahlo do buildu...

 

 

/edit nad tim ad/mammo hybrydem sem taky premejslel, jenze jak to tak vidim tak tej dexy a vit je silene malo, a ma to cenu fakt maximalne na pvm a mvp ;)

Link to comment
Share on other sites

Dik za ohlasy :baby:

ale ja pojedu takovejhle build mozna s nejakejma lehkejma zmenama a auz urcite ne WSko

Samozrejme je to tvuj build a tva postava. Ja mam rad zvlastni buildy, ale musi by ucelne. Ono totiz potom zjistis ze na GW davas mammo za tolik co stoji zenu, lehnes na jedno AD a slim pres dexu ani nehodis a kdyz jo tak stejne to oceni jen tank protoze zavislost na sile pitcheru je od tve INT. Na PVM budou rany ale o trosku vetsi, ale kdyz si to spocitas tak bez BS boostu nebude mammo o nic silnejsi. To nemluvim o aspd a jinych okolnostech. Mam brewer creatorku a ta leech temer nepoznala :> Vse si vydemovala sama :bye::)

Link to comment
Share on other sites

já bych ho tolik nepodceřoval .. podle mÄ by s tim moh hoooodnÄ otravovat ..

protože kdyby ten build troÄku překoppal .. dal agi aby mÄl s FAR (AAR), berserkem atd aspd 175++, moh by házet acid terror nebo co to ploÄnÄ láme či jak to je.. a do toho mlátit třeba chainem s 3 metalama... nebo něco na status .. a moh by docela otravovat při obranÄ v CP . možná i při íştoku ..

já kdybych se tedy rozhod jet tenhle překopanej build tak bych dal hodnÄ agi tak 80+bonusy .. vit asi taky 80 .. int tak 40 (jen na občasný hození­ nÄÄeho a healovani plechovek) .. dex urÄo 40-60 .. zbytek str aby nemusel pořád do vozejku .. nepoÄí­tal sem to, jenom se to odhad z hlavy tak to možná nevyjde úplně přesnÄ ..

 

jinak premete .. ten slim pitcher by sis mÄl asi pořádnÄ rozmyslet .. s nižÄí­ jak 99+ dex to asi nemá smysl ..a rvát 80 dex, kde si de facto na půlce cesty, je podle mÄ k niÄemu ... takže jestli chceš mlátit, tak si sežeř do party BS s linkou (abys mÄl pokud možno i FAR), dej agi abys mÄl dost aspd a str asi nech jak si řikal .. a když budeÄ házet ty bomby na lámání­ a do toho hned budeÄ řezat mammo, tak to možná bude dobrý, ale tÄžko odhadnout takhle dopředu .. chtÄlo by to zkusit na testu aspoř nějakou přibližnou dmg.. jinak asi bude mí­t mith docela pravdu že dáÄ mammo za málo ... bude to chtí­t od tebe hodnÄ dobrej equip a hodnÄ velkou trpÄlivost a "skill" :baby:

Link to comment
Share on other sites

Max tvoj napad je priam spektakularny ale zabudas na par detailov. Prvy je FCP dnes ho uz ma naozaj skoro kazda aliancia a s holden kombom je neuveritelne lacny. Druha vec je, ze na hadzanie acid terror a bomb potrebujes dex pretoze to ma nezanedbatelny casting time a delay nezavisi na agi. Zostavame nakoniec pritom, ze jedina vec ktoru by takyto build dokazal robit je mammo (aj to za podpory BS) a vedel by rozhadzovat statusy so spravnou zbranou (uznaj, ze na rozhadzovanie statusov je dobry akykolvek char s agi :baby:) Rozhodne by som minimalne pouvazoval o pozmeneni buildu..

Link to comment
Share on other sites

však ta bomba přece drží­ na zemi nějakej čas ne? já to myslel tak že jí­ hodí­š na CP a tak různě když vidí­š že se venku šrotí­ lidi .. pak vtrhnou a ty ještě budeš mlátit .. a ty status zbraně sem myslel až jako někde vzadu bo kde neni SG apod .. :baby: a btw s tim FCP opravdu myslí­š že ho má aspoň 90% lidí­ ? :bye:

Link to comment
Share on other sites

vÄak ta bomba přece drží­ na zemi nějakej Äas ne? já to myslel tak že jí­ hodí­Ä na CP a tak různÄ když vidí­Ä že se venku Ärotí­ lidi .. pak vtrhnou a ty jeÄtÄ budeÄ mlátit .. a ty status zbranÄ sem myslel až jako nÄkde vzadu bo kde neni SG apod .. :baby: a btw s tim FCP opravdu myslí­Ä že ho má aspoř 90% lidí­ ? :bye:

Okej no tak nie 90%.. Kazdoadne bomba sa hadze dost zle lebo ju nemozes hadzat nikomu pod nohy a to nehovorim o tom, ze ked uz chces silou mocou rozbijat veci, tak AD je aj s malou int lepsim riesenim ako acid terror a bomb :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Chtel bych poradit s buildem na brewera creatora. Na wiki sem nasel tohle:

 

STR 1+4

AGI 1+6

VIT 1+3

INT 99+7

DEX 52+14

LUK 86+11

 

...no tak a ted nevim. Proc tolik int, kuli expeni ADckem? Proc to radsi nedat do luk?

Proc 52 base dex? Evidentne se pocita s marionetou...tak proc nedat jenom 49 dex?

Myslel sem ze to pojedu LUK 99, DEX 49, INT 87...ale ted nevim jestli to neni blbost, kdyz se buildy co sem po netu nasel tolik lisi...

Link to comment
Share on other sites

52 dex naozaj nechapem.

 

Diky

 

Inac, marionettka s 99 dex ti prida iba 49 dex, takze by potreboval 50.

 

Urcite? Je to nakonec jedno...body na 1 dex este zbyvaj.

 

Int aby sa dal pouzit aj na ADcko... Ale nema ani dex ani vit, bude to musiet byt socka na sacri.

 

AD asi nebude mit vubec.

Link to comment
Share on other sites

STR 1+4

AGI 1+6

VIT 1+3

INT 99+7

DEX 52+14

LUK 86+11

 

Int by mÄla mí­t taky vliv na Äanci na uvaření­ potu, jinak dá se sehnat 99 dex 99 luk marionetka takže teoreticky staÄí­ base 50 dex 50 luk. Na jiných serverech dávají­ ví­c dex (i když poÄí­tají­ s marionettkou) kvůli Box of Gloom. Ale ta dex je i kvůli bugu marionettky a quagmire, který na rebu snad nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych poradit s buildem na brewera creatora. Na wiki sem nasel tohle:

 

STR 1+4

AGI 1+6

VIT 1+3

INT 99+7

DEX 52+14

LUK 86+11

 

...no tak a ted nevim. Proc tolik int, kuli expeni ADckem? Proc to radsi nedat do luk?

Proc 52 base dex? Evidentne se pocita s marionetou...tak proc nedat jenom 49 dex?

Myslel sem ze to pojedu LUK 99, DEX 49, INT 87...ale ted nevim jestli to neni blbost, kdyz se buildy co sem po netu nasel tolik lisi...

no takze buildy se lisi v tom ze ne kazdy muze mit marionetu ktera ma napr 99luk popripade 99dex (ale to by musel byt silenec:D) a jelikoz na uspesnosti vareni nejvice zalezi na dex a luk tak se snazime namaxovat tyto staty;-) na inte zalezi taky celkem dost a proto ji davaji na 99 protoze se pak i takovy brewer lepe expi pres adecko..... jinak tenhle build co je tu napsany je pokud me pamet neklame na wiki a je prebrany od konsty ktery mel marionetku prevazne s dex a malo s luk proto dal vice bodu do luku a ne do dexy a taky urcite nepocital ze s ni bude chodit na gw ... treba moje creatura ma staty uplne opacne oproti luk a dex protoze mam marionetu s 99luk takze se mi vyplatilo jit body do dex a chybejici luk vytahout marionetou a taky sem i tak trosku pocital ze s ni chci trosku rychleji bombit jak bosse tak treba i na gw utocniky(obrance)

....takze pokud nechces jet moc int tak pocitej ze se ti uspesnost vareni o neco snizi i kdyz ne tak razantne ale prece:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...