Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Snipka v labu - vytáh jsem breaker, zabili mÄ její­ mobové a ona portla (naprosto pravidelnÄ, vždycky na cca 2-3 breaker). A skoro bych řekl, že právÄ ona mÄla velkou Äanci mi ten dmg vrátit. Ti bossové jsou neskuteÄné svinÄ a snaží­ se ti smát do xichtu - a dost často se jim to daří­.

 

tolik jen k oplácení­ dmg a neportÄní­...

Link to comment
Share on other sites

!=

 

Protože když si mvp taháÄ, dáÄ mu třeba 3 ds a portneÄ tak neodportí­ a pokud ano, tak jsem nejvÄtÄí­ lucker/bugger že mi vždy odportilo jen o pár polí­Äek vedle

No ale pokud dáÄ ty DSka s moc velký dálky tak odportí­, a to tuÄí­m je tak i z Ice Wallou MvP tÄ za ní­ jakoby nevidí­ a portne ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

tak se dycky portily mvp v labu ne? :)

No jiste, vtip je v tom, ze dosah DS je o policko vetsi nez dosah MvP (fix nevim_uz_ceho v eAthene) a tak se odporti zvlast v pozicaku dost lehce.

 

Damage pres IW je taky jasna, problem je ze to jako rude_attack vyhodnocuje i kdyz to utok oplacet muze. Az se vratim z dovolene, pokusim se s tim fakt neco provest, aby port byl fakt jen v situaci kdy to nic jineho (ucinnej magic, long range apod.) udelat proste nemuze.

 

Edit: Nojo, klasika, pri vyhodnocovani se pocita akorat meele range, vubec to ignoruje skilly co ma potvora k dispozici. Takze asi uz i vidim cestu k reseni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Byl by vhodny na MvP Sonic Sinx se statmy (jenom zakladne):

 

99 str

39 agi

39 vit

80 dex

6 int

 

je to jen navrh :)

Jen základní­ staty jsou naprd, jinak bych zručil agi (mvp vÄtčinou mají­ dost hit a na rychlost sonicování­ ti to nepomůže). 6int ti taky nic moc nepřidá do many. A buÄ to dát do vit nebo do dex/luk, záleží­ na jaké mvp budeÄ chodit.

Link to comment
Share on other sites

Jen základní­ staty jsou naprd, jinak bych zručil agi (mvp vÄtčinou mají­ dost hit a na rychlost sonicování­ ti to nepomůže). 6int ti taky nic moc nepřidá do many. A buÄ to dát do vit nebo do dex/luk, záleží­ na jaké mvp budeÄ chodit.

 

Tak ja bych tou agi naopak moc nehybal, to tam mam kvuli tomu, abych to vubec vyexpil + stale tam nejaka mala sance je (50%+-) ze me ty MvP missnou.

Co se tyka typu MvP tak spis ty slabsi (Atroce, Eddga, Hatii, Phreo, Orc Hero/Lord, Evil Snake Lord, Samurai Specter, White Lady, Dracula, Drake atd.)

A ty kompletnejsi staty (s AB, Job Bonusy):

 

99+31 Str

80+21 Dex (Se Sonicem to vychází­ kolem 250 hit)

40+3 Vit

39+27 Agi

 

Pri ví¤tčine MvP (se seznamu vyse) vychadza dmg 90-120k (hit 100%) a doba zabiti 1-3 minuty.

Nechci to na nejake nehorazne casovani MvP...chci to spis tak 4fun aby nebyla nuda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mohla bych se zeptat na váš názor na můj první build:

 

STR: 97+23

AGI: 70+15

VIT: 33+4

INT: 32+0

DEX: 48+11

LUK: 1+8

 

bez a+b

 

Eq:

 

Deporte Doll Hat [1] + Vanberk c.

Evil Wing Ears

Gentleman's Pipe

Infiltrator [1] + Skeleton Worker c.

Diabolus Armor [1] + Marc c.

Diablolus Manteau [1] + Raydric c.

Diabolus Boots [1] + Green Ferus c.

Diabolus Ring [1] + Mantis c.

Ring [1] + Mantis c.

 

Doufám, že to je aspoň trošku použitelný =D

Link to comment
Share on other sites

Equip působí, jako by to mělo být na GW/BG (byť s poměrně závažnými chybkami), stat build nikoli.

 

Top head - 2+2 str a 5% redukcí. Redukce s ničím nesčítáš -> zbytečné. Radši alice doll nebo ještě lépe Dark Bashilrium

Mid head - 1 str. Pokud nemáš na brýle, tak bych šel spíš do masquerady (samozřejmě za předpokladu zaokrouhlené str).

Lower - 2% redukce se opět s ničím nesčítají (ničím nezanedbatelným) -> radši atk fousky.

Zbraň - ano, byť elementární katar ti umožní switchovat na tharu bez ztráty elementu (a nemusíš ho nahazovat po každém dispellu), BG katar taky není k zahození

Dia armor - chybí enchant, osobně bych s takovým buildem šel radši do valku (s helmou stun proof equip).

Dia manteau a botky - proč ne... (i když firelock a giant whisper by nemuseli být k zahození)

accessorka - radši bych si dal něco s větším atk (zas záleží na výsledné str a zaokrouhlení)

 

Stat build -> PvM? Pokud to není na PvM, tak:

Str dle equipu (obvykle 99)

Agi x Vit - jedno zvyš, druhé hodně sniž (buď stun proof z equipu nebo z solidní stun resistance z vitality).

Int - imho jedině na PvM

Dex - vcelku stačí - nemá-li to být breaker

Link to comment
Share on other sites

Děkuju moc =*, takže to bude nejak takhle? =) :

 

STR 99+31

AGI 85+28

VIT 18+5

INT 1+11

DEX 47+21

LUK 1+9

 

s a+b

 

a Eq:

 

Infliltrator + Skel worker

Dark Bacilium + Stalactic golem

Valk armor + Marc

Dia manteau + Raydric

Dia boty + Green Ferus

Ring [1] + Mantis

Ring [1] + Mantis

 

A enchant na 3STR

Link to comment
Share on other sites

Trocha vit uškodit určitě může. Na GW/BG tě pak sundá creator mnohem snáz:

Při 130 int a 1 base vit (+3 job +1 VA) -> 2190 bez redukcí

Při 130 int a 18 base vit (+4 bonus) -> 8560 bez redukcí

 

Tedy další připomínky:

Jak psal Vítek Valk armor opravdu enchantit nejde

Str jídlo (+5 = 2 medy + peníze / +7 = badge z BG)

Green ferus -> Matyr (už jen z toho hlediska, že je výhodnější maxovat equipem ten stat, kterého je víc, protože je dražší na stat pointy, druhým důvodem je výše popsaný dmg z AD)

S jídlem pak jdou snadno přepočítat accessorka na nějaká lepší (když přebývá 1 str: ring -> vesper core, když 2, tak se dají změnit oba ringy nebo jeden na ring of flame lord - nevýhodou je, že dává vitu a špatně se shání, výhodou je, že dává redukci na fire).

Marc -> ED (minimálně na switch). SinX jakožto kontaktní char (byť tento bude díky své agi primárně na grimtooth) musí mít možnost ustát taková svinstva jako stone curse / statusovky jako demon pungus / pest.

 

EDIT: na BG jednoznačně čepice z čerta (když není žádný stun, dá se switchnout na alici/atk baphomet rohy), na GW, kde jsou povoleny boss karty je lepší alice + brýle (obě) s gemini card.

Link to comment
Share on other sites

Na druhou stranu i když vytáhneš stun proof s equipem + valk armorem (nejsem si jistej jak je to s bg equipem)

omezí ti to celou hlavu > možnost (10-15% dmg na demi human)

dále nemůžeš mít dia armor > 3% attack za ring+armor combo

 

Jak už ell píše buď jedeš hodně nebo žádnou vit

Vyjde to:

 

99 str

85 agi

50 dex

 

s dia mantakem a dia botama s matyrem to dává 10k hp. Not to mention, že nemůžeš mít na sobě ang hatku/rohy jelikož by jsi mohla dostat stun a to je s 1vit smrt

 

10k hp padá úplně na všechno... by tě vyndala wizna na 1-2 jupíky kdyby tě chytla s katary... resp. i do katarů by tě se stringama vyndala jelikož s 1 vit ty poty nepřidávaj tolik hp :)

 

Jestliže chceš gw sinxe tak ho jeď s hodně vit a málo agi (klidně si dej agi 1, jak chceš).... jo a už jsem zmínil, že tady gw jsou mrtvý? :)...... (nic proti gw sinxům, moje Sharon je pure gw :) )

 

Jestliže chceš pvm sinxe tak tam jeď str/agi/int/dex/vit > pvm sinx se dá jet na mnoho způsobů, jde o to jak chceš zabíjet. Každopádně str bych jel i tak full ale jsou i lidi co jedou méně. int si dávej jen v případě. že chceš breaker a pokud ne, tak i dex nech na 40-50.

agi/vit si dej podle vlastního uvážení... v pvm si můžeš dát klidně i 30 vit jelikož tě tam nikdo demovat nebude... můžeš jed agi a na vit se vykašlat. Každopádně do pvm se nějaké to agi hodí... vit podle toho kolik chceš mít hp, ale jelikož má sinx krásný přírůst hp, tak alespoň těch 30 vit se neztratí :)

 

edit: @ringa: klidně mi napiš pm a můžem na něco společně přijít... icq, ts, whatever

Link to comment
Share on other sites

@Baraka > Tak mi hod nejaky kontakt a dekuju moc =)

Nějak mi nejde ti poslat pmko tak ti to hodim tady :)

Nevím co preferuješ, každopádně mé icq číslo je 615405492 a skype mám pod nickem ibabrak. Jestli dále používáš team speak, tak mě najdeš na serveru Jack's cz server pod nickem Baraka. :)

Link to comment
Share on other sites

Přemýšlel už někdo nad takovým buildem?

 

Premyslel, ale ak muzu poradit, tak kasli na MvP SinXa a zaloz champa....ak nepozerame na EQ, tak te champ vide levneji(zadna spotreba EDP) a zabijes vic MvPcek(+ to neni tak tezke zabit jak za sinxe :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

vie mi prosim niekto poradit build vhodny prevazne na pvm blbnutie, obcasne pvp a hlavne zabijanie v biu? vdaka. (najlepsie staty, skilly a ekvip pre priemerne zarabajuci char)

 

Rozhodne STR + Agi build, dexu tak, aby jsi trefila moby, ktere chces zabijet a pripadne LUK pro PD tahani. Doporucuji si pohrat s timhle. Co se skillu tyce, tak tady. Dalsi skill pointy vyuzij dle libosti,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...