Jump to content
Reborn fórum

Sraz u Ústí­ nad Labem 6.5. 2006


Hwi Nori

Recommended Posts

Napadlo nás udÄlat sraz u ístí­ nad Labem v Dolní­ch Zálezlech. (kuleÄní­k, biliár, fotbálek, čipky, vÄe po jednom, aspon myslí­m). V pří­padÄ zájmu by se dalo

i grilovat (muselo by se to dohodnout a zaplatit). Přespání­ /heh pokud si dovezete spacák "vystÄhuji" jeden pokoj, pokud se přitulí­te i 40 lidí­ by se veÄlo (ségru zamykám jinde /gg ). PředbÄžnÄ musí­me vědět íşÄast do 27.4 (, a jestli si budete přát grilovat a spát zde. Pokus by se grilovalo a chtÄli jiné pivo (toÄí­ se Zlatopramen 11 a Brezřák 10) napiÄte, žijeme v kapitalizmu tak poÄí­tejte, že se to platí­ :)) (vydÄl bych to na 100 kÄ na hlavu pouze v pří­padÄ grilování­, podle íşÄasti, se sudem piva ví­c :D ) jinak pije každý za sví­.

 

Zve Hwi Nori (Amson) a jeho sestra Kurtyzana. Äas, kdy jste ví­táni je od 16:00, ale nikoho nevyhodí­me pokud přijede dří­v (a přiveze vÄcné dary /thx )

 

Dotazy na ICQ na 242211001, nebo ve hře.Tu by se pilo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

No já dojdu, to už sem sa dohodel. A na nádraží­ v zálezlách dorazí­m okolo 17:10. EÄÂťe si zapamatám trasu a dotrasu sa naisto, vidí­m to tak že v tej hospíşdke budu asi tak okolo 17:30. A grilování­ já nemusí­m páÄ budu mnet tak na jedno až dvie pifa, podla ceny, páÄ sem iba Ätudent bez brigády a doma na mřa seríş (aspoř že ten vlak mám zadarmo). A prespat budu muset u Âťa aj kebyže nechcu páÄ naspátky mi jede prd.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...