Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Buildy


jump

Recommended Posts

uz jsme planovali SN "priesta", akorat jsme to nedodelali. Jestli se do toho das tak ti rad pomuzu....a jestli jet vit za sn.....buh vi, asi ne

13616[/snapback]

 

hmm FS SN podle mne nikdy nebude mit uspech - dyz vemes ze ma maxiamalne 300 sp se vsema boostama a equipem tak nevim nevim + - 5blessu a konec mozna par healu ... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Vit ma u novice vyznam jen na statusy, zivot ovlivni na 99 lvlu asi o 150 s vit 50 (to mam vyzkousene :thumbdown: muj prvni SN mel vit 50)

 

Jinak jsem jednoho "FS SN" pred [ /omg ]em videl, ale podle me to nema smysl, protoze boosty, ktere jsou na NGW potreba jsou Bless a Agi (Bless ma vetsinou int/dex SN a Agi agi/str SN a davaji si je navzajem) aspon me s Akirou to takhle predtim klapalo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

chtel sem se zeptat estli se oplati davat soul strike vym ze to je naprd skill ale podle mne je stejne ucinny jako FB a kdyz si vemete ze ma casting time 0,5 sek tak DEX a IC by se to dalo snizit hodne .... to by potom litalo ... nebo ne ? :rolleyes::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

chtel sem se zeptat estli se oplati davat soul strike vym ze to je naprd skill ale podle mne je stejne ucinny jako FB a kdyz si vemete ze ma casting time 0,5 sek tak DEX a IC by se to dalo snizit hodne .... to by potom litalo ... nebo ne ?  :rolleyes:  :thumbdown:

13789[/snapback]

kvuli spotrebe sp je dost nepouzitelnej i za maga

Link to comment
Share on other sites

uz nekdo zkousel nejaky jiny buildy nez ty a 2 zakladni jako treba nejakyho

/tanka/ nebo healera ci tak neco? :blink: docela bych neco zkusil

:) ale netusim jak to bude vypadat este :-)

13614[/snapback]

 

Ja se snazim o build kterej by byl jako support ale relativne samostatnej.

Staty si nepamatuju presne ale mela by to byt kombinace agi/str a int/dex buildu s durazem na agi/str.

Skilly Acolytovsky + bash + DA +ID a kdyz zbydou nejaky bodiky tak i nejaky to carovanicko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
osobne bych si dal prvni Double Attack pak Improve Dodge a nasledne Sword mastery ..... a pak uz v celku zalezi na tom co chces mit za ostatni skilly osobne bych si dal ale jeste Increase Agi a Improve concentration kvuli zvetseni flee

15484[/snapback]

 

jaky ma vliv sword mastery v kombinaci s dagery ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...