Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith Buildy


merovingian

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
Jeste to tu poradne nikdo neuvedl, takze sem hodim job bonusy pro Whitesmitha na 70 job lvl. Build se asi moc lisit od BS nebude, ale kdyz uz mate napr. za LUK bonus +8 je skoda tam ten jeden bodik nehodit, ze :lol:

bonusy na 70 job:

Str: +6

Agi: +7

Vit: +6

Int: +6

Dex: +12

Luk: +8

 

157[/snapback]

Zatim mam u WS job 61 a bonus k str mam +7

Link to comment
Share on other sites

Zatim mam u WS job 61 a bonus k str mam +7

409[/snapback]

A nemas neco nasazenyho? Melo by to byt takhle a i kalkulacka ukazuje tyhle hodnoty:

 

~* Chapter 7: Whitesmith *~

 

No more meddling with lifeless iron and steel! Now, you can give life to the elements... Specialized in fire, mace and axe type weapons.

 

Job Status Bonus Points At JLV 70:

STR 6 - AGI 7 - VIT 6 - INT 6 - DEX 12 - LUK 8

Link to comment
Share on other sites

V geff 3 budes missovat jakymkoliv elementem i kdyz nevim proc. Lepsi zkusit na HO :)

151[/snapback]

 

missujes preto, lebo sa tie elementy zrejme nasobia. Cize na ghost lvl 3 s napriklad ghost zbranou 0*1.75 co je 0 :)

Link to comment
Share on other sites

Zeby hilt Binding ;) (nad tymto sme uz s k3 dumali ked sme sa snazili opravit dex)

489[/snapback]

 

Hehe, no vidis, na Hilt Binding jsem uplne zapomnel ;) (az do ted jsem si ani poradne neprecetl popisek tohoto skillu :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Guest hitman

lidi no lol takovej build co ste tu vymysleli to je lol nic proti vam ale pokud se takovito WS probiha po poli GW tak je nanic ;) skuste treba takovejto build B)

str 90

agi 48

vit 87

dex 40

int 1

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

lidi no lol takovej build co ste tu vymysleli to je lol nic proti vam ale pokud se takovito WS probiha po poli GW tak je nanic :D skuste treba takovejto build  B)

str 90

agi 48

vit 87

dex 40

int 1

:D

574[/snapback]

No hitman lol..nemyslim si ze muj str/agi WS je nanic..s equipem co mam ted me jen tak nekdo nesunda.A hlavne mojim buildem je radost hrat..atoje preci nejdulezitejsi ;)

Link to comment
Share on other sites

hitman pekny build ale dex 40 netreba radsej tie 2 staty investovat do int mohla by vyjst 6+6

leia: mas malo vit takze dat ti stun nie je problem a ak ta ten stun nezabije tak ti vysoko zvysi spotrebu wp

a zabava je to aj s vit buildom :D

Link to comment
Share on other sites

k tomu vit jako podle tebe je vit cca kolem 98 malo ono existuji aji bonusi kdyby neco  B)

629[/snapback]

Elessi:leia: mas malo vit takze dat ti stun nie je problem a ak ta ten stun nezabije tak ti vysoko zvysi spotrebu wp

a zabava je to aj s vit buildom

Link to comment
Share on other sites

Ja to u WSka taky nevidim s vitem pod 80 podle me s potama to de takhle

50 vit > na GW s potama celkem tezke zabit i kdyz stun a aspol....

80+ vit >nebyt MONKU tak IMMORTAL na GW (s potama samozrejme :))

jinak str 9x a agi asi 4x/5x podle dexu int asi 1 nebo poradte kolik rozlozeni int/dex dex bych dal 38 to mam ted a pohoda

Link to comment
Share on other sites

Planuju neco podobnyho (u Whita):

99 str s GW vybavou to hodi 120

47 agi s vybavou na expeni to hodi 60

74+6 vit = slusny HP, slusna odolnost vuci "negativnim" stavum

6+6 - "chlastaci" daj asi 1 :)

39 dex - standard, ale 39 je lespi, posledni bonusovy dex prijde az na 70job :)

1 nebo 2 - kdyz uz je +8 bonus :)

Link to comment
Share on other sites

Planuju neco podobnyho (u Whita):

99 str s GW vybavou to hodi 120

47 agi s vybavou na expeni to hodi 60

74+6 vit = slusny HP, slusna odolnost vuci "negativnim" stavum

6+6 - "chlastaci" daj asi 1 :)

39 dex - standard, ale 39 je lespi, posledni bonusovy dex prijde az na 70job :)

1 nebo 2 - kdyz uz je +8 bonus :)

1139[/snapback]

tej str by stacilo menej a radsej mat nizzsi def o 1-2 (tie 1-2% redukcie toho vela nezachraia) a usetrene body dat do vit pretoze ja s 80+6 vit este sem tam dostanem stun ktory mi poriadne zavari

Link to comment
Share on other sites

tej str by stacilo menej a radsej mat nizzsi def o 1-2 (tie 1-2% redukcie toho vela nezachraia) a usetrene body dat do vit pretoze ja s 80+6 vit este sem tam dostanem stun ktory mi poriadne zavari

1153[/snapback]

 

Jj, s vetsi Vit pocitam, ale pouze za predpokladu, ze se mi do pracicek dostanou nejaky ty novy karticky. Pak by se dalo usetrit na str (ale zustalo by 120) a i na agi (zustalo by tak tech 60 s vybavou na expeni). Vsak na propocty je casu fuuuura :) . V tech novych kartach jeste nemam tak dobry prehled, takze konecny build je jeste ve hvezdach :).

Link to comment
Share on other sites

tej str by stacilo menej a radsej mat nizzsi def o 1-2 (tie 1-2% redukcie toho vela nezachraia) a usetrene body dat do vit pretoze ja s 80+6 vit este sem tam dostanem stun ktory mi poriadne zavari

1153[/snapback]

no rozhodne ti zavari koli eddge ktoru mas...-25% HP :)

Link to comment
Share on other sites

co rikate na tenhle whitesmith gw build splacal sem ho z nudy pred chvili a pripada mi v celku íźchazejici B)

za nazory budu rad takze piste :P

je to bez equipu B)

str:89+11

agi:43+7

vit:84+6

int:15+6

dex:38+12

luck:3+8

prebytecne body ktere uz by na nic nevysli sem dal do luck tedy proto 3 :D

str je v celku nizke ale s equipem by to asi dalo 110 nejsem si tim tak jisty

agi je pro lepsi expeni a pro rychlejsi mamonity na gw B)

Link to comment
Share on other sites

Urcite to muze byt dobry build, ale podle mne by 80 Vit melo stacit dost a dost (zvlaste, kdyz je ted k dispozici karticka s 20% rezistenci proti stunu). Doporucil bych trochu usetrit tady a dat Agi alespon na 47 (pak by to s Agi vybavou melo hodit 60). Pro expeni mi totiz vychazeji nejlepe elementarni Two-Handed Axe, ktere jsou ale efektivni tak od Agi 60. Pri nizsi Agi pak budes "odsouzeny" k pouzivani stitu a elementarnich Swordmace.

Pokud vsak budes mit pri expeni v zadech Priesta, tak je to pak celkem jedno a build je na GW "jako delany" :P .

 

Edit: uz jsem to tu nekde psal, ale Whitum se asi urcite hodi dat Dex na 39 (posledni Dex job bonus prijde az hoodne pozde. Dat Luk alespon na 2 je skoro povinnosti :D uz kvuli +8 job bonusu.

Link to comment
Share on other sites

Urcite to muze byt dobry build, ale podle mne by 80 Vit melo stacit dost a dost (zvlaste, kdyz je ted k dispozici karticka s 20% rezistenci proti stunu). Doporucil bych trochu usetrit tady a dat Agi alespon na 47 (pak by to s Agi vybavou melo hodit 60). Pro expeni mi totiz vychazeji nejlepe elementarni Two-Handed Axe, ktere jsou ale efektivni tak od Agi 60. Pri nizsi Agi pak budes "odsouzeny" k pouzivani stitu a elementarnich Swordmace.

Pokud vsak budes mit pri expeni v zadech Priesta, tak je to pak celkem jedno a build je na GW "jako delany"  .

 

Edit: uz jsem to tu nekde psal, ale Whitum se asi urcite hodi dat Dex na 39 (posledni Dex job bonus prijde az hoodne pozde. Dat Luk alespon na 2 je skoro povinnosti  uz kvuli +8 job bonusu.

 

rikas ze bych mel stahnout vit na 74+6 a dat todo agi B)

promyslel sem to a myslim ze by tim build na gw moc neutrpel prece jenom kdyz uz dostane stun tak je to max na 1-2 vteriny coz pak dopotuje

dik za radu B)

Link to comment
Share on other sites

rikas ze bych mel stahnout vit na 74+6 a dat todo agi  B)

promyslel sem to a myslim ze by  tim build na gw moc neutrpel prece jenom kdyz uz dostane stun tak je to max na 1-2 vteriny coz pak dopotuje

dik za radu  B)

2119[/snapback]

 

Ja osobne bych dal Vit jen na 74+6, ale to ti pak zbyde vic bodiku, nez je dat jen do Agi. Takze kdyz z Vit stahnes par bodu tak, aby jsi mohl prihodit do Agi a jeden bodik hodit do Dex, tak klidne zbytek nech ve Vit ( u Vit se mi oproti ostatnim statum nezda tak uplne dulezite, aby byla zaokrouhlena).

Ale jinak to zalezi na tobe, ja totiz pocitam s tim, ze budu nejcasteji expit solo a po BS "zdedim" el. sekyry a Agi vybavu, takze tomu musim trochu prispusobit i build.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...