Jump to content
Reborn fórum

Sraz v Brne


Raduz

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
jen alkohol? /heh  ale vis co se rika : Alkohol je nepritel cloveka - nepratel se nebojme na mnozstvi nehledme

 

jak sem te vcera videl tak ses tim heslem urcite nevedomky ridil

28175[/snapback]

 

Myslis muj zaverecny ne uplne vvdareny monolog nad stolem FR+LW kteremu jsem se smal jenom ja. /heh

Link to comment
Share on other sites

ty v cokolade byli od mne a od britvy /gg

 

A uz sou fotecky ode mne... za par min tam budou vsechny...

 

Takze tady je komplet full kvalita - http://wind.goo.cz/fotkyBrno3/

Tady jen nektery mensi kvalita s thumbailama.. - http://www.flickr.com/photos/81621568@N00/...57594120996012/

 

//omlouvam se za preklepy a za to ze si na vas na vsechny nepamatuju.. :harhar: , sem moc linej to dodelat no.. /heh

Link to comment
Share on other sites

no tak ja pred chvili dorazil domu :) sraz supr :)) a nak sem zapomnel kdo mi v noci kupoval whisky tusim panaka.. :blum: a ja si nemuzu vzpomenout kdo to je :)) jenom vim ze to nechtel oplatit ..kua kdo to byl ? /swt /hmm ale i tak diky :P

napad exovani s vegim bylo taky dobry :) bude se priste muset zapojit vic lidi na vic kol :)

Link to comment
Share on other sites

nn greenpoty sou tekute.....mozna ale davali ten dym kdyz se z green herbu delaj green poty v takove male alchymisticke souprave  :blum:

28235[/snapback]

 

 

nn zapaleny green herby jeho urcite nemely na svedomi...

 

ale ten ohraty greenpot (absinth s cukrem) to je swinstvo /gg

Link to comment
Share on other sites

napad exovani s vegim bylo taky dobry :blum: bude se priste muset zapojit vic lidi na vic kol :)

28220[/snapback]

no ja som len za :) len tento krat to nemusi platit nestea...i ked som vazne myslel ze nas da :) I ked cym viacej ludi tym horsia prehra fuj fuj ked si predstavim ze clovek to posere pri tak 6-7 ludoch...

Link to comment
Share on other sites

No jako byl to mazec jednu chvili sem byl docela mimo a fakt za to mohly ty absinty /heh ale pak sem zas zacal komunikovat se svetem a bylo to skoro v poho  /heh

28415[/snapback]

No toho zelenyho svinstva bylo vic :D

Ne jen v tekute podobe :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...