Jump to content
Reborn fórum

Merchant - Kde Expit?


Gugi

Recommended Posts

skus gea

 

ja sem s merchem (jako noob) expila na sporech...sice brali hp ale do zacatku davali hodne exp....tedkon mercha expim tak ze nataham vlacek neceho a merchem vyzabijim...pak kdyz to neleze podplatim nekoho (na geach) aby me doexpil a hned je new alcha/BS na svete

 

 

:blink: reagujes na posty dosti ulezele...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Ako vyexpiť mercha na Lv. 40 rýchlo a ľahko.

 

V prvom rade by som hneď po prestupe na toto povolanie odporučil spraviť si red mushrom hunt - chce to síce trpezlivosť a čas (dobré lokality sú od ruky + dlhý respawn), no je ho možné robiť iba do Lv. 30, takže by o to bola škoda prísť.

 

Následne choďte do geffenu (ak idete pešo, cestou sa zastavte v izlude a nechajte si v centre dať spraviť masku -> luk. a def. + 1 potešia)

 

Pred severnou bránou stojí Halgus, ktorá vám zadá pupa hunt quest (kombinujte s pupa huntom), za ktorého splnenie dostávate celkom slušný počet expov. Je to síce časovo náročnéjšie, ale môžete to robiť iba do Lv. 20, tak to škoda nevyužiť. Podobný guest by mal byť aj pri západnej bráne na fabre, ale ten neodporúčam.

 

Akonáhle dosiahnete úroveň 21, dajte si u Vaana fabre hunt. Je to bez preháňania bomba, lebo sa na západe dá každý urobiť za 5-10 minut a je zaň hromada expov. Platí, že čo splnený hunt to level, takže ak začinate na Lv 21, tak do ani nie troch hodín postúpite o 20 base Lv. a cca 18 job Lv. To už je myslím celkom slušné. Na dôvažok to nič nestojí (nanajvyš kúpu a upgrade lepšej zbrane), lebo na úrovni 20 už fabre nie sú nebezpečné a keby niečo, urobte si cestou do geffenu quest na heal v prontere :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vedel by mi prosí­m niekto vyjasniÂť, ako je to s merchantom a následne blacksmithom/alchemistom?

Nevedel som, kam to daÂť.

 

Ako expiÂť ? Do lvlu 40 pomocou pár huntov to je za pár hodí­n.

Ale Äo potom? S archerom to na Geo Älo krásne, ale merch tam nemí´že. (asi)

Od 60 do 70 je to pár hodí­n, staÄí­ pár questov. A potom? Mí´že merch efektí­vne zabí­jaÂť

moby ako Les, ktoré s archom dávam na jedno DS?

 

Viete mi vysvetliÂť aj to, ako to je s bs/alchom v PvM? Ako sa expia solo a akíş íşlohu

majíş v parte?

 

Diky moc :)

Link to comment
Share on other sites

Vedel by mi prosí­m niekto vyjasniÂť, ako je to s merchantom a následne blacksmithom/alchemistom?

Nevedel som, kam to daÂť.

 

Ako expiÂť ? Do lvlu 40 pomocou pár huntov to je za pár hodí­n.

Ale Äo potom? S archerom to na Geo Älo krásne, ale merch tam nemí´že. (asi)

Od 60 do 70 je to pár hodí­n, staÄí­ pár questov. A potom? Mí´že merch efektí­vne zabí­jaÂť

moby ako Les, ktoré s archom dávam na jedno DS?

 

Viete mi vysvetliÂť aj to, ako to je s bs/alchom v PvM? Ako sa expia solo a akíş íşlohu

majíş v parte?

 

Diky moc :)

 

http://www.reborn.cz/doku.php/wiki:blacksmith

http://www.reborn.cz/doku.php/wiki:alchemist

 

staci si procist wiki a najdes tam vse dulezite :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...