Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply
Retro: Dobrej pocit je sice hezkej ale ja ho nepotrebuju :D

Shadow: no ty skilli za thiefa aspon vetsina se mi zdaj zbitecny a o odmene nevim, tedy ted uz jo /hmm

Stoji za to ta odmena? Co to vlastne je?

20792[/snapback]

By me teda zajimalo jaky skilly se ti zdaj zbytecny?

Link to comment
Share on other sites

moon: detoxify,steal a HIDE i kdyz ten tedka uz trochu vyuziju

20820[/snapback]

Steal je super vec, sice ti nepomuze v na GW/v PvP(alespon ne primo), ale ziskas aspon nejaky prasule a treba i nejakou raritku(me se treba nedavno podarila Orc Lady karta - nemit Steal, tak ji nemam :D).

 

A Hide si samozrejme taky davat nemusis na vetsi lvl nez sou pozadavky. Tedy pokud nechces chodit na GW/do PvP :).

Link to comment
Share on other sites

Vobec nie zbytocny :P Skilly navyse sa vzdy zidu a za sinXa to ide rychlo :P Jo aby som nebol uplne offtopic, co si myslite o tomto DD PvM builde sina?

Extremny str build

STR 99+21

AGI 80+10

VIT 3+2

INT 2+6

DEX 52+8

LUK 1

 

Equip:

Hat of the sun god/Tiger mask/Hot-blooded Headband + angel/devil wing ears, co sa ti bude lahsie zhanat

Flu mask, Chain mail alebo thief clothes s picky (ano ja viem ze nevyjde zaokrehlena aspd), garment lubovolny, pravdepodobne muffler s Vagabound wolf kartou, boots s Antique firelock kartou a 2x ring s mantisom.

 

Thief:

Doubleattack 10

Improved dodge 10

Steal 10

Hide 8

Envenom 10

Detoxify 1

 

Assassin skilly

Cloaking 3

R/L hadn mastery 5

Katar mastery 10

Sonic blow 10

Grimtooth 5

Enchant poison 5

Venom dust 5

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vobec nie zbytocny :) Skilly navyse sa vzdy zidu a za sinXa to ide rychlo :) Jo aby som nebol uplne offtopic, co si myslite o tomto DD PvM builde sina?

Extremny str build

STR 99+21

AGI 80+10

VIT 3+2

INT 2+6

DEX 52+8

LUK 1

 

Equip:

Hat of the sun god/Tiger mask/Hot-blooded Headband + angel/devil wing ears, co sa ti bude lahsie zhanat

Flu mask, Chain mail alebo thief clothes s picky (ano ja viem ze nevyjde zaokrehlena aspd), garment lubovolny, pravdepodobne muffler s Vagabound wolf kartou, boots s Antique firelock kartou a 2x ring s mantisom.

 

Thief:

Doubleattack 10

Improved dodge 10

Steal 10

Hide 8

Envenom 10

Detoxify 1

 

Assassin skilly

Cloaking 3

R/L hadn mastery 5

Katar mastery 10

Sonic blow 10

Grimtooth 5

Enchant poison 5

Venom dust 5

20878[/snapback]

 

fajn buidl na sina ktory chce rychlo expovat a ist crossa popripadne sa bavit v pvm... dobry build

Link to comment
Share on other sites

:) naco ma byt akoze ten ddsin? Str nanic, dex vela.... ak to ma byt pvm tak agi fajn :) Ale maximalne tak na tankovanie, trafit trafi ale nic nespravi....

23498[/snapback]

Hehe ze nic nespravi ? xD tobe se zda double attack 1k+ DMG malo :) ?

 

Edit: aha a jak jsme meli prijit na to ze si myslel ten nad tim? :) (odpoved na post na dlasi strance)

Link to comment
Share on other sites

HEH zpozdene ale prece: ten ultra PvM build (ci co to je) je snad spatny vtip?!  /omg luk 1?! Co to ma sakra bejt? /hmm  na poradny PvM je min. 40 luk samozrejmost!!   /...

24310[/snapback]

ne neni to samozrejmost ]

edit: pro ten post podemnou: zase spatne, prave ze naopak ) 120 str a asi 70 80 agi ]

btw. skoro neda? zvlastni ze existujou dagger rogue ] a ty maj urcite vsichni 40+ luk ze? ;) a jakozto sin mas jeste vyhodu druhy dagger a tim jeste vetsi dmg ]

agi je zbytecna kvuli flee, 80 je az az, a na dmg vyjde lip kdyz mas vic str ]

Link to comment
Share on other sites

vetsinou ale byva... /hmm  bez luk se to skoro neda. jinak kdyz uz poradny PvMer (bez luk) tak aspon tu agi 99, str staci 75-80

24327[/snapback]

99 AGI je zbytecnost, uplne staci mit tolik AGI aby to s boostama a equipem dalo dalsi ASPD bonus (k cemu ti je ASPD 180.8, kdyz se v realu chova jako 180? :strongbench:).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...