Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Zdraví­m vÄechny! Patří­m spí­Ä k tÄm nováÄkům tak se chci optat tÄch lepÄí­ch a zkuÄenÄjÄí­ch. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jí­t na assassina, tak mÄ zají­má jak mi zhodnotí­te moje staty.

 

str: 40

agi: 69

vit: 12

int: 6

dex: 35

luk: 15

 

Tak co, profí­ci?

Link to comment
Share on other sites

no tak hybrid. Ale bude todost velky hybrid :) To ze do toho nemas zapocitane bonusy je blbe... Ide o to ze potrebujes spocitat (teda nepotrebujes ale je to lepsie) to tak aby ti vysli bonusy zo zaokruhlenych cisiel (napr 10 u sily alebo 6 u int, dufam ze chapes cochcem povedat). Ale ak chces ist crita, tak potiahni este trocha agi, aspon tak na 80, daj tak minimalne 40 do luk a zvysok do sily.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m vÄechny! Patří­m spí­Ä k tÄm nováÄkům tak se chci optat tÄch lepÄí­ch a zkuÄenÄjÄí­ch. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jí­t na assassina, tak mÄ zají­má jak mi zhodnotí­te moje staty.

 

str: 40

agi: 69

vit: 12

int: 6

dex: 35

luk: 15

 

Tak co, profí­ci?

7370[/snapback]

No, já bych ho jel znova a upřesnil bych si jestli chci chodit na GW nebo jen MvP. Tzn. že bych si přeÄetl pořádnÄ forum i starÄí­. Jinak to nemáÄ zlé ale ta INT a podle mÄ zbyteÄné body ve VIT by tÄ potom mrzeli

Link to comment
Share on other sites

Mno build draxlith by nemusel byt spatny,.. navic nejsou spatny skilly sina s poison, jen jsem poukazoval na par bugu nevim zda se tenkrat opravili  :P

 

Kazdopadne kdyz vas nekdo trefi vrati se mu uder s poisnem,.. kdyz ma nekdo mene HP udelate z neho chodici poison bomb  :), navic takovy enchant poison na GW neni spatna vec  :)

 

Jen k tomu double daggerovi bych dam mozna mene agi a vice vit :)  :) popripade trocha dex navyse :)

6120[/snapback]

Mno Poison React bych mel na 1 (: coz bych pouzival na GW a holt bych k tomu chlastnul obcas BP (:

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m vÄechny! Patří­m spí­Ä k tÄm nováÄkům tak se chci optat tÄch lepÄí­ch a zkuÄenÄjÄí­ch. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jí­t na assassina, tak mÄ zají­má jak mi zhodnotí­te moje staty.

 

str: 40

agi: 69

vit: 12

int: 6

dex: 35

luk: 15

 

Tak co, profí­ci?

7370[/snapback]

 

jelikoz je nejdulezitejsi co nejryxleji udelat 99 za normal sina, tak jed jen ciste agi/str... kdyztak dej troxu luk (30-40)... to di do 99 lvl bude stacit na uspokojive expa( s grimem budes mit np... mas celkem dost dex)

 

vit mas tak akorat na to co potrebujes, udelej to co ti tu povidam a az udelas 99 lvl u sina, zacni vymejslet zamereni svyho crosse, u toho si naplanujes vsechny staty i s bonusama a equipem...

 

myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...

Link to comment
Share on other sites

myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...

7550[/snapback]

No, jestli zrovna na Rebornu se nada zkazit, o tom bych pochyboval. Pí­ÄeÄ nejduležitÄjÄí­ je ho vyexpit na cross, ale se Äpatný buildem a podÄlanými staty, no neví­m :D:):) řekl bych že hodnÄ záleží­ na tom aby se rychle vyexpil tzn. zatí­m žádné myÄlenky na VIT a INT. To až pak ;) Teda INT vubec. Snad jen na Soul Destroyer, ale to nedoporuÄuju. Škoda bodí­ku a mí­t build jen kvuli tomuhle je Äkoda.

Link to comment
Share on other sites

No, jestli zrovna na Rebornu se nada zkazit, o tom bych pochyboval. Pí­ÄeÄ nejduležitÄjÄí­ je ho vyexpit na cross, ale se Äpatný buildem a podÄlanými staty, no neví­m :D  :)  :) řekl bych že hodnÄ záleží­ na tom aby se rychle vyexpil tzn. zatí­m žádné myÄlenky na VIT a INT. To až pak ;) Teda INT vubec. Snad jen na Soul Destroyer, ale to nedoporuÄuju. Škoda bodí­ku a mí­t build jen kvuli tomuhle je Äkoda.

7574[/snapback]

 

proc mu psat ze ma posrany build aby zacal odzacatku kdyz mu ted tech par bodu vit muze zachranit nejake to % a o int nemluve... o tomhle se bavme az bude na serveru pula crossu... do te doby expete a uzivejte si GW...

 

edit- pokud to neni nejaka lama s IC mensim nez 50 tak na tom nic nezkazi... rikam dulezity je az sinX

Link to comment
Share on other sites

Ako takto, build neni nahovno, build je napodiv vcelku dobry, len je taky ako by som to povedal, nemastny neslany, prosto total hybrid ktory nebude vynikat v nicom (okrem doplnania MP koli int), teda pokial ho neprestavia dalej este :D co v jeho faze nieje problem.

Link to comment
Share on other sites

Diky Baldi, ale prosimte nevis jak to jde postupne, prosim?

 

Lv 1  - nemuze mimo zed

Lv 2  -nemuze mimo zed

Lv 3 xx/xx

.

.

.

.

.

.

Lv 10 125/100

7616[/snapback]

 

pokud vim tak od lvl 5 budes moci chodit neviditelnej normalne... ryxlost je stale stejna, meni se jen ubytek SP tusim

Link to comment
Share on other sites

Neviditelný můžeÄ chodit mimo zeÄ od lvl3 a jinak je kompletní­ popis tohoto skillu pří­mo ve hře, když klikneÄ pravým myÄí­tkem na skill a dáÄ "popis skillu". Nebo tak nějak to je :)

7624[/snapback]

 

To vim, potrebuju jenom vedet jake sou ty hodnoty rychlosti. A do hry se ted nepodivam :D

Link to comment
Share on other sites

pokud vim tak od lvl 5 budes moci chodit neviditelnej normalne... ryxlost je stale stejna, meni se jen ubytek SP tusim

7623[/snapback]

 

Rychlost neni stejna. Kdyz mas lv 3 tak muzes chodit neviditelnej mimo zed, ale mas postih na rychlosti pohybu mimo zed. A z kazdym bodem lv skillu Cloak se ta rychlost zvetsuje az na lv 10 mas 125 procent rychlosti u steny a 100 procent rychlosti mimo stenu. A ja potrebuju presne vedet, po kolik procentech to skace.

Link to comment
Share on other sites

lvl 1 - 100 / --

lvl 2 - 103 / --

lvl 3 - 106 / 79

lvl 4 - 109 / 82

lvl 5 - 112 / 85

lvl 6 - 115 / 88

lvl 7 - 118 / 91

lvl 8 - 121 / 94

lvl 9 - 124 / 97

lvl10- 125 / 100

 

Ako neviem preco je vsetko spravene tak hlupo ze rozdiel medzi lvl9 a10 je minimalny, tak isto je to aj u OC/DC merchanta :D

Link to comment
Share on other sites

lvl 1 - 100 / --

lvl 2 - 103 / --

lvl 3 - 106 / 79

lvl 4 - 109 / 82

lvl 5 - 112 / 85

lvl 6 - 115 / 88

lvl 7 - 118 / 91

lvl 8 - 121 / 94

lvl 9 - 124 / 97

lvl10- 125 / 100

 

Ako neviem preco je vsetko spravene tak hlupo ze rozdiel medzi lvl9 a10 je minimalny, tak isto je to aj u OC/DC merchanta  :D

7685[/snapback]

 

Supa diky moc baldiku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...