Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Crossu je buldu plno neni to o tom kterej je nejlepÄí­, ale o tom zda tÄ to baví­ stači jen uvažovat co chceš dÄlat a zabijet na lvl +90, budy dou dÄlat na ruzny skill.

Grim+sonic, Break+Meteor,critical+sonic, a jeÄtÄ Poisoni

a staty sou AGI 50-99 DEX 20-70 STR 50-99 INT 0-99 vit 0-60 luk 0-80 stači to jen spravÄ namixovat a počitat s tim že se best vÄci jen tak neseženou

Link to comment
Share on other sites

imho jsou u vetsiny classu staty 99 na nic... jinak dex 25 na sina bez ss karet nebo hodne luk je moooc malo. Musel bys spoustu veci davat jen breakerem a to neni dobry napad... Respektive ne ze by to neslo, ale pak je ta postava moc zavisla na jednom stylu boje, coz ma dve nevyhody - rozumna vsestranost (ne od vseho neco a dohromady nic) se hodi a porad stejny styl hrani rychle omrzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nic moc :rolleyes: Nemas to zaokruhlovane, a teraz neviem ci tam mas zapocitane bonusy za joby. Ono bonusy za job su ine ako u sina :mellow: Alebo je to stavane na eq uz nejako cielene?:clap:

KEd uz daj to takto

 

STR 81 + 9

AGI 75 + 15

VIT 47 + 3

INT 1 + 0

DEX 10 + 10 (sem mozes kludne dat aj 20 ak vyjde)

LUK 52 + 8/62+8

 

Skus to zbehnut v kalkulatore ci to vyjde Kalkulator

Link to comment
Share on other sites

Mno ja kdybych jel sinX tak to pojedu asi takhle

 

str 79 + 9 (+2 kobold c.)

agi 64 + 15

vit 59 + 3

int 12

dex 40 + 10

luk 50 + 8 (+2 rosary[1])

 

Teoreticky to vychazi na 12k HP ( :rolleyes: ) 500+ SP, flee 218 bez whispera, APSD 173 s awakem

 

Ze skillu pak urcite meteor assault a enchant DP

Link to comment
Share on other sites

Jinak Shadow do str urcite zapocitat i koblody a agi dat tak aby vysledna ASPD s awakem byla zaokrouhlena (u tebe mi to vychazi 173.6 :thumbdown: )

 

A Speedy ta agi mi prijde prehnana, dosahnes tim jen o 1 vetsi ASPD nez dam ja s agi 64 - nadruhou stranu tvoje flee pujde do nebeskych vysin :D , tak si vyber :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

NO konkretne koboldy, zalezi od toho ci ides crit alebo nie :thumbdown: Ono ja napriklad nikdy nejdem critsina (nejako ma to nebavi), cize koboldy su pre mna bezpredmetne. A ci to da zaokruhlene alebo nie, som nevedel, som pisal z hlavy.

Btw idem teraz taky hybrid build dagger/katar/breaker :rolleyes: ale nie tu

 

STR 61+9

AGI 95+15 (sem pojde este hodne z eq, ked sa mi podari zohnat vsetko co chcem tak to bude okolo 130 agi :D)

VIT 37+3

INT 48+0

DEX 40+10

LUK 2+8

Ked k tomu nahodim matyra tak mi vychadza na 99 okolo 13k HP :) ASPD sa pohybuje okolo 185 (s awakom, je to prosto tornado :D)

A ono este par bodikov zostane tie dam bud do INTu alebo VIT.

Link to comment
Share on other sites

Tak sem to upravil a vyslo:

STR 79+9 + 2xkobold c.

AGI 70+5 + male thief bug c.

VIT 47+3

INT 1

DEX 30+10

LUK 60+8 + 2x rosary(1)

FLEE 186 ASPD 179 s Aweking p.

Tak co na to řikate? :D  :)

9539[/snapback]

 

Mno ze pocitat build s male thief bug c. je docela naprd, na GW stejne nejspis vezmes marc nebo neco tak. Kdyz uz tak pocitej +1 agi z thief clothes[1] a jeden bod do toho jeste dej (se pekne rika ale odkud ho vzit nevim :))

 

A k flee si pricti ID at to nevypada tak blbe ;)

 

PS. Jinak jsem to ale nepocital, spoleham ze to mas dobre vykalkulovany :)

 

Edit: Tak mi jedna nejmenovana osoba (zdravim mitara :D ) rekla ze ti mam jeste napsat abys stahl luk a dal to do vit - ono 50 vit neni nic moc a vzhledem k tomu ze advanced class pojedes jen jednou (asi) a budes ho chtit primarne na GW tak abys pak nelitoval

Podle me by to slo i takhle, i kdyz spis jen empbreak a navic ne moc solo

- Jen abys vedel dalsi nazory :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam dalsi mozna dost blby dotaz na Reborne sem jeste nedoexpil ziadnu postavu na Advanced(high,transcendent alebo ako sa to naziva) class

 

Az doexpim bude to ako na oficiale ze sa prva stanem High Novicom , potom High Thiefom a nakoniec Cross Assasinom alebo ked si nedam thiefske skilly potrebne na CrossAssasinove skilly nebudem ich mat nikdy ?

Link to comment
Share on other sites

Mno osobne bych vymenil poison react a nejaky body v EP za venom dust, kdyz uz chces mit poison.

Nebo si vzit jeste Right hand mastery a vyuzit moznost dual daggeru.

 

Edit: nebudu to cpat do 2 postu ) takhle: 10GXCKHSGAsRcL

 

left hand mastery je zbytecnej prepych protoze ta dmg leve ruky je neskutecne mala vzhledem k prave. ( na prvni pohled s nekartovanejma zbranema ti to muze pripadnout ze je ta dmg +- stejna, ale jak sezenes kartovany zbrane ( + pripadne sage na endow ) tak uvidis ten rozdil )

Do dmg prave ruky se pocitaji karty z prave a leve ruky + pripadnej endow (nebo jeji elemnt )

Do dmg leve pouze jeji element

( v pripade ze se mylim tak prosim o opravu, ale sem si temer jistej ze to tak je )

 

mno takhle budes moct mit jak katary, tak dual dagger + venom dust se ti bude hodit na gw, poison reactu sem nejak nikdy neprisel na chut )

 

Ale vyslednej build je na tobe ) jestli se ti zda ze kecam hovadiny nebo mas radsi jiny skilly tak si vem nejakej z tech predchazejicich )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cus, mel bych dotaz.

 

jak presne funguje meteor assault? ten plosak je kolem sina, nebo kolem potvory, na kterou je utok vedenej? a nebo je to necileny? ( neco jako sightless mind u rogua? ). da se meteor jen s katarama, nebo i s ostatnima zbranema?

 

.. co se tyce toho plosaku, zajima me, pokud bych si treba pomoci karet na prodlouzeni range spamoval mateor na delsi vzdalenost, byl by plosnej dmg kolem me nebo kolem cilene potvory?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Plánuju nasadit SB sinXe na GW a chtÄl bych poradit s buildem. Zatí­m to plánuju takto:

STR 76+14 (možná by Älo ví­ce)

AGI 1+15 (myslí­m že není­ třeba)

VIT 47+3 (aby něco vydržel)

INT 99 (možná by Älo i ménÄ)

DEX 1+10 (taky netřeba, s criticalem se vždy trefí­)

LUK 38+8 (se dvÄma Kobold C. to je dostaÄují­cí­ - 45.6 crit.)

 

Výsledné HP je 12k a SP 1089, v equipu 2x Ring s Kobold C., Hard (Pupa C.) Chain Mail, Boots s Verit C. a Triple Bloody Jur (3x Hydra C.).

Build jsem se snažil zamÄřit na ví­ce typů boje, a tak i když převažuje SB, je build snad použitelný i bez nÄj dí­ky criticalu.

Jestli byste na tomto buildu něco zmÄnili, nestyÄte se a napiÄte svůj názor :confused1:

Link to comment
Share on other sites

2Dragoun:

ubral bych int o něco a narval do vit

btw z touhle agi (aspd 160) ti crity na moc nejsou...

jinak z touhle dex SBÄkem budeÄ mijet Äástí­ atacku i nestvůry (pokud nepoÄí­táÄ s VS zbraní­, kterou nebudeÄ mí­t :confused1: nepoÄí­tám radči ani hráÄe...)

na GW z tak velkou int, a tak malou agi něco jiného než SB jet se mi zdá docela blbost...

ty staty mi přijdou dost nelogický, moh bys to troÄku vysvÄtlit, jak s tim plánujeÄ expit a jak na GW, jestli sem to jen ÄpatnÄ nepochopil?

(do armoru bych dal spí­Ä marca než pupu nebo aspoř peco s timhle poÄtem HP, popr. jiný karty)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...