Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

 

-4 agi a +6 vit a máÄ přesnÄ pvm build co jsem si představoval :( Agi jsem zaokrouhloval na aspd break na katar bez jakéhokoli equipu. VÄtčinou mám použitelné karty v erární­ch armorech na vÄtčinu classů. U nějakého ctrlclick mlácení­ kudlama je to stejnÄ jedno :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

trouble: statovo je to jedno ak sa nemylim, doddlera som o existencii vanberka nejak nepresvedcil (a je sice fajn ze skace kritikal kazdu chvilku, ale pri takom grime je to jedno :( ), u toho comba - jo, napr. aliota namiesto raya by som si vedel predstavit, len stale vaham do coho ho hodit (neporadis?, prip. ake karty si myslel?) a zrovna tato cast eq. je pre to blbnutie :shifty:

 

vertol:njn, ale idealny build neexistuje (aspon myslim), ide o zabavu (predpokladam ze keby si miesto svojho palacha dostal do ruk toho mojho, asi by si na toto povolanie zanevrel :) )

 

Edit: snad uz bez chybiek

Link to comment
Share on other sites

trouble: statovo je to jedno ak sa nemylim, doddlera som o existencii vanberka nejak nepresvedcil (a je sice fajn ze skace kritikal kazdu chvilku, ale pri takom grime je to jedno :( ), u toho comba - jo, napr. aliota namiesto raya by som si vedel predstavit, len stale vaham do coho ho hodit (neporadis?, prip. ake karty si myslel?) a zrovna tato cast eq. je pre to blbnutie :shifty:

 

Chung E, Bapho JR, Hunter Fly do slotoveho ancient cape. Nebo skeleton mantak.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, jsem v RO novej a tak bych chtÄl požádat zkuÄenÄjÄí­ hráÄe o radu. :D

Sesmolil jsem tenhle build a rád bych znal váÄ názor.

build-> http://img90.imageshack.us/img90/1885/buildset.jpg

Za každou radu předem dÄkuju.

Staty mas celkem pekne, ale volba equipu mi neprijde az tak dobra.

1. Kdyz uz chces univerzalni katar, tak uz bych doporucil Jamadhar [1] s Andre

2. Sunglasses jen tak nesezenes a kdyz uz je sezenes, tak je hloupost do nich cpat nigtmare

3.pirate bandana nema slot

3. ancient cape +9 je temer nesehnatelny item pro novacka nemozne sehnat

4. ringy mas v simulatoru nejspis neslot, takze do nich nedas koboldy

5. misto romantic flower dej spis gangster scarf

6. boty bych volil spis verita

Link to comment
Share on other sites

DÄkuju za rady takhle jsem to předÄlal jinak to asi nepůjde kvůli bonusům ze statů.

-> http://img199.imageshack.us/img199/1650/buildfiny.jpg

Edit:

Nebo pak jeÄtÄ dát do bot verita sní­žit Dex na 47 (= bez bonusu) dát agi na 80+20 což sní­ží­ ASPD o 0.2 a Hit o 3. Ale HP stoupnou témÄř o 1000 a HP regen o 5.

 

1) prvne si prosim vypln signaturu at vime s kym mame tu cest

2) doexpi si sina, pak teprve zacni delat build na sinXe, budes lepe vedet co ti vyhovuje a co ne.

3) rozdel si staty tak aby jsi nebyl odkazanej na jeden konkretni equip. uvedom si ze nez das adv auru tak prijde hodne novych zon a novych moznosti. zkus to udelat vice univerzalni treba s nekolika variantama [pvm, pvp, gw nebo jednotlive mapy na expeni. je to na tobe ale jiste se nebudes tahat porad s tim co sis urcil jako nejidealnejsi]

4) nikdy necpi do sunglasek nightmaru

5) do ancient cape se vyborne hodi kavach icarus a whisper. pokud tam precejen chces rvat neco na agi, tak zvol radeji baphometa jr. dava +3

6) neslotove ringy? to radsi dej jeden slotovy s mantisem a druhe acessorko nechej prazdne. bude se ti to hodit kdyz se ti zachce switchovat sign, mimica, EE ring, creamyho, karticky na drop jidel a boxiku a nevim co jeste.

7) podle toho peco peco v armoru [tam by vic pasnul porcelio nebo elementarni karty] vidim ze si nechavas zalezet i na HP, proto se dost divim ze do bot spis nechces matyra.

 

mno a ted me uz nic nenapada, ale za bileho dne bych mohl napsat mnoho slov :D

Link to comment
Share on other sites

Gw sinX

 

Str: 79+21 = 100

Agi: 93+17 = 110

Vit: 47+3 = 50

Int: 1

Dex: 45+10 = 55

Luk: 1+8 = 9

 

(zbude 1bod)

 

Max HP: 13450

 

EQ:

 

Alice doll -> Cramp

Thief clothes -> Marc

Wool scarf -> whisper

Tidalky -> Matyr

Evil Wing Ears

Ring -> Mants

Ring -> Tarou

 

tak co vy na to?

Link to comment
Share on other sites

Gw sinX

 

Alice doll -> Cramp

Thief clothes -> Marc

Wool scarf -> whisper

Tidalky -> Matyr

Evil Wing Ears

Ring -> Mants

Ring -> Tarou

 

tak co vy na to?

 

zahod alici a ty serepeticky typu whisper. pak si sezen redukce, pokud mozno s agi/str/aspd bonusem. a bez na GW rozbijet empo, protoze to bude tak jedina vec na kterou je takovy sinX dobrej. i kdyz... aby byl lepsi tak uber 15 dex a dej to do str:)

Link to comment
Share on other sites

Pokud to má být nějaký pure grim build nebo DD, tak bych dex naopak přidal. 30-40 base dex se hodí­ u full str buildů co chtÄjí­ mí­t i solidní­ aspd na grim.

 

Být jí­m a dÄlat stroj na grim/emp break, tak bych dal staty nějak:

str 91+19

agi 76+27

vit 65+3

dex 30+20

luk 2+8

 

177 aspd katarem.

S linkou, str/atk equipem, nějakým tí­m jí­dlem a alicí­ by to mÄlo mí­t pořád solidní­ dmg sonikem. Při nedostatku hitu u grimu staÄí­ cursed handy s alligatorama. Na empo samo sebou thorn/horn.

 

Jsem zastánce full str, ale tohle nemusí­ být Äpatné, při navyÄování­ ostatní­ch statů ubrat jen z agi

Link to comment
Share on other sites

Staty:

STR 99+21

AGI 72+18

VIT 51+3

INT 1+0

DEX 40+10

LUK 2+8

 

Equip:

Top Head: Alice doll [1] -> cramp

Mid Head: EWE

Lower Head: Gangster scarf, mask

Armor: Thief clothes [1] -> marc, ED

Garment: Ancient Cape [1] -> noxious, Raydric

Shoes: Tidal Shoes [1] -> matyr, verit

Accessory: 2ring [1] -> Mantis, tarou

Weapon: Infiltrator [1] -> Skel worker

Link to comment
Share on other sites

99+31

53+28

53+4

4+11

60+21

1+9

 

GW///PvM

 

Alice s vamberkem///////////////////CoM

Valk s ed/////////////////Valk s ed,cokoliv s Earth deleterem

Infik s SW/////////libovolny katar

Hockey mask/maskara+fousky////////////gangster scarf+ewe třeba :(

Valk mantak s rayem/noxiousem//////////Skin of Ventoss s kavachem

shackles/////////Sohee,matyr,green ferus,varianty

blodied shackled ball///////////////enrcihed ring

The sign///////////////cokoliv

 

nějak tak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ahoj,prosim Vas chci si udelat sinxe DD(mozna katar) MVP.Slo by to takhle?

 

99lvl 70job

 

STR 99+21

AGI 85+16

VIT 34+3

INT 2+0

DEX 35+10

LUK 1+8

 

Max HP:13 309

Max SP:568

Def:34

Mdef:7

Hit:144

Flee:250

ASPD:167.11(Awekening Potion)

 

:) (Ja to s tim moc neumim :) ani se me to moc nezna ty staty :) )

 

Equip:

 

Weapons:

Dagger Right: +5/8 Gladius(3xAndre card)

Dagger Left:+10 Main Gauche(2xSkel Worker card,2xAndre card)

Kdyz tak Infik(1x SW card)...???

 

Headgear:

+5/7 Alice Doll (Vamberk card)

+... Ganster Scarf

Evil Wing Ears

Armor,Garment,Boots,Accessory:

+5/7 Ninja Suit (PecoPeco card,Earth Deleter card).....nebo Valkirie Armor (PecoPeco card,Earth Deleter card).

+... Wool Scarf (Raydric card).....Valkirie Manteau(Raydric Card,Noxious card)

+5/9 Tidal Shoes (Firelock Soldier card)....nebo Shackles(Matyr card,Firelock Soldier card)

The Sing (Mantis card)

Ring (Mantis card)...Asi taky The Sing???

 

Skills:

Thief-Hiding 10,Steal 8,Improve Dodge 10,Double attack 10,envenom 10,Detoxify 1

Sinx-Tak to nvm(Katar/DD) :)

 

Ja se v tom osobne nevyznam xDD..takze bych prosil o radu...rad bych mel toho sinxe MVP je me jedno jestli Katar nebo DD(co je lepsi na MVP?).

Kdyztak me oprav te kdyb se vam nevo nelibilo...

 

Dekuji za vase nazory,rady...

 

PS:Kde jsou dve moznosti tak napiste co by bylo lepsi pro MVPera...Dekuji

Link to comment
Share on other sites

+5/7 Alice Doll (Vamberk card)

 

Ring (Mantis card)...Asi taky The Sing???

jak si predstavujes mvp sinXe? pokud tak ze da na par sonicu slabsi MvP, volil bych GW build se silnym sonicem... nechapu co maji vsichni s DD

pokud sinXe na mvp, volil bych brejkra

sinX: cloak 10, katar mastery 10, advanced katar mastery 10, sonic blow 10, grimtooth 5, enchant poison 6, create deadly poison, enchant deadly poison 5 a pak dle buildu:

brejkr: 10 soul destroyer (brejkr)

gw: 1 brejkr, 3 right-hand mastery, 10 meteor assault

dva The Signy zaraz nefunguji

ALICE, NEJDE, PLUSOVAT! a i kdyby PROC +5/+7 ?!

prosim o upresneni jestli chces brejkr ci gw

 

jo a jeste dva skel workeri + dva andre v dyce?! jako proc? kdyz atk, zipper, kdyz dyka jen na nektere, ke skel workerum treba kartu na element ( vadon, drainliar,... ) nebo na rasu ( strouf, hydra, peco peco egg, ... )

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,prosim Vas chci si udelat sinxe DD(mozna katar) MVP.Slo by to takhle?

 

99lvl 70job

 

STR 99+21

AGI 85+16

VIT 34+3

INT 2+0

DEX 35+10

LUK 1+8

 

AÂť už plánujeÄ jakýkoli mvp build, máÄ málo dex. OsobnÄ bych dÄlal mvp crosse breaker/SB, staty str dex int agi přesnÄ v tomto pořadí­, možná bych do toho zakomponoval troÄku vit.

Skilly EDP, adv katar mastery, SB, grim, breaker, dá se i MA a right hand mastery, kdyby jsi to chtÄl expit i kudlama.

 

Andre karty ve zbrani jsou trash, hodí­ se jen na breaker, pokud nemáÄ moc penÄz. The sign nemá slot

Link to comment
Share on other sites

Spis toho breakera...

 

Ja si poridim Infikator (SW card) to bude asi nejlepsi ne?

 

A ty staty stacilo by to STR 80,AGI 75,VIT 21,INT 50,DEX 60...slo by to takhle?

 

PS:Kdyztak me porad te s tema statama MVP breaker...JA JSEM LAMA!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Spis toho breakera...

 

Ja si poridim Infikator (SW card) to bude asi nejlepsi ne?

 

A ty staty stacilo by to STR 80,AGI 75,VIT 21,INT 50,DEX 60...slo by to takhle?

 

PS:Kdyztak me porad te s tema statama MVP breaker...JA JSEM LAMA!! :) :)

infikator neexistuje

infiltrator pada z nightmare a nightmare terror, neslotovy¨

slotuje se přes socket enchantera

na breaker dvouslot haeddongun s dvouma ziperama

% dmg ze zbrane se do dmg brejkru nezapocitava

 

btw z heliho rad je nejdůležitÄjÄí­ RADA 1!!

Link to comment
Share on other sites

PS:Kdyztak me porad te s tema statama MVP breaker...JA JSEM LAMA!! :) :)

rada 1: doexpi si nejprve sina na auru a pak premyslej nad sinXem.

rada 2: vypln si signaturu

rada 3: breaker nejede agi, temer vubec

rada 4: breaker nebeha s katarama, beha s dvema kudlama

rada 5: precti si aspon na wiki co ktery skill dela nez se pro nej rozhodnes

Link to comment
Share on other sites

Jen doplní­m, že není­ breaker jako breaker, do pvm nepotřebuje agi skoro vůbec. Ale na mvp ze stringů je potřeba hodnÄ aspd, riff, agi marioneta, awak (nebo zerk pot pitcher) na solidní­ spamovatelnost.

tak neni treba se lamat kvuli desetinam vteriny na ukor dmg a spokojit se s tim co je [navic s jednou dykou, awakem a 4base agi jsem dal ve slabsich riffech 177 aspd coz je podle me dostatecne]. a ono je to dobry beztak jen na mouchu. daji se tak zabit i jine mvp ale tam uz plati ze jine chary to daji stejne rychle nebo rychleji a na min dualu.

Link to comment
Share on other sites

Teda nechci vám do toho moc kecat, ale není­ haedonggum tak trochu překonanej za poslední­ch x epizod? Nechce se mi to bádat, ale už jen z toho, jak by se jely staty, musí­ bejt lepÄí­ mí­t vÄtÄí­ base atk, pří­padnÄ lvl 4 na silnÄjÄí­ refiny. Např.: sin dagger, grimtooth, ginnungagap, mes, tooth blade, cutlas, gaia sword, sashimi, ... excalibur, mysteltainn, tirfing :)

 

Andre (respektive zippeři) nemusej bejt nutnÄ trash, určitě existuje rozsah str, při kterým bude 30 atk v kombinaci s nahozeným elementem a třema nebo Ätyřma +%dmg kartama v offhand lepÄí­, než dalÄí­ % karta v main hand.

Link to comment
Share on other sites

Teda nechci vám do toho moc kecat, ale není­ haedonggum tak trochu překonanej za poslední­ch x epizod? Nechce se mi to bádat, ale už jen z toho, jak by se jely staty, musí­ bejt lepÄí­ mí­t vÄtÄí­ base atk, pří­padnÄ lvl 4 na silnÄjÄí­ refiny. Např.: sin dagger, grimtooth, ginnungagap, mes, tooth blade, cutlas, gaia sword, sashimi, ... excalibur, mysteltainn, tirfing :)

 

Andre (respektive zippeři) nemusej bejt nutnÄ trash, určitě existuje rozsah str, při kterým bude 30 atk v kombinaci s nahozeným elementem a třema nebo Ätyřma +%dmg kartama v offhand lepÄí­, než dalÄí­ % karta v main hand.

 

Na breaker je už haeddongum o niÄem :) Mess se zipperama je lepÄí­, ostatní­ equip je kvůli elementu/speciální­m vlastnostem:

immaterial

hit main gauche

ice pick

combat knife

excalibur

exorcister

dragon killer

+ nějaké blbosti okolo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...