Jump to content
Reborn fórum

Vyhody, Nevyhody A Tajemstvi


jump

Recommended Posts

Chtel bych rict, ze misto v nasi guilde uz zadne neni - samozrejme ze budeme rozsirovat...ale protoze se porad hlasi novi lidi, mohl by se najit nekdo, kdo udela jeste jednu guildu, aby novice GW mohly zacit! takze nekdo schopny a zapaleny SN, klidne se ozvete, rad vam s tim pomuzu:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Mno jestli budou zajemci, tak s Melinador zalozim druhou guildu a muzeme se rozdelit na 2 pulky a jit se mlatit aspon do test hradu :)

az bude vic novic guild (doufam) zacnou probihat GW? ktery hrad se otevre ?

Novicove maji vlastni GW zonu, do ktere se vstupuje u NPC(myslim ze Vitma) vedle PVP aren. a hrad, ktery byl otevren pred [ /omg ]em byl kopii pront 1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myslim ze u Novice ani ne :hypocrite:

 

Edit: jinak s jidlem se to da dat v poho :wacko:

 

Edit2: tak takhle jsem to vypocital:

 

99+5 dex + 4 (dorpse v rodce) + 6 (za 2 zeromy v clipech) + 10 Bless + 10 za Owls Eye + 13 dex za IC = 99 + 48

 

pokud prijdete na nejakou chybu tak mi poslete PM :)

Link to comment
Share on other sites

99+5 dex + 4 (dorpse v rodce) + 6 (za 2 zeromy v clipech) + 10 Bless + 10 za Owls Eye + 13 dex za IC = 99 + 48

 

pokud prijdete na nejakou chybu tak mi poslete PM :)

14459[/snapback]

Tak jsem zapomel jeste na jeste na SN hat +1 ke vsem statum a rockera do armoru .... 99 + 50 (mozna 51 s IC) :P:P:P

Edit: Bohuzel jsem nenasel calculator s SN hat takze nevim jestli to pude ;)

Link to comment
Share on other sites

jo pred [ /omg ]em to fungovalo, ale jen kdyz si mel myslim 99% ted uz by o snad mohlo jit i pri 9% 19% 29% 39% 49% 59% 69% 79% 89% ale netestoval jsem to

 

jinak to fungovalo celkem dobre, az na to ze ta novice ma mit na lvlu "xy" ma dat fury 40% crit coz neda, ale me to neva :confused1: ja jsem int/dex :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Tak jsem zapomel jeste na jeste na SN hat +1 ke vsem statum a rockera do armoru .... 99 + 50 (mozna 51 s IC)  :wub:  :wub:  :wub:

Edit: Bohuzel jsem nenasel calculator s SN hat takze nevim jestli to pude :wub:

14551[/snapback]

 

tak todle me zaujalo teoreticky by mohl dat SN instant cast to je nadhera!!!

 

edit:potom prakticky top class :wub:

Link to comment
Share on other sites

ehm...

 

1. veta: Guardian Angel, can you hear my voice? ^^

2. veta: My name is "Nick", and I'm a Super Novice~

3. veta: Please help me~ T.T

 

...tohle opravdu funguje? :wub:

videl sem screeny, ze opravdu funguje, ale jde i na rebornu? :wub:

14682[/snapback]

No já to po [ /omg ]u zkouÄel a neÄlo mi to :wub: Možná jsem nÄkde udÄlal chybku v psaní­, nebo neví­m :wub:

Link to comment
Share on other sites

Noo, kdyz se chce tak jde vsechno, problem je spis ze by me pak pulka serveru nenavidela ze jsem znicil 2 zeromy ;P (obzvlast lidi z guildy :) )

16655[/snapback]

Njn je Fakt, že SN jsou pořád ponižováni, bráni jako druhotní­ :) Ale jednoho dne nadejde okamžik, kdy vÄem posmÄváÄkům natrhneme ..... jejich idee :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...