Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Buildy


jump

Recommended Posts

Zdravim, chtel bych si udelat agi / str SN klasicky jak je na prvni strane build, jen nevim jestli ma cenu jet neco int (tahat priesta nebudu takze nevim jak to vypada s jeho SP) a zbytek normalne max agi a max str. Mel by mit co nejvic flee a spis PvM, v pvp by se asi moc nechytal. Pak bych chtel jeste vedet jestli mi k necemu bude bash (zere hodne sp) a magnum break (jedinej plosnak) a jestli jsou na nic co misto toho dat. Diky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

No já osobnÄ nikdy SN na Agi-Str nezkouÄel, ale koukal sem do calcu a vyÄlo mi že kdyby si nedával žádné bodí­ky do int tak ti vyjde, že do aury budeÄ mí­t cca 115 sp :D což je asi 8 bashů a konec :) ,ale pořád je to asi lepÄí­ než mlátit bez skillu...

Link to comment
Share on other sites

No, tak kdyz si das par bodu do sp recovery, to urcite pomuze. Potom je celkem nutny mit treba Willow c. a uz je sp hned vic. Jinak k tomu mlaceni bez skillu, za nej vetsinou budes mlatit bez skillu, staci thiefske pasivky + nejaky to sword mastery a potom uz se jen boostit a healovat. Vyhoda je ze muze dat nejvetsi flee ze vsech charu a pak ze muze jet celkem pekne solo bez priesta, ale stejne jsem to na nejakym 50 lvlu vzdal, kdyz uz poradnyho solistu treba na hunty, tak combo monka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Lordikin

Ahoj jaký equip by jste dali na SN, kdyby jste chtÄli 150 dex, zatim mam cely angel kombo a hypnotic staffku[2], když to poÄí­tám, tak mi vychází­, že musí­m mí­t 10 dex v equipu.

99base + 5job + 10owl´s eye + 10bless + 12%improve =

124 + equip + 12%improve

2*zerom = +6 (2*accesory)

2*drops = +2 (2*staffka)

a ted bych potreboval jeste vespera +2 dex (headgear)

Je to tak dobře

Link to comment
Share on other sites

Ahoj jaký equip by jste dali na SN, kdyby jste chtÄli 150 dex, zatim mam cely angel kombo a hypnotic staffku[2], když to poÄí­tám, tak mi vychází­, že musí­m mí­t 10 dex v equipu.

99base + 5job + 10owl´s eye + 10bless + 12%improve =

124 + equip + 12%improve

2*zerom = +6 (2*accesory)

2*drops = +2 (2*staffka)

a ted bych potreboval jeste vespera +2 dex (headgear)

Je to tak dobře

vesper na SN, hm ... binoculary ti daj 1 dex... takze bys mel mit 149 s angels combem ... můžeÄ strčit třeba rockera do protectionu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Nebo když empik dodělá quest na enchant armor, tak by šlo mít na zbroji až +9 dex... :)

Nebo místo hypnotic staff si vzit rodku[4] a 4*drops

Jinak bez linkera to teda asi nejde, co?

Link to comment
Share on other sites

Nebo když empik dodÄlá quest na enchant armor, tak by Älo mí­t na zbroji až +9 dex... :)

Nebo mí­sto hypnotic staff si vzit rodku[4] a 4*drops

Jinak bez linkera to teda asi nejde, co?

Si hodí­Ä jednou linku a nasadí­Ä bino, pochybuju že bys je nÄkdy musel sundat a divest/rozbití­ mid headgearu taky nejde.

OhlednÄ toho questu - angelic protection (stejnÄ jako valky armor a novice breatsplate) jde enchantovat jen na IRu a reborn (alespoř podle jmen skillu) je KRo

Link to comment
Share on other sites

Si hodí­Ä jednou linku a nasadí­Ä bino, pochybuju že bys je nÄkdy musel sundat a divest/rozbití­ mid headgearu taky nejde.

OhlednÄ toho questu - angelic protection (stejnÄ jako valky armor a novice breatsplate) jde enchantovat jen na IRu a reborn (alespoř podle jmen skillu) je KRo

 

Pravda, testoval jsem to a angelic protection enchantovat nepujde.

Link to comment
Share on other sites

Nebo když empik dodělá quest na enchant armor, tak by šlo mít na zbroji až +9 dex... :)

Nebo místo hypnotic staff si vzit rodku[4] a 4*drops

Jinak bez linkera to teda asi nejde, co?

jde to.

novic by totiz mel mit moznost obliknout little angel doll/ramen hat.

takze to mas: 2x drops, 2x zerom, cepice, rocker [+12/13 dex z equipu]. a to ti bohate staci [tusim 152 dex vychazi, nvm uz jsem si zavrel calc].

Link to comment
Share on other sites

LAD a ramen sice možná je, ale znemožní­ angel´s combo .. proto o nich jeÄtÄ asi nebyla řeÄ

andels combo pi prijde jako zbytecnost. hp navic se sice hodi, ale na druhou stranu tam ma alespon moznost vyberu takovych lahudek jako je novice manteau nebo novic shield. a taky je podle me normalni ze za ten instant je nutno zaplatit urcitou cenu v podobe prizpusobeni se equipem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Aha, takže s angel combem to asi nejde, doÄlo mi to, když jsem Äetl, že improve concentration se nenavyÄuje z karet... To je Äkoda, tak dí­ky za snahu, jde shánÄt ramen hatku... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Teď mě ale napadlo, že bych mohl pravidelně papat jídlo na dex a mohl bych mít tím pádem i angel combo nebo ne?

Jinak, kdybych ho chtěl i za draho, tak by to šlo s "vesper" a "amon ra" v hlavě a v botách, ale s tím jídlem, bych mohl mít i levnější karty...

Nebo je možnost udělat SN, co nikdy neumře a tím pádem dostane "No death bonus"

Link to comment
Share on other sites

TeÄ mÄ ale napadlo, že bych mohl pravidelnÄ papat jí­dlo na dex a mohl bych mí­t tí­m pádem i angel combo nebo ne?

Jinak, kdybych ho chtÄl i za draho, tak by to Älo s "vesper" a "amon ra" v hlavÄ a v botách, ale s tí­m jí­dlem, bych mohl mí­t i levnÄjÄí­ karty...

Nebo je možnost udÄlat SN, co nikdy neumře a tí­m pádem dostane "No death bonus"

obe ty karty v SN equipu by te odsoudila do urcite nepopularni skupiny hracu. a dojidat se jidlem jde, akorat ti pak moc nedoporucim chodit do pvp, protoze tam by ta spotreba hezky stoupla. rozhodne mi pomerance, jak navrhoval treba Zere, prijdou jako schudnejsi cesta. a pokud bych uz chtel nekde v equipu setrit na dexe, tak by to bylo urcite v acessorkach, kde bych osobne radeji videl impy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...