Jump to content

Photo

Creator Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
182 replies to this topic

#61 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 21 December 2006 - 02:05 PM

Na MPV je rozhodne nejlepsi INT - DEX build creatora. Pokud chces jet spis na PvM, CR, mammo a podobne, tak je jasna vyhra STR, AGI nebo zkusit crit creatora s agi, luk a troskou dexy.

Kazdopadne pokud chces zabijet neco vetsiho, tak jedine ADckem a to chce mit tu intu alespon 80+
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#62 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 21 December 2006 - 02:50 PM

Mno něco co si tu psal, normální moby umlátit (popř. pomůže homun) , nějaky větší (s větší VIT ) AD, a mimo to aby se dalo chodit na MvP, takže určitě dost INT,buď dost AGi nebo STR nejspíš i trochu víc DEX, ale těžko říct jestli to není tak hybridní build, že zabije prd.
Posted Image

#63 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 21 December 2006 - 03:04 PM

No asi takhle, kdyz pojedes INT-AGI, tak MVP zabijes v pohode a v PvM budes pouzivat auto cast zbrane. S vysokou intou to bude velkej dmg a s agi to budes solit rychle. :)
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#64 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 21 December 2006 - 10:29 PM

Agi int creatura neni taky spatna. Ale ten clovek to musi hrat for fun a bez GW bych rekl. :)
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#65 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 22 December 2006 - 10:48 AM

Kazdopadne nevidim dovod preco by si niekto str/int kreaturu zahrat nemal. :)
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#66 tulpik

tulpik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 743 posts

Posted 23 May 2007 - 10:39 AM

No tak já sem sem si dotáhl něco jako(nevím teď přesně, doma mrknu pak kdyžtak upravím)

Base stats:
INT 99+7 (106) + Bless 116
DEX 86+14 (100) + Bless 110
VIT 47+3 (50)
LUK 14+11 (25)

Skills:
Acid Demonstration 10
Full Chemical Protection 5
Plant Cultivation 2
Potion Pitcher 5
Potion Research 10

All other skills is prerequisite :D

GW Equip:
Frigg's Circlet
2x Earring
Unfrozen Valkyrie's Armor / Deadly Valkyrie's Armor
Cranial Valkirie's Shield
Immune Muffler
Green Shoes
Bazerald

Na MvP si beru Morpheus equip set kvůli INT.

Dneska bych jel asi trošku jinej build:
1) VIT bych si dal 46 protože Valky Armor +1 All stats, další staty bych nechal.
2) Potion Pither 5 level je dneska zbytečná věc, použil sem to snad 3x, takže ten bych dal na 4.
3) Plant Cultivation bych nechal na levelu 1, sázet herby se nevyplatí.
4) Full Chemical Protection bych dal na level 4 - 8 minut nebo 10 je podle mě jedno.
5) Tím by se otevřela možnost dát na jobu 70 Aid Potion Pitcher na 10, na menším levelu postrádá smysl.

Ovšem je otázka jak dlouho by byl člověk ochotnej ty Star Sandy huntit, nebo kupovat.
Já sám mám dost práce se sázením, vařením, prostě vším a ještě tohle by mě zrujnovalo :)

Imho je to dost dobrej build, měl sem ho naplánovanej ještě před tím, než sem Creatora měl a nikdo ho nemá :)

Edit: K magnetu, pokud nejde - je to podle mě chyba.
Proč? Protože je to plošnej party heal, kterej stojí CWP, nevdím jedinej důvod proč by to měl magnet omezovat.

Edited by tulpik, 23 May 2007 - 11:13 AM.

Smrdíš...

#67 Elfinka

Elfinka

kafral

• Supporters
  • 185 posts

Posted 23 May 2007 - 10:59 AM

taka technicka otazka, ide hadzat aid condensed potion na magnet?
mi to pride ako taky dost nevyuzitelny skill ak nie, vacsinou ked sa kempi tak pod kempom magnet je, ked sa preraza magnet je, a tympadom ten skill aj tak nikdy nevyuzijem...
:D
Proud (stridavy) member of IRC STB alias ten kafral ;)
Kikyo chan, Fullmetal, Zirael, Elfi.+k. (citajte ako regexp)
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image

#68 Guest_Bruky_*

Guest_Bruky_*
  • Guests

Posted 25 May 2007 - 06:06 AM

......
2) Potion Pither 5 level je dneska zbytečná věc, použil sem to snad 3x, takže ten bych dal na 4.
......

S tímhle nesouhlasím. PP 5 se imho hodi. Zvlast pokud u empa dojdou asurakovi BP, do ktereho mlati sin a profesor nikde v okoli. V podstate je to do vsech moznych situaci, kdy dojdou nekomu sp a bp a profa neni nikde okolo.

Je treba s tim ale pocitat a nosit tech bp aspon 50. Imho velice dobry podpurny skill, ktery se velice hodi na lidi po soul burnu, zvlaste pak wizny, ktere nemaji nosnost, aby nosily vic jak tech 5 bp.

Se zbytkem postu souhlasim, i kdyz jsem stale skepticky vuci ACP. Holt jsem ho jeste nevidel nikoho pouzivat a neverim mu;)

#69 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 25 May 2007 - 07:55 AM

wizny taky nemaj nosit BP, ale grape juicy a podobný věci, páč je to lehký a s jejich int a regenem by to nemělo vadit.. a co se týče PP lvl 5 - dá se hodně využít i pro sebe samýho, ale jestliže se celkově dostane ke skillu, kterej chce jet a je pro něj důležitější, tak nevidim důvod, proč to tak neudělat.. holt si lidi budou muset naučit živořit na sebe :laughing1:

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#70 tulpik

tulpik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 743 posts

Posted 25 May 2007 - 08:17 AM

S tímhle nesouhlasím. PP 5 se imho hodi. Zvlast pokud u empa dojdou asurakovi BP, do ktereho mlati sin a profesor nikde v okoli. V podstate je to do vsech moznych situaci, kdy dojdou nekomu sp a bp a profa neni nikde okolo.

Je treba s tim ale pocitat a nosit tech bp aspon 50. Imho velice dobry podpurny skill, ktery se velice hodi na lidi po soul burnu, zvlaste pak wizny, ktere nemaji nosnost, aby nosily vic jak tech 5 bp.
Se zbytkem postu souhlasim, i kdyz jsem stale skepticky vuci ACP. Holt jsem ho jeste nevidel nikoho pouzivat a neverim mu;)

Já osobně bych to s PP 5 neviděl tak tragicky, já za Creatora mám 1k5+ maxSP, sám ti můžu říct, že Soul Burn dostneš když moc tak jednou za GW, aspoň já a když už ho dostanu, tak si dám ten jeden BP na 200+ SP a deme dál :laughing1:
A k asurákovi co mu dojdou BP, no nevím, asura s jeho no-int characterem dostává PP 5 za 60SP(asi tak nějak..).

A prostě sem to myslel tak, že tento build nedělá žádnej kompromis, kdybys ho chtěl udělat, uděláš to tak jak sem to psal já, že bych to asi jel.
A ACP podle mě pomůže 100x víc, když vezmeš, že na to platí linka a Paladinovi to dává heal za 12k.

:wacko:
Smrdíš...

#71 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 25 May 2007 - 10:18 AM

Já osobně bych to s PP 5 neviděl tak tragicky, já za Creatora mám 1k5+ maxSP, sám ti můžu říct, že Soul Burn dostneš když moc tak jednou za GW, aspoň já a když už ho dostanu, tak si dám ten jeden BP na 200+ SP a deme dál :laughing1:
A k asurákovi co mu dojdou BP, no nevím, asura s jeho no-int characterem dostává PP 5 za 60SP(asi tak nějak..).

A prostě sem to myslel tak, že tento build nedělá žádnej kompromis, kdybys ho chtěl udělat, uděláš to tak jak sem to psal já, že bych to asi jel.
A ACP podle mě pomůže 100x víc, když vezmeš, že na to platí linka a Paladinovi to dává heal za 12k.

:wacko:

samozřejmě že PP5 tobě nijak nepomůže, tobě stačí cucnout 1 BP na to, abys mohl dál fungovat
Ale třeba wizardi by za to byli často velice vděční, oni nemají vozík a minimální nosnost, prostě si nemůžou dovolit těch BP nějak moc nosit
Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#72 Guest_Kvakik_*

Guest_Kvakik_*
  • Guests

Posted 26 May 2007 - 01:08 AM

pri vsi ucte, potion pitcher je na nic, mozna na expeni, kdyz creator jeste tahal, ale ted?
navic drtiva vetsina lidi ma rankerske poty, ktere davaji skoro stejne jak potion pitcher, ktery podle mych poznatku nejspis rankersky bonus ignoruje. dale pitcher nemuzes pouzit na classicalu, ma delay a nemuzes naraz hazet AD a pitcherovat. takze podle me tenhle skil vynechat a jit co nejdriv vetev AD + FCP spolu s potion researchem (+5% efektivity potu z alvl jestli se nepletu), protoze FCP je s holden-kombem jaksi prehnane a prakticky eliminuje divest stalkery.
a wizny? at se staraji sami, creator neni support char (az na par vyjimek), u alcha je tento skill dobry, bo alch nema zrovna nejake prevratne skilly, ale u creatora...?
jo a taky usetris jedno tlacitko z uz tak preplneho rejstriku klaves na gw :laughing1:
tzn. AD - WP - FCP - BP (mesias a tomik jsou pekne svine :wacko: ) - panacea - armory - accesory - hide, no a to je asi tak vsechno, prsty si u toho rozhodne nezlames, jako paradicku si dej item apprasial a plant cultivation, sice na gw zbytecne, ale aspon muzes tvrdit, ze pouzivas tu vec zacinajici na B

Edited by Kvakik, 26 May 2007 - 01:21 AM.

#73 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 26 May 2007 - 02:40 AM

pri vsi ucte, potion pitcher je na nic, mozna na expeni, kdyz creator jeste tahal, ale ted?
navic drtiva vetsina lidi ma rankerske poty, ktere davaji skoro stejne jak potion pitcher, ktery podle mych poznatku nejspis rankersky bonus ignoruje. dale pitcher nemuzes pouzit na classicalu, ma delay a nemuzes naraz hazet AD a pitcherovat. takze podle me tenhle skil vynechat a jit co nejdriv vetev AD + FCP spolu s potion researchem (+5% efektivity potu z alvl jestli se nepletu), protoze FCP je s holden-kombem jaksi prehnane a prakticky eliminuje divest stalkery.
a wizny? at se staraji sami, creator neni support char (az na par vyjimek), u alcha je tento skill dobry, bo alch nema zrovna nejake prevratne skilly, ale u creatora...?
jo a taky usetris jedno tlacitko z uz tak preplneho rejstriku klaves na gw :laughing1:
tzn. AD - WP - FCP - BP (mesias a tomik jsou pekne svine :wacko: ) - panacea - armory - accesory - hide, no a to je asi tak vsechno, prsty si u toho rozhodne nezlames, jako paradicku si dej item apprasial a plant cultivation, sice na gw zbytecne, ale aspon muzes tvrdit, ze pouzivas tu vec zacinajici na B

heh delay sice má, ale když tim někoho healneš za 2-3 healy ... no a prej, ať se wizny staraj sami...checht.. jak už psal jahy nebo bruky .. wizna dopr**** nemá nosnost, dokážeš to pochopit ?! ...a taky nevim odkaď bereš, že crtr není support char, ale zároveň řikáš, aby jel FCP :wacko: docela hodně útočnej skill ... a jestliže ignoruje rank poty, tak je to špatně, protože kdysi to určitě neignorovalo ...

Edited by TheERay, 26 May 2007 - 02:40 AM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#74 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 26 May 2007 - 08:36 AM

... a jestliže ignoruje rank poty, tak je to špatně, protože kdysi to určitě neignorovalo ...

pokud to neignorovalo a teď ignoruje, tak už tu chybu opravili :laughing1:

edit:

možná jsi to ještě nezjistil, ale spolupráce je důležitá. Gilda "starej se sám" by asi neměla moc dlouhou historii
Představ si, že budeš mít v gildě priesta který dostane linku a když mu řekneš o bless, odvětí "hele já teď nejsem support, zabíjím, pomož si sám". Jistě velice příjemné

Edited by jahy, 26 May 2007 - 08:42 AM.

Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#75 Guest_Kvakik_*

Guest_Kvakik_*
  • Guests

Posted 26 May 2007 - 04:05 PM

pokud to neignorovalo a teď ignoruje, tak už tu chybu opravili :laughing1:

edit:

možná jsi to ještě nezjistil, ale spolupráce je důležitá. Gilda "starej se sám" by asi neměla moc dlouhou historii
Představ si, že budeš mít v gildě priesta který dostane linku a když mu řekneš o bless, odvětí "hele já teď nejsem support, zabíjím, pomož si sám". Jistě velice příjemné

no chlapci, wiznam muzu max. tak vozit blue poty ve voziku, protoze ho nemusim mit na 100% zatizení kvuli dmg jak WS. A podle vas, kdyz mi nekdo rekne "hele, tam ten profa je lexly" a druhy "potrebuju blue pot na sebe" co mam jako udelat? potovat wiznu? ja treba maxe chapu, on je pseudo-wizna a ma svuj uhel pohledu, ja jsem zas creator a mam jiny, konec koncu tohle je topic o creatorech ne "kdopak nam kua bude supportit wiznu?"

FCP? no to je vzdycky az druhy nebo treti skill, primarni je AD, muzes proti tomu protestovat, muzes s tim nesouhlasit, ale to jedine, co s tim nadelas. no proc treba nikdo prakticky uz nehraje Aislinn? aha, ona nema ADcko, ja zapomnel, a pritom je to supprt creator a mohl by hazet ty vase všive blue poty na chudacky wiznicky....takze asi tak. No mozna aby jsi nemel pocit, ze jsi mel "nachytal", tak jsem mel jet asi naboostene utocne kytky co? nebo hrat bowling s marine spherama? no a proc si hazite pneumy? abych na vas nehodil pot? nebo snad FCP? nezasadil vam pod nohama kytku? sami sobe si odpovidate svymi ciny.

wp pres potion pitcher mi dava okolo 2200 hp, vychlastany cca 1800-2000 (jestli je tohle 50% tak budu pozadovat disciplinarni trest pro matematikare ze zakladni skoly, ze mi neco duleziteho zatajil), ale abych ho nekdy pouzil ve valecne vrave, to aby si clovek sebou tahal stringy na follow, nebo ze by me azarel spamoval sufrou? hmm, azareli, jdes do toho? uz ho vidim, jak zas bude pyskovat a vymlouvat se na pingy

no srovnani se soulinkovanym priestem beru jako ulet, na to nema cenu odpovidat, klasicky priklad chybne argumentace, priest je na gw primarne na support, creator na dmg od dob, co lidi vynalezli ADcka, kdyz tak koukni na nejaky topic o skillech, kdybys nahodou nevedel, nekde to tu urcite bude

jo a jeste muzu:
1 - hooronga, sice mi sebere 2 inty z nausnice, ale muzu vrnet blahem, jak skvele supportim gildu a delam z ni gildu "nestarej se sam"
2 - misto excaliburu budu mit bud light epsilonku a healovat vsechny okolo, s mou intou pres 130 to celkem i jde, ze stringu samozrejme.
3 - nebo bloodynu a vozit rychle lidem veci z kafry, tim bych byl taky support, vsak on ty ADecka muze hazet treba profa nebo dancka, to je jedno, kdo bude chtit, vsak jsou na to svitky

ocenim dalsi vase napady ohledne creatora s namaxovanou int na AD build jako support charu protoze nechci, aby PF byli gildou " STAREJ SE SAM" TM
templove muzou, ti jsou becko, ale PF NIKDY!!!!!!
a ze jsem grafoman? to urcite ne, ale post by mel byt delsi nez podpis... :wacko:

Edited by Kvakik, 26 May 2007 - 04:24 PM.

#76 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 26 May 2007 - 04:45 PM

Nějak nevím, jak může být (325;405)*2,56*1,5 = (1800;2000), protože to je (1248;1555,2) .. ale to je jedno .. je jasný, že sám budeš spíš chlastat, protože jich stihneš víc, než dvě za vteřinu, ale když bijou někoho jinýho, nemáš možnost chlastat za něj, můžeš mu je jen házet pitcherem. Což je v případě hi-vit charu nebo swordman class více než užitečné (8-10,2 paladinovi s linkou od SL lvl 70, až 11968 s lvl 99 linkerem a guildovní +5 vit), určitě dokážeš házet poty rychlejš, než nepřátelé sonikujou / asurujou.
"The purpose of life is to end."

#77 Guest_Kvakik_*

Guest_Kvakik_*
  • Guests

Posted 26 May 2007 - 04:56 PM

Nějak nevím, jak může být (325;405)*2,56*1,5 = (1800;2000), protože to je (1248;1555,2) .. ale to je jedno .. je jasný, že sám budeš spíš chlastat, protože jich stihneš víc, než dvě za vteřinu, ale když bijou někoho jinýho, nemáš možnost chlastat za něj, můžeš mu je jen házet pitcherem. Což je v případě hi-vit charu nebo swordman class více než užitečné (8-10,2 paladinovi s linkou od SL lvl 70, až 11968 s lvl 99 linkerem a guildovní +5 vit), určitě dokážeš házet poty rychlejš, než nepřátelé sonikujou / asurujou.

no a co kdybych misto toho mlatil ty utocniky demama? samozrejme za predpokladu, ze tam nebudou mit pneumu, abych zas nedal moznost nekomu rozumovat...
a pocital jsi do toho ten pasivni skill (potion research)?

#78 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 26 May 2007 - 05:10 PM

edit: Už nechápu, na co se ptáš. Při házení je jedno, jestli házíš rankerskej nebo nerankerskej, protože se rank ignoruje.

edit2: Jo už chápu, v tom prvním má být 1,5*1,5 .. pak to máš správně, asi 1800-2200 .. ale případ s házením potů ostatním zůstává.

edit3: max kecá, rank při házení to vždy ignorovalo, ta čísla jsou bez ranku.

Edited by MichalPelc, 26 May 2007 - 06:04 PM.

"The purpose of life is to end."

#79 Guest_Kvakik_*

Guest_Kvakik_*
  • Guests

Posted 26 May 2007 - 05:25 PM

Jo ..

a rankera?
ted jsem prave dal potem okolo 1850, a to mam jen lvl8 potion researche, takze 10% jeste chybi
a mezi rankerskym a nerankerskym pres pitcher je rozdil 6 (slovy sest) hp

hmm, a ted zas jen 1200 pres wp...neni to moc velky rozdil?
no abych to uzavrel, potion pitcher max. az na konec, teda aspon me to tak vyhovuje, pokud chcete spis supportit tak hned, pokud chcete zabijet tak az pak, az po AD a FCP, protoze to mi prijde vyhodnejsi jak pro vas, tak pro gildu

rankerske pres pitcher? proc se ptam? protoze max13 nam tu tvrdil, ze to funguje nebo fungovalo, viz vyse
a taky jestli jsi to zapocital do toho vzorce

Edited by Kvakik, 26 May 2007 - 05:40 PM.

#80 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 26 May 2007 - 05:35 PM

V jednom ma Elric pravdu. Je naozaj malo situacii, kde moze creator robit nieco rozumnejsie ako ADckovat. Ale to, ze potion pitcher je dobry tak na dohealovanie sa v meste a hodenie par potov po maxovi (uz asi vsetci vieme ze nechlasta co? :laughing1:) este neznamena ze to nie je treti najlepsi creatorov GW skill. Ano, chcem tym povedat, ze ked je "klasicky" PP slaby, tak slimPP je uplne nanic. Situacie kde by sa dala vyuzit jeho plosnost sa skoro nevyskytuju (mame len jedneho maxa v guilde takze sa malokedy stane ze treba healovat dve socky naraz) a na healovanie jedneho cloveka je lepsi obycajny PP (ziadny cast time a mensi delay). A myslim, ze ta debata tu vznikla prave vdaka tulpikovmu napadu nedotiahnut PP na 5 aby si mohol dat skill ktory nikdy nepouzije :wacko:
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille