Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

premyslel jsem ze bych si nekdy udelal sina do pvp. chtel bych spravny "terorist" build :shifty:

DD + poisony, ale tak aby sel aspon nejak rozumne expit [grimm]. jak by jste ho poskladali vy? myslim staty/skilly, kde vzit, na cem usetrit a podobne. jak budu mit cas stourat se par hodin v calku tak neco vymyslim, ale nejake pripominky a napady by mohli byt podnetne.

 

 

Nad buildem zvanym maly terorista sem vcera vecer premyslel - a za predpokladu, ze bych ozelil LHM a snizil cloak na 5 a vubec nejel meteor assault by to i vyslo. :devil2:

 

je ovsem otazka jak presne ten skill funguje viz http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?job=4013&skill=141

(Zda popisek odpovida skutecnosti, zda na to funguje EDP, zda to prebira modifikator od zbrane - jak je to redukovane, jestli splasch damage je i do pratel nebo jenom do nepratel, jestli to nejde sundat dispelem atp.) A hlavne otazka - co ovlivnuje uspesnost nasazeni tohodle krasnyho tikajiciho statusu. ;)

 

Ale za tu legraci - by to snad za to snad i stalo. ;))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

 

Troublí­ku on určitě myslel obyÄ assasina a ne crosse.

 

Na czro foru jsem vidÄl tuÄí­m dokonce od gobly nějaký build na poison terorist assasina do pvp. MÄl mí­t předevÄí­m dostatek agi na flee a str. TeÄ neví­m jestli DD nebo katar. Jenomže skillovÄ to vychází­ docela blbÄ. Do pvp to může být docela sranda, ale expit by se mi to nechtÄlo jen na takové blbnutí­ :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Troublí­ku on určitě myslel obyÄ assasina a ne crosse.

 

Na czro foru jsem vidÄl tuÄí­m dokonce od gobly nějaký build na poison terorist assasina do pvp. MÄl mí­t předevÄí­m dostatek agi na flee a str. TeÄ neví­m jestli DD nebo katar. Jenomže skillovÄ to vychází­ docela blbÄ. Do pvp to může být docela sranda, ale expit by se mi to nechtÄlo jen na takové blbnutí­ :)

 

 

No vzhledem k tomu ze to je predevsim nesmirne komedialni bylo by to mozna pekne.

Predstavuju si to tak ze ze odebereu 1/4 zivota - coz by asi 1 sonikem slo a pak nahodim status a necham nestastnika pobihat s casovacem nad hlavou do sveho kempu kde chcipne a vsem ostatnim nasadi malou ranu. ;)) - A u sinu a rogueu - asi by bylo pekny kdyby behali v cloaku nebo stalku a nad hlavou jim bezela cislice....

 

(jen tak o tom fabuluju) samozrejme ze to asi neni uber build - ale nevim proc by tu meli pobihat sami sinx s 1 skil buildem. ;))

Link to comment
Share on other sites

 

TÄžko ří­ct, nemám představu jak to bude vážnÄ fungovat. V pvp asi docela zábava, ale na GW kde máÄ po každým soniku delay, po kterém hodnÄ lidí­ buÄ lehne na druhý sonik (nestihne dopotovat) nebo se solidní­ vit po každém soniku dopotuje skoro naplno. Neví­m jak to bude fungovat s nějakou dmg jako takový podpůrný dmg- třeba po ADÄku. To je jen čistÄ moje teorie, jestli to naexpí­Ä tak se určitě pochlub :)

Link to comment
Share on other sites

...venom splasher

 

tak sem se jeste dival - a obavam se ze jedina pouzitelna vec na gw z poison vetve je venom dust.

Prece jenom kdyz uz nekomu nasadis poison a on ma diky tomu o 1/4 mesi DEF je fajn priprava na sonika. ;)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Custe vsem chci se zeptat na nejakej dobrej EQ pro crit sina. Je mi jasny ze triple crit jur a 2x kobolti, puvodne jsem planoval v rosary ale spis sezenu ring. a ted nwm co zbytek.... jaky karty a co na sebe, jeste dodavam ze GW mi nic nerika :), snad jen obycejny pvp tak neco do nej :-)

poradte dik :-)

Link to comment
Share on other sites

Custe vsem chci se zeptat na nejakej dobrej EQ pro crit sina. Je mi jasny ze triple crit jur a 2x kobolti, puvodne jsem planoval v rosary ale spis sezenu ring. a ted nwm co zbytek.... jaky karty a co na sebe, jeste dodavam ze GW mi nic nerika :), snad jen obycejny pvp tak neco do nej :-)

poradte dik :-)

 

 

Vsechno spatne.

 

Zakladni chyba sina co chce davat crity je si okartovat katar jenom na crit - Katar ma bejt okartovany na DMG nikoli na crit!

 

Je sice hezke zaseknout potvoru se 185ASP critama, ale je velmi smutne kdyz ty krity jsou za 250 DMG.

 

Natural crit buildy jsou uz prekonane. - Proto budu resit vyhradne equipove.

 

 

 

Morigane combo. + slotovy brejle vamberkem <----------------- uplne asi nejlepsi ale taky uplne nejdrazsi. I kdyz ted uz Morigane plast uz nestoji 70M.

 

Nebo 2x morigane pendant z toho morigane comba a sehnat si sunflower hairpin na hlavu, do plaste(natelniku nebo ancient capu) baphometa jr nebo Chung E.

 

- Taky docela dobry ale ne az tak moc.

 

Nebo dat max str max agi a 2xvamberka do cepice a do brejli. <------- coz je bozi kdyz maxujes str (skeleton soldier mantenau, ringy nebo vesper kory, nebo sign)

 

Nebo sehnat 2x cursed broch a neco co dava imunitu na curse (coz asi neexistuje, takze papat panacey) -- to by nemel bejt problem sehnat.

 

 

 

Kazdopadne uplne nejlepsi je si sehnat partu lidi se kterymi budes hrat.

 

Dobry spolecnik je prist s Glorii ( +30 luck)

Kovar s weapon perfection a adrenalin ruschem.

Dancerka s lady luck.

Bard s impresif rifem.

Soulinker s linkou pro asasiny a alchymysty.

A v neposledni rade alchymysta s linkou ktery na tebe hodi berserk pot.

A jako tresnicka na dortu Sacri paladin s battlechantem.

 

 

A plati to ze podpora ostatnich hracu jejich podpurnymi skily zdaleka prevazuje vyhody kvalitniho equipu ktery muzes sehnat. ----> hledej si guildu a hraj v parte. :)

Link to comment
Share on other sites

Dik za radu, sina mam poprvy a chci si na nem dat opravdu zalezet :-) trosku si teda upravim ten EQ jen by me zajimalo jaky karty bych si mel teda do toho juru dat, mam teda ete v zaloze +5 katar[2] mozna pouziju ten ale nwm co do nej :) mam v planu taky slotovy elementarni katary, ale ty vazne az za hoodne dloho, ted by me teda zajimalo co do tech kataru :S dik za kazdou radu

Link to comment
Share on other sites

Dik za radu, sina mam poprvy a chci si na nem dat opravdu zalezet :-) trosku si teda upravim ten EQ jen by me zajimalo jaky karty bych si mel teda do toho juru dat, mam teda ete v zaloze +5 katar[2] mozna pouziju ten ale nwm co do nej :) mam v planu taky slotovy elementarni katary, ale ty vazne az za hoodne dloho, ted by me teda zajimalo co do tech kataru :S dik za kazdou radu

 

No v podstate asi nejlip vychazeji naplusovane elementarni slotovane katary do kterych se dava kombinace karet na dmg (proti rase, proti velikosti, proti elementu).

 

Takze ze zacatku se spokoj s tim ze si sezenes elementarni katary a ty morigane pendanty, vyhunti si spodary a natelnik. A hura do hry.

:)

Karty zatim neres (resp jenom teoreticky o nich uvazuj) a procti si ten topic od zacatku je tu toho hodne popsaneho.

A mrkni se na reborn databazi a vyhledej si karty co se davaj do zbrani pro zvyseni dmg.

Uvidis ze ti to za par dni bude mnohem jasnejsi.

Link to comment
Share on other sites

Dik za radu, sina mam poprvy a chci si na nem dat opravdu zalezet :-) trosku si teda upravim ten EQ jen by me zajimalo jaky karty bych si mel teda do toho juru dat, mam teda ete v zaloze +5 katar[2] mozna pouziju ten ale nwm co do nej :) mam v planu taky slotovy elementarni katary, ale ty vazne az za hoodne dloho, ted by me teda zajimalo co do tech kataru :S dik za kazdou radu

Doporucil bych karty typu assaluter, dulahan atd. do speciality juru

Link to comment
Share on other sites

řekl bych, že u str co mají­ crit sinové není­ obyÄ jur o moc horÄí­ než spec jur. Naví­c když nepoÄí­tám lokace jako juperos atd. tak jsou stejnÄ slot element katary lepÄí­ (i na blbých liÄkách jsem radči switchoval katary :confused1: )

Link to comment
Share on other sites

řekl bych, že u str co mají­ crit sinové není­ obyÄ jur o moc horÄí­ než spec jur. Naví­c když nepoÄí­tám lokace jako juperos atd. tak jsou stejnÄ slot element katary lepÄí­ (i na blbých liÄkách jsem radči switchoval katary :confused1: )

 

Jj souhlas - spec jury jsou zalezitost spis na grim a jeste spis na sonik...

Porovnani - cim da dana posatava vetsi dmg se musi spocitat.

 

Ale jak pisu - i crit sin by mel mit finalni str aspon 110.

Link to comment
Share on other sites

řekl bych, že u str co mají­ crit sinové není­ obyÄ jur o moc horÄí­ než spec jur. Naví­c když nepoÄí­tám lokace jako juperos atd. tak jsou stejnÄ slot element katary lepÄí­ (i na blbých liÄkách jsem radči switchoval katary :confused1: )

 

Já na liÄkách katary neswitchoval..bohatÄ staÄí­ neutral katar s enchant poison...

Link to comment
Share on other sites

mam takovej napad, crit sin:

 

str 95+10

agi 79+11

vit 5+2

int 8+4

dex 32+8

luk 37+13

 

je to zatim pocitany s morrigane's combem (mam zatim jen helmu :-D ) a thief clothes, karty zatim nechavam, ale urcite jeste neco do str a mozna do crit.

jinak atk.speed s bersekt pot. 176 a flee 228 coz si myslim na moby bude dobry :)

 

je to jen pouhej navrh takze beru jakokoliv pripomiky a hlavne navrhy na karty a EQ

 

dik dik

Link to comment
Share on other sites

mam takovej napad, crit sin:

 

str 95+10

agi 79+11

vit 5+2

int 8+4

dex 32+8

luk 37+13

 

je to zatim pocitany s morrigane's combem (mam zatim jen helmu :-D ) a thief clothes, karty zatim nechavam, ale urcite jeste neco do str a mozna do crit.

jinak atk.speed s bersekt pot. 176 a flee 228 coz si myslim na moby bude dobry :)

 

je to jen pouhej navrh takze beru jakokoliv pripomiky a hlavne navrhy na karty a EQ

 

dik dik

 

Zkus si procist tech necelych 20 stranek a urcite tam neco pekneho o sin critech najdes. M. combo dobre, pujde hur sehnat, ale da se, jinak klasicky str zaokrouhlit na 10, jo a jeste berserk pot jako sin nemuzes pouzivat, max. tak awak.

Link to comment
Share on other sites

Zkus si procist tech necelych 20 stranek a urcite tam neco pekneho o sin critech najdes. M. combo dobre, pujde hur sehnat, ale da se, jinak klasicky str zaokrouhlit na 10, jo a jeste berserk pot jako sin nemuzes pouzivat, max. tak awak.

 

 

dik jinak s tim berserkem mi to nak uslo ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem trosku dumal a tohle ze me vypadlo:

Je to takovej hybrid, crit, ale zaroven na grill, no neco mezi PVP a PVM :D

 

Str 88+12

Agi 78+12

Vit 28+2

Int 8+4

Dex 32+8

Luk 43+17

 

s timhle mam ASPD 170 s Aw. p. 174,5, chtel jsem to zaokrouhlit ale nak by mi to nevychazelo, mozna jeste doladim...

Flee 231, a crit 76

EQ:

 

Boots s Chonchon

Complet morri set. (mam uz pulku :) )

A Sunglasses s Vanberk

porad nemam domysleny co do Thief Clothes ale to me ted netrapi...

 

Uz jen nwm co do kataru, neco mam vyhlidliho ale naka ta rada neuskodi ;)

Do 4 elemtarnich (fire,water,wing,earth) uz mam pripraveny karty Kaho , Drainliar , Mandragora , Vadon , jen nwm zda pouzit vic karet nebo jen jednu a dat k tomu jeste neco, napadlo me neco ete na rasu ale to jsem pak vyloucil kvuli tomu ze s nima budu chodit na vic potvor takzle zvyseny DMG na element je lepsi (sirsi vyuziti) chtel bych teda aby mi nekdo poradil jaky karty k tomu prihodit a nebo jestli je mam pouzit 3x. Spis bych to videl 2x plus neco na atk, mozna hit. nwm nwm

A jeste naky katary do PVP, asi pouziju Jur. 3 sloty jsou hold 3 sloty, jen nwm poradne co do nich, asi Hydru a 2x Assaulter Kvuli crit. no neco by mohlo bejt zpravne :) dekuju za kazdej nazor hlavne za kritiku a rady na zlepseni ;) ;)

 

Jeste jsem chtel dodat skilly:

DA a ID na 10 (to je jasny ;) )

Steal 10

Envenom 8

Hiding 5

Detoxity 1

 

KM 10

Sonik 10

Grill 5

Cloaking 7 (zatim mam 5)

Encharnt poison 5

Poison react 10 (zatim mam 6)

Link to comment
Share on other sites

Boots s Chonchon

1,Complet morri set. (mam uz pulku :) )1,

A Sunglasses s Vanberk

porad nemam domysleny co do Thief Clothes ale to me ted netrapi...

 

Uz jen nwm co do kataru, neco mam vyhlidliho ale naka ta rada neuskodi :)

2.Do 4 elemtarnich (fire,water,wing,earth) uz mam pripraveny karty Kaho , Drainliar , Mandragora , Vadon , jen nwm zda pouzit vic karet nebo jen jednu a dat k tomu jeste neco, napadlo me neco ete na rasu ale to jsem pak vyloucil kvuli tomu ze s nima budu chodit na vic potvor takzle zvyseny DMG na element je lepsi (sirsi vyuziti) chtel bych teda aby mi nekdo poradil jaky karty k tomu prihodit a nebo jestli je mam pouzit 3x. Spis bych to videl 2x plus neco na atk, mozna hit. nwm nwm 2.

A jeste naky katary do PVP, asi pouziju Jur. 3 sloty jsou hold 3 sloty, jen nwm poradne co do nich, asi Hydru a 2x Assaulter Kvuli crit. no neco by mohlo bejt zpravne :) dekuju za kazdej nazor hlavne za kritiku a rady na zlepseni :) :)

 

Jeste jsem chtel dodat skilly:

DA a ID na 10 (to je jasny :) )

Steal 10

Envenom 3

Hiding 10

Detoxify 1

1. Morrigannes set nemá žádnou půlku buÄ manÂťák máÄ, nebo nemáÄ morriganes set :P

2. ÂŽádný dvÄ + karta na HIt, hezky tři .. ale hodnÄ ÄtÄstí­ s Kaho

 

P.S.: jsou lepÄí­ karty než chonchon a lepÄí­ botky než boots

Link to comment
Share on other sites

1. Morrigannes set nemá žádnou půlku buÄ manÂťák máÄ, nebo nemáÄ morriganes set :)

2. ÂŽádný dvÄ + karta na HIt, hezky tři .. ale hodnÄ ÄtÄstí­ s Kaho

 

P.S.: jsou lepÄí­ karty než chonchon a lepÄí­ botky než boots

ale nez ty black leather boots naslotujes a pak das na +9... hruza :)

Link to comment
Share on other sites

ale nez ty black leather boots naslotujes a pak das na +9... hruza :)

presi.. botky o kterých mluví­Ä jsou ADV only...

já myslel napří­klad vidarky, friccosky, a spousty dalÄí­ch pro SINA

Link to comment
Share on other sites

presi.. botky o kterých mluví­Ä jsou ADV only...

já myslel napří­klad vidarky, friccosky, a spousty dalÄí­ch pro SINA

Já,asi pojedu něco takového:

STR 120

DEX 70

AGI 113

INT 26

VIT 4

LUK 1

 

EQUIP:

Marin.Doll+Crapm-zbylo po combo monkovi.*

Pantie

Undershirt+Whisper

Boots+Verit

EWE

Ring+Mantis*

Ring-Tarou*

 

Staty:

DA 10,ID10,Steal 10,Hiding10,Envenom4,Detox1

 

Katar M.10,Cloaking 10,Grim.5,Ench.posion8,Sonic blow10,kdybych sehnal kudly-R.Mastery5,L.Mastery1

Link to comment
Share on other sites

 

MÄ se to lí­bí­, Mannon vypadala skoro stejnÄ jen mÄla ví­c int a mí­ř agi. V souÄasnosti bych dal možná jeÄtÄ ví­c dex kvůli namelessu, ale trpÄt u grimu na hit nebudeÄ i tak :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...