Jump to content
Reborn fórum

Nove questiky


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Kenny. Ví­m, že jsi ty předmÄty jeÄtÄ nechtÄl dávat do quest itemů v reborn databási, aby to nebylo zase tak "lehký", ale kdy asi tak plánujeÄ to tam dát? xD

 

Edit: Jo prohledal jsem celou mapu u Alberty, ale tu malou holčiÄku jsem nenaÄel :clap: Jen LetuÄku :( Tak jestli nÄkdo ví­te, kde ji nají­t, tak mi to sem napiÄte prosí­m.

Link to comment
Share on other sites

Kenny. Ví­m, že jsi ty předměty ještě nechtěl dávat do quest itemů v reborn databási, aby to nebylo zase tak "lehký", ale kdy asi tak plánuješ to tam dát? xD

 

Uz tam jsou. Od vcerejsiho updatu databaze.

Link to comment
Share on other sites

Uz tam jsou. Od vcerejsiho updatu databaze.

23005[/snapback]

/no1 dí­k moc a sry, že jsem si nevšim

 

Edit: Tak neví­m, proÄel jsem v databási vÄechny mapy kolem Alberty, ale na žádné nikdo není­, kromÄ letuÄky a NPC z kapra questu :clap:

Link to comment
Share on other sites

Tak neví­m, proÄel jsem v databási vÄechny mapy kolem Alberty, ale na žádné nikdo není­, kromÄ letuÄky a NPC z kapra questu :clap:

23006[/snapback]

 

Tak to mas uz fakt blby, ze to nenajdes i s databazi :( Jen hledej, je i v databazi :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to mas uz fakt blby, ze to nenajdes i s databazi :( Jen hledej, je i v databazi :)

23011[/snapback]

Tak to asi na ROempire chybí­ nějaké mapy, protože jsem do databáse dával vÄechny mapy, co jsou kolem :clap:

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi na ROempire chybí­ nějaké mapy, protože jsem do databáse dával vÄechny mapy, co jsou kolem :clap:

23012[/snapback]

Äo keby si sa vykaÄÂľal na DB a použil nohy /gg tá maÄka tam niekde je, len treba hÂľadaÂť...kto hÂľadá, nájde :(

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi na ROempire chybí­ nějaké mapy, protože jsem do databáse dával vÄechny mapy, co jsou kolem :clap:

 

Nemusis zadavat mapy rucne. Staci si klikout na ty zluty ctverecky ktery predstavujou warpy a ono te to "warpne" na dalsi mapu.

Hledej to NPCko tam je. Jenom u nej neni napsany ze neco vyrabi, to je bohuzel problem i u nekterych dalsich questu ze je ten questovej parser neni schopen nacist.

Link to comment
Share on other sites

Budé sa robiÂť aj questy na ten super equip pre Super Novica? (neviem presne názvy, ale vÄetko je to nejaký angel equip...)

23714[/snapback]

Jj, byl bych pro ;o) SN není­ jeÄtÄ moc, ale určitě by se o to hodnÄ lidí­ pokusilo! Jsou to sice vÄci, který jsou opravdu hodnÄ kvalitní­, ale myslí­m, že se dá vymyslet nějakej quest, kterej by tomu odpoví­dal, ne? /ho

Link to comment
Share on other sites

K Sunflower Harpain-nam nam cepicka.

Kdyz jsem konecne uhnal clovicka,kterej capku uz mel,ba si ji i sam udelal...prisli jsme k NPC-udajne nereagovalo a jen "To mame dnes krasny den."

Ten clovek tvrdil,ze mu ji podruhe vyrobit nechce.

Vyjet si postavu{pres dual jak jinak} na 10 dex,10 str a 70 luck trva par hodin,takze cepku mam.Nemam ale material na to,abych skusil udelat druhou,takze nevim,jesli opravdu jde udelat jen jednu konkretni cepici na postavu,nebo to je nakej renonc ci se to vztahovalo jen k tomu clovicku co mi to zkousel delat a moje postavicka by klidne mohla druhou.

Z hunteni bloosom sem mel skoro vredy /pif .

Jinak jsem tomu rad pac to znamena,ze ADV nemusi bejt az tolik natural krit a muze si tak tezce dostupne body investovat jinam.Kritik je kritik :D

Link to comment
Share on other sites

K Sunflower Harpain-nam nam cepicka.

Kdyz jsem konecne uhnal clovicka,kterej capku uz mel,ba si ji i sam udelal...prisli jsme k NPC-udajne nereagovalo a jen "To mame dnes krasny den."

Ten clovek tvrdil,ze mu ji podruhe vyrobit nechce.

Vyjet si postavu{pres dual jak jinak} na 10 dex,10 str a 70 luck trva par hodin,takze cepku mam.Nemam ale material na to,abych skusil udelat druhou,takze nevim,jesli opravdu jde udelat jen jednu konkretni cepici na postavu,nebo to je nakej renonc ci se to vztahovalo jen k tomu clovicku co mi to zkousel delat a moje postavicka by klidne mohla druhou.

Z hunteni bloosom sem mel skoro vredy /pif .

Jinak jsem tomu rad pac to znamena,ze ADV nemusi bejt az tolik natural krit a muze si tak tezce dostupne body investovat jinam.Kritik je kritik ;)

23952[/snapback]

SkutoÄne s jednou postavou -len jedna Äapica. Ja som narychlo robil čistého falkonera a pri tom huntil veci na Äapicu. Falkoner je ale s luk +70 skutoÄne zaují­mavý, ten holub lieta skoro neustále, asi ho dotiahnem do konca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tyhle jsou custom... navic jsou pekne osklivy :D Existujou hezci. Nebudou protoze se kvuli nim musi nahradit nejaka z existujicich cepek.

 

Jak ted koukam tak pribyly 3 novy oficialni cepky:

 

Carnival Jester

Elephant Hat

Baseball Hat (to je ta ksiltovka s napisem iRO :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...