Jump to content
Reborn fórum

Thief-buildy


Guest el_diablo

Recommended Posts

Guest el_diablo

Thief buildy jako takové samozřejmÄ nemají­ moc smysl, vÄe je ovlivnÄno výbÄrem 2nd jobu. Přesto si dovolí­m pár mých vlastní­ch postřehů.

 

Pro zaÄí­nají­cí­ho thiefa je podle mne dobré dodržet tyto zásady:

 

1) hned na zaÄátku STR - 9, AGI - 9, a DEX(VIT) - 9 /pokud to plánovaný build dovolí­/ -postavám bez equipu od bohatÄí­ch kamarádů :rolleyes: radí­m spí­Äe tu VIT

 

2) se zvyÄují­cí­m se lvl dávat body hlavnÄ do AGI(kvůli flee) a něco do STR (násobek 10ti) /opÄt pokud to plánovaný build dovolí­/

 

3) jako první­ dát na slvl 10 Double attack a potom hnedka na slvl10 Improved dodge

 

Takto "vybavenou" postavu je podle mne dobré zaÄí­t expit na jellopy a lunatic, avÄak hnedka po dosažení­ Double attacku na cca slvl 5-10 (tzn. 15 minut :blink: ) přejí­t na rockery a creamy(nebo poison spore pro zkuÄenÄjÄí­). Ihned jak je to jen možné zakoupit stiletto[2] a dát jej na +7.

 

Výhoda tohoto postupu (schválnÄ neří­kám buildu) je hlavnÄ v tom, že dí­ky vysoké AGI a Improved dodge spolu s vyskou ASPD a Double attackem (který sám o sobě zvyÄuje íştoÄnou sí­lu o polovinu) se dá expit na mí­stech, kde ostatní­ chary mohou třeba až o 5 íşrovní­ výÄe..to znamená...rychlé expy..a to je o co tu jde(u thiefa před 2nd class) B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

B) souhasim s diablem DA si dat jako prvni je dulezite pokud ovsem nepojedete

bow rogue :rolleyes: pak ID....

k expeni s tema lunaticama moc nesohlasim .. nejlepsi je expit v pyramide v 1f kde je mimochodem thief guilda,sou tam familiari,poringove(ti zeleni) a skeletoni

po dosazeni lvl cca 25 a DA a IC na 10 lvl jde dobre prejit do payon cave 1f nebo geffen tower 1f ci ant hell na andre....

expy lezou dobre az do jobu cca 40 pak uz se to plazi

tod ode mne tadyvse <_<

Link to comment
Share on other sites

... expeni s tema lunaticama moc nesohlasim ...

1772[/snapback]

Ako ale je pravda ze v pomere narocnost/exp je lunatic skvely ... ma priblizne rovnake hodnoty ako poring ale dava 3x tolko base exp a 2x tolko exp :blink:

 

Ale je pravda ze lunatici su skor pre novicov lvl 1 - lvl 5 ako thiefov :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jj pyramida rulez :blink: Vsetci moji thiefovia expili tam :P Ale ja len doplnim ze expit sa da vynikajuco v okoli morroca tak do levelu 40 - 50, idete pyramidu, potom hode a magnolia a nakoniec desert wolfov a sandmanov, popripade ak zozenie clovek nejaku elem zbran tak aj whisperovia sa oplatia, na tych som spravil job 50 :P Ale karta nepadla svina (na CZRo)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pyramida, chod si na mapu dolava od morrocu vybit kopec yellow herbov (v strede mapy na takom malom onom, medzi vodou su planty), a expi v pyramide, poporinga asik este nedas, takze zatial bi len netopiere, alebo zabijaj shell picky a tak :) Okolo lvl 20 mozes zacat zabijat aj poporingov.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Diky za odpoved,ale houby uz jsem zkousel a jdeto velmi pomalu

5896[/snapback]

Skus ten moc fild 09 > magnolie a metallery, pripadne ak mas 155+ flee, tak si skus zohnat ice dyku a mozes ist desert wolfy. Mne tiez prisli hubicky uz pomale pri cca job 30.

Link to comment
Share on other sites

Diky za radu uz mam lvl 49 a ctvrt a to na tech houbach. Udelam jeste 50 lvl a pujdu asi na kobolty. :-) :D

6032[/snapback]

Na kobolda 1 (so sekerou) potrebujes 146 hit a na kobolda 3 (ten s mace) potrebujes 194 flee ... :blink::D

 

Edit: Bah ulric pis pomalsie.

Link to comment
Share on other sites

Skus pyramidu v morrocu, lavy horny warp. Potom hladaj stred mapy je to take TT alebo tak nejak to vyzera. Kto hlada najde.

6478[/snapback]

 

Tak teÄ si mÄ zamotal jeÄtÄ ví­c, nemohl by mi to nÄkdo vysvÄtlit jako naprostému zaÄáteÄní­kovi? :):););)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mel bych na vas 2 otazky:

Nedavno se zmenilo nastaveni skillu Steal...Bude takto nastaven nastalo, cili je takhle spravne? Nebo eathena udelala chybu a bude se to vracet z5?

A druha, jaka je rovnice na uspesne ukradnuti?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...