Jump to content

Photo

Assassin-buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
428 replies to this topic

#421 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 19 April 2010 - 04:22 PM

Děláš jako by to nebyla pravda :)
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#422 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 19 April 2010 - 05:33 PM

Tenhle tvůj post je ale tím pádem oxymoron sám o sobě... tak proč mi teda píšeš, když se ti nechce mi psát? :)

oxymorón je obří trpaslík...
a navíc sem toho tolik nepsal
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#423 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 19 April 2010 - 06:27 PM

Oxymóron (protimluv, z řeckého oxys „ostrý“ + moros „tupý“) je v lingvistice spojení slov, jejichž význam se navzájem vylučuje – např. „ohlušující ticho,“ „svítání na západě“. Opakem oxymóra je tautologie.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#424 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 20 April 2010 - 02:24 PM

Oxymóron (protimluv, z řeckého oxys ?ostrý? + moros ?tupý?) je v lingvistice spojení slov, jejichž význam se navzájem vylučuje ? např. ?ohlušující ticho,? ?svítání na západě?. Opakem oxymóra je tautologie.

zaprvé: mimo mísu
zadruhé: poskládané citace z wiki je to uplně nejvíc low, co může být
ještě edit, když to fórum očividně neumí uvazovky z wiki, tak je přepiš do normálních ručně, ono to ve výsledku říká docela dost o tvém "skillu" ...

btw než vůbec odpovíš, neobtěžuj se, očividně nechápeš proč sem psal vůbec, i když jak tak koukám, tak ty spíš posthuntíš, takže feel free

Edited by presi, 20 April 2010 - 02:48 PM.

"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#425 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 21 April 2010 - 05:35 AM

zaprvé: mimo mísu
zadruhé: poskládané citace z wiki je to uplně nejvíc low, co může být
ještě edit, když to fórum očividně neumí uvazovky z wiki, tak je přepiš do normálních ručně, ono to ve výsledku říká docela dost o tvém "skillu" ...

btw než vůbec odpovíš, neobtěžuj se, očividně nechápeš proč sem psal vůbec, i když jak tak koukám, tak ty spíš posthuntíš, takže feel free

Kua presi, od člověka co má 99% postů na foru jen spam a píše jen OT srance a nedokáže se krotit ani v topiku určeným pro pomoc hráčům s buildy tohle zní jako největší fail :unsure: Jestli chceš poukazovat na cizí OT, tak si nejdřív zameť na svém dvorku ^_^
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#426 Kenthan

Kenthan

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 25 April 2010 - 04:41 AM

Protoze presi je quokot.

>>Build assassina<<

diq

#427 Gohan

Gohan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 03 February 2011 - 11:08 PM

Tak jsem po dlouhe dobe oprasil ragnarok a mam sina 73/43 a zajimal by me vas nazor na to jak moc pokakany build to je:

STR 41+4
AGI 77+12
VIT 18+2
INT 2+4
DEX 33+6
LUK 27+1

Skilly 1st job: Steal 8,Hiding 5,DA 10,ID 10,Envenom 10,Detoxify
2nd job: RHM 4,Katar Mastery 10, Sonic Blow 10,Grimtooth 5,Cloaking 6,Enchant Poison 5.

Zajimalo by me jestli to uz je moc ztracene a jestli ne jaky by mel byt dalsi postup? dekuju
Posted Image
Tady je no

#428 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 04 February 2011 - 08:06 AM

Skilly celkem OK, dojeď cloak, stejně budeš při expení používat nejvíc grimm, hide, cloak a občas sonic + na některé moby Enchant poison.
Se statama to je horší, moc se v nějakých DD/Crit sin(x) nevyznám, ale asi bych si klikal dál str až do 90+, pak ještě něco málo do dex a expil normálně přes grimm, agi na to máš.

#429 Nastasyah

Nastasyah

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 09 May 2011 - 06:49 PM

Tak se jdu taky "pochlubit", aneb poprvé mám postavu, se kterou mi něco jde zabít. :laughing1:

Lvl 79

Str - 70+6 (hodlám dojet na 90+)
Agi - 75+17
Vit - 2+2
Int - 6+6 (kompenzace přes Sohee a CoM)
Dex - 38+7 (uznávám, docela nedopočítané)
Luk - 1
Počítano bez boostů, s awakeningem (tahat s sebou do dungeonů priesta je nad mou trpělivost)
Ze skillů za thiefa: Hide, Increase dodge a Double Attack 10, steal 5, evnenom 4 + quest skilly
Za sina: Cloaking, katar mastery, SB 10, grimm 5, enchant 8

Beru jakékoliv připomínky kudy kam dál (kromě "smaž to")... :))

Messayah - 1xx/xx - gilotina, Cross of the Dead Moon

LizzieBorden - 9x/xx - povinna gypsy

ZiggyStardust - 9x/xx - wannabe tank

Lišče - linka, samostatná bojová jednotka

Vecna a nenapravitelna lama

Protected by Czechoslovakian Wolfdog