Jump to content
Reborn fórum

Zákony ČR


DannyCZ

Recommended Posts

Může mi prosí­m nÄkdo podrobnÄ vysvÄtlit, proÄ mi nemůžou v obchodÄ prodat sirky ?! Je mi 15 ... popř jestli to najdete na netu, dejte mi url, hledal jsem to 2 hodiny a nic ..

20244[/snapback]

Protože lidi nejsou blbý a ví­ že si za rohem podpálí­Ä Äpeka :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Může mi prosí­m nÄkdo podrobnÄ vysvÄtlit, proÄ mi nemůžou v obchodÄ prodat sirky ?! Je mi 15 ... popř jestli to najdete na netu, dejte mi url, hledal jsem to 2 hodiny a nic ..

20244[/snapback]

pokud vim, tak sirky se vztahuji na horlaviny 2he tridy tzn prodejne az od 18 let. muzou ti prodat maximalne tak bouchaci kulicky

Link to comment
Share on other sites

Může mi prosí­m nÄkdo podrobnÄ vysvÄtlit, proÄ mi nemůžou v obchodÄ prodat sirky ?! Je mi 15 ... popř jestli to najdete na netu, dejte mi url, hledal jsem to 2 hodiny a nic ..

20244[/snapback]

Nesmis si kupovat sirky, nebo zapalovac, to uz je proflakly. Zkus si zajit koupit treba Autogen, uvidis ze te nebudou podezrivat ze by sis tim zapaloval cigarety :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

...

20285[/snapback]

Sem si ří­kal hned že když jedeÄ do takovejch tÄch "ehm...hentai...emh" vÄcí­ :) že bude loli asi znamenat lolita :)... ale bacha vidÄl jsem tu nÄkoho kdo se menoval lolita, tak aby to nevzal osobnÄ. Např. mÄ se tohle nemůže stát :) i když...kozy...nebo kozel to snad radči ne :):thumsup4:

 

Moon : a co je horÄí­ - zapálit si Ämouda nebo zapálit si houmlessa? :):flirt:

Link to comment
Share on other sites

Bouchaci kuličky ??!! Autogen ??!! Já si chtÄl uvařit veÄeři !!! A trávu zásadnÄ jen přes vodní­ dýmku (je to pak silnÄjÄí­ a luxusnÄjÄí­) :flirt::) Kterého ****** tohle zase napadlo ... To abych rozpaloval sporák křesadlem ne ?! Pří­ÄtÄ mi neprodají­ třeba lego stavebnici, rpotože tam jsou malý souÄástky a mohl bych je spolknout ne ?! /omg :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Může mi prosí­m nÄkdo podrobnÄ vysvÄtlit, proÄ mi nemůžou v obchodÄ prodat sirky ?! Je mi 15 ... popř jestli to najdete na netu, dejte mi url, hledal jsem to 2 hodiny a nic ..

 

to je teda divný mÄ ty sirky prodaly když mi bylo 10 let vipadal jsem tak na 8 let a jeÄtÄ u toho stál Äéf toho obchodu :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...