Jump to content
Reborn fórum

7/03/2006 Kro Patch


ZeroX

Recommended Posts

Co mate proti strelnim zbranim (ted nemyslim luky) v hodne japonskych RPG (a gravity se inspirovalo japonskym RPG , a mnagu atd X) ) je normalne ze sa pouzivaju aj moderne zbrane aj mece aj kuzla.

Proste science fantasy a to je cool.

Mne osobne vubec nevady ked jde vedle sebe clovek s mecem a brokovnicy

Vyz spominane Arcanum (vyvazene moderne aj stredoveke zbrane)

Final Fantasy (ve vecine dielov sa k nejakemu temu robotovy/alexander/, pripadne streljnej zbrani dostanete ked tak uz minimalne su tam vzducholode atd)

A co mate co pindat nektery na Gravity povidaly si ze to chce dalsi class tak ho pridaly a urcite tomu predchadzel nejakej pruzkum nazoru hracu.

 

Jo a jeste jedna vec az vyde Ragnarok Online 2 tak ho asi zasadne nebudete hrat co protoze tam hned do zacatku bude Gunslinger.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Mam tokovy pocit, ze v RO2 bude system classu uplne jinak(o tom toho vi vic bracha, ja jsem to moc nezkoumal), takze se tam Gunslinger asi neukaze.

 

Edit: :) nice, skoda ze si to asi nezahraju :D , jak jsem rikal bracha toho o tom vi vic :)

Link to comment
Share on other sites

O tom ze tam bude GS svedci nielen ten wallpaper ale ak som dobre zhliadol to promo video tak tam bije GS nejakeho monstra.

Ked sa dostanem k RO2 tak opat si vyberiem zensky char, su opat nadherne, hlavne tie zabery ku koncu videa :D

 

Ak si to pozriete tak jedna otazocka: to na konci bol to GTB??

Link to comment
Share on other sites

Ok tak co takto oficial wallpaper k Ragnarok Online 2

Temu snad Uveris

Gunslinger RO2

 

Vim co rikam proste asi iba kvuli temu ze nejste nektery schopny stravit full science fantasy tak nebudete hrat RO2

 

edit:prehodil sem link na obrazek bez reklamy X)

22107[/snapback]

jeee ona ma culicky :D to se mi bude libit :)

 

btw esli chces tak mas pozehnani zalozit si topic o RO2 a nasekat tam nejaky materialy ke koukani

Link to comment
Share on other sites

taxem se konecne dostal k precteni tech skillu, a gunslinger se mi nezda moc owerpowered, bude spis takovy ze se naboostuje a pak jen bude odstrelovat, aniz by mohl kamkoli chodit a ked se prizene neco veciho odpraskne to velkou delovkou :) . A rozhodne jsem pro zavedeni Gunnera, kdyztak se to prece vzdy da osekat tak, jako TK, ne? Co mi vadi na novych postavach je spis ,,Deluge,, ninjy , uz takhle je pro sage dost tezke sehnat partu, ked vecina sagu jede len FS a nic nez to deluge neumi :D

Link to comment
Share on other sites

O tom ze tam bude GS svedci nielen ten wallpaper ale ak som dobre zhliadol to promo video tak tam bije GS nejakeho monstra.

Ked sa dostanem k RO2 tak opat si vyberiem zensky char, su opat nadherne, hlavne tie zabery ku koncu videa  :)

 

Ak si to pozriete tak jedna otazocka: to na konci bol to GTB??

22120[/snapback]

Zensky char? Taky pantsu-fan? :)

Jestli myslis toho velkyho zlatyho brouka, tak jo :)

Jejda...trosku pozde :D

Link to comment
Share on other sites

to je to video o kterym se mluvi....

 

http://rpgjuegos.blogcindario.com/2005/12/...ok-2-video.html

 

nicmene me se to moc nelibi - vypada to lineageovsky "(

22140[/snapback]

 

...tomu ver, mne sa to tiez niak moc nepaci...RO 1 mam rad presne preto ako vyzera, anime milujem a preto aj milujem tu roztomilu grafiku v RO 1...aspon pre mna to strati to kuzlo...jedine ma napada ze tie boje a tiez GW v tej grafike a roznych pohladoch budu urcite take velkolepe a atmosfericke :) (btw poringovia vyzerali niak divne - nepriehladne :) )

Link to comment
Share on other sites

to je to video o kterym se mluvi....

 

http://rpgjuegos.blogcindario.com/2005/12/...ok-2-video.html

 

nicmene me se to moc nelibi - vypada to lineageovsky "(

22140[/snapback]

Ta bojová Äást mi silnÄ připomí­ná Granado Espada (anglická infopage, oficiální­ stránky-teÄkonc asi rozbitý).

Ale kouká se na to hezky, budí­ to dojem, že to bude od zaÄátku do konce zábavné a velmi živé, takže se tam nikdo nedoÄká nudy při expení­ ani při huntÄní­ :)

Link to comment
Share on other sites

Gell:

Ale kouká se na to hezky, budí­ to dojem, že to bude od zaÄátku do konce zábavné a velmi živé, takže se tam nikdo nedoÄká nudy při expení­ ani při huntÄní­ :)

 

Adones:

...tomu ver, mne sa to tiez niak moc nepaci...RO 1 mam rad presne preto ako vyzera, anime milujem a preto aj milujem tu roztomilu grafiku v RO 1...aspon pre mna to strati to kuzlo...jedine ma napada ze tie boje a tiez GW v tej grafike a roznych pohladoch budu urcite take velkolepe a atmosfericke (btw poringovia vyzerali niak divne - nepriehladne )

 

Me se na RO libi prave ta grafika. Kdyz se podivam jak se rozplacne poring je to v pohode, ale kdyz vydim ten 3D low poly humus co je v tom videu... desim se, ze bych na to musel koukat delsi dobu. Ten boj je naprosto hnusne udelanej, viz prekreslovani polygonu pres sebe, par cislicek v prostoru - vizualne osklivy. Vsechno low poly aby to kompy zvladly... V RO1 krasny anime sprity, roztomilost sama. Vemte v potaz, ze tam bojujou s jednou priserkou, dokazete si predstavit takovej juperos? :) Myslim, ze GW komp nebude stihat a bude to doooost neprehledny. Jestli ovsem udelaj system jako ve WoW, ze budete vesmes priserky mlatit po jednom a pobihat po nekonecne velkejch planich....

A nudny to podle me bude, protoze diky tem animacim se to fsechno jeste protahne.

Nelibi se mi to :mega_shok: Doufam, ze to jeste nejakej cas budou "vyrabet" :)

Link to comment
Share on other sites

TÄch dovedností­ je vskutku až moc na můj vkus :mega_shok:

22262[/snapback]

No ale práve o to tam Älo, aby si neboli vÄetci GS/NJ podobní­, proste majíş toÂľko skillov na výber že vždy budíş nejakí­ výnimoÄní­ jednotlivci...podÂľa mřa je to revoluÄná myÄlienka :)

Link to comment
Share on other sites

No ale práve o to tam Älo, aby si neboli vÄetci GS/NJ podobní­, proste majíş toÂľko skillov na výber že vždy budíş nejakí­ výnimoÄní­ jednotlivci...podÂľa mřa je to revoluÄná myÄlienka :)

22286[/snapback]

 

No mÄ jde spí­Ä o to, že NAD TIM ZAS PROSEDIM NEHORíZNEJCH HODIN! xD

ProbdÄný noci u simulátoru se zase blí­žej :mega_shok:

Link to comment
Share on other sites

Ta zenska mi pripomina Elly z Xenogears, lolz

22273[/snapback]

Mne ani nie on mala inaci tvar tvare a oci inac sa kresly X)

 

Jo k tomu GS

 

Prave to je na tom dobre ze to nie je ako napriklad Archer ci Thief zo mozu mat vecinu First Class skillov na Max

Link to comment
Share on other sites

Myslim, ze GW komp nebude stihat a bude to doooost neprehledny. Jestli ovsem udelaj system jako ve WoW, ze budete vesmes priserky mlatit po jednom a pobihat po nekonecne velkejch planich....

22280[/snapback]

Mno o tom, ze se mlati 1 potvora melo bejt i RO 1 :mega_shok:

 

Jinak pokud se neco nezmenilo tak v by v RO 2 mel bejt udelanej system expu, tak ze se vyplati jit s partou na potvory o nekolik lvlu vyssi a mlatit je po jednom.( buh vi jak to dopadne :))

Link to comment
Share on other sites

Hmm a na to si priesiel ako? K comu si potom niekto daval pracu na plosnych skilloch a kuzlach? Aby sa na tu jednu priserku trafil ked hra v podnapitom stave alebo co?  :P

22478[/snapback]

Reknu to si takhle>> mobovani VS zabava (cim vic mobovani tim min zabavy)

Proste tahle hra nebyla urcena pro evropany, ktery se snazi ze vseho vymlatit co to da i prez to ze hra potom ztraci na svem kouzlu. :)

 

btw: znam minimalne dalsi 2 mmo hry kde mas AoE kouzla a mobovat se nesmi :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...