Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

Muze mi nekdo velice skusenej nabidnout nejlepsi build a vybaveni na Assassina Crosse zamereny na rychle zabijeni na GW.Predstavuju si to nejak takhle prijdu dam sonik blow uberu 10 000 a vice hp v prirade dorazim soul break taky tech 10 000 vice a odejdu nebo kdyz na me nekdo pujde z blizka tak meteor asaul jeden aby ubral 5000 a vice. Shrnuti :Hlavni skillySonik Blow,Soul Break,Meteor Asault velke ASPD aby neco vydrzel hodne hp i sp a taky aby taky vsechno nemissoval.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply
Muze mi nekdo velice skusenej nabidnout nejlepsi build a vybaveni na Assassina Crosse zamereny na rychle zabijeni na GW.Predstavuju si to nejak takhle prijdu dam sonik blow uberu 10 000 a vice hp v prirade dorazim soul break taky tech 10 000 vice a odejdu nebo kdyz na me nekdo pujde z blizka tak meteor asaul jeden aby ubral 5000 a vice. Shrnuti :Hlavni skillySonik Blow,Soul Break,Meteor Asault velke ASPD aby neco vydrzel hodne hp i sp a taky aby taky vsechno nemissoval.

 

ChceÄ dávat Sonic za 10K a Soul taky za 10K ? k TOmu hodne HP, velkej hit a ASPD. Nepatrim sice mezi elitu SinX na rebu ale myslim si že tohle udÄlat nejde :whistling: Rozhodni se jestli chceš jet teda GW v tom pří­padÄ se to dá nějak udÄlat ale smiř se s tim že Soul bude slabej protože co vim tak zaví­sí­ na int a pokud chceš mí­t velkou dmg tak ti na intu moc bodů nezbyde respektive ani jeden.

Link to comment
Share on other sites

Muze mi nekdo velice skusenej nabidnout nejlepsi build a vybaveni na Assassina Crosse zamereny na rychle zabijeni na GW.Predstavuju si to nejak takhle prijdu dam sonik blow uberu 10 000 a vice hp v prirade dorazim soul break taky tech 10 000 vice a odejdu nebo kdyz na me nekdo pujde z blizka tak meteor asaul jeden aby ubral 5000 a vice. Shrnuti :Hlavni skillySonik Blow,Soul Break,Meteor Asault velke ASPD aby neco vydrzel hodne hp i sp a taky aby taky vsechno nemissoval.

kdyby tohle Älo udÄlat (bez godlike equipu), tak by to tu mÄl každý a tí­m pádem by ses mohl zeptat kohokoliv ve mÄstÄ, snad by se ti dalo poradit, buÄ se prober a uvÄdom si co sinx na ofic-like serveru může a nemůže, nebo bÄž nÄkam na highrate

 

Dweep: bingo :whistling:

Link to comment
Share on other sites

A jak teda bude ten build na sonik 10 000 hp a vice.A kolik eda priblizne bude davat Soul break kdyz budu mit build na sonik?

tohle forum jede uz nejaky ten patek, jestli se chces neco dozvedet o kladech a zaporech jednotlivych buildu, procti si tenhle topic na foru, nikdo ti tu nebude repostovat stokrat to co uz tu je a kdyby mel nekdo chut, tak to urcite nebude pro nekoho kdo prijde a rekne, chci neco co zabije vsechno na co se podiva kombinaci 2 neslucitelnych buildu, zaroven dokonaly v kazdem z techto dvou cest, navic bych chtel aby to prezilo vsechno co to potka, nejlepsi by dokonce bylo kdyby mi na to nekdo sehnal equip, naucil ze ta hrat a vyexpil mi to...

Link to comment
Share on other sites

Zají­malo by mÄ názory na vyvážení­ AGI/VIT u GW crosse. STR je samozrejme 99, a dex klasických 40 base. Nějak tak, aby dal na empu sluÄnou ASPD, ale zároveř aby neumřel na každý Äpatný pohled.

 

Při 40 dex ti výjde něco kolem 60 agi a vit, což ti hodí­ 179 aspd a asi 18k HP s eq. Tohle se mi zdá optimální­ a sám to mám na since.

Link to comment
Share on other sites

 

Na GW je breaker k niÄemu, smiř se s tí­m. Jedinou výhodu má, že ho můžeÄ použí­vat se Ätí­tem. Nejpouží­vanÄjÄí­ skilly na dmg jsou sonic blow a grimtooth. Meteor je jen na vyhazování­ stalkerů z chase walku nebo do pvm (tam se dá použí­t breaker a nÄkdo si ho dává i s 1 int kvůli expení­/mvp)

Link to comment
Share on other sites

Na GW je breaker k niÄemu, smiř se s tí­m. Jedinou výhodu má, že ho můžeÄ použí­vat se Ätí­tem.

myslí­m že to kdysi zkouÄel na gw nějaký cross od vládců (wolverine?) a ve výsledku by mi ví­c uÄkodil hitlock který by mi dal, kdyby mÄ tou kudlou mlátil... ale zas reiya v pvp dávala s dmg equipem breakerem dobré Älupky... třebas to bylo hráÄem, ne buildem :) ale s potama v invu je to smÄÄné

Link to comment
Share on other sites

myslí­m že to kdysi zkouÄel na gw nějaký cross od vládců (wolverine?) a ve výsledku by mi ví­c uÄkodil hitlock který by mi dal, kdyby mÄ tou kudlou mlátil... ale zas reiya v pvp dávala s dmg equipem breakerem dobré Älupky... třebas to bylo hráÄem, ne buildem :) ale s potama v invu je to smÄÄné

 

Reya je mvp breaker, na GW by se to stejnÄ nechytalo. V pvp je i slabÄí­ breaker super vÄc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Äauky vÄem,mohl by mi nÄkdo prosí­m poradit s buildem na DD a sb crosse??MÄl by to být čistÄ PvM build,přibližnÄ statí­ky skilly atd.GW v plánu nejsou,čistÄ na huntÄní­,možná pvp sem tam.Dí­ky předem za odpovÄdi :D .

Link to comment
Share on other sites

Äauky vÄem,mohl by mi nÄkdo prosí­m poradit s buildem na DD a sb crosse??MÄl by to být čistÄ PvM build,přibližnÄ statí­ky skilly atd.GW v plánu nejsou,čistÄ na huntÄní­,možná pvp sem tam.Dí­ky předem za odpovÄdi :D .

 

No tak asi zakladem je to ze nejedes moc vit ale jedes hodne dexu a zadnej luck.

Mozna popremyslet i o breaker buildu, kdyz uz jsi sinx a ne sin, inta by ti mohla vyjit takova ze by to nebyly vyhozeny skily...

Link to comment
Share on other sites

Breakera nechci,možná nÄkdy pří­ÄtÄ :) ,Spí­Ä mÄ zají­má jak jet DD SB,jestli str,agi dex,zbytek nic.Dejme tomu str 90+- agi cca taky 90 a zbytek do dex a luck int vit 1+bonusy :) .MÄl by mí­t lepÄí­ aspd,taky něco trefit a sí­la samo stat no.1.Vit se nažene popří­padÄ equipem :D

Link to comment
Share on other sites

Breakera nechci,možná nÄkdy pří­ÄtÄ :) ,Spí­Ä mÄ zají­má jak jet DD SB,jestli str,agi dex,zbytek nic.Dejme tomu str 90+- agi cca taky 90 a zbytek do dex a luck int vit 1+bonusy :) .MÄl by mí­t lepÄí­ aspd,taky něco trefit a sí­la samo stat no.1.Vit se nažene popří­padÄ equipem :D

 

Sinxe každopádnÄ 99 str :) dex 40-60 a zbytek agi/vit podle toho jestli ví­c PvM nebo GW

Link to comment
Share on other sites

Breakera nechci,možná nÄkdy pří­ÄtÄ :) ,Spí­Ä mÄ zají­má jak jet DD SB,jestli str,agi dex,zbytek nic.Dejme tomu str 90+- agi cca taky 90 a zbytek do dex a luck int vit 1+bonusy :) .MÄl by mí­t lepÄí­ aspd,taky něco trefit a sí­la samo stat no.1.Vit se nažene popří­padÄ equipem :)

 

Luck ti bude snizovat sanci na double attack coz je u DD dost skoda, proto ti ho nedoporucuju.

Si dej zbytek do vitky a neco malo do inty, at mas sp na vic SBckek s prezijes ranu skilem co nemisne. :)

Link to comment
Share on other sites

Luck dávat nebudu :P ,spí­Äe mi jde o to,jak to rozdÄlit,je to můj první­ char,takže nemám zkuÄenosti jak by to cca vycházelo bodovÄ.Dejme tomu dám str 99,dex spí­Äe vyÄÄí­,takže 60+bonusy a tedka právÄ kolik cca bodů zbyde,aby to mÄlo i dobrou aspd a možná pár bodí­ků do vit by se taky neztratilo :) .Spí­Ä by to mÄlo mí­t ví­c agi na íşkor vit.S calcem si moc nerozumim,prostě sem noobie :P .

 

staty dejme tomu:

str 99+

dex 60+

luck 1+

agi 80+-??

vit ?

int co zbyde

 

Dí­ky za návrhy...

Link to comment
Share on other sites

 

čistÄ pvm bych ubral 10-15 agi, 10 dex a dal to do int na breaker + třeba troÄku vit. Takový hybrid nemusí­ být vůbec Äpatný, flee a aspd to má pořád dobrou, jen ti nevyjdou nejspí­Ä skillpointy na meteor, a RHM s takovou agi určitě! lvl 5

Link to comment
Share on other sites

Tak sem postnem nieco aj ja, taky drobcek na huntenie a blbnutie

 

Str: 99+31

Agi:63+29

Vit:31+3

Int:38+10

Dex:50+20

Luk:2+8

 

pocitane vratane ab a equipu: marionette dol(cramp), ewe/awe, thief clothes(peco peco), wool scraf a tidalky(matyr a raydric), 2xring (tarou a mantis)

hp s katarom vychadza tak na 13k a aspd s awakom 176

 

skily: id,da,evenom na 10, detox., hide a steal - jedno na 10 druhe na 8(podla vlast. vyberu), sonic,grim,edp, katar mastery a adv. katar, soul breaker full, rhm 5, lhm 1 a ma na 1 (pre radost)

Link to comment
Share on other sites

Tak sem postnem nieco aj ja, taky drobcek na huntenie a blbnutie

 

Str: 99+31

Agi:63+29

Vit:31+3

Int:38+10

Dex:50+20

Luk:2+8

 

pocitane vratane ab a equipu: marionette dol(cramp), ewe/awe, thief clothes(peco peco), wool scraf a tidalky(matyr a raydric), 2xring (tarou a mantis)

hp s katarom vychadza tak na 13k a aspd s awakom 176

 

skily: id,da,evenom na 10, detox., hide a steal - jedno na 10 druhe na 8(podla vlast. vyberu), sonic,grim,edp, katar mastery a adv. katar, soul breaker full, rhm 5, lhm 1 a ma na 1 (pre radost)

 

 

Myslim ze ten cramp+tarou jsou horsi nez 2xmantis + vanberk na hlave, zejmena kdyz pojedes hodne agi...

Na raye v woolscarfu bych se taky vykaslal pro sina jsou i lepsi karty a i lepsi mantaky...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...