Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply
ulo > pises zadne SS; treba mne v mem buildu jde o to maximalne usetrit na LUK, abych mohl dat body jinam; je to ciste crit build a tomu je podrizene vsechno; jet crit ciste pres LUK mi neprijde tak super - znamena to mensi ostatni atributy a to mi vubec nesedi.. Ale at si kazdy jede co chce, ja jen nabidl svoji verzi :)

638[/snapback]

to o ziadnych SS bolo pre DD sina ktory pouziva katar na grim alebo sonic. v takom pripade samozrejme SS nema vyznam. mimochodom bola to reakcia na Nabuchanezar-a a jeho luk 1 (tie staty co uviedol sa skor hodia na DD ako na katar sina)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je to build na assasina crossa jestli se k nemu nekdy i dostanu ale ja rad delam buildy a joma to bejt DDdagger sin i jako cross i jako sin :)

pocitano s eqiupem bez boostiku:o)

 

str 83+17

agi 84+16

vit 52+3

int 1+0

dex 49+10

luk 1+8

 

jinak ze ho da crit sin jak nic...myslim, ze staci nasadit alespon jednoho fortune dagger a sbohem crit sindo druhy ruky quad ancient main gauch a bude to...jako jo sehna vybavu bude tezke ale DD crit sina poresi(teda pokud to nebude soul breaker ass. cross)

aspon si myslim :)

Link to comment
Share on other sites

Crit se pocita jako LUK/3 + 1

Luk * 0.3 se pocita sance na auto bliz beat  ;)

3084[/snapback]

Ne. Dokonca sa mi zda ze v athene status window spravne pise ten crit. Teda ako 1+ luk*0.3 :)

 

layer characters have a (1 + LUK*0.3 + EquipmentBonuses) * CritModifier - TargetLuk/5 percent chance of causing a critical hit.

A aby sa nepovedalo tak citat z eatheny :)

sd->critical += (sd->paramc[5]*3)+10;

paramc[5] je luk

potom sa tam pracuje s 10nasobkom skutocneho critu dalej (teda aspon myslim ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no tak ja skusim to tu ozivit ide mi cisto o GW buildy a ja to vidim tak ze sa daju rozdelit na dva INFILTRATOR A JUR

 

takze infiltrous by som isiel asi takto:

str 90 s bonusmi a ringom s koboldami

agi okolo 70

vit 40 -50

dex 20

int1 + ...

a luck 60+ ak vyda

 

odovodnenie ide len o to dat dost kritikalov lebo tie bolia s infiltratorom

 

a jur je v podstate podobny

 

str 90

agi 80+

vit 50

dex20

int 1 + ...

luck kolko vida cca 30

 

myslim ze tam nieco este ostalo tak ja by som dal vit

 

ide tu o to ze viac vydrzite ale jur je podla mna len na crit lock a na skrabanie plechoviek dobry na huntov rougov (ten vas stejne divestne ak nie je lama)

a sinov

 

ale ak chcete zabit sina tak asi infiltrator

tot vse dik za odozvy

Link to comment
Share on other sites

docela dobre buildy jedu neco podobneho (tu 2 verzi jen mam vic vit na 60). Ale misto ringu bych dal rosary [1].

4534[/snapback]

 

tjn ale kdyz usetris 2 body do str tak ti to vyda asi 4 alebo 5 do luck mam to vychytany :)

aspon pri 80 str a 30 luck ti urcite lepsie dat rings ale mne je to fuk ako to das len je to lepsi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Takovej napad jak bych ja jel DD sina:

Staty na lvlu (99)

 

94+16 str (2x sloted ring s mantis card, Evil wing Evil wing ears)

78+12 agi (matyr card, thief clothes)

48+2 vit

4+4 int

32+8 dex

3+0 luk (zbyle 4 stat pointy ....)

 

HP 10.7k

SP 438

flee 219

hit 139

aspd 170

 

Pri expeni v prave ruce Elementarni dyka .... v leve bud element nebo karty rasa, velikost ... nebo fortune sword popr assasin dagger ( 12.5k HP)

 

 

Edit: Teoreticka DMG: Sohee +5 wind Damascus

 

Bez blessu: Double attakem 954-1112

S blessem: 1112-1234

Link to comment
Share on other sites

Bez blessu: Double attakem 954-1112

S blessem: 1112-1234

 

hmm podla mna drahy na equip

za druhe naco vit ked dd sin je dobry na gw asi ako novic verzus knecht

obrazne

moj nazor dat viac agi ked nechces lozit do gw

ale asi si moj clovek taktiez mas rad vela hp :blink:

Link to comment
Share on other sites

za druhe naco vit ked dd sin je dobry na gw asi ako novic verzus knecht

ty asi nevis co vsechno takovej novic dokaze (:

 

moj nazor dat viac agi ked nechces lozit do gw

 

hmm... a proc ne ... myslim ze se spravnym equipem by nemusel bejt tak spatnej na PVP ale samozrejme se nevyrovna jinym charum ... protoze postrada poradny utocny skill s dykou... a na GW bych s nim asi nelez ale v PVP arene by s nim mohla bejt sranda (:

Link to comment
Share on other sites

Není­ problém dávat katarem sonic blow a hned přehodit na dýky. Infiltratorem popří­padÄ jurem s mummy kartama (na chary s vÄtÄí­ flee) se dá s takovou silou už pořádná rana. Každé povolání­ se dá s íşspÄchem použí­t na GW, když se ví­ jak. ří­kat o nÄÄem, že je to nepoužitelny na GW je hloupost (pokud se nejedná o vyloženÄ pokaženej build).

Link to comment
Share on other sites

Mno build draxlith by nemusel byt spatny,.. navic nejsou spatny skilly sina s poison, jen jsem poukazoval na par bugu nevim zda se tenkrat opravili :P

 

Kazdopadne kdyz vas nekdo trefi vrati se mu uder s poisnem,.. kdyz ma nekdo mene HP udelate z neho chodici poison bomb :huh:, navic takovy enchant poison na GW neni spatna vec :)

 

Jen k tomu double daggerovi bych dam mozna mene agi a vice vit :D:) popripade trocha dex navyse :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ako ja ten build nezabijam len hovorim ze dd sin na gw hmm neviem nie som velmi zastanca takejto varianty ale to len koli tomu ze na to by bolo treba moc uber equip aby za volaco stal (dopl bapho a phreony - s tym by som si vedel predstavit killing mashine na gw)

ale mohla by byt zabava davat sonici huntom na gw a tiez sinom no treba skusit ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...