Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
Nezabudol, ale nebol som si istý, či ten topic bude niekoho zaují­maÂť :) Ok, tak moje topky:

1. Serial Experiments Lain

2. Haibane Renmei

3. Trigun

4. Cowboy Beebop

5. X

 

Tie prvé dve fakt odporíşÄam, síş to moje srdcovky...a staví­m sa že kopa Âľudí­ ani nevedela, že Haibane Renmei je anime  :)

 

No videl som ich trochu viac...skrátený zoznam: Slayers, GITS, InuYasha, Rurouri Kenshin, Bible Black, Ragnarok the animation, Full Metal Panic, Kiddy Grade, Blue Gender, Ghost Stories :D , Mononoke Hime, Akira...a zrovna tu mám DvD s komplet Evangelionom a Chobits, len si na to musí­m nájsÂť Äas...

A aby to bolo komplet, samozrejme som videl aj nejakých pokemonov, digimonov, a dragon ball...ale tým sa moc nechválim :D

21879[/snapback]

 

slovaci blby naucte se cesky kdo to po vas ma cist!!!!

Link to comment
Share on other sites

slovaci blby naucte se cesky kdo to po vas ma cist!!!!

23878[/snapback]

EÄte qotuj mí´j post ty vole tak toto je drzosÂť ;) Postuje tu viac než jeden slovák, a ja nemienim pí­saÂť v inom jazyku len preto, že jedna lemra na fóre sa nechce učiÂť slovensky ;) Díşfam že Âťa niekedy stretnem v PvP, sa porozprávame /heh

Link to comment
Share on other sites

tak sem videl filmik Appleseed - maximalne pekny. Super grafika, dobrej pribeh. Jestli znate neco podobne dobry, tak prosim jmena, jmena! :)

24469[/snapback]

 

Jedna z nejlepÄí­ch sérií­ je Ghost in the shell (manga, 2 filmy a 2 seriály), je to jedno z nejlepÄí­ch dÄl přelomu 20. a 21. století­ (sice jsem ani jeden GitS seriál nevidÄl, ale filmy strÄí­ do kapsy vÄechny kyberpunkové hrané filmy (z GitS WachovÄí­ hodnÄ vÄcí­ "opisovali" /heh ))

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

Medzi moje naj patrí­ tiez Inu Yasha the best postava je uchylny, nadrzany,mnichMiroku :D a druhy je Yu Yu Hakusho-Velka skuska celkom fajn efekty. /gawi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...