Jump to content
Reborn fórum

Velikonoční­ event


Mitheress

Recommended Posts

Zdraví­m :D

 

Připravili jsme pro Vas malý VelikonoÄní­ event. Bude zí­tra 17. dubna 2006 od 12:00 do 19:00. Cela sranda spoÄí­vá ve sbí­rání­ kraslic, které se budou nahodnÄ objevovat po svÄtÄ nebo je můžete vymrskat ze sleÄen a dam :). ÂŽeny, které se budou chtí­t zapojit do eventu tak at' se přihlásí­ a já jim dám kraslice ... :)

 

V 19:00 bude provedeno sÄí­tání­ a vyhláÄen nejlepÄí­ kolední­k. Je jen na Vás jaký si event udÄláte. Pokud zjistim, že skupina lidi sbí­ra kraslice pro jednoho tak si udÄlám obrázek o tÄchto lidech a přizpůsobí­m tomu dalÄí­ eventy.

 

Důležitá poznámka kraslice funguji jako kinder surprise xD takže si nechte jejich baÄtÄní­ až po vyhláÄení­ vysledků.

 

Kraslice se budou objevovat pouze v okolní­ch mapách mÄst at' je nehledáte treba v Glast Heimu :)

 

HodnÄ ÄtÄstí­ a krásné Velikonoce přeje Reborn team :)

Link to comment
Share on other sites

event byl moc peknej...skoda jen, ze sem 4 hodiny z toho musel bejt off...

moh sem bejt prvni ^_-

Jinak pekny popisky kraslic ;) :]

26591[/snapback]

 

Mel jsem v planu dat kazde kraslici originalni popisek ale ukazoval jsem to k3 a ten to pochopil jako ze je to hotove a praskl to primo do patchu :) Neva priste budu originalnejsi

/kis

 

Jinak ted bude doufam vice eventu a taky questiku... moje priorita je ted dodelat olympiadu, ktera bohuzel trosku upadla ;)

Link to comment
Share on other sites

Event to byl fakt dobrej ,vydrzel dlouho a donutil nas mlatit prisery, ktery bysme normalne nemlatili. Diky tomu si z eventu spousta lidi odnesla dost karet na kapra quest. Btw ja si konecne udelal quad drops rod a na kapru mam asi4 picky karty.

Jen v tech vajcich by mohlo byt neco..pouzitelnejsiho ;)

Link to comment
Share on other sites

Event to byl fakt dobrej ,vydrzel dlouho a donutil nas mlatit prisery, ktery bysme normalne nemlatili. Diky tomu si z eventu spousta lidi odnesla dost karet na kapra quest. Btw ja si konecne udelal quad drops rod a na kapru mam asi4 picky karty.

Jen v tech vajcich by mohlo byt neco..pouzitelnejsiho ;)

26608[/snapback]

 

UGH proc jste mlatili prisery? ;) Vajcka se jen tak volne objevovala ;) Ale jsem rad ze Vas to bavilo... pouzitelne mno premyslel jsem nadtim co tam dat a myslim ze takhle to bylo nejlepsi vzhledem k tomu ze jsem to planoval rozdavat slecnam :) (zadna nenapsala) a ke vsemu se jich respawnovalo az moc.

Link to comment
Share on other sites

Ja teda nemel moc casu(asi hodku), ale jediny vajicko, ktery sem nasel, mi padlo bylo z dropse. Ja vim sem spatnej kolednik :)  ;) Proto asi nekteri mlatitli prisery...

26657[/snapback]

 

Takhle ukrast dropsikovi kolednikovi jeho kraslici no fuj !!!!! /heh

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...