Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

A ty mas urcitu sancu ze ma netrafis s tym SBckom ja ta s 30 agi trafim zarucene :thumsup4:

19982[/snapback]

To se mi moc libi, takove nazory, jak thief lvl 40 neco vyklada SinX lvl 90+, ktery hraje kazde GW. Nazory buildu z jinych serveru jsou irelevantni.

 

A abych nebyl uplne OT. Constuv build je celkem fajn, ale neni to zadny emp breaker a ani si na nej nehraje. SLouzi pouze k odklizeni nepratel a na to je dobry.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

De o to ze Soul Breaker/Destroyer je na GW temer nepouzitelny, krome zminovaneho delaye, je to jeste ranged utok, takze jedna Pneuma a ses vyrizenej(nemluve o redukci na GW :thumsup4:). S buildem SBr sinaX taky nezvladnes vubec nic na Clasiccalu(CP), zatimco EDP sin ma velmi slusny dmg i normalnim utokem

Link to comment
Share on other sites

ja tu nechci tvrdit ze crit sinove jsou k nicemu :flirt: nekdo to empo musi rozbit... a sinovi na classicalu byt asi pomlcel :) protoze bez thary to urcite neupotuje :)

 

o to ze bych te netrefil bych se nebal ... gw redukce se sonic acceleration (doufam ze vis co to je) si muzes mit flee kolik chces. SB nepodlehla stunlocku ani nema cast time takze do me muze rubat cokoliv. Ke vsemu rad potuju :) A soul break neni marny stacilo kdyby nemel delay jenze to by se sinX postavil do stringu a fragy by litaly :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

To se mi moc libi, takove nazory, jak thief lvl 40 neco vyklada SinX lvl 90+, ktery hraje kazde GW. Nazory buildu z jinych serveru jsou irelevantni.

 

A abych nebyl uplne OT. Constuv build je celkem fajn, ale neni to zadny emp breaker a ani si na nej nehraje. SLouzi pouze k odklizeni nepratel a na to je dobry.

19989[/snapback]

Heh, hral som aj tu, pred [ /omg ]e, potom som presiel inam, co sa tyka skusenosti, zo SinXom nejake mam to ze tu je to len thief 40ka je druha vec. A vyjadril som svoj nazor, prepac, nabuduce budem radsej ticho :flirt:

Constantine> Hej hej viem co to je, dokonca aj viem co je throw venom knife /heh. A nebavili sme sa o duele v arene?:thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Heh, hral som aj tu, pred [ /omg ]e, potom som presiel inam, co sa tyka skusenosti, zo SinXom nejake mam to ze tu je to len thief 40ka je druha vec. A vyjadril som svoj nazor, prepac, nabuduce budem radsej ticho :)

Constantine> Hej hej viem co to je, dokonca aj viem co je throw venom knife  /heh. A nebavili sme sa o duele v arene?:thumsup4:

20011[/snapback]

 

klidne ja se nebranim jakemukoliv testovani buildu treba me presvedcis ze mam build na prd smaznu sinXa a pojedu pekne od znova... teda mam sina na 93 ale bude to fuska to dat na 99 :flirt:

Link to comment
Share on other sites

crit sin

 

str-69+11

agi-72+12

vit-38+2

int-2+4

luk-75+2

 

zbyde jeÄtÄ 13 bodí­ku

 

Equip: hot-blooded headband, 2x rosary s koboltem, botky (matyr),thief clothes(kdo vi co tam strčim), evil wing ears...

 

aspd 173

Hp s pecopeco a matyrem- 10K

 

Edit: :laughing1: ja věděl že mi tam něco chybí­ u dex klasika 22+8

Link to comment
Share on other sites

samozrejme ze  na pure critikal musis mit nejprve vybavu. to co chce on, by nejdriv musel zacit jinou postavou a si to  vyhuntit.

20546[/snapback]

Heh, za A) to nechapu a za B) to nechapu :listen:

Vybava na pure crit? :laughing1: (teda jestli myslis pure crit jako natural crit)

Staci jakejkoliv katar imo :) (cena elementarnich je ted beztak nizka)

Link to comment
Share on other sites

crit sin

 

str-69+11

agi-72+12

vit-38+2

int-2+4

luk-75+2

 

zbyde jeÄtÄ 13 bodí­ku

 

Equip: hot-blooded headband, 2x rosary s koboltem, botky (matyr),thief clothes(kdo vi co tam strčim), evil wing ears...

 

aspd 173

Hp s pecopeco a matyrem- 10K

 

Edit:  :laughing1:  ja věděl že mi tam něco chybí­ u dex klasika 22+8

20507[/snapback]

 

moc dobrej build na hunteni stemu xD

na PVM se urcite hodi ... ale ne na vse... a jeste empo zabreci pod salvou critaku

 

to Scorpio: hh tak musim jeste udelat bububu aby jsi zapomnel mackat xD

Link to comment
Share on other sites

Heh, za A) to nechapu a za B) to nechapu  :listen:

Vybava na pure crit?  :laughing1:  (teda jestli myslis pure crit jako natural crit)

Staci jakejkoliv katar imo :) (cena elementarnich je ted beztak nizka)

20555[/snapback]

 

no vis nature critikal nestaci. uz jen kuli tomu ze ten build bude hotovy na 99lv.

a navic na prisery s vyssim luckem s natural critikalem ..... no skratka mu ten critikal vyskoci jen nekdy.a pochybuju ze tema critikalma pojede na poringy.

takze tak ci tak musi mit aspon 2x kobolda, i to je jeste trochu malo. staci kdyz si zajede na turtle ostrov kde s 29% critikalem(odpovida87lucku) davas critikal kazdy 3-4 ranou , lebo prisery maji 100+-stesti. takze mala dex a natural critikal neni na, vse bez vybavy. apochybuju ze prvne zo vsech skillu bude tahat luck na maximum. misi davat agi a str, aby nebyl strefovan a daval i naky dmg.

Link to comment
Share on other sites

tak sem to opravil a dal i equip,doufam ze to neni zas celi blbe  :laughing1:

opet critsin

 

STR:86+8

AGI:80+13

VIT:38+2

INT:2+4

DEX:32+8

LUK:39+3

angel helm, Thiefs Cloth, Triple Critical Jur(3x Soldier Skeleton Card), boots(Matyr), 2xRosary(Cobold)

20580[/snapback]

 

no tohle je uz dobry, jen musis ty cisla trochu zaokruhlit napriklad str nema cenu mit 94. bud 90 nebo 100, ale nic medzitim. takze str na 90, agi tez tak abys mnel cely cislo atakspeedu. vitalitu pokud des pvp vic, pokud ne, tak ti staci 1-9. int si dej zase na 8 kuli regenaci sp 8+4 ti da akorat okruhlych 6 nebo 7 na tik. pokud pocitas s triple ss jurem a dvema koboldama dex muzes mit 1-9. nebod bude mit stale 100% critikal. dex muzes radeji vlozit do vit(pvp) nebo str-agi (pvm)

 

osobne mam na 92lv dex 27+x(co uz je finalni) a jen kuli tomu ze na zacatku my chybeli critikal veci, ale strefuju pohodlne skoro vse, ale podstatny je i tak kritikal.

vit mam jen 9+1 (sice na gw to citit ty statusy) ale mam empo breakra a ne na zabijeni (pvp pocitam az s crossem).

 

jinak na expeni sem pouzival na zacatku kuli male dex dyku a v ni sealy 2-3 ti daji 20-30hit coz je dost a 9flee. seala koupis na trhu uz za 120k. jinak na zacatku tahej hlavne agi a str a nemas s expenim problemy. nic te nebude strefovat ty budes davat rychle a silne rany. luck a hlavne vit, az na konec.

 

jinak do bot misto matyra si dej chochon kartu je levna a da ti 1agi +2 flee, teda 3 flee celkove. do obleceni si dej picky kartu +1 str +10dmg (na pvm) zbytecne tam necpi pupu, nebo rodu. thief/sin nemusi mit v pvm mnoho zivota, nic mne i tak skore netrefi. takze uprednostnuj flee pred hp.

 

a jeste s dvema rosary moc nepocitej. je to sice dobre do pvp, ale spise sezenes ringy, na kterych usetris dokopy 2str, coz je lepsi.

Link to comment
Share on other sites

no vis nature critikal nestaci. uz jen kuli tomu ze ten build bude hotovy na 99lv.

a navic na prisery s vyssim luckem s natural critikalem ..... no skratka mu ten critikal vyskoci jen nekdy.a pochybuju ze tema critikalma pojede na poringy.

takze tak ci tak musi mit aspon 2x kobolda, i to je jeste trochu malo. staci kdyz si zajede na turtle ostrov kde s 29% critikalem(odpovida87lucku) davas critikal kazdy 3-4  ranou , lebo prisery maji 100+-stesti. takze mala dex a natural critikal neni na, vse bez vybavy. apochybuju ze prvne zo vsech skillu bude tahat luck na maximum. misi davat agi a str, aby nebyl strefovan a daval i naky dmg.

20572[/snapback]

 

Vsak s wizem taky nepujdes na bathory :)

Link to comment
Share on other sites

tak sem to opravil a dal i equip,doufam ze to neni zas celi blbe  :)

opet critsin

 

STR:86+8

AGI:80+13

VIT:38+2

INT:2+4

DEX:32+8

LUK:39+3

angel helm, Thiefs Cloth, Triple Critical Jur(3x Soldier Skeleton Card), boots(Matyr), 2xRosary(Cobold)

20580[/snapback]

 

Tu str dej jen 82, o 1 zvys agi at nemusis pocitat s angel helm ( :) ), luk dej na 40 (38 jestli chces mit 2x rosary), zbytek dej do vit a je to ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...