Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Dik kluci,ale tohle mi zrovna moc nepomohlo...

Mozna tam sice je kde co..ale do prace nemusim jezdit vlastnim ferari...staci ked men sveze soused se skodovkou.

to neni zadna prehledna tabulka podle jobu?

jde mi spis o bonusy nez pilovat postavu na maximum DMG...toho sem se stejne vzdal pac jedu daggersina

Zatim

STR 32+4

AGI 69+10

VIT 38+2

INT 7+2

DEX 33+4

LUK 13

 

lvl 70,pocitam s navysenim agi a dex,Vit a int staci,str a luck se uvidi.

A jak to je s kartama ve slotech zbrane v leve ruce?Nekde sem videl ze se nepromitaji do DMG?Ze funguje jen upgrade a element.Takze kdyz bude v leve ruce v zbrani SSkarta +9 kritik,tak ho vlastne mit nebudu?

A nesnazte se davat odkaz na ofi servry...anglictina je mi celkem vzdalena

Link to comment
Share on other sites

mno bystro jestli je to dagger sin tak uz kasli na agi, luk uz taky vubec nedavej (mel by byt 1+xx u daggera), vit je prozatim dobra, int neni moc potreba takze bych rek ze taky staci.

Dex dej casem na 42, ale ted hlavne dej str, spousty str abys mel zaklad aspon tak 80+, nejlip abys dal s equipem a blessem 120 110 str

Karty z leve ruky se promitaji do dmg prave ruky, naopak ale ne.

A dagger sinovi prosimte necpi SS karty, sezen si +20% dmg karty a elementalni daggery (aspon pro zacatek, casem, celej kartovanej set + endow)

Link to comment
Share on other sites

Element dagery...celkem narocna vec,nicmene brzo bude fire damaskus a assasin dager{ten pac je shadow pomerne univerzalni}-aspon je slibenej.Nejsem si jistej scitanim bonusu-pokud tam budou 2 stejne +20DMG karty...bude ve vysledku 40?.

taky bych skoro rek ze vyrobenej merchem asi nema sloty....

A jak vite,zrovna karta kerou potrebujete pada tezko

4Nanaki...chjo advanced class

dneska rano sem to nekde zahlidl a ja palica derava je nemuzu najit...mam volny body do skilu a nechcu to cpat naslepo...pak budu potrebovat na neco trebas 5 venom dust a ejhle body nebudou.

Advanced jsou od 99?

Link to comment
Share on other sites

Element dagery...celkem narocna vec,nicmene brzo bude fire damaskus a assasin dager{ten pac je shadow pomerne univerzalni}-aspon je slibenej.Nejsem si jistej scitanim bonusu-pokud tam budou 2 stejne +20DMG karty...bude ve vysledku 40?.

taky bych skoro rek ze vyrobenej merchem asi nema sloty....

A jak vite,zrovna karta kerou potrebujete pada tezko

4Nanaki...chjo advanced class

dneska rano sem to nekde zahlidl a ja palica derava je nemuzu najit...mam volny body do skilu a nechcu to cpat naslepo...pak budu potrebovat na neco trebas 5  venom dust a ejhle body nebudou.

Advanced jsou od 99?

15174[/snapback]

Ano, bonusy se sÄí­tají­, když dáÄ např. 2 Andre karty, budeÄ mí­t +40 ATK (2*20). Jo, zbranÄ vyrobené merchem opravdu nemají­ sloty...

 

S advanced se postupuje takto : dosáhneÄ se sinem lv 99/50 a můžeÄ přestoupit. BudeÄ novice 1/1 a budeÄ pÄknÄ expit znova (ale budeÄ potrebovat vÄtÄí­ množství­ expů, btw...). Jediná výjimka je ta, že budeÄ mí­t u x-sina max. job 70, ne jen 50 a pár nových skillů. Taky budeÄ mí­t o 30% ví­c HP/SP.

 

Pokud chceš nÄkam nacpat skilly, a neví­Ä kam, zkus třeba ten calc, co jsem tady postoval...

 

EDIT : a tady najdeÄ job bonusy pro x-sina...

Link to comment
Share on other sites

Super diky...

fakt musi bejt 99/50?

Z tohodle

*

To become an Assassin Cross, you must first reach at least Job Level 40 as a Transcendent First class character. Next, you will need journey to Juno and the Sage Castle there. Within the castle is the the Book of Ymir which will lead you to Valhalla where your Job Change NPC awaits.

*

sem pochopil,ze job by stacil 40..chapu ze pro plne skilly bude 50 lepci

Ale proc 99? Nejaka vyhoda v HP/SP?Kdyz stejne jedu od nuly,co se LvL tyka...

Link to comment
Share on other sites

Proste to ber tak ze prestoupit na advanced class muzes jakoby za odmenu, ze si si dal praci a vyexpil postavu na 99. lvl.

Btw, 50. job budes mit davno predtim nez dosahnes 90.baselvl(pokud nebudes expit celej zivot na leafcatech, etc.).

Musis mit lvly 99/50, jinak to proste nejde(na sakray jde myslim prestoupit uz na 95, nebo tak nejak, ale to tady neplati a ani platit nebude).

Jako advanced pak budes mit vsechno co uz napsal Nanaki, + este par stat pointu navic....

Link to comment
Share on other sites

Jojo diky..

Uz to mam overene i odjinud..ale neni duvod kecat ze v techle vecech.

Pocitam 50 job bude kolem 82-84 LvL...uz ted je to pekelny to usolovat.Pres den mam net uplne k nicemu,takze zadny vlackovani a "expit" jen tam,kde nejsou agresivni potvory.Nemit agi,sem mrtvej furt. :)

Link to comment
Share on other sites

mno newim o cem je tu rec pac se mi to nechtelo cist :P a taky newim jak tady ale za sina to na final bylo PRILIS jednoduchy... nej build byl asi katarovy grim, blow, mastery apod. zakladem kazdeho katar sina by podle me mela byt aspd (jen podle me... vubec nerikam ze to neni blbost <_< ). nemam rozpocitane stat pointy a tak to napisu jen priblizne. na finalu bylo nejsilnejsi asi tohle: 80-85 agi, 60-65 dex(svete div se :) ), asi 40 str okolo 30 vit a zbytek luk. osobne sem to jednou videl bojovat a stoji to zato... mozna ze je to dobre jen na dve veci ale podle me to ujde..

Link to comment
Share on other sites

Mno, ja procetl stohy stranek o sinech. Prakticky dost vyuzitelnej se mi zda "pure" NC .. Mam otestovano v praxi, ale prece jen bych se rad zeptal zkusenejsiho sina, zda 60 LUK staci na ten pravej orechovej CRIT. S glory 90 + kobolda(y) ... ve vysledku cca 72 % .. bez te glory to dava neco kolem 54% +- ..

 

Takze se rad zeptam, staci 60 LUK ve finalnim buildu NC sina ?

Link to comment
Share on other sites

mno newim o cem je tu rec pac se mi to nechtelo cist :P  a taky newim jak tady ale za sina to na final bylo PRILIS jednoduchy... nej build byl asi katarovy grim, blow, mastery apod. zakladem kazdeho katar sina by podle me mela byt aspd (jen podle me... vubec nerikam ze to neni blbost <_< ). nemam rozpocitane stat pointy a tak to napisu jen priblizne. na finalu bylo nejsilnejsi asi tohle: 80-85 agi,  60-65 dex(svete div se :) ), asi 40 str okolo 30 vit a zbytek luk. osobne sem to jednou videl bojovat a stoji to zato... mozna ze je to dobre jen na dve veci ale podle me to ujde..

15651[/snapback]

mozna by sis to mohl precist :)

mas pravdu, ten build je opravdu na 2 veci ) nema zadnou str takze dmg bude vpodstate 0, zvlast na gw

jo a btw ten tzn "zbytek" vyjde na 84 luk XD (kdyz ty statsy sou s jobama a bez ab)

 

15657[/snapback]

mno osobne bych rek ze asi jo ) mozna by stacilo 50 + 1 SS karta do juru na gw, ale to by nebyl potom nat crit asi )

 

edit: ta dex je asi kvuli sonicu, ale ten s 40 str fakt neudela skodu ) da se udelat rekneme 120 str 60 dex 80 vit sin, ale je to troska HC expit a ta dmg nebude porad ono. Jako sinX s EDP je tenhle build mnohem nebezpecnejsi, ale holt to bude stat docela dost sp itemu na gw.

huh to je ten novej ze? ) na ten sem uplne zapomnel :P

raci SS+2x size jury a endow :) nez elem katary

Link to comment
Share on other sites

..na finalu bylo nejsilnejsi asi tohle: 80-85 agi,  60-65 dex(svete div se :) ), asi 40 str okolo 30 vit a zbytek luk...

15651[/snapback]

 

Svete, divim se .. ale ta 60+ DEX mi nic nerika. Opravdu nejak nechapu, proc tak moc DEX :P Low STR neni podle me tak sileny - i kdyz osobne bych dal vic. Agi beru - atkspeed + flee, tim sin zije. A pokud opravdu vychazi LUK 84 XD .. Mam rad hybridy :) .. ale tenhle .. :P

 

4 safik : Diky za nazor. Ehm .. skill Sonic Acceleration - mel by davat + 50 HIT, coz je docela slusny - ale nevim jestli funguje ( ale asi jo :) ) ... a k te 50 LUk, prave proto davam 60, abych nemusel strkat SS karty, taky kdyz vemu v potaz elementarni katary ( tam tech karet moc nenarvu :P )

Link to comment
Share on other sites

mno widis :) tak kdyz ti ty damage pridou nulovy dej to do str... :P potom kdyz mas o HODNE vyssi str by to tak na pytel byt nemuselo... aspd je VIC nez uzitecna... zvlast kdyz das 4 zasahy za vterinu a ani jeden nemine (wim ze s agi 99 to de (tady sice agi 99 neni ale dex taky pridava trochu aspd (myslim))). :P

Link to comment
Share on other sites

aspd uzitecna mozna je, ale max tak do hranice 175 aspd bez ab (kvuli crit locku) u sina pak se vyplati spis uz jen str )

jo a btw 4 utoky za 1s je pri 187 aspd (99 agi/dex sin s jurem ab awakem a full agi equipem ma 185) (kdyz pocitam jen main hand) takze gl pri shaneni doppl c. nebo si budes muset asi tahat furt barda za zadkem xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ted trosku noob otazka , jde dat critical v sonic blowu ?

 

ne

16648[/snapback]

 

Ale jde, taky sem tomu neveril, ale krasnej priklad byl mimic. Missnul sem sonica a ve fazi skillu sem dal 3xcrit ... /heh

 

4avariel : Zkus se podivat na tohle, mozna se neco doctes, mozna neco pomuze /no1

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m, že na tohle se neptal. Dát critical jako souÄást íşderů sonic blowu a dát critical souÄasnÄ s probí­hají­cí­m sonic blowem je rozdí­l <.<

Takže "ne".

18331[/snapback]

 

Jo takhle, tak to je troska blbost, dmg sonicu vychazi prece z jednotlivych ran, ktere se sectou .. Timpadem je nesmysl dat crit jako zaverecny dmg. A mozna kecam, ale zda se mi, ze crit se do vysledne dmg nepocita :D

Link to comment
Share on other sites

No ... je to už pár let, co jsem RO nehrál a teÄ bych se k tomu chtÄl vrátit, vymýÄlí­m si build asi takový jaký jsem mí­val (dex cross s katarama) a jen potřebuju vědět, jestli je katar sinovi na něco right a left hand mastery, myslete si, že jsem totální­ n00b, ale už jsem to dlouho nehrál a nejsem si jistý, prosí­m odpovÄzte mi nÄkdo.

Link to comment
Share on other sites

No ... je to už pár let, co jsem RO nehrál a teÄ bych se k tomu chtÄl vrátit, vymýÄlí­m si build asi takový jaký jsem mí­val (dex cross s katarama) a jen potřebuju vědět, jestli je katar sinovi na něco right a left hand mastery, myslete si, že jsem totální­ n00b, ale už jsem to dlouho nehrál a nejsem si jistý, prosí­m odpovÄzte mi nÄkdo.

18611[/snapback]

 

nie nieje....r a l hand mastery neovplyvnuju nic ked mas katar w, iba ked mas dagger w... :)

 

Ja bych rad vedel, jak rozdelit skill pointy na ruzne typy sinu, to by me moc zajimalo....

A to jak u thiefa, tak potom i u samíśtneho sina. Pokud by nekdo byl tak hodny... /hp

18306[/snapback]

 

v podstate u thiefa nemas co riesit , 10 improved d, 10 double a, detoxify 1, a potom sa rozhodnes (ja som mal konkretne envenom 10, steal 10 a hide 2 - pretoze mi staci na assasin skilly - a to som isiel z 43jobu takze tych bodikov budes mat este o par viac z 50jobu)

a u assasina tiez hlavne je podla mna u kazdeho sina (jednoducho mi moc nesedia poison skilly :) ) right a left h mastery obe 5, sonic b 10, grim 5, katar m 10,cloak 3 tusim a poison ako sa rozhodnes...neviem ci som Ti zrovna s tymto pomohol ale snad je to to najhlavnejsie co by mal mat sin.....

Link to comment
Share on other sites

No ... je to už pár let, co jsem RO nehrál a teÄ bych se k tomu chtÄl vrátit, vymýÄlí­m si build asi takový jaký jsem mí­val (dex cross s katarama) a jen potřebuju vědět, jestli je katar sinovi na něco right a left hand mastery, myslete si, že jsem totální­ n00b, ale už jsem to dlouho nehrál a nejsem si jistý, prosí­m odpovÄzte mi nÄkdo.

18611[/snapback]

 

Pred par lety jsi mel dex crosse? O.o :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...