Jump to content
Reborn fórum

Thief-buildy


Guest el_diablo

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Muzes. Ale pokud by si presel z 50 jobu, tak by si mohl jeste rozdelit 10 skillpointu. Jinak pokud myslis odmenu za prestup, tak za prechod z jobu 40 dostanes jednu nahodou zbran, od jobu 41 si muzes vybrat sam z Juru, Kataru, Main Gauche a Gladiuse.

Link to comment
Share on other sites

Jo taak...tak top ja pujdu z 41..mam vsechno na maxu jenom hiding na 2 a steal na 5 a zadny z tech skillu nepotrebuju na vyssi lvl pro skilly od sina....nebo se mylim?

sice je nepotřebujeÄ pro skilly od sina, ale steal se určitě hodí­ na 10 a hiding na 2 je dost málo. PozdÄji tÄ bude mrzet že jsi nenaexpil vyÄÄí­ job i když jsi mohl. Äas který tí­m stráví­Ä naví­c je nic v porovnání­ s celkovým Äasem na expení­

edit: poÄkej až budeÄ na vysokých levelech expit 1% půl hodiny a pak umřeÄ a zase ho ztratí­Ä :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Jdou na rebornu nejak restartovat skilly? Jako ze bych mel skillpointy podel meho lvlu a mohl je porozdelovat odznova?

Ne, restartovat skilly ani staty nejde žádným způsobem. JedinÄ doexpit na 99/50 a po přestupu jedeÄ vÄechno znova

 

edit: staÄí­, ale pozdÄji toho budeÄ možná litovat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chcel by som vediet. co si myslite o mojom builde. Neni to nic moc, lebo som v RO este pomerne novacik.

Thief - base level 40 - job lvl 29

 

STR 30 + 1

AGI 30 + 2

VIT 1 + 1

INT 1 + 1

DEX 40 + 2

LUK 1 + 1

 

Rad by som na job lvl 50 presiel na assasin co pouziva katary. Co si myslite o tomto builde, co je na nom zle a pripadne ako by sa dal vylepsit?

Poradte mi prosim a postnitne taktiez podla vas najlepsi build na thief - assasin.

 

P.S.

Este ani poriadne neviem ako to bude na 99 takze aj to kludne poradte. : )

Link to comment
Share on other sites

40 dex je OK, ale tak na dost vyÄÄí­ch levlech IMHO, kdyby jsi ubral na zaÄátku 20 bodů a vrazil je do agi na vyÄÄí­ flee tak expí­Ä jeÄtÄ lí­p. I když záleží­ na Äem, kam chodí­Ä a tak. Můj assasin má na 60 lvlu 30 dex a nemůžu si stÄžovat, že bych missoval. Já osobnÄ bych asi nevydržel expit ař do jobu 50. NÄkdo by možná řekl, že je to i zbyteÄné na nÄkteré buildy sina mí­t z thief class +10 bodů ve skillech naví­c, ale dost lidí­ to vydrží­...

Link to comment
Share on other sites

Klasickej zacatek Katar/DD hybrida.

 

Finalni hodnota DEX by byla nejlepsi 42base, ale ty dva bodiky tam dej az nekdy pozdeji, protoze ted hlavne potrebujes AGI a STR.

 

Ja sem daval STR/AGI na stejne hodnoty, dokud sem nepresel na Sina, pak sem daval vzdy o 10-20 AGI vic nez STR(vzdy abych dosahl vyssiho ASPD).

 

Pokud nechces chodit na GW, tak VIT vubec nepotrebujes a pokud chces, tak ji stejne nech az nakonec, pri expeni ti nijak nepomuze(nebo jen minimalne).

 

INT bych dal podle toho, jestli chces pouzivat Grimtooth pri expeni - ja sem skoro jinak neexpil, takze mam 12 base INT a v poho mi to stacilo(ale ja pouzival priesta na duale na Magni+Bless a mel sem CoMku, takze pokud nemuzes Dual, tak bych dal o neco vic).

 

LUK bych nechal na minimalni hodnote, jelikoz sem odpurce critical buildu ( :P ), pac jednoduse Ice pick + kartovana kudla je mnohonasobne lepci(a taky drazsi :P)

 

STR by mela byt 93base+4(Ring of Mustle)+2(Hot Blooded Headband/Firelock)+5(jidlo +5STR)+10(bless)+6(job bonus) a vyjde ti jeden accessory slot volnej na The Sign(+5% ATK) a pokud sezenes Firelocka, tak by jeste byla volna hlava pro PooPoo Hat/Kocku/Zealotus Masku

 

No a AGI ten zbytek(cca 80base) :P a mas vicemene muj build ^^

Link to comment
Share on other sites

40 dex je OK, ale tak na dost vyÄÄí­ch levlech IMHO, kdyby jsi ubral na zaÄátku 20 bodů a vrazil je do agi na vyÄÄí­ flee tak expí­Ä jeÄtÄ lí­p. I když záleží­ na Äem, kam chodí­Ä a tak. Můj assasin má na 60 lvlu 30 dex a nemůžu si stÄžovat, že bych missoval. Já osobnÄ bych asi nevydržel expit ař do jobu 50. NÄkdo by možná řekl, že je to i zbyteÄné na nÄkteré buildy sina mí­t z thief class +10 bodů ve skillech naví­c, ale dost lidí­ to vydrží­...

Jedinej build u sina kde je zbyteÄné, respektive nežádoucí­, expit 50 job je crit DD sin, který si nesmí­ dát doubleattack.

U kteréhokoliv jiného buildu se to vyplatí­

Link to comment
Share on other sites

Mam thiefa na lvl 52 a neviem kam mam ist expit. Za archera a mage to bolo jednoduche... Geo, geo a este raz geo :)

Ale za thiefa teraz fakt neviem kam mam ist. Poradte mi nejake fajn miesto. Pripadne aj presnu lokaciu nie len " metalingy " alebo take daco. Dik

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...