Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

...

Myslim ze jsi dospel k uspesnemu konci- vytvoreni idelaniho buildu :clap: Jeste si promysli postup statu a podle me to nema chybu.

Jen jeste.. preju prijemne expeni, hunteni a at do dotahnes brzo a zabavne na sinxe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

cus lidi udelal sem si takovej buildik na hybrida sina (PvM) zacinam po par letech zase hrat tak je to mozna kravina tak potrebuju nejakej odbornej dozor neci si ho zkazit... :)

 

str 86+14

agi 85+14

vit 1+2

int 8+4

dex 32+8

luk 50

 

vychazi to na bodik presne :-)

jo a je to pocitany s jobem 50 a nejakym eq kterej je pro me aspon nejak realne sehnatelnej (ikdyz nektery veci kdo vi... :laughing1: )

 

HP-7103

SP-454

aspd-176 ( s awakem) bez awaku neni zaokrouhlena mozna lepsi nejak predelat a dat 86agi (int 2+4 a zbyly by dva bodik asi bud +1int bo vit)

flee-263 (s whisperem)

 

skilly:

za thiefa z 50jobu prestup a mam vsechno na plno akorat hide na 8

 

sin:

 

RHM-5 (asi kdyby nahodou nekdy byl IP k vyuziti)

LHM-0

KM-10

SB-10

Grim-5

Cloak-9 (rozdil mezi 9 a 10 me prijde minimalni...)

EP-5

VD-5

 

jel bych DD sina ale potrebuju neco min penezne narocnyho tak budu rad za kazdou odpoved dikec :)

Link to comment
Share on other sites

morphe DD je podle me dual dagger a ten nejezdi luk :)

 

no on nerekl ze tohle je DD, ale ze by jel DD kdyby na to mel vic prostredku. pravdepodobne to planuje az na crosse. alespon ja jsem to tak pochopil.

 

str 86+14

agi 85+14

vit 1+2

int 8+4

dex 32+8

luk 50

 

no na muj vkus nejak malo str, jel bych 90+, nejlepe rovnou 99. body do str bych vzal asi z luku [nemam rad crity, respektive pri expeni/hunteni grimmem je nevyuziju. a zrovna tahani vlaku a grimmovani je nejrychlejsi zpusob jak sehnat nejakej ten eq a lvl]. kdyz tak se zkus kouknout na build ke kteremu dospel Pharaone [vim ze ty chces hybrida, ale inspirovat se muzes], v kazdem pripade myslim ze se crity daji snadneji nahnat equipem ktery narozdil od statu muzes sundat kdyz to nepotrebujes:)

 

jo a je to pocitany s jobem 50 a nejakym eq kterej je pro me aspon nejak realne sehnatelnej (ikdyz nektery veci kdo vi... :laughing1: )

 

sehnat se da vsechno jen treba mit zeny/stesti/trpelivost;) v kazdem pripade se pri tvorbe buildu zkus co nejmene spolehat na eq [pripadne vytvor nekolik variant], protoze ne vzdy muzes sehnat prave to co potrebujes.

 

 

sin:

 

RHM-5 (asi kdyby nahodou nekdy byl IP k vyuziti)

LHM-0

KM-10

SB-10

Grim-5

Cloak-9 (rozdil mezi 9 a 10 me prijde minimalni...)

EP-5

VD-5

 

jel bych DD sina ale potrebuju neco min penezne narocnyho tak budu rad za kazdou odpoved dikec :)

 

cloak rozhodne na 10:) a pokud si chces nekdy pozdeji i zkusit DD tak treba L hand na 1 [alespon podle me to uplatnis vic nez VD]. ja treba jel dex presne 52+8+bless abych si mohl zablbnout i v pvp a nejaka ta vit [do 30] by se taky nasla;) a ruku na srce: nebyt pvp tak me to neustale expeni jednou omrzi tak, ze bych prestal hrat:) luk jsem nejel vubec a agi jsem dost osidil [ale potvory missujou solidne a kdyz mam a+b tak vytahnu presne 175aspd].

 

v kazdem pripade ale plati ze idealni build je ten, za ktery te to bude bavit, na tom se neda nic pokazit. a i kdyby jsi ho udelal 'nedokonale', porad to muzes jako cross opravit s tim ze uz budes mit lepsi predstavu o eq.

Link to comment
Share on other sites

Mno myslí­m, že aj dd sin build (agi, str, dex) s katarom je lepÄí­ ako nejaký hybrid alebo crit build, hlavne kví´li grimu a sonicu pravdaže. A poprí­pade prehodí­Ä na dýky ak budeÄ maÂť nejaké peniaze. NiÄ ti nebráni použí­vaÂť dýky aj katary. Takže venom dust by som jednoznaÄne vyhodil a dal by som to do LHM, keÄže venom dust je proste na niÄ.

99 str je podÂľa mí´jho názoru íşplná zbytoÄnosÂť hlavne pre sina ktorý je v podstate o rýchlosti, to radÄej 99 agi, dex maximálne tak 60-65 s blessom, vit je tak maximálne tak na hp ale je to minimálny rozdiel. 120 agi, 110 str a 60 dex je krásny build. Luk je už dávno zabudnutá záležitosÂť ;)

Link to comment
Share on other sites

120 agi, 110 str a 60 dex je krásny build. Luk je už dávno zabudnutá záležitosť ;)

 

agi>str? fuj!;) akoze proti gustu... ale ja mam radsej vacsiu str uz kvoli sonicku [obcas je ozaj uzitocny proti silnym potvoram ktore musis huntit po jednom, ked nie pre expy tak pre dropy] ale aj takemu grimmu [radsej dam menej grimmov za vysoky dmg nez rychly ale slabsi grimm, setri to sp:)] v kazdom pripade se ale zhodneme na dexe a lucku [kam podla mna oplati dat jeden bodik az ako cross aby si mal 2+8, za sina 1 bod bohato staci]. ale fakt je ten ze 99 str sa mi nezda ako uplna zbytocnost, praveze si myslim ze je to uplna samozrejmost...

Link to comment
Share on other sites

VeÂľa agi by som čiel hlavne kví´li atkspd, hitlocku a tak. 180+ atkspd s katarom je fajn. Ja som mal vyÄčie uvedený build a nemí´žem si sÂťažovaÂť. V ID som dával 5mega na share za hodinku a to už je dobrý kompromis (u vás by to bolo tak 15mega bez share ak sa nemýlim). Najví¤ÄÄí­ problém je potom samozrejme zohnaÂť IP, ale ak sa dostaneÄ do nejakej "lepÄej" guildy, tak ti možno aj IP požiÄajíş, ako napr mne ;) A ako som už povedal, niÄ ti nebráni použí­vaÂť aj katar, aj dýky. Pre crit potom mí´žeÄ zvoliÂť napr. soldier skeleton karty (myslí­m) a budeÄ maÂť crit skoro každou ranou.

Link to comment
Share on other sites

Dex bych nikdy nepodceřoval, zvláÄÂť u grim-strojů na expy bych dal (mám) 70 dex s blessem. 120 str, 179 aspd katarem, 70 dex. Expí­ to prakticky zadarmo s equipem za pár mega, okartovaný slot ele katar/IPÄko je už pak takovým bonusem, když se podaří­ sehnat ;)

 

OhlednÄ ID... tolik tam bez ifrit ringů a AAR nedáÄ ani omylem (otestováno s priestem na dual bez share expů), i když u nás do IDÄka nechodí­ skoro nikdo...

 

EDIT: a o hitlocku... to je tÄžký, určitě se neřiÄ czrem, protože na rebu je minimální­

Link to comment
Share on other sites

OhlednÄ ID... tolik tam bez ifrit ringů a AAR nedáÄ ani omylem (otestováno s priestem na dual bez share expů), i když u nás do IDÄka nechodí­ skoro nikdo...

 

EDIT: a o hitlocku... to je tÄžký, určitě se neřiÄ czrem, protože na rebu je minimální­

Ja si spomí­nam že som tam s HPÄkom dával 5% na share keÄ som bol 98Äka, tak nvm. Mal som normal ringy s mantismi, ip, +10 mg s drainliarmi, wind endow, swordfisha...Šlo to tam fakt dobre

 

Jj, na ten hitlock som zabudol ;)

Link to comment
Share on other sites

...hybrida sina (PvM) zacinam po par letech zase hrat...

...nejakym eq kterej je pro me aspon nejak realne sehnatelnej (ikdyz nektery veci kdo vi... ;) )...

...jel bych DD sina ale potrebuju neco min penezne narocnyho tak budu rad za kazdou odpoved dikec ;)

 

nemyslim ze je idealni radit mu kde se da dobre expit s IP nebo vykartovanym elem. katarem, ale spis bych poradil kde si nahuntit equip, pripadne vydelat dost penez na to co bude potrebovat. v kazdem pripade se ale vzdalujeme od tematu a uz ted to patri do jineho topicku.

 

nebo to reknu takhle: v poslednich dnech delam auru. mohl bych ji vysedet v thoru, nebo vygrimmovat na banshee ale dobrovolne se trapim v geffene3 protoze pri delani 99 lvl, chci i nahuntit nejake infiky na lamani [3 uz jsem zlomil a doufam ze jeste nejake napadaji]. taky crossa budu pochopitelne expit na bathorkach hned jak to pujde a neodejdu odtud dokud neziskam 100 OB;)

 

a abych nebyl uplne OT: Vertole, jsi muj clovek, dex 70, str 120, par bodiku int a zbytek agi je podle me na expeni nejlepsi [ja se jen trosku odklonil prave kvuli tem pvp uletum;)].

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak tu mluvite od sinovi str, agi, dex kterej expi hlavne vlakovanim pres grima mohl bych se zeptat jak takovej sin ve finale vypada, jake staty davat prvne a kde tak expit(jo treba 3gefen dungeon)treba na mensim lvlu ? jo a v PvP mu docela jde ne ?

predem diky

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
no momentalne mam staty:

 

STR: 60

AGI 62

VIT 24

INT 2

DEX 30

LUK 41

 

Doufam ze stim pude neco udelat :)

 

Za sina sem mel staty s boostama a nejakym equipem(zhruba).

 

STR-83+27

AGI-82+23

VIT-40+2

INT-10+14

DEX-28+18

LUK-40

 

Nerikam ze to je idelani ale v pohode sem to naexpil na krose.

Zadnej problem s tim nebyl tak muzes bejt v klidu a s kritem je obcas celkem zabava.

Ve hre Rasovak4

Link to comment
Share on other sites

no momentalne mam staty:

 

STR: 60

AGI 62

VIT 24

INT 2

DEX 30

LUK 41

 

Doufam ze stim pude neco udelat :D

 

 

;) Sory jestli sem te tak vydesil. Obvykle se pri expeni napred maxujou ty nejnutnejsi staty (tj ty co urcujou jak dobre budes masit)- STR a AGI;

DEX se dava 32 base +8 job nebo i vic az do +-60 a pak az se delaj "tresnicky na dortu typu luck a vit, (pokud se uplne nevynechaji)

 

V zasade totiz Vitalitu u sina neuzijes. (chodit na gw za sina je o nicem, (nic nezabijes a kazdej zabije tebe) )

 

Dej si dex na 32 bonus za job je pro asasina 8 takze to budes mit dex 40.

Vit ani luck nezvysuj - str zvysuj do 80 pak si zdvihni agi, pak dotahni tu str tak abys mel na konci finalni str 100,105,110,115.

 

Rozhodne je dobry se jeste podivat na herni mechaniku na wikipedii.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

se str a agi bych celkem souhlasil (str mozna staci 90) ale 40-50 dex ti moc v PvP nepomuze...crit sin by ti to v tomhle ohledu nandal (pokud si treba neudelas mummy katar)

Link to comment
Share on other sites

Já jdu na normall Sinna trochu zalozenej na PvPOproti vam Crt.Sinnum.to budu mit trosku lepe :teehee:

STR 99

AGI rad bych kolem 70

VIT nic

INT nic

DEX 40-45 (strasne dobre na HIT pokud nemate hit nic v PvP nedokazete)

LUK nic

 

Vzhledem k rychlosti meho expeni, asi 99 letos jeste nedam, tak si o tom muzem v pvp popovidat. :devil2:

Ale je otazka jestli neobetovat treba 10 bodu z agi a nacpat je do dexy aby ses tim sonikem trefil i do agi charu.

Jinak budes do hunteru a agi knechtu akorat mavat rukama. :)

Link to comment
Share on other sites

se str a agi bych celkem souhlasil (str mozna staci 90) ale 40-50 dex ti moc v PvP nepomuze...crit sin by ti to v tomhle ohledu nandal (pokud si treba neudelas mummy katar)

Tak s 42 dex máÄ hit 42 (base dex) + 8 (job dex) + 10 (bless) + 95 (base lvl na takovej se to dá vytáhnout a do 95 nemá moc smysl lézt do PvP) -> 155 hit

Se skillem Sonic Acceleration vytáhneÄ se sonicem hit 205.

 

Flee tohoto assassina 70 (base agi) + 95 (base lvl) + 10 (job bonus) + 12 (agi up) + 40 (Improve Dodge) -> 227 flee

99 hunter s 99 dex a 85 agi -> 261 hit a 212 flee (s 2 nimble glovama) - ten assassin ho netrefí­ na 12% (tady si nejsem jistej, ale je to tučim 5% když jsou flee a hit vyrovnaný a pak se to o % za ten rozdí­l zvyÄuje)

99 hunter s 99 dex a 99 agi + whisperem v muffleru -> 248 flee - netrefí­Ä ho v polovinÄ pří­padů, ale abys netrefil v 1/4 potřeboval bys dex 67, což mi přijde už opravdu hodnÄ. To toho hunta radči budu kamenovat dokud nechytne stun (když má hodnÄ agi, tak nemůže mí­t vit :teehee: - i když za tu dobu budu nejspí­Ä mrtvej pokud si nezachlastám)...

Link to comment
Share on other sites

je to tučim 5% když jsou flee a hit vyrovnaný a pak se to o % za ten rozdí­l zvyÄuje
Je to 20% :teehee:

 

Taky ti tam nějak divnÄ vypadli ostatní­ sini a roguové, ty netrefí­Ä, ani kdyby ses rozkrájel :devil2: BudeÄ mí­t aspoř 80% miss.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...