Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Zeje to tu prazdnotou, tak neco zkusim. Tenhle build jsem zkousel kdysi na zacatku FinalRO a docela se osvedcil (resp. hodne se osvedcil). Jeho uzitecnost ale primo zavisi na nastaveni Soul Breakeru, takze pozor. Jinak podobne jako muj Assassin build i tenhle nefunguje proti DEX postavam.

 

STR 70

AGI 70

VIT 20

INT 70

DEX 40

LUK 36

 

Na PvP a GW ma tohle docela malo VIT - pocita se s tim, ze soupere zabijete co nejrychleji nebo vubec. Proti low-VIT postavam Soul Breaker, na zbytek Sonic Blow nebo si dat Enchant Deadly Poison (coz ale na GW predpokladam nepujde). Jinak s Deadly Poisonem se prijemne zabijeji MVP - kritkaly stoji za to, mobu se zbavite Meteor Assaultem... Have a fun :rolleyes:

 

edit: Samozrejme opet ve vybave nesmi chybet 3x Soldier Skeleton a 2x Kobold... ;)

Link to comment
Share on other sites

To je prave to, proc rikam, ze to zavisi na nastaveni Breakeru :rolleyes: Kazdopadne ja mam ten skill rad a jet na to build je prinejmensim zajimava alternativa. Mimo jine i pro to, ze se pak Wizny na GW divi, co vsechno nejakej Sin (i kdyz Sin Cross) prezije ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemuzu se zbavit dojmu, ze saber se sinem do ruky nechytnes i kdyby ses loony jmenoval... no to mozna jo, kazdopadne bezny sin mece pouzivat tak trosku nemuze...

560[/snapback]

Saber gladius Mjolnir Velka_drevena_mec ... to je jedno proste nejaku zbran s riadnym atk a nie breaker s triple bloody jurom :rolleyes:

 

Edit: Tak moj sin do ruky saber vezme ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Molten

no tak pokud můžu napsat build na SOUL BREAKER sina tak to bude asi takhle

staty:

90 nebo 99 STR

60 nebo 25 VIT

90 nebo 99 INT

 

pokud chcete expim sami tak můžete sní­žit VIT a něco nacpat do DEXu , ale potom vÄřte že DEX je SB sinovi na nic

 

equip:

2x blade(4) a do každýho nacpat 3x hydru a 1x skel. workra

2x ring a do nich Mantis C.

zbytek equipu už je celkem jedno ale určitě se vyplatí­ karty na redukci jako např raydric,pest a na hlavu PooPoo Hat a zbytek už je na vás :rolleyes:

 

ve výsledku dává SB kolem 11k+-

 

edit: samozřejmÄ musí­ expit v partÄ dokud nebude mí­t HIT kolem 110+- aby mohl expit solo dí­ky skillu grimtooth způsobem že si bude vláÄkovat např HO

Link to comment
Share on other sites

2x blade(4) a do každýho nacpat 3x hydru a 1x skel. workra

2x ring a do nich Mantis C.

zbytek equipu už je celkem jedno ale určitě se vyplatí­ karty na redukci jako např raydric,pest a na hlavu PooPoo Hat a zbytek už je na vás  :rolleyes:

 

ve výsledku dává SB kolem 11k+-

562[/snapback]

Pokial viem race / property karty nemaju na dmg breakeru vplyv ..

a bez dex so soul breakerom netrafis flee postavy

Link to comment
Share on other sites

Guest Molten
Pokial viem race / property karty nemaju na dmg breakeru vplyv ..

a bez dex so soul breakerom netrafis flee postavy

563[/snapback]

soul breaker má mí­t instant hit a karty na race ho ovlivnují­ , skus vzí­t např INFILTRATOR+4 a 2xBlade s tÄma hydrama a workrama,uvidí­Ä opravdu velkej rozdí­l

Link to comment
Share on other sites

soul breaker má mí­t instant hit a karty na race ho ovlivnují­ , skus vzí­t např INFILTRATOR+4 a 2xBlade s tÄma hydrama a workrama,uvidí­Ä opravdu velkej rozdí­l

564[/snapback]

No testoval som to uz davnejsie tak mozno sa to pomenilo ... ale soul breaker fyzicka cast ma normalny hit .. auto hit ma len magicka zlozka a rozdiel medzi jurom a triple bloody jurom nebol ...

 

Skusim to este po gw ale race / property karty by vobec nemali ovplyvnovat breaker podla popisku aj podla ofic.

Link to comment
Share on other sites

Guest Molten
No testoval som to uz davnejsie tak mozno sa to pomenilo ... ale soul breaker fyzicka cast ma normalny hit .. auto hit ma len magicka zlozka a rozdiel medzi jurom a triple bloody jurom nebol ...

 

Skusim to este po gw ale race / property karty by vobec nemali ovplyvnovat breaker podla popisku aj podla ofic.

567[/snapback]

 

je to můj dlouho ovÄřenej build ,jenže bohužel tady nehraju tak neví­m jak to tady je , ale vÄude kde sem hrál to fungovalo jak ří­kám

 

edit: nespletl sis to náhodou se skillem METEOR ASSAULT ?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jako kyo nic proti tobe ale ver tomu ze molten toho o breakerovi vi o hoooooodne viiiiic nez ty

572[/snapback]

To je mozne kazdopadne v tomto mam pravdu asi ja.

Testy (Mam aj screeny ale nechce sa mi to niekam nahravat ak chcete dodam):

 

Len cca 2 testy som robil :D ... kym som zohnal niekoho kdo mal aj hydry a nielen infik ...

1.  +6 jur[2]                    ... 3166 - 3218 dmg
2.  +8 jur[3x hydra]         ... 3152 - 3339 dmg

Testy so stunom (mam cca 230 flee) .. tu nemam ale screeny este to chce test som len 1 spravil .. nejak ma to zabijalo :D

3.  +6 jur[2]                    ...  5000 dmg
4.  +8 jur[3x hydra]         ...  5248 dmg

 

Takze ma to normalny hit na fyzicku zlozku a race property karty to nepocita .. este spravim test s andree/ zipper bearmi ak najdem dobrovolnika.

 

Na niektorych emulatoroch (ako napr aj na freyi zo zaciatku) to funguje trochu bugle .. ignoruje to redukcie ako poopoo thara a mozno to rata aj tie hydry ale to je bug.

Link to comment
Share on other sites

Guest hitman

jako reknu ti to takhle precti si popisek sezen si ty blade dej si 99 str int a uvidis ten hukot testovalo se to na x servrech a vsude to jelo stejne pokud to tady tak nejede tak to mate rozbity

Link to comment
Share on other sites

jako reknu ti to takhle precti si popisek sezen si ty blade dej si 99 str int a uvidis ten hukot testovalo se to na x servrech a vsude to jelo stejne pokud to  tady tak nejede tak to mate rozbity

616[/snapback]

Ja celkom verim tomuto :D

Soul Breaker testy

a v popisku je tiez napisane ze to berie len specificke karty ktore pridavaju atk.

 

Kazdopadne kludne by som este spravil testy ale moj sin nejak neni sin cross a zhanat niekoho kdo ma hydry, andree, zipper beary a vsetko s rovnakym + je niekedy dost tazke :D

Link to comment
Share on other sites

reknu to takhle pro vas ano pro nas ne  :D  B)

637[/snapback]

Aha takze az teraz som si precital ze hrajes na heavene (=freya) tak predpokladam ze tych x serverov bol heaven a final .... takze nema zmysel pokracovat, kedze ako uz pisal k3 .. na freyi je SBr zabugovany a nefunguje ako ma. :D

 

Kazdopadne tym sa vysvetluje funkcnost Moltenovych bloody boned bladov.

Link to comment
Share on other sites

Guest hitman

tak je videt jak ste tady pozadu jelikoz heaven uz jede dloooooouho na eathene takze klidek B) proste se me zda ze o sile adv nemate ani paru B) tot vse B)

Link to comment
Share on other sites

tak je videt jak ste tady pozadu jelikoz heaven uz jede dloooooouho na eathene takze klidek  B)  proste se me zda ze o sile adv nemate ani paru  B)  tot vse  B)

697[/snapback]

Blah blah mne je jedno co tam ide ale napisem ti to teda tak aby si to pochopil, lebo zjavne si ... pomalejsi :)

O Soul breakeri nevies nic ;) Na Reborne funguje pravdepodobne rovnako ako na oficiale.

Ziadne hydry sa do Sbr nerataju a ma normalny hit.

 

Tvoje prispevky v tomto (ako aj v inych) topicu maju presne nulovu informacnu hodnotu, takze si po sobe tie kecy zmaz a nechaj sem pisat ludi co vedia napisat aj nieco ine ako "blah blah ja som uber vy ste noobz".

 

Edit: Poprosim nejakeho admina to potom premazat, lebo hitman chce len nejaky flame ako vo WS topicu, vdaka.

Link to comment
Share on other sites

tak je videt jak ste tady pozadu jelikoz heaven uz jede dloooooouho na eathene takze klidek  B)  proste se me zda ze o sile adv nemate ani paru  B)  tot vse  B)

697[/snapback]

 

 

Vrat se tam, odkud si prisel. Nikdo tu na tvy keci neni zvedavej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...