Jump to content
Reborn fórum

Vyhody, Nevyhody A Tajemstvi


jump

Recommended Posts

Super Novice ma par skrytych vlastnosti

 

1) Kdyz udela level, andel mu da boosty

Kyrie Eleison, Magnificat, Gloria, Suffragium and Impositio Manus

 

2) Pri dosazeni presneho nasobku 10% tzn. 0%, 10%, 20% ... 80%, 90%

Takze 10,0%-10,9% se pocita jako 10%...

Muze ziskat Angel Fury na 3 minuty 50% crit (tu je to jen 10% zatim :) )

 

Staci napsat do main chatu tyto tri vety a za nimi jeste cokoliv jineho (musi byt napsany

 

presne a po sobe!!!)

 

1. veta: Guardian Angel, can you hear my voice? ^^

2. veta: My name is "Nick", and I'm a Super Novice~

3. veta: Please help me~ T.T

 

3) 2x rychlejsi doplnovani Sp a Hp pomoci prikazu /doridori, vrteni hlavou

4) Kdyz umrete a zbyva vam 1% do levelu respektive 99%-99,9% base exp, mel by vas ozivit andel, doplnit zivot a dat vam Mental Strength

 

5) Pokud do 99 jobu ani jednou nezemrete ziskate +10 bonus stat

 

Jako Novice muzete navic ziskat First aid a Play Dead

Bohuzel Play Dead po prestupu na Super Novice ztratite :) , ale pomuze vam pri dosazeni lvl 45

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Prozatim mi ale nefungoval bod 4) :D a bod 2) napul viz hlaseni v bugach takze kdyby jste si domysleli proc vam to nejde nejspis je to ona chyba

 

Mno takze jsem dneska vyzkousel fury a MS u super novice,.. jel jsem po 10% a fungovalo fury jen u 0%, 10%, 20%, 30%, 40% a naopak u 50%, 60%, 70%, 80% a 90% fury nefungovalo.

Co se tyce tech co funguji tak se bere cely procento, coz znamena ze 10,0% - 10,9% funguje fury... smile.gif v tom ale nevydim chybu tongue.gif

 

 

Kdyz jsem zkousel MS mam level 96 a 99% zkousel jsem to i u 99,9% nechat se zabit.. ale nic me nevzkrisilo a nedalo MS zkusil jsem to i v PvP.

Link to comment
Share on other sites

jj dekujeme :( a uz se tesim na pristi stret doufam ze nas bude vic a ze Jumpovi (Spuntik) pude lip net.

354[/snapback]

 

ono slo o to pri poslednich gw ze jsme se roprchli tech par lidi co nas tam bylo po hrade, kdyby jsme drzeli na miste asi by se nic vetsiho nestalo :lol: Jinak by me zajimalo jestli se po GW to empo vyleci ? Nebo esli je moznost ho vylecit :( Aspon obranci by mohli videt kolik to empo ma jeste HP <_<

Link to comment
Share on other sites

mno tak koukam ze se nam rozrusta pocet SN guild ted jsem zjistil ze se chysta dalsi takze uz 4.

Jestli to pujde dal tak by to mozna chtelo otevrit jeste jeden hrad... jinak se bude utocit na jednu guildu ktera to neubrani proti trem a je jedno jestli jsme to my nebo jini :)

napada me jen jedina veci pak jeste aliance dvou guild takze dve ali po dvou guildach :(

pak by jeden hrad relativne stacil ale spis ty dva :)

Link to comment
Share on other sites

mno tak koukam ze se nam rozrusta pocet SN guild ted jsem zjistil ze se chysta dalsi takze uz 4.

Jestli to pujde dal tak by to mozna chtelo otevrit jeste jeden hrad... jinak se bude utocit na jednu guildu ktera to neubrani proti trem a je jedno jestli jsme to my nebo jini  :)

napada me jen jedina veci pak jeste aliance dvou guild takze dve ali po dvou guildach :(

pak by jeden hrad relativne stacil ale spis ty dva :)

988[/snapback]

No ked budu 4 gildy a urobia sa 2 ali to bude uz ako 2 gilde pri tom pocte ludi co hraju aj GW za SN, radsej by som ali nedal a otvoril este 1 hrad, ale zatial to chce pockat aspon 1 GW aby bolo vidiet ako to bude, aby tam nebolo online 15 SN zo 4 gild to staci hrad aj 1 :).

Link to comment
Share on other sites

No ked budu 4 gildy a urobia sa 2 ali to bude uz ako 2 gilde pri tom pocte ludi co hraju aj GW za SN, radsej by som ali nedal a otvoril este 1 hrad, ale zatial to chce pockat aspon 1 GW aby bolo vidiet ako to bude, aby tam nebolo online 15 SN zo 4 gild to staci hrad aj 1 :).

989[/snapback]

 

jj to vim,.. ja jen rikam ze se uz chysta dalsi guilda kde ma byt prej 10 super novicu tak jsem zvedav :) jde taky o to jestli budou hrat :(

Link to comment
Share on other sites

tak to teda doufam ze az se prvniho vratim ze si jeste stihnu vyzkouset Novice GW. ale mam strach ze jakmile zacnou vic jak 2 guildy zacnou utocit nebude hrad k udrzeni....... sami nejlip vite ze i v mensine jsme vam vcera sebrali hrad :(( kdyz clovek zjisti jak hrat je absolutne jednoduchy dostat i vic novicu najednou :))

Link to comment
Share on other sites

tak to teda doufam ze az se prvniho vratim ze si jeste stihnu vyzkouset Novice GW. ale mam strach ze jakmile zacnou vic jak 2 guildy zacnou utocit nebude hrad k udrzeni....... sami nejlip vite ze i v mensine jsme vam vcera sebrali hrad  :(( kdyz clovek zjisti jak hrat je absolutne jednoduchy dostat i vic novicu najednou :))

992[/snapback]

Mno ked je tam 5-6 ludi v obrane a ason 2-3 ma FW tak sa to da pekne drzat len je to trosku nuda :). Preto sme vam zobrali hrad a aj vy nam bo sa nam nechcelo nel sadiet za tim 1 warpon a zibijat kazdeho co vojde :).

Link to comment
Share on other sites

Mno ked je tam 5-6 ludi v obrane a ason 2-3 ma FW tak sa to da pekne drzat len je to trosku nuda :(. Preto sme vam zobrali hrad a aj vy nam bo sa nam nechcelo nel sadiet za tim 1 warpon a zibijat kazdeho co vojde :).

993[/snapback]

Ja vim, ale u nas jsem mel na lvlu 10 FW jenom ja B) , nebo aspon nikdo jinej ji tam nehazel......

Link to comment
Share on other sites

No ja jsem zvedavej, kolik lidi u nas z tech co prijdou bude schopno pochopit vetu "Nelezte nikam z kempu!" :) ale to ja neuvidim protoze tu nebudu :).

1000[/snapback]

 

Nepochopi proto prijdem o hrad,.. a taky kdyz tu ty a kjuba nebudete hmm bude to zajimavy :(

Link to comment
Share on other sites

No ja mam prioritu Novice GW ale az po [ /omg ]e :)...... ale halvne se chci zeptat ..... kdyz chcipnu a obzivim se mam po strane kde jsou boosty zlutou ikonku ve ktere je hlavicka a za ni aura...... ( ozivim se vetsinou s full HP/SP) ale nejdou mi hazet boosty do doby nez ta ikonka zmizi :)

coz me trochu stve protoze pri GW jsem v hrade driv nez zmizi a pak se stava ze zemru driv nez se muzu naboostovat ;)

 

Edit: hodne stesti vsem guildam pri GW ;) (hlavne Skritkum samozrejme :))

Link to comment
Share on other sites

Ty si zas uzi vylet a neboj sa o hrad. Bude v dobrych rukach (nasich /gg). :)

1050[/snapback]

 

to si pis ze bude ve vasich,.. nechapu lidi co odchazi aby zakladali vic a vic guild kdyz tu nakonec budou guildy po par lidech a zadna schopna...

Link to comment
Share on other sites

To je tim ze teraz uz nikomu sa moc nechce expit high clasy stale dokola. A aj tie GW navyse su zabava, neboj, po [ /omg ]e bude trvat kim sa da zas dokopy 1 guilda nieto este 4 :).

1097[/snapback]

mno nedelni gw pro super novice budou my posledni asi,.. pak se na to vykaslu :) asi prestanu hrat, rikam si uz aby byl [ /omg ]e to bych si dyztak jel jednu postavu obcas zasel a tak do rok bych mohl mit 80 level :)

Link to comment
Share on other sites

mno nedelni gw pro super novice budou my posledni asi,.. pak se na to vykaslu  :) asi prestanu hrat, rikam si uz aby byl [ /omg ]e to bych si dyztak jel jednu postavu obcas zasel a tak do rok bych mohl mit 80 level :)

1106[/snapback]

No nedelne GW boli asi myslim aj moje posledne za SN. Snazili sme sa bavit aj nam to islo ale niekto to zobral prilis vazne a je po zabave. Mozno by som zahral keby sa dal otvorit este 1 hrad. Ale to je len na GM.

Link to comment
Share on other sites

No nedelne GW boli asi myslim aj moje posledne za SN. Snazili sme sa bavit aj nam to islo ale niekto to zobral prilis vazne a je po zabave. Mozno by som zahral keby sa dal otvorit este 1 hrad. Ale to je len na GM.

1467[/snapback]

 

Je to dost o lidech,.. kdyz opusti spousta lidi guildy a dokonce jim das i nejaky equip nebo nejak pomuzes,.. oni se na tebe vykaslou.. pak jim jde jen o to aby meli hrad neberou to kvuli nicemu jinemu jen proste aby ho meli .. zabava pryc. Spunte snad nekdy jindy s vami se mi libilo hrat B)

Link to comment
Share on other sites

Je to dost o lidech,.. kdyz opusti spousta lidi guildy a dokonce jim das i nejaky equip nebo nejak pomuzes,.. oni se na tebe vykaslou.. pak jim jde jen o to aby meli hrad neberou to kvuli nicemu jinemu jen proste aby ho meli .. zabava pryc. Spunte snad nekdy jindy s vami se mi libilo hrat B)

1469[/snapback]

napodobne :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...