Jump to content

Photo

Vyhody, Nevyhody A Tajemstvi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
87 replies to this topic

#81 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 20 December 2006 - 05:15 PM

Od kdy to cca dela?

#82 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráèi
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 20 December 2006 - 07:29 PM

Never give up!
According to hearsay, when a Super Novice's HP reaches 0 when he she is 99.0%-99.9%, their Guardian Angel may appear to refill his HP and cast Mental Strength on the Super Novice. This will not occur again until you relog or level another level.

Jestli to neni tim, ze uz jsi umrel a dostal Angel ress ?

(pokud to by to ressovalo furt dokola tak by agi/str mohl davat bez ztraty % a casu bosse :) )

Undying Love
A Super Novice wife will give +1 for every stat when she uses the marriage skill Undying Love on her husband. Also, the husband's SP recovery will double. However, the wife's Stats will all be reduced by 1. This however only occurs randomly.

Tohle tu funguje ? ;)

The Power of love
A super novice wife will heal her husband for 2x the normal amount.

Tohle vim, ze fungovalo a vysvetluje to proc jsem pred W.ip.em Akiru jeden cas healoval za 4k :)

Edited by Draxlith, 20 December 2006 - 07:25 PM.

Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#83 OgreMage

OgreMage

Poring

• Hráèi
  • Pip
  • 14 posts

Posted 22 December 2006 - 06:57 AM

(pokud to by to ressovalo furt dokola tak by agi/str mohl davat bez ztraty % a casu bosse :) )

Opravdu mi to takhle fungovalo ale mam int/dex a tak jsem daval jenom devilinga a i to mi trvalo 10-15min
a nahanet jiny bosse s tim moc neslo :) protoze kazdej boss ma teleport a hned po ressu odhypujou do pryc

Od kdy to cca dela?

zjistil jsem to az ve stredu 20.12. (po opatchovani ale tim to snad neni ne)

#84 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 14 February 2008 - 08:54 PM

chtel bych se zeptat....par veci ohledne Hogh Novice...nikde jsem to nenasel...respektive jsem nasel zminku v qvestech...

da se udelat i treba z guna gladiatora atd?

a pokud ho vytvorim musim jit na povolani ktere jsem byl nebo si muzu vybrat nove?(jakekoliv i expander clasy)
Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#85 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 14 February 2008 - 08:59 PM

Ze supernovice, ninjy, teakwona, star gladiatora, soul linkera nejde prestoupit na high novice.

#86 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráèi
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 14 February 2008 - 10:29 PM

A po znovuzrodeni musis ist povolanie, ake si bol pred prestupom.
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#87 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 15 February 2008 - 02:40 PM

Diky :)

ach jo takove sklamani :) :shuffle:
Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#88 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 13 September 2012 - 06:29 PM

len tak na okraj, viem ze sme to davnejsie niekde riesili a nejak nam to neslo, tak Fury skutocne funguje.
Posted Image

to bla bla netreba :)

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image