Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Pro sbÄratele podivností­ je dobré se podí­vat po anime a manze BLAME! (a jestÄ po manze NOiSE).

... i když je tu manga trosku OT a BLAME! docela silné kafe (inspirace H.R.Gigerem)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Pro sbÄratele podivností­ je dobré se podí­vat po anime a manze BLAME! (a jestÄ po manze NOiSE).

... i když je tu manga trosku OT a BLAME! docela silné kafe (inspirace H.R.Gigerem)

 

no blame jsem stahnul odnekud snad z dc++ nebo ze by manga.cz a jako ze jo....jen bych potreboval dalsi dily, nemuzu je najit...nevi o tom nekdo? jak se tak divam tak to vypada jen na jeden volume o 6 kapitolach

 

a ragnarok animation? vzdyt to je hruza, ty dily jsou strasne krecovite napsane, ukazky skillu jsou.....hmm, jak bych to rekl....primo trapne, po 4.dilu jsem prestal stahovat

Link to comment
Share on other sites

Pro sbÄratele podivností­ je dobré se podí­vat po anime a manze BLAME! (a jestÄ po manze NOiSE).

... i když je tu manga trosku OT a BLAME! docela silné kafe (inspirace H.R.Gigerem)

 

no blame jsem stahnul odnekud snad z dc++ nebo ze by manga.cz a jako ze jo....jen bych potreboval dalsi dily, nemuzu je najit...nevi o tom nekdo? jak se tak divam tak to vypada jen na jeden volume o 6 kapitolach

 

a ragnarok animation? vzdyt to je hruza, ty dily jsou strasne krecovite napsane, ukazky skillu jsou.....hmm, jak bych to rekl....primo trapne, po 4.dilu jsem prestal stahovat

Jj, pro me je RA uplna komercni blbost a prijde mi to spis pro vekovou kategorii 15- :blum: Ja to prestal stahovat hned po 2.dile :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

Jj, pro me je RA uplna komercni blbost a prijde mi to spis pro vekovou kategorii 15- :D Ja to prestal stahovat hned po 2.dile :)

 

 

edlas jako by ti bylo 30 :flirt:

sak nemas od te 15 tak moc daleko :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Jj, pro me je RA uplna komercni blbost a prijde mi to spis pro vekovou kategorii 15- :D Ja to prestal stahovat hned po 2.dile :D

Skí´r je íşplná blbosÂť vybodníşÂť sa na nejaké anime po 2. dieli...poriadna akcia vždy zaÄne až trochu neskí´r, a u RO animation to platí­ dvojnásobne...to je ako keby si sa vykaÄÂľal na RO po tom Äo spraví­Ä 5 lvlov v novic zóne... -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Me se RA celkem libilo, COLDO BOLTO

BTW kdyz jsem to stahnul tak rovnou vsechny dily najednou.

Tudiz jsem to dokoukal a konec je proste extra trida. :confused1: Ohledne jako konec skoro kazdeho Anime :cray:

Myslim ze bude souhlasit vic lidi.

 

Mimochodem ma uplne skvelou hudbu :cray:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mno tak zatim sem videl ragnarok the animation jen asi 6 dilu.

Je to docela desny co se ..vseho tyce XD prjde mi ye je tam spousta chyb. Nadruhou stranu je to jeste porad lepci ney anime pokemon. Moc bz me yajimal nayor na RA nekoho, kdo jeste Ragnarok online v yivote nehral.

Protoye nehrat tuhle hru tak bzch asi v pribehu a vlastne v celzm serialu dost plaval. Takz mi trosku vadi nektere vzloyene ybztecne veci, jako ye napriklad skoro v kaydem dile musi Takius nebo nekdo pripominat Yufe {omg jak se jmenuje ta acolytka} ye ma pouyivat heal, nebo boostz. Chapu ye je roytomilz kdzy je trosku neschopna, ale tohle je moc i na me :)

 

Moc se mi libi efektz nekterzch kouyel, bohuyel nektera kouyla jsou naopak uplne strasnz jako treba Blessing {andelicci kolem hlavz}.

 

TAKZEEE royhodne doporucuju skouknout vsem hracum Ragnaroku, na necem yacit musite :)

 

...pisu y dovolenz a ta recka klavecnice je uplne haluyni, srz ya preklepz.

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Naprosty souhlas, ale ona je takova celou dobu. O heal aby ji pomalu prosily.

Se hrou to ma spolecneho tak polovinu, ale zase myslim ze by to nebylo zabavne sledovat, kdyz by castila HEAL petkrat za vterinu.

 

Nekde jsem cetl recenzi 5/10 bodu a jeste pod to bylo pripsano at si hrac RO pripocte 3 body :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mno tak zatim sem videl ragnarok the animation jen asi 6 dilu.

Je to docela desny co se ..vseho tyce XD prjde mi ye je tam spousta chyb. Nadruhou stranu je to jeste porad lepci ney anime pokemon. Moc bz me yajimal nayor na RA nekoho, kdo jeste Ragnarok online v yivote nehral.

Protoye nehrat tuhle hru tak bzch asi v pribehu a vlastne v celzm serialu dost plaval. Takz mi trosku vadi nektere vzloyene ybztecne veci, jako ye napriklad skoro v kaydem dile musi Takius nebo nekdo pripominat Yufe {omg jak se jmenuje ta acolytka} ye ma pouyivat heal, nebo boostz. Chapu ye je roytomilz kdzy je trosku neschopna, ale tohle je moc i na me :)

 

Moc se mi libi efektz nekterzch kouyel, bohuyel nektera kouyla jsou naopak uplne strasnz jako treba Blessing {andelicci kolem hlavz}.

 

TAKZEEE royhodne doporucuju skouknout vsem hracum Ragnaroku, na necem yacit musite :)

 

...pisu y dovolenz a ta recka klavecnice je uplne haluyni, srz ya preklepz.

Ak si nevidel RO anime aspoř po 15. diel, ani nevieÄ o Äo prichádzaÄ :P Myslí­m že zrovna ten je taký prelomový, v každej bitke Äo nasledovala potom som sa doslova vyží­val :o Fakt sa neoplatí­ vzdaÂť to po 6 dieloch :o

 

edit: jé, toto je moj 333. post woot o_O :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, na chvilku se mi povedlo pripojit...

Prosim vas nevite nahodou kde by se dala sehnat RAGNAROK manga.

Prej je moc dobra...

A ja jsem diky nemocnicnimu pokoji trochu off-internet...

THX, za vsechny mozne odpovedi (ano i za sproste).

Link to comment
Share on other sites

Tak , abych sem taky prispel ^^"

Takze co bych velice doporucoval za anime tak sou Federace sedokridlich(Haibane renmei), Full mettal alchemist (i film, mne se hodne libil a pokud to vidis hned po serialu tak ti to zodpovi dost otazek) a NGE (Neon genesis evangelion) s tim ze misto poslednich dilu se kouknout na filmy NGE(The end of evangelion a Death and rebirth), NOIR.

Mezi me nejoblibenejsi dale patri vise zminovane, Chobits , Full metal panic, Gits:Sac a Gits:Sac 2nd, Love Hina , Rizel mine , Pita ten, Naruto, InuYasha. Ono bych jich bylo vic (sem se celej rok ucil , koukal na anime a hral ro), jenze se mi vyparili jmena z hlavy ^___^"

K tomu RO the animation :( mne se celkem libilo, pribeh, dej , i zpracovani se mi zdali ok ^^"

Link to comment
Share on other sites

Já jse zas vidÄl Naruta (kdo nevidÄl doporuÄuji)

Ragnarok the animation

Alien Taro

InuYasha

Slayers(vÄechny tři)

Final Fantasy VII: Last Order

Disgaea

Star Ocean EX

Tekken: The move

Kaleido Star

Yu Yu Hakusho

Cowboy Beebob (smutnej konec :angel_not: )

Když frÄely tak Pokémony a Digimony

atd. atd.

Link to comment
Share on other sites

Me se RA celkem libilo, COLDO BOLTO

BTW kdyz jsem to stahnul tak rovnou vsechny dily najednou.

Tudiz jsem to dokoukal a konec je proste extra trida. :devil2: Ohledne jako konec skoro kazdeho Anime ;)

Myslim ze bude souhlasit vic lidi.

 

Mimochodem ma uplne skvelou hudbu ;)

 

 

já s tebou plnÄ souhlasí­m je to dobrej seriál akorát je blbý že takový tÄžký bose jako (přiklad) Gold thief bug

zabijou tak rychle ale jinak je to gut seriál :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Já koukám na vse co ma neco spolecnyho s anime.

at je to spatny nebo dobry, Uz sem toho dost videl a mam v umyslu

toho videt jeste vic. tak mi napiste nejaka doporuceni prosim.

 

p.s. Naruto vede. :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

No do ......., z nejakeho duvodu mi nejde psat na forum.

vzdycky mi to po chvili zmizi. jestli tohle ctete tak je to prvni post kterej se nesmazl.

p.s. muzete mi napsat nejake doporuceni na hodne dobre anime? uz jsem jich dost videl

ale chci viiiiiiic. :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

6-ti dí­lné anime Golden Boy z roku eh.. 95? XD

 

ale je to fakt bezva, hlavni hrdina je 25letý chlapec, ktery se od narozeni strasne rychle uci a tak zkousi nejruznejsi zamestnani aby se toho co nejví­ce dověděl. UÄení­ je jeho koní­Äek. Zábava, trocha erotiky a hlavne spousta mravní­ch ponauÄení­ :thumsup4: doporuÄuji.

 

(aj ked se vam to nebude libit tak je to len sestidilny tak to nejak prekousnete)

Link to comment
Share on other sites

6-ti dí­lné anime Golden Boy z roku eh.. 95? XD

 

ale je to fakt bezva, hlavni hrdina je 25letý chlapec, ktery se od narozeni strasne rychle uci a tak zkousi nejruznejsi zamestnani aby se toho co nejví­ce dověděl. UÄení­ je jeho koní­Äek. Zábava, trocha erotiky a hlavne spousta mravní­ch ponauÄení­ :thumsup4: doporuÄuji.

 

(aj ked se vam to nebude libit tak je to len sestidilny tak to nejak prekousnete)

 

Na to jsem cetl recenzi, na takove veci se slusni lide nedivaji...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...