Jump to content
Reborn fórum

Lovci pokladu


Mitheress

Recommended Posts

Aký vysoký skill líşÄtenia máp je potrebný na jednotlivé lvly mapiek? Na lvl5 to bude asi 100%, ale tie nižčie neviem odhadníşÂť :) a btw, rozlíşÄtenie mapy je automatický íşspech, alebo je tam nejaká menčia Äanca?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Aký vysoký skill líşÄtenia máp je potrebný na jednotlivé lvly mapiek? Na lvl5 to bude asi 100%, ale tie nižčie neviem odhadníşÂť :) a btw, rozlíşÄtenie mapy je automatický íşspech, alebo je tam nejaká menčia Äanca?

27883[/snapback]

nereknu :)

Link to comment
Share on other sites

Dale je potreba lupa prislusneho elementu.

27738[/snapback]

padla mi mapa z goblina.. cize predpokladam ze je lvl1. v alberte som nasiel npc na lupy, spravil prvu lupu co prisla pod ruku(vodnu :)) a pouzil ale napisalo ze nemam u seba mapu... takze na kazdy lvl mapy je potrebna ina lupa alebo to je nejaka chybka?

Link to comment
Share on other sites

Aký vysoký skill líşÄtenia máp je potrebný na jednotlivé lvly mapiek? Na lvl5 to bude asi 100%, ale tie nižčie neviem odhadníşÂť :) a btw, rozlíşÄtenie mapy je automatický íşspech, alebo je tam nejaká menčia Äanca?

27883[/snapback]

mno Mitheress to uz pisal ^^

...Potrebna uroven skillu na lusteni map podle lvl mapy je  ((lvl mapy-1)*20). ...

27738[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Pekny pekny...

Co takle Luck/Dex??Nemohlo by mit vliv kdyz uz ne na to,ze mapu vylustim,tak aspon na to,ze pri neuspechu nezmizi? /hmm

Zatim si je budu skovavat a uvidime...mno eventik..beztak bude v nakou krestanskou hodinu a ja tu byvam povetsinou v nekrestanske /heh

Jinak se temer da predpokladat,ze pribyla jedna mapka lehci a a jedna tezzsi-aspon tam kde padaval lvl1 neska pada2..a je fakt ze uz straze z 2 {dnes asi 3} byly celkem obtizny,nic moc pro solistu,minimalne priest a zabijak{melee/hunt}

Link to comment
Share on other sites

Pekny pekny...

Co takle Luck/Dex??Nemohlo by mit vliv kdyz uz ne na to,ze mapu vylustim,tak aspon na to,ze pri neuspechu nezmizi? /hmm

Zatim si je budu skovavat a uvidime...mno eventik..beztak bude v nakou krestanskou hodinu a ja tu byvam povetsinou v nekrestanske /heh

Jinak se temer da predpokladat,ze pribyla jedna mapka lehci a a jedna tezzsi-aspon tam kde padaval lvl1 neska pada2..a je fakt ze uz straze z 2 {dnes asi 3} byly celkem obtizny,nic moc pro solistu,minimalne priest a zabijak{melee/hunt}

27926[/snapback]

 

Pridat jde vse jen by se ale zbytecne natahoval item script a ja se to snazil udelat co nejmensi ale popremyslim nadtim a mozna tam jedna podminecka pribude :)

 

edit: neco k mobum .. ty se generuji s databaze podle lvl mapy a lvl monstra ... :)

Link to comment
Share on other sites

ktoru lupu treba na ktoru mapu? :)

27939[/snapback]

Tie lupy máÄ u toho NPC usporiadané postupne po lvloch...zemná na lvl1 a magická na lvl5...(podÂľa mřa je to očividné už podÂľa prí­stupnosti elementov na lupy...)

 

btw, už sme skíşÄali vÄera v noci (respektive dnes veÂľmi skoro ráno) vykopaÂť jeden poklad, s pomocou mapy lvl1...a výsledok bol veÂľmi uspokojujíşci :) Myslí­m že aj tie nižčie lvly máp sa oplaÂťí­ vykopávaÂť...

Link to comment
Share on other sites

Tie lupy máÄ u toho NPC usporiadané postupne po lvloch...zemná na lvl1 a magická na lvl5...(podÂľa mřa je to očividné už podÂľa prí­stupnosti elementov na lupy...)

 

btw, už sme skíşÄali vÄera v noci (respektive dnes veÂľmi skoro ráno) vykopaÂť jeden poklad, s pomocou mapy lvl1...a výsledok bol veÂľmi uspokojujíşci :) Myslí­m že aj tie nižčie lvly máp sa oplaÂťí­ vykopávaÂť...

27942[/snapback]

 

Ok neco reknu :)

1lvl je staveny tak aby to zmakl kde kdo a drop je zameren na taming itemy...

2lvl da kde kdo drop je takovej prumernej

3lvl chce to aspon priest + dmger uz srandovnejsi drop i nejakej ten equip + usable items

4lvl chce to partu zamerene hlavne na equip

5lvl buh nas ochranuj xD drop predevsim 4 lvl equip + nejake perlicky :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sem asi slepoun nejvetsi. Rozlustil sem mapu, dorazil na misto prohledal to kolem souradnic uvedenych na mape(nekde si psal, ze souradnice neukazujou presne misto pokladu) a nic sem nenasel. /sob Bud delam neco blbe nebo nvm. /hmm

 

edit: sem hrozna lama :) , zapomen na to co sem tu napsal

Link to comment
Share on other sites

Tie lupy máÄ u toho NPC usporiadané postupne po lvloch...zemná na lvl1 a magická na lvl5...(podÂľa mřa je to očividné už podÂľa prí­stupnosti elementov na lupy...)

27942[/snapback]

no asi ze nie,ked som zobral Magicku lupu ohne a lustil som mapu lvl 2,napisalo mi to ze nemam mapu...takze si asi na omyle

Link to comment
Share on other sites

nemeli by bejt vsichni strazci pokladu agressive? sem mi po vykopani asi jeden odportnul pryc(nebo utek) a protoze sem musel odejit, tak sem ho nemoh hledat po mape.

27975[/snapback]

 

Vzhledem k tomu ze jsou monstra vybirana podle lvl tak jsou i nonagro a nekteri i portuji :) je to tak zajimavejsi... mas hodinu na to aby jsi ho nasel a zlikvidoval pote se misto resetne.

 

Mas aspon nakou predbeznou predstavu o terminu ,kdy by se mel konat ten event?...mapy si poctive schovavam a nelustim ...jak si doporucoval.

27976[/snapback]

 

po dnesnim restartu bude questik. event nevim neni moc casu.

 

mno lol skusil som vsetky okrem tej poslednej...a ani 1 mi nesla XD

27979[/snapback]

 

 

A mas dostatecny skill ? Ja si lustim vsechny mapky vesele :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...