Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

Je to 20% :P

 

Taky ti tam nějak divnÄ vypadli ostatní­ sini a roguové, ty netrefí­Ä, ani kdyby ses rozkrájel :P BudeÄ mí­t aspoř 80% miss.

Hm tak to je ví­c než jsem Äekal :shifty:

 

Mno je tam ten stejnej sin... Sám sebe trefí­ na cca 60% (se 70 base agi), s whisperem na 40%. Pak už záleží­ kolik ten danej sin nebo stalker jedou sami agi. Aby se trefovali celkem hodnÄ, tak by museli mí­t tolik dex co ostatní­ agi a to mi přijde jako ztráta bodů. Radči si vyexpí­m SinXe jak psal Marwel, kde i chary s hodnÄ flee trefim aspoř magickou Äástí­ breakeru a nebo s výÄe zmí­nÄným drill katarem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

no hosi, me se minule povedlo hejlovu sinku trefit z 10ti pokusu snad jednou, a to jsem drillem vytahl 250 hit... proste se smirte s tim ze uplne kazdeho netrefite hned. zvlast takovy rogue kdyz vytahne slot natelnik byva problem. na to pak ale plati dark frame, pungus, major apod. a doufat ze se povede status.

 

jinak pokud sina do pvp tak base dex kolem 50, vit aspon 20-30, str max a agi klidne mene, hure se to pak expi, ale s agi kolem 65 a nejakym tim eq se da porad grimmovat luxusne.

Link to comment
Share on other sites

jinak pokud sina do pvp tak base dex kolem 50, vit aspon 20-30, str max a agi klidne mene, hure se to pak expi, ale s agi kolem 65 a nejakym tim eq se da porad grimmovat luxusne.

 

To jedu presne obracene - malo dexu, a na grim si beru dex eq. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dí­ky za rady, takže bych to vidÄl takhle:

 

STR 95+6(job)+2(2xring)+6(2xMantis)+1(Angel Wing Ears)+10(bless)=120

AGI 89+10(job)+1(Thief clothes)+12(Inc.Agi)=112

VIT 3+2(job)=5

INT 10+4(job)+10(Bless)=24

DEX 42+8(job)+10(Bless)=60

LUK 1

 

S awakem a boostama to dává skoro přesnÄ aspd 179 (179,09), flee s whisperem 271 a zůstává hromada mí­st kam se dá dát nějakej jinej equip když tam nebudou karty na STR (s tou str už to bylo takový tahání­ až z paty).

 

S hit 159 trefí­m skoro vÄechno, SB trefí­ myslí­m úplně vÄechno. INT s blessem bude o dost lepÄí­ na regen, hodí­m si nÄkam poblí­ž priesta s magnifem a bude vystaráno

 

Takže připadá v íşvahu pupa, verit boots, crown of mistress, něco do pusy. Earsy jeÄtÄ nemám ale už na nich pracuju, takže snad budou.

 

Jinak asi teda nakaÄlu na nÄkterý ty elementární­ katary, poÄkám si na nÄ nÄž budou a udÄlám si stranou saga na endow :)

 

Je to myslí­m už snad koneÄná verze :)

 

EDIT: Jo zapomnÄl sem, na low headgear bych si třeba mohl dát kní­r co přidává +10 atk.

 

Hoj,můžes sem napsat jaké dávals skily?

Link to comment
Share on other sites

Musí­Ä troÄku Äí­st co napsal

Katar mastery, SB, grim na max, ostatní­ dle potřeby (cloack je nutnej na grim) a chuti.

dle potřeby a chuti...

Mno este cloak na max, Qskilly, a pak jestli pojedes Poison React nebo Hand mastery je celkem jedno vzhledem k tomu že to chtÄl jen na naxpení­ na crosse

Link to comment
Share on other sites

Hoj,můžes sem napsat jaké dávals skily?

No jeÄtÄ přemýÄlí­m že to trochu poupraví­m a dám něco do luk aby z nÄj Äel snadno udÄlat i crit sin. Takže o něco mí­ř STR, asi 34 do LUK a mí­sto ringů s mantisema spí­Ä rosarka s koboldama. A steal využiju na 10 dí­ky relativnÄ vysoké DEX při huntÄní­:)))

 

Jinak skilly sou za thiefa: DA 10, ID 10, Steal 10, Hiding 10, Envenom 3, Detoxify 1.

Dál za sina : Katar mastery 10, Cloaking 10, Sonic Blow 10, Grimtooth 5 a zbytek půjde do Enchant poison (když nebudu mí­t zrovna element, tak i poison se vÄtčinou hodí­).

Link to comment
Share on other sites

VÄechny zdraví­m a rád bych prosil nÄjáké vyjádření­ k tomuhle, dí­ky :) :

 

STR: 51

 

AGI: 63

 

VIT: 33

 

INT: 13

 

DEX: 41

 

LUK: 16

 

Zapsáno bez job bonusu. Jsem lvl 75/45.

 

Moje zamÄření­? Sin s katarama - Crit.Sin? :P nevyznám se, poraÄtÄ co umí­te, vyslechnu vÄechny.

 

K vÄci:

ChtÄl bych se zeptat, jeslti jsem si tenhle build hoodnÄ pokazil, nebo se z toho dá jeÄtÄ vytáhnout? NÄco, s čim by se dalo hrát? :) Popř. kde expit?

 

Předem dí­ky za reakce.

Link to comment
Share on other sites

...

Crit sin? naco ( v dnesni dobe )? vanberk ti tu trochu critu co vyuzijes nahradi a s DEX kterou bys mel vytahnout na 42 co potrebujes tak trefis a na zbytek vezmes DEX/HIT equip

Build není­ pokažený ( úplně ) spí­Ä je to o tom že staty ne zrovna nejdulezitejsi na xp ( VIT,INT,LUK ) pres grim jsi dal hned tak brzo doporucuju navysit STR, pří­padnÄ nemáÄ-li whispera možná i agi

Kde xpit...

Oddany smokie: lisky, niff 1, kopec dalsich lokaci...

Bez smokieho bez equipu... Rachel 1f ale portovat pred Hodremlinama

Water katar/infik : HO

Fire katar: prodat, sehnat water / infik

Wind katar: Anoliani pochopitelne

Mimoto samozžejmÄ proti stereotypu tu máÄ možnosti Huntů :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
VÄechny zdraví­m a rád bych prosil nÄjáké vyjádření­ k tomuhle, dí­ky :pinch: :

 

dej to zhruba takhle [base hodnoty]:

str 99

agi 66

vit 33

int 14 [co nejdriv ten bodik a pak uz to mas z krku]

dex 42 [to same]

luk 16

 

ted kdyz si odmyslis to LUK tak z toho vylezl muj build s kterym jsem jel sina.

ja osobne jsem expil 75-82 na high orcich water katarem [ale pouzit se da i blbej jamadhar a enchant poison]

83-95 jsem travil v prvnim patre rachelu [jsem byl bez infiku a taky to slo, sp se zregeni, str byla vysoka tak jsem potreboval snad jen toho smookieho]

96-97 jsem zapadl do geffenu na nightmare [bathorka, smookie a fire katar, to uz na tomto lvl mit musis, tam to nelezlo moc skvele ale dalo se to, bavilo me to tam, vydelal jsem si a i asi 6 infiku padlo takze parada]

aura se da vyborne delat na banshee [chce to bathorku, santa poringy a priesta na aspersio, trocha cviku nez prijdes na to jak je tahat ale delal jsem tam linym tempem asi 7% za hodinu].

 

edit: promazani citace

Link to comment
Share on other sites

Ten katar se uz (diky bohu) sehnat neda. Jinak to byla jedna vec ziskatelna Battlegrounds systemem za medaile :)

Nikdo ho nestih ziskat, odmeny z battlegroundu byly zruseny dost rychle kvuli lidem, co si na dual (trial a vic) harvestili medaile :)

Ví­tku, neÄteÄ?

Link to comment
Share on other sites

Ono stejnÄ co jsem vyhmátl z irowiki fora tak na vÄechny medium def GW cí­le je overuped boned infik lepÄí­. Na nějaký 35 equip def vychází­ podle vÄeho (nekoukal jsem calc) +6 boned infí­k lí­p než +8 carnage (3lvl zbrař)... až na to jak velice jednoduÄe je ten katar na ofiku zí­skatelný :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Presi je zase zlej !! :lookaround:

MVP assassin slysim taky poprvy.. ono assassin MVP moc nezabije a ty co zvladne, tak na ne neni potreba zadne specialni buildy.

Ony jsou myslim dve rozumne vyuziti assassina a to udelat build tak, aby se co nejdriv dal 99/50 lvl a prestoupit na sinxe, nebo udelat build na hunt quest.

Vic nez hezky build k prvni moznosti by byl >>tady<<

K druhy zalezi jen na tobe :) To muze byt vazne temer cokoliv-klidne i davno prezity crit sin,predesly build a jeho upravy...

Link to comment
Share on other sites

premyslel jsem ze bych si nekdy udelal sina do pvp. chtel bych spravny "terorist" build :shifty:

DD + poisony, ale tak aby sel aspon nejak rozumne expit [grimm]. jak by jste ho poskladali vy? myslim staty/skilly, kde vzit, na cem usetrit a podobne. jak budu mit cas stourat se par hodin v calku tak neco vymyslim, ale nejake pripominky a napady by mohli byt podnetne.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...