Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

Medzi moje naj patrí­ tiez Inu Yasha the best postava je uchylny, nadrzany,mnichMiroku :drinks: a druhy je Yu Yu Hakusho-Velka skuska celkom fajn efekty. /gawi

25264[/snapback]

njn, Miroku je fajn postava...len sa mi nepáči ako občas dokáže íşplne skaziÂť celkom nádejné rozhovory so Sango :whip:. Ale to že je mní­ch a perverzák nieje až taký protichod...v japonsku to tí­ mní­si mali predsalen zariadené trochu ináÄ ako v Európe/kdekoÂľvek inde...

 

A Yu Yu Hakusho...prí­beh niÄ moc, ale veÂľmi sa mi páčia charaktery jednotlivých postáv, najlepÄí­ síş asi Hiei, Kurama a Toguro ;) (a keÄ sa niekomu páčil DB/DBZ, malo by sa mu zapáčiÂť aj toto...aj keÄ si myslí­m že v mnohých veciach je Yu Yu Hakusho na vyÄÄej íşrovni ako DBZ...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
Muzske casti obecenstva bych vetsinu z toho radsi nedoporucoval. Prece jen...shoujo je shoujo ^-^

22186[/snapback]

 

(Pozde, no.. To tak je, kdyz si clovek vzpomene na todle forum x-let pozdeji..)

 

Shoujo je shoujo.. A shounen-ai je shounen-ai.. Protoze, jak polovina divci populace (Fangirls? :D ) kaze, yaoi ovladne svet ^^ /gg

To je sice trochu OT, ale tenhle názor prostě.. musim prosazovat ^__^

 

Jinak v Inuyashovi rulí­ Inuyasha... Proste mi připadá jako taková.. originální­ postava a spoleÄnÄ s Kagome-chan tvoří­ celkem vtipnou dvojici...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim...tak nějak mÄ zaÄalo zají­mat anime, manga atd. a vzhledem k tomu, že jsem jeÄtÄ s žádnejma filmeÄkama, seriálama tu Äest nemÄl, rád bych vás poprosil o radu, co si mám pro zaÄátek stáhnout jako první­...fórum sem si proÄet a tak nějak se v tej záplavÄ různejch titulů ztrácim..předem dí­k za rady

btw, byl mi porazen seriál naruto, tak sem zaÄal s tim, zatim sem vidÄl jen první­ dí­l, ale že bych byl nějak uneÄenej to se ří­ct neda /hmm

Link to comment
Share on other sites

Ja by som odporučil každému hráÄovi RO anime Ragnarok the animation :D

26389[/snapback]

tak sem si na základÄ tvýho postu ten seriál stáhnul..zatim teda jen první­ dí­l a musim přiznat že sem se u toho celkem pobavil /heh /no1

jinak..titulky na dalÄí­ dí­ky asi ejsou co /hmm

Link to comment
Share on other sites

WAH!! prave sem skouknul serial Elfen Lied

Absolutne super , krasne zmateny, depresivni a nechybeli ani trapny sceny ^^

Rozhodne doporucuju, a hlavne si prosim uvedomte ze ta krev je jenom kreslena XD

 

Ale mam par otazek na ty co to uz videli

 

(SPOILERS INCLUDED)

 

OMFG! proc se nechala zabit ,ked oni ted budou ve svete kde se budou neustale rodit jeji potomci?? jakej to ma smysl, zachranit je, ked stejne bude lidstvo vyhlazeno??

Link to comment
Share on other sites

tak sem si na základÄ tvýho postu ten seriál stáhnul..zatim teda jen první­ dí­l a musim přiznat že sem se u toho celkem pobavil  /heh  /no1

jinak..titulky na dalÄí­ dí­ky asi ejsou co  /hmm

26475[/snapback]

hmm, ja mám stiahnuté celé RO s titulkami...vždy sÂťahujem anime s japonským dabingom a anglickými titulkami...ak myslí­Ä ale Äeské tak netuÄí­m...

Link to comment
Share on other sites

WAH!! prave sem skouknul serial Elfen Lied

Absolutne super , krasne zmateny, depresivni a nechybeli ani trapny sceny ^^

Rozhodne doporucuju, a hlavne si prosim uvedomte ze ta krev je jenom kreslena XD

 

Ale mam par otazek na ty co to uz videli

 

(SPOILERS INCLUDED)

 

OMFG! proc se nechala zabit ,ked oni ted budou ve svete kde se budou neustale rodit jeji potomci?? jakej to ma smysl, zachranit je, ked stejne bude lidstvo vyhlazeno??

26746[/snapback]

to bz me taky zajimalo :confused1: ten konec byl opravdu trochu divnej

 

hmm, ja mám stiahnuté celé RO s titulkami...vždy sÂťahujem anime s japonským dabingom a anglickými titulkami...ak myslí­Ä ale Äeské tak netuÄí­m...

26757[/snapback]

ja sem nikde cesky nebo slovensky titulky nesehnal budes se muset naucit anglicky jako ja (ja mam jeste tu smulu ze mam ve skole poviny predmet NJ)

Link to comment
Share on other sites

ja sem nikde cesky nebo slovensky titulky nesehnal budes se muset naucit anglicky jako ja (ja mam jeste tu smulu ze mam ve skole poviny predmet NJ)

26781[/snapback]

asi si chcel daÂť do quotu Dasn9k-ov prí­spevok, alebo som niekde hovoril že mám problémy s Äí­taní­m anglických tituliek? /heh /hmm

Link to comment
Share on other sites

Ja by som odporučil každému hráÄovi RO anime Ragnarok the animation :clap:

26389[/snapback]

Mam verzi s japonskym zvukem a anglickyma titulkama ale je tam nejak divne rozsynchronizovana audiostopa s obrazem. Nema nekdo nejakou kvalitnejsi verzi? Na japonskem zvuku ale trvam.

Link to comment
Share on other sites

Mam verzi s japonskym zvukem a anglickyma titulkama ale je tam nejak divne rozsynchronizovana audiostopa s obrazem. Nema nekdo nejakou kvalitnejsi verzi? Na japonskem zvuku ale trvam.

26979[/snapback]

Musis napsat od jaky skupiny to mas :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak ja preberem zezlo a napisem vam nieco o novych veciach...

 

Shakugan no SHANA

 

 

 

Zaujimavo vyzerajuce anime...Sakai Yuji bol normalnym studentom, ale jedneho dna jeho normalny zivot bol prec. Zautocilo nanho monstrum “Kuze no Togara”. Toto monstrum prislo z druheho sveta, a je schopne zmenit cloveka v svetlo ktore poziera. Bolo to dievca s cerrvenymi vlasmi a ocami ktore ho zachranilo. Potom to dievca mu povedalo “Uz neexistujes”. Uvidime ako anime bude pokracovat dalej...

 

 

 

A teraz pre vsetkych Mai-Hime positive nadsencov, mame tu druhu seriu mai-hime pod nazvom Mai-Otome

 

 

 

Privelmi asi toto nemusim komentovat, iba tolko ze ak sa vam pacila serial Mai-Hime vrele odporucam...

 

 

 

Dalej tu mam dlho a s napetim ocakavany Blood+.

 

 

 

Ak si pametate na svojej doby perfektne ale kratke Blood the Last Vampire tak vedzte ze tento anime serial je jeho nastupcom. Tvorcovia Production I.G. su myslim si dostatocne slavny serialom Ghost in the Shell - Stand Alone Complex. Avsak pre tych neznalych trosku o anime: Saya Otonashi je stredoskolska studentka pokojne zijuca s jej rodinou – avsak ma to hacik: nema ziadne psomienky na svoj zivot okrem minuleho roka. Jedneho dna, ista udalost sposobi ze sa jej pokojny zivot rozpadne.

Nepriatela treba znicit, misiu treba splnit – skladacka davneho boja ktoreho zaciatok sa datuje do dob davno minulych tiahne Sayu naspet k jej osudu. Mlady a vkusne vyzerajuci chlap v tmavom odeve sa objavi – jeho meno je Hagi. V momente ked Sayi pred katanu, buducnost sveta nabera iny kurz.

 

 

 

 

Ergo Proxy

 

 

Dlho ocakavana akcia a zaroven scifi. V meste buducnosti pod nazvom "Romudo" koexistuju ludia a stroje. Ludia bez citov a stroje ktore sa snazia svojim chovanim priblizit k ludom. V tomto meste hlavna protagonistka Lil Meyer (na obrazku) je vysetrovatelkou pre "urad verejnej informovanosti", ktora dostala za ulohu vysetrit niekolko pripadov zahadnych vrazd ktore spaja jedno a to iste slovo "Prebudenie"... Anime mi stylom kresby pripomina witch hunter robin co si myslim je samo o sebe predzvest ze sa mame na co tesit.

 

Dalej tu mame...

 

To Heart 2

 

 

Ak si iste pametate na skolsku romantiku pod nazvom "To Heart" (je tomu uz niekolko rokov) a jej pokracovanie "To Heart - Remember my memories" tak vedzte ze v tomto pripade sa jedna o uplne ine postavy a iny pribeh. Aj ked zdielaju dost podobnosti predsa su to odlisne anime. Takaa je stredoskolsky student zijuci sam. Kamarati sa s Konomi ktora mu je ako mensia sestra a prave nastupuje do prveho rocnika na strednu. Takaa je (ako inak) vcelku popularny medzi zenami. Ak mate chut na romantiku, skolske veci a dramu... toto anime je pre vas.

 

 

Fate Stay Night a to je asi zatial vsetko obrazky napostuju neskor :harhar:

Link to comment
Share on other sites

íşíşíş doukoukal jsem nedavno serial

 

Onegai teacher

 

Jednoho letniho vecera, kdy hlavni hrdina chodici na blizkou stredni skolu (jak jinak) lezi u jezera a premysli o smyslu byti, zvedne se silny vitr a do jezera pristane UFO. Jenomze to neni jentak ledajake ufo (lol) v tom plavidle je totiz zena, ktera navzdy zmeni jeho zivot, ovlivni osobnost a pomuze mu dokoncit skolu (rofl).

 

XD recenze jak brno, je to proste skvely, letni, romanticky a je tam spousta fan servisu ^^ pribeh se odehrava vecinou na stredni skole a toci se okolo chlapce, spoluzaku a ucitelu, mezi kterymi jsou nejruznejsi vstahy :) ovsem to neznamena zeje to nudne, naopak je tam spousta vtipu a je to velice chytlavy serial :)

 

Mam rozdelany i volne navazujici Onegai Twins ale to me nejak moc nebavi :) neni tam tolik akce. :blum:

Link to comment
Share on other sites

no co sem ja zatim vidÄl je

Yu Yu Hakusho - vřele doporuÄuju vidÄl sem asi 3x celou serii a stale sleduji

Slayers ,Slayers next, Slayers Try - taky skvÄlý serial

InuYasha

Blue Gender - super(velci zmutovani brouci požirajici lidi a branici se lidi v obrovských robotech) :confused1:

a pak jeden serial je dobrej ale tÄm předchozim se nevyrovna

neznam jeho orig. nazev ale v ÄeÄtinÄ je to duchařské pří­bÄhy nebo tak něco

Link to comment
Share on other sites

jj kaleido je taky zajimavy

jinak sem si naÄel torenta na Ragnarok the Animation nebo jak tak to stahuju sem na to celkem zvÄdavý :cray:  :confused1:

28798[/snapback]

 

urcite nebudes zklamany je to opravdu skvely anime /no1 a nekde sem slysel ze by prej snad mela byt i dvojka

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...