Jump to content

Photo

Assassin-buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
428 replies to this topic

#41 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 15 August 2005 - 09:50 PM

na druhou stranu 6 mdef za 2x rosary[1] je na gw fajn :)

#42 Frostys

Frostys

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 6 posts

Posted 15 August 2005 - 09:55 PM

jasne ale takovou vec muze zastat nejaka karta (dustiness,marse,dokebi,sword) :)
Czechro: Frostys---9x assassin
Posted Image

#43 LORD/lv

LORD/lv

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 16 August 2005 - 09:40 PM

hej ten mdef som opoomnel ale kdyz do tych stats to tak pekne vydava ale budem nad tym uvazovat :)
ale na mdef sa daju davat karty a mas to vybavene i ked je fine mad nejaky ten mdef +

:)

Edited by LORD/lv, 16 August 2005 - 09:41 PM.

#44 Stilgar

Stilgar

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 25 August 2005 - 01:58 PM

chtel bych se zeptat jak na skilly? vyplati se mi jako crit sinovi left/right mastery? a bude mi na sonic blow stacit 22dex? (bez bonusu)
Posted Image
Hunt or be hunted
Stilgar - Assasin 88
Thadus - Wizard 79
Kaitar - Bard 81

#45 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 25 August 2005 - 11:13 PM

Takovej napad jak bych ja jel DD sina:
Staty na lvlu (99)

94+16 str (2x sloted ring s mantis card, Evil wing Evil wing ears)
78+12 agi (matyr card, thief clothes)
48+2 vit
4+4 int
32+8 dex
3+0 luk (zbyle 4 stat pointy ....)

HP 10.7k
SP 438
flee 219
hit 139
aspd 170

Pri expeni v prave ruce Elementarni dyka .... v leve bud element nebo karty rasa, velikost ... nebo fortune sword popr assasin dagger ( 12.5k HP)

Edit: Teoreticka DMG: Sohee +5 wind Damascus

Bez blessu: Double attakem 954-1112
S blessem: 1112-1234

Edited by Draxlith, 25 August 2005 - 11:20 PM.

Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#46 LORD/lv

LORD/lv

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 26 August 2005 - 10:33 PM

Bez blessu: Double attakem 954-1112
S blessem: 1112-1234

hmm podla mna drahy na equip
za druhe naco vit ked dd sin je dobry na gw asi ako novic verzus knecht
obrazne
moj nazor dat viac agi ked nechces lozit do gw
ale asi si moj clovek taktiez mas rad vela hp :blink:

#47 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 26 August 2005 - 11:37 PM

za druhe naco vit ked dd sin je dobry na gw asi ako novic verzus knecht

ty asi nevis co vsechno takovej novic dokaze (:

moj nazor dat viac agi ked nechces lozit do gw

hmm... a proc ne ... myslim ze se spravnym equipem by nemusel bejt tak spatnej na PVP ale samozrejme se nevyrovna jinym charum ... protoze postrada poradny utocny skill s dykou... a na GW bych s nim asi nelez ale v PVP arene by s nim mohla bejt sranda (:

Edited by Draxlith, 26 August 2005 - 11:38 PM.

#48 Knot

Knot

Deviruchi

• Supporters
  • 180 posts

Posted 31 August 2005 - 09:48 AM

Není problém dávat katarem sonic blow a hned přehodit na dýky. Infiltratorem popřípadě jurem s mummy kartama (na chary s větší flee) se dá s takovou silou už pořádná rana. Každé povolání se dá s úspěchem použít na GW, když se ví jak. Říkat o něčem, že je to nepoužitelny na GW je hloupost (pokud se nejedná o vyloženě pokaženej build).

Kiba....sorcerer

#49 jump

jump

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 130 posts

Posted 01 September 2005 - 03:36 PM

Mno build draxlith by nemusel byt spatny,.. navic nejsou spatny skilly sina s poison, jen jsem poukazoval na par bugu nevim zda se tenkrat opravili :P

Kazdopadne kdyz vas nekdo trefi vrati se mu uder s poisnem,.. kdyz ma nekdo mene HP udelate z neho chodici poison bomb :huh:, navic takovy enchant poison na GW neni spatna vec :)

Jen k tomu double daggerovi bych dam mozna mene agi a vice vit :D :) popripade trocha dex navyse :huh:

Edited by jump, 01 September 2005 - 03:43 PM.

EhIanka - 3x merchant, bez guildy :)

Skill simulator, Skill and stat simulator Forum about SN

#50 LORD/lv

LORD/lv

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 04 September 2005 - 09:35 PM

Ako ja ten build nezabijam len hovorim ze dd sin na gw hmm neviem nie som velmi zastanca takejto varianty ale to len koli tomu ze na to by bolo treba moc uber equip aby za volaco stal (dopl bapho a phreony - s tym by som si vedel predstavit killing mashine na gw)
ale mohla by byt zabava davat sonici huntom na gw a tiez sinom no treba skusit ...

#51 LORD/lv

LORD/lv

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 04 September 2005 - 09:38 PM

... protoze postrada poradny utocny skill s dykou...

sin s backstabom :)))
drsne rulez

#52 Warriorrr

Warriorrr

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 14 September 2005 - 06:15 PM

Zdravím všechny! Patřím spíš k těm nováčkům tak se chci optat těch lepších a zkušenějších. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jít na assassina, tak mě zajímá jak mi zhodnotíte moje staty.

str: 40
agi: 69
vit: 12
int: 6
dex: 35
luk: 15

Tak co, profíci?
Warriorrr - 8x/4x - Assassin Cross (guild Temné legie), občasný huntič
Dobráček - 8x/50 - Priest, občas se objeví jako pomocník

#53 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 14 September 2005 - 07:55 PM

je to s bonusmi alebo to nieje s bonusmi? Jo a este taka vec, chces ist Crit sina alebo Daggersina? Ak chces critsina, malo luk, ak chces daggersina, vela luk :) Popripade ak tam nemas bonusy, tak zapocitaj do toho aj tie.

Edited by Shadow, 14 September 2005 - 07:59 PM.

Now you see me, now you don't

Shadow Lame 40 thief :)

#54 Warriorrr

Warriorrr

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 14 September 2005 - 08:39 PM

Bonusy tam započítaný nemám. A pokud de o druh assassina, tak je to takovej hybrid, ale spíš to bude asi ten critical. Dagger sin by na mě byl asi moc těžkej.

#55 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 14 September 2005 - 10:57 PM

no tak hybrid. Ale bude todost velky hybrid :) To ze do toho nemas zapocitane bonusy je blbe... Ide o to ze potrebujes spocitat (teda nepotrebujes ale je to lepsie) to tak aby ti vysli bonusy zo zaokruhlenych cisiel (napr 10 u sily alebo 6 u int, dufam ze chapes cochcem povedat). Ale ak chces ist crita, tak potiahni este trocha agi, aspon tak na 80, daj tak minimalne 40 do luk a zvysok do sily.
Now you see me, now you don't

Shadow Lame 40 thief :)

#56 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 15 September 2005 - 01:35 PM

Zdravím všechny! Patřím spíš k těm nováčkům tak se chci optat těch lepších a zkušenějších. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jít na assassina, tak mě zajímá jak mi zhodnotíte moje staty.

Tak co, profíci?

View Post

No, já bych ho jel znova a upřesnil bych si jestli chci chodit na GW nebo jen MvP. Tzn. že bych si přečetl pořádně forum i starší. Jinak to nemáš zlé ale ta INT a podle mě zbytečné body ve VIT by tě potom mrzeli

Edited by Cakeman, 15 September 2005 - 01:37 PM.

Posted Image Posted Image
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#57 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 15 September 2005 - 04:12 PM

Mno build draxlith by nemusel byt spatny,.. navic nejsou spatny skilly sina s poison, jen jsem poukazoval na par bugu nevim zda se tenkrat opravili  :P

Kazdopadne kdyz vas nekdo trefi vrati se mu uder s poisnem,.. kdyz ma nekdo mene HP udelate z neho chodici poison bomb  :), navic takovy enchant poison na GW neni spatna vec  :)

Jen k tomu double daggerovi bych dam mozna mene agi a vice vit :)  :) popripade trocha dex navyse :)

View Post

Mno Poison React bych mel na 1 (: coz bych pouzival na GW a holt bych k tomu chlastnul obcas BP (:

#58 Zacharo

Zacharo

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 15 September 2005 - 05:50 PM

Tak co, profíci?

View Post

jelikoz je nejdulezitejsi co nejryxleji udelat 99 za normal sina, tak jed jen ciste agi/str... kdyztak dej troxu luk (30-40)... to di do 99 lvl bude stacit na uspokojive expa( s grimem budes mit np... mas celkem dost dex)

vit mas tak akorat na to co potrebujes, udelej to co ti tu povidam a az udelas 99 lvl u sina, zacni vymejslet zamereni svyho crosse, u toho si naplanujes vsechny staty i s bonusama a equipem...

myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...

#59 Warriorrr

Warriorrr

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 15 September 2005 - 07:19 PM

Všem díky za rady! :D

#60 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 15 September 2005 - 07:59 PM

myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...

View Post

No, jestli zrovna na Rebornu se nada zkazit, o tom bych pochyboval. Píšeš nejduležitější je ho vyexpit na cross, ale se špatný buildem a podělanými staty, no nevím :D :) :) Řekl bych že hodně záleží na tom aby se rychle vyexpil tzn. zatím žádné myšlenky na VIT a INT. To až pak ;) Teda INT vubec. Snad jen na Soul Destroyer, ale to nedoporučuju. Škoda bodíku a mít build jen kvuli tomuhle je škoda.
Posted Image Posted Image
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader