Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

Tak jsem trosku dumal a tohle ze me vypadlo:

Je to takovej hybrid, crit, ale zaroven na grill, no neco mezi PVP a PVM :)

 

Str 88+12

Agi 78+12

Vit 28+2

Int 8+4

Dex 32+8

Luk 43+17

 

s timhle mam ASPD 170 s Aw. p. 174,5, chtel jsem to zaokrouhlit ale nak by mi to nevychazelo, mozna jeste doladim...

Flee 231, a crit 76

EQ:

 

Tenhle build jsem jel za second class, agi a str jsem mel vic nez ty, vitalitu zadnou a luck jenom 30.

=> a vrele nedoporucuju davat zadne body do VIT a LUCK, tu str to chce vic a misto delani vritu pomoci lucku to chchce vamberka :)

 

 

Do brnka je dobry porcelio, roda frog, picky a earth deleter.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

mám dotaz: ohlednÄ zaokrouhlování­ ASPD u sina / crosse .. je lepÄí­ poÄí­tat s agiblessem pří­padnÄ ( u crosse ) thorn+buffalo combem když s ab málokdy nÄkdo dojde k empu a thorn a buffalo využije jen na empbreak?

huntÄní­, zabí­jení­, pvp, pvm je spí­Ä přes grim a Sonic

aby byla zaokrouhlená aspd bez boostu i s agiblessem i s agibless + thornbuffalo.. to mi fakt nevychází­ :(

Link to comment
Share on other sites

Zaokrouhli aspd na katar s AB, awakem a bez agi equipu. Jediný použitelný skill ovlivnÄný aspd je grimtooth. Na empbreak zaokrouhlenou aspd nepotřebujeÄ. Nikdy neví­Ä jaký equip přibude, se solidní­ vit není­ ani ten valky nezbytný, takže na valky armor bych build nezaokrouhloval, i když mám dva...

Link to comment
Share on other sites

Ten vzorec přesnÄ nesedí­ na delay co je napsaný v naÄí­ DB.

 

Třeba:

Assassin

Bare Hands...400

Knife ...500

1H Sword...650

1H Axe...800

Katars...500

 

Podle delay z načich tabulek je to 200-(weapon delay x (250 - agi - (dex/4))/2500)=aspd

 

Ale jestli se ti to nechce poÄí­tat, tak ti to ta kalkulaÄka v db spoÄí­tá sama, jen neumí­ ví­c aspd equipu naráz :( A nejsem si 100% jistý, jestli je to ÄpatnÄ tak mÄ opravte :P

 

EDIT: aÂť nepí­Äu bludy, tady je úplně vÄechno na iRO wiki :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Caute, kamos mi dal build na sina, ma to bejt neco jako PvP, chci ze zeptat na vas nazor =)

 

Staty:

 

Str: 80+20

Agi: 88+12

Vit: 20+2

Int: 2+4

Dex: 62+8

Luk: 1

 

Zbude 5 bodu

 

EQ:

 

Top Head: Marionette Doll [1] -> Vanberk

Midle Head: AWE

Low Head: Gangster Scarf / Pirate Dagger

Weapon: Infiltrator

Garment: +9/+10 Manteau [1] -> Dragon Tail

Shoes: +9/+10 Shoes [1] -> Firelock Soldier

Accessory: Ring [1] -> Mantis

Accessory: Ring [1] -> Mantis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj jsem assasin lvl 59 a job mam 29, chtel bych se zeptat jak bych mel pokracovat v tomto buildu ? Chtel bych jet katary, ale pokud mozno jiny nez crit build. Chtel bych neco co by se dalo pouzit jak v PvM tak PvP. Predem dekuji za odpovedi. Popripade kde by se dalo s timto buildem dobre expit ? Nejlepe na potvory kde muzu po jednom to me bavi nejvic.

 

STR 46

AGI 56

VIT 13

INT 11

DEX 26

LUK 11

 

Moje vybava: Jur (3), Jamadhar +5, Boots, Manteu, Rosary, Ninja suit +4, shinobi sash, egg shell

Link to comment
Share on other sites

hm, možno to chcelo najskí´r prezrieÂť si nejaké predoÄlé posty, zhodnotiÂť k akému vybaveniu sa dopracujeÄ, či máÄ za chrbtom priesta atÄ

 

ale bez naviazania na equip (podÂľa toho Äo si napí­sal) by som to v základe možno uvažoval nad podobným kompromisom:

 

STR 94+6

AGI 81+10

VIT 24+2

INT 14+4

DEX 42+8

LUK 12+0

 

expiÂť sa da v podstate kdekoÂľvek, HO, hillwindy, clock tower - keÄ chceš í­sÂť moba za mobom, rachel, mermani, anoliani, skypetiti, ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­Äko,

zrovna jsem se rozhodl, že si udÄlám critical sina(uh... koneÄnÄ chápu proÄ se nedÄlá zkratka ze zaÄátku názvu povolání­), ale sám mám pomÄrnÄ málo zkuÄeností­ s takovým buildem(a vůbec s jakýmikoli high lvl postavami na ragnaroku - ano, jsem n00b :) )

Zatí­m jsem si vymyslel jakýs taks build, ovÄem oproti tomu co jsem se dí­val, že se vÄtčinou doporuÄuje má pomÄrnÄ malou str/agi a velkou vit. Zají­má mÄ hlavnÄ jestli je to opravdu velký problém, resp jestli se i tak může uživit na GW popř. MvP. A dalÄí­ vÄc co by mÄ zají­mala je, jestli má s tak malou dex smysl dávat sonic.

 

STR 72+6(+2za koboldy, gobliny nebo co je to za verbež na str a crit)

AGI 72+10(+1 za thief clothes(popř. jeÄtÄ plus dalÄí­ jedna za nějakou kartu, v tom pří­padÄ zvýčit dex nebo luk))

VIT 63+2

INT 2+4

DEX 22+8

LUK 50

(zbývá asi 19 bodí­ků, s kterýma přemýÄlí­m nad dex, ale moc nevim)

 

ASPD 168(s bp 174), HP 9800

 

Předem dí­k moc za reakce.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­Äko,

STR 72+6(+2za koboldy, gobliny nebo co je to za verbež na str a crit)

AGI 72+10(+1 za thief clothes(popř. jeÄtÄ plus dalÄí­ jedna za nějakou kartu, v tom pří­padÄ zvýčit dex nebo luk))

VIT 63+2

INT 2+4

DEX 22+8

LUK 50

Předem dí­k moc za reakce.

 

dalsi z tech co si critama chteji kazit build :)

ok tak znova zakladni rady:

1) luk si nech nejlepe 1, nebo maximalne luk<20base

2) nemas str, nebude dmg, budes traged pro smich, zainvestuj tam aspon at to je 90+

3) vit 1, sin nema co na GW delat. radeji to co nejdriv doexpi at muzes byt se sinXem uzitecnej

 

zkus to nejak prepocitat znova a udelej novej navrh, tohoto sina mit ja na 90lvl tak ho rovnou smazu a rozjedu noveho, protoze by se nehorazne trapil do aury.

Link to comment
Share on other sites

Ok. ChtÄl jsem si ten build vyzkouÄet tak, aby byl co nepodobnejÄí­ tomu, co z nÄj bude až jednou bude cross. Co přesnÄ je Äpatnýho na bodech v luk? Je to otázka tvojí­ preference, nebo s vyÄÄí­m luk prostě opravdu nemá smysl hrát?

 

edit:pravopis, pravopis. blah.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Chtel jsem si ten build vyzkouÄet tak, aby byl co nepodobnejÄí­ tomu co z nÄj bude až jednou bude cross. Co přesnÄ je Äpatnýho na bodech v luk? Je to otázka tvojí­ preference, nebo s vyÄÄí­m luk prostě opravdu nem smysl hrát?

proti bodech v luk technicky nic nemam.

problem je v bodech ve str, dex a agi ktere ti chybi. no a ty se nekde vzit musi, takze 50 base luk je podle me zbytecny luxus ktery si nemuzes dovolit.

 

diky tomu ze mas str pouze 80 [zaokrouhlit na desitky!] budes davat critikalem slabsi rany nez sin se str 120 normalni ranou bez critu [i kdyz zalezi na def mobu].

kvuli tomu je lepsi staty nijak neomezovat, a dat si i nejakou tu dex [urcite budes rad kdyz sem tam neco budes moct i pogrimovat a ne pomissovat]. kdyz si to tak vemes tak 50 crit vytahnes ciste equipem [sunflower, 2x crit ring, green maiden... nebo morrigane kombo] pokud nepocitas zbran a luk das aspon 10. pokud se ti i postesti, nebo budes mit dost penez, muzes si nadelat elementarni katary se soldier skeletonama [(3x9)x2 s katarem].

 

tedy ti to da cca 50% crit za equip a 54% za zbran, coz je velice hezka hodnota a vidis ze k tomu rozhodne nepotrebujes luk, proto se oplati ty body investovat spise do str, agi a dex. nez si ale sezenes equip tak to potrva, uz jen to slotovani a mantak neco stoji, ale tak uz to chodi, RO je hra na dlouho a casem na to bude. do te doby to muzes osidit vanberkem v cepici a vysokym aspd [to pak ty crity litaji taky hezky zasto].

Link to comment
Share on other sites

Na czechro jsem se kdysi s assassinem dostal na lvl myslí­m 93 s base STR 45 a 50LUK. To jeÄtÄ grim dával jen 100% dmg. Potom se spustil reborn, udÄlal jsem znovu criticala už s lepÄí­ma statama, ale při expení­ jsem byl rád za 1,5m za hodinu (sólo, bez priesta, s potama). Je s tí­m sranda, ale expí­ se to hodnÄ pomalu a na GW by byl bohužel akorát do poÄtu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jo. Beru na vÄdomí­. Mimochodem - dí­ky za polopatické vysvÄtlení­, přesnÄ to jsem potřeboval :), prostě potřebuju pochopit přesnÄ proÄ dÄlám to co dÄlám abyc z toho pak nemÄl Äpatnej pocit.

takže verze 2.

 

STR 92+6(+2)

AGI 93+10(+2) ASPD 173 v základu

VIT 1+2

INT 2+4

DEX 35+8

LUK 20

 

Může být?

Link to comment
Share on other sites

Na czechro jsem se kdysi s assassinem dostal na lvl myslí­m 93 s base STR 45 a 50LUK. To jeÄtÄ grim dával jen 100% dmg. Potom se spustil reborn, udÄlal jsem znovu criticala už s lepÄí­ma statama, ale při expení­ jsem byl rád za 1,5m za hodinu (sólo, bez priesta, s potama). Je s tí­m sranda, ale expí­ se to hodnÄ pomalu a na GW by byl bohužel akorát do poÄtu.

njn ale po 93lvl teprve prichazi ta opravdova drina:)

jinak on predevsim rikal neco v tom smyslu ze nema zadnou high lvl postavu, tak jsem se mu snazil poradit neco co mu vyrazne ulehci expeni aby konecne nejakou mel :) a fakt je ze ted je to nejrychleji pres vlackovani. ale kdyz trva na kritikalu, tak alespon at ma nejaky build co vyuzije i sirsi moznosti sveho charu [sB, grim]a porad si uchova krasne procento critu aby si s tim mohl zablbnout.

 

takže verze 2.

nechce se mi to davat do calku a propocitavat. misto toho ti reknu jak bych ti videl ja:

crit sin, 98lvl, a+b:

str: 99+21 [morrigane set+earsy]

agi: 83+23 [thief clothes] s awakem 178 aspd, 244 flee

vit: 1+2

int: 2+14

dex: 42+18 [nasobek 10 na zaokrouhleni atk] 158 hit na grim/SB dostatecny

luk: 7+13 = 106% crit, 24% PD

 

na zaver snad jen poznamecku: sam jsem mel crit sina [neco kolem 45luk, slaba dex], nekde kolem 83lvl jsem ho odsoudil za neschopnost, smazal a udelal si Tadease jako klasickeho str/agi sina s 1luk. rozdil jsem poznal rychle a expil vlackovanim orc skeletonu>HO>nightmare>rachel>banshee. za predpokladu ze mas dost casu hrat, tak za 2-3 mesice to dotahne k aure i zacatecnik a cena equipu je neporovnatelne nizsi nez u kritikalu.

Link to comment
Share on other sites

STR 84+16 na grim by melo stacit

AGI 90+22 179 aspd snadny grimovani, mrte flee

INT 22+14 dostatecna zasoba SP + regen, pokud mas profa nebo manzela(ku) na SP tak int 1

DEX 42+18 dexa by mela stacit vsude, kdybys chtel na banshee tak by ten build asi celej vypadal malinko jinak, min vit vic dex

VIT 26+2 HP navic se hodi, 1 vit staci, kdyz ses sikula

LUK 1 na prvnim sinoj sem mel 40 luk expit to i pres grim nebyl problem, ale nikdy sem to moc nevyuzil.

 

Je to bez EQ s agi, bless 10 a awakem. Tak si to douprav podle toho co budes nosit, kde expit a s kym :D.

 

99 STR zbytecne drahy body na gw se muzes jit maximalne podivat. Stejne tam nic nezabijes.

Osobne uprednostnuju build na co nejrychlejsi expeni na sinxe.

 

Expici lokace na grimovani

 

Rachel - Pomaly mobi = pomaly expy tam bych nechodil

Hill wind - dobrej loot prej, ja tam nikdy nechodil

High orc - nic moc exp ale ze zacatku se da

Niff 1-2 - niff 1 vic mobu ted mohlo by bejt zajimavy, mrte lootu, popr. tahat i nejaky parte co to bude snezit

Anoliani - wind katar, vic grimu nez padnou neni problem tam expit i bez boostu.

Medusy - mapa na grim jak stvorena, katar se stroufama, ED do armoru a smokie vejce

moje oblibena lokace, ale na zacatek asi moc velka spotreba SP

Lisky - pokud si na ty lokaci sam tak to expi dost solidne, Smokie egg, ice a earth katar. 2x fortune sword snazsi tahani

da se tam jit prakticky hned co mas grim 5lvl, kdyz umis tahat

Jumperos 01 - nutnost mit katar s peco peco egg, nej lokace na hunteni Enrich elu

Banshee - nejrychlejsi lokace na solo exp ale chce to equip a neco na SP a asperko. Level 80+ sin to dava odzkouseno :)

 

Estli chces otestovat criticaly, tak si sezen SS karty treba do jur(3) + kobolty, crit ring, morri acesorka. Morri mantau asi tezko sezenes cena 25M +- a kdyz to nevyuzijes na mobi zbyde ti eq na agi chary do PVP.

 

Edit: Berte muj prispevek jako urcitou alternativu, vec vkusu, nazoru a stylu hrani.

Link to comment
Share on other sites

99 STR zbytecne drahy body na gw se muzes jit maximalne podivat. Stejne tam nic nezabijes.

Osobne uprednostnuju build na co nejrychlejsi expeni na sinxe.

no pro me je to investice do dmg>cim vic dmg, tim min grimu je treba>cim mene grimu, tim min sp potrebujes, tedy pro me je 99 str build na nejrychlejsi expeni. projevi se to hlavne na banshee a anolianech kde neni problem davat rany 1600+

 

Estli chces otestovat criticaly, tak si sezen SS karty treba do jur(3) + kobolty, crit ring, morri acesorka. Morri mantau asi tezko sezenes cena 25M +- a kdyz to nevyuzijes na mobi zbyde ti eq na agi chary do PVP.

kdyz ale ten morri mantak se mu beztak bude hodit do PD eq za sinXe. a nemyslim ze 90+ sin si nedokaze vydelat penize. uz i v tom rachelu se da vcelku slusne napakovat, kdyz jeste padne sem tam karta, tak to ma hned.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ahoj ludia potrebujem poradit z mojim sinom ci to je dobre na exp

 

str - 92+28 - 120

agi - 86+24 - 110

dex 42+18 - 60

int - 25+14 - 39

 

Head Top - Marionetku - Cramp Card

Head Midlle - EWE/AWE

Lower Head - gangster scarf

Garmet - Manteau z Whisperom

Armor - Thief Clothes z Porceliom

Boty - Boots z matyrom

Accesory - 2x ring z Mantisom a Tarou

 

6773 HP

564 SP

159 HIT

269 FLEE

178 ASPD

Link to comment
Share on other sites

Takový buildí­k na GW Assassin Xse...

 

Str : 99+41

Dex: 70+30

Vit: 65+4

Int: 20+10

Agi:3+27

Luk 1+8

 

(+10STR,+10DEX jidla)

 

EQ:

 

Headgear : Alice Doll [Vanberk card]

M. Headgear : Evil wing Ears

L. Headgear : Fousky +10atk

Armor: Thief Clothes [Porcellio card]//Switch: Marc/ED

Zbran: Infiltrator [Hydra//Skeleton Worker]

Garment: Wool Scarf [Raydric card]

Boots: Tidal Shoes [Green Ferus card]

Accesory : 2x Ring [Mantis card]

 

 

 

15154HP 659SP

 

Není­ to nic výjmeÄného,ale dá se to =)

Jen chci vědět jestli to bude použitelné na GW....

Link to comment
Share on other sites

DEX +10 jidlo .. illusion flower / ks .. GL

STR +10 aloevera ... taky GL

 

porcelko na gw je blbost vyjma situaci kdy jsi v celém hradÄ sám

 

nebylo by misto ring s mantisem a ewe lepsi +5 str jidlo a nahradit to maskaradou, bloodied shackle ball a giant whisperem do mantaku pro vetsi atk?

 

jeÄtÄ možná ví­c VIT na íşkor DEX

Link to comment
Share on other sites

porcelko na gw je blbost vyjma situaci kdy jsi v celém hradÄ sám

 

nebylo by misto ring s mantisem a ewe lepsi +5 str jidlo a nahradit to maskaradou, bloodied shackle ball a giant whisperem do mantaku pro vetsi atk?

 

jeÄtÄ možná ví­c VIT na íşkor DEX

 

Kolik jsi toho na GW odehral za sinxe, ze muzes rict ze porcelko na GW je blbost :-P

A k tomu zbytku, rikas, ze sehnat +10 jidla je sux (s tim souhlasim) ale reknes mu, at si sezene giant whisperku...to je snazsi sehnat tuny jidel nez tu kartu:))

Link to comment
Share on other sites

Jen chci vědět jestli to bude použitelné na GW....

uplne klidne bych ubral dex o deset bodu a intu o 19. par bodiku do agi ti zase zajisti moznost emp breaku [nebude to zadna slava, ale rozbit to pujde].

pripada mi hodne uvolnene pocitat s porceliem a 140 str a pak si nedat sign acessory, maskaradu, BSB/floka... mas to prece na dmg. [i kdyz i pro horonga by se melo najit misto:x]

no a k tem jidlam... pro takove hracky potrebujes v mit v hrade vysoky invest a silnou guildu za sebou aby se to vubec oplatilo. coz me privadi k tomu pozadat te o vyplneni signatury.

v kazdem pripade, za predpokladu ze nemas na ucte nejake to stomega, tak bude dost narocne uz jen zajistit si stabilni prisun poison bottlu/aloevera/resentment boxu/speed potu/convertoru/potu/blue potu... vykup/hunteni veci na jidla bude pak radovo jeste narocnejsi/drazsi. preju s tim hodne stesti a at si najdes varice s opravdu vysokou sanci.

 

edit: abych ale i odpovedel: ANO! pouzitelne na GW to opravdu bude ale hodne omezene. chce to postelovat equip [porcelko vazne jen na switch, 90% casu budes mit ed/marc a pod.], doladit staty a nespolehat na jidla. proste trochu rozvinout potencial SinXe, nedovedu si treba predstavit jak s takovou agi nekoho grimujes.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...