Jump to content
Reborn fórum

Ninja & Gunslinger


k3dT

Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)  

520 members have voted

  1. 1. Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)

    • Ano. Myslim si ze to hre neuskodi.
      392
    • Ne. Nepatri to do RO.
      37
    • Ano, ale zavest jen Ninju.
      31
    • Ano, ale zavest jen Gunslingera.
      1
    • Nezajima me to.
      12
    • Ne, znicilo by to hru vic nez TK
      59


Recommended Posts

Dal sem bez GS... bejt na me zrusim i venaty a podobny zverstva. Mam rad cisty fantasy a vse co se podoba scifine me kazi celkovej dojem.... :)

 

a ty dinosauri.... pripomina mi to "skvelej" film od Petera Jacksona vo ty vopicce King Kongovi... kdo videl, vi o cem mluvim....

22213[/snapback]

 

Jinak jsem dal ano, mám rád nové vÄci... ÂŽe se to nehodí­ do svÄta RO? Ten byl ale od zaÄátku takový Äí­lený mix (rytí­ř jezdí­cí­ na kuřeti... to by se jeÄtÄ dalo přeží­t i když jsem nikdy nemÄl rád ani chocoby ve FF... ale má k tomu jeÄtÄ hovno na hlavÄ, sluneÄní­ brýle a cigáro :)) A jestli GS půjde odstavit pneumatem, tak by v tom nemÄl být žádný velký problém (naví­c tuÄí­m nemůže moc využí­vat karty ve zbraní­ch).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

ve hre je hodne robotu.takze naky charakter s gulometem neni problem. ragnarok neni RP hra. a zase dalsi nova povolani, pritahnou nove (stare) hrace, ktere omrzeli uz obehrane povolani.

a v cine i samuraje strileli gulomety z anglie :mega_shok: (kouknete si last samurai)

Link to comment
Share on other sites

jo take me tu schazi ze ano ale az to bude poradne otestovane

 

Maul: no vcera si s GS hral na czro Goblin v pvp dal sem si pneumu prisel ke me na jedno policko a stejne ji prostrelil takze bych zatim nedelal ukvapene zavery

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval som áno, pretože mi nevadia nové veci, aj keÄ možno trochu kontroverzné. A myslí­m si že aj keÄ už tu tie povolania budíş, tie owerpovered skilly sa dajíş vždy trochu "skresaÂť". A btw, neviem preÄo sa vÄetci vzruÄujete nad GS, ktorý dokáže daÂť vskutku neuveriteÂľných 4000 dmg (:mega_shok:), Äo s redukciami nesejme ani wiznu :), keÄ tu máte Ninju ktorý má skill nie nepodobný Asure, ktorý sa eÄte k tomu dá posilovaÂť Âľahko dostupnými kartami na zvyÄovanie hp, a staÄí­ dohealovaÂť, a mí´že daÂť Äalčiu pecku :)

 

PS: rok vynálezu jednoruÄných palných zbraní­-15 storočie, brokovnica-1776, gatling-1862, gas mask(headgear v RO na ktorý sa eÄte žiadny fantasy maní­k nesÂťažoval)-1912...viac porovnaní­ sa mi hÂľadaÂť nechcelo Älo mi hlavne o tie zbrane...(použil som wikipediu) ale jak tak na to pozerám tie strelné zbrane nebudíş až tak OT :)

Link to comment
Share on other sites

PS: rok vynálezu jednoruÄných palných zbraní­-15 storočie, brokovnica-1776, gatling-1862, gas mask(headgear v RO na ktorý sa eÄte žiadny fantasy maní­k nesÂťažoval)-1912...viac porovnaní­ sa mi hÂľadaÂť nechcelo Älo mi hlavne o tie zbrane...(použil som wikipediu) ale jak tak na to pozerám tie strelné zbrane nebudíş až tak OT :mega_shok:

22283[/snapback]

 

Nejde moc o to kdy byly vÄechny moderní­ vÄci v RO vynalezeny, protože obyvatelé rune-midgardu je rozhodnÄ sami nevynalezli, spí­Ä je nÄkde naÄli a naučili se je (pří­pad gunslingera) použí­vat.

Link to comment
Share on other sites

ONi uz vynalezene byly oni je vybily z nejakejch tech bojovejch robotickejch potvor rozebraly a dosly na to ze strelna zbran neni nic moc zloziteho pro jejich kovare X)

22298[/snapback]

 

Spí­Ä je prostě naÄli nÄkde v biolabu jako pozůstatek po dávné civilizaci :-)

Link to comment
Share on other sites

Zatim jsem nehlasoval. Domnivam se ze to chce pockat na dalsi svn a potom o tom mozna uvazovat. Zatim sem o tom moc necetl...

 

Myslim si ze je to podobne jako s novejma Windowsama - dokud na ne neni druhej service pack - ruce pryc od Moskvy. /heh

Link to comment
Share on other sites

Zatim jsem nehlasoval. Domnivam se ze to chce pockat na dalsi svn a potom o tom mozna uvazovat. Zatim sem o tom moc necetl...

 

Myslim si ze je to podobne jako s novejma Windowsama - dokud na ne neni druhej service pack - ruce pryc od Moskvy.  /heh

22324[/snapback]

 

to co pises..otestovat..zo se psalo nahore ze by byly vypusteni az po poradnem testovani

 

EDIT: jen tak orientacne, kdy se pocita ze by se mohlo zacit gunslingera a ninju testovat?

Link to comment
Share on other sites

Pochybuju ze na czro funguje Gunslinger spravne kdyz tam nefunguje ani polovina 2nd class quest skillu (ktery jsou starsi nez GS/NJ).

22274[/snapback]

Skilly pravdepodobne fungovat nebudou, zbrane uz vubec ne. Krom toho nase exe zobrazi GS/NJ se spritem Novice. A tak si jenom behame v tech spritech, protoze ty stoji za to ^^

 

Jestli tu budete mit GS/NJ plne funkcni, na cas opustim homuny a stavim se :]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...