Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

No tu int sem myslel na slaby soul breaker ale zrejme je to blbost.

na 130 str bych to musel dohnat +1str jidlem.

Zkousel jsem kombinovat dal ,zatim jsem vymyslel toto :99 str,70 dex ,70 vit. zbude 13 bodu tak kam s nema?

bude toto aspon k necemu nebo zase fail:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

No tu int sem myslel na slaby soul breaker ale zrejme je to blbost.

na 130 str bych to musel dohnat +1str jidlem.

Zkousel jsem kombinovat dal ,zatim jsem vymyslel toto :99 str,70 dex ,70 vit. zbude 13 bodu tak kam s nema?

bude toto aspon k necemu nebo zase fail:(

 

Na co lvl 1 str jidlo? Lvl 5 je mnohem jednodusi(staci jen dva medy, zbytek koupis u NPCcek).

Nechapu proc tam mas diablos armor, kdyz nemas diablos ring s mantisem? To jsou 3% atk navic+100 HP(vesper core ti da oproti tomu jen +10 atk).

Na low headgear fousky(10atk) nebo prinejhorsim jen pirate dagger/gangster scarf(5 atk).

Middle headgear evil wingy? Delas si srandu? Maskarada(3% dmg na demi human)!

Kdyz uz nejakej dmg mantak, tak s giant whisperem(osobne ho nepouzivam, ale nejlepsi je na tohle hodne naplusovanej valk mantak, protoze kdyz ti da champ assuru a ty budes mit dmg equip, tak je slusna sance, ze se zabije o reflect z mantaku).

Na hlavu jsou lepsi nez alice dolka s vanberkem Baphomet Horny(12% na demi human, na 70tem jobu +20 atk).

 

Takze trocha poctu: Mas +5 str jidlo, 3 str za mantise a 2 str za dia armor. S alici s vanberkem to mas 131 str. Kdyz bys mel bapho horny tak bys jedl +8 str jidlo(taky vcelku jednoduche na vyrobu) a nebo bys nepouzival BSB+shackles(taky nepouzivam, jsou moc tezke a nemuzes mit diabos boty+dia mantak/varianty+whatever), ale do druheho acka by si si dal neco s mantisem(treba zas dia ring), pripadne the sign(zase nutnost +8 str jidla).

Paklize nechces jist jidla, tak si do druheho acka vemes mantise v ringu(4 str+3 za mantise v dia ringu+2 dia armor+3 za alici s vanberkem=130 str s blessem a job bonusem). Nevyhodou ovsem je, ze kdyz nemas na hlave alic dolku, tak nemas 130 str. V tom jsou dobre bapho horny, ktere ti nedavaji str, ale jen +atk a procentualni dmg. Az budes hrat sinxe nejakou dobu, tak zjistis, ze jedinej zpusob jak co nejdyl prezit je switchovat z kataru na stit+combat/sin dagger po kazdem sonicu(btw tohle na rebornu skoro zadny sinx nedela(vyjimkou byl Silv a ted se o to snazi Baraka no a samozrejme ja :D ).

Mozna se ted zeptas(a nebo taky ne :P ): "A to si budu po kazdem sonicu nahazovat convertor, abych obesel raydrica/noxe/ghosta?" To se resi tim, ze pouzivas naslotovanej wind nebo earth(wind je lepsi, protoze kdyz nekdo frozne, tak to je poradna slupka)katar s dvema hydrama a skel workerem. Diky tomu nebudes muset huntit na kazde GW 200 convertoru(nemluve o tom, ze kdyz postavicka nahazuje convertor, tak to ma animacku/delay, coz zdrzuje a casto na to muzes zbytecne umrit+te nahozeni convertoru vytahne z cloacku(coz je btw pekna kravina, ktera na dost serverech neni, convertor nema tuhle animacku a nevytahuje te to z cloacku)a budes moct switchovat po kazdem sonicu na stit/dagger.

Dotazy? :P

Link to comment
Share on other sites

Dotazy? :D

Nudil ses hodnÄ?

.

.

.

120 str máÄ s dia armorem, +5 str jí­dla jsou celkem zadara, +8 jsou už trochu pruda - zvláÄÂť v opravdu velkém poÄtu a dlouhodobÄ...

Jestliže ten sinX nebude v nejbližÄí­ dobÄ, tak bych zvážil Bradium ring - 1str, 5atk, 1vit a slot (mantis)

Pokud ne, tak pořád je možnost mí­t firelocka a mantise v dia ringu -> +5 str jí­dlo a druhé accessorko máÄ celkem volné (jen nemůžeÄ mí­t BSB)

Link to comment
Share on other sites

jedinej zpusob jak co nejdyl prezit je switchovat z kataru na stit+combat/sin dagger po kazdem sonicu(btw tohle na rebornu skoro zadny sinx nedela(vyjimkou byl Silv a ted se o to snazi Baraka no a samozrejme ja :D ).

jasný no, bez toho jak jsem tak zjistil to fakt nejde...

já mám bm že Ätí­t po sonicu je v klidu (D+G+S over and over), ale když chci switchnout combat tak musí­m (D+G+V+S over and over) a to celkem smrdí­ :P ... občas se mi to daří­ i s combatem :P

 

btw jak pí­Äe Ell > bradium ring... coming soon :)

 

A ta str je vpohode... jestli nekdo bude lucker, tak dá +3str dia armor (5str armor), a bude za vodou :-)

Link to comment
Share on other sites

Nudil ses hodnÄ?

.

.

.

120 str máÄ s dia armorem, +5 str jí­dla jsou celkem zadara, +8 jsou už trochu pruda - zvláÄÂť v opravdu velkém poÄtu a dlouhodobÄ...

Jestliže ten sinX nebude v nejbližÄí­ dobÄ, tak bych zvážil Bradium ring - 1str, 5atk, 1vit a slot (mantis)

Pokud ne, tak pořád je možnost mí­t firelocka a mantise v dia ringu -> +5 str jí­dlo a druhé accessorko máÄ celkem volné (jen nemůžeÄ mí­t BSB)

 

No puvodne to mel byt post o trech radkach, ale sinxe mam hned po champovi asi nejradsi a predevsim jde o nem psat hrozne moc veci, protoze je mnohem tezsi na hrani nez champ(rekl bych ze po profovi a HPcku asi nejtezsi char, samozrejme se bavime o kvalitnim hrani, ne nejakem wtf rofleni).

Tu radku o tech jidlech moc nechapu. Vsak to jsem psal i ja, nebo nvm komu to je adresovane.

Na bradium ring jsem koukal kdysi davno ale uz jsem na nej uplne zapomnel, diky za pripominku. Btw nema davat spis 2% atk a ne +5 atk? Je to tak v Reborn databazi i na ratemyserveru.

Flock je fajn, ale paklize nebude uplnej silenec nebo lucker, tak asi tezko sezene +9 dia boty, tudiz pride o dost HP. A i kdyby sehnal +9 tidaly, tak bude mit min HP nez kdyby mel dia boty a dia mantak.

Link to comment
Share on other sites

No tu int sem myslel na slaby soul breaker ale zrejme je to blbost.

 

Int se hodí max tak do pvm, kde to může hrát rozdíl mezi tím jestli dáš monstrum na jeden nebo dva breakery.

 

khlfg

 

A na to celé jde dojít, když si bude chvíli hrát s http://calcx.wushuang.ws/pvp.html

btw. neni lepší po soniku switch na štít+beret? Headgear nemáš tak často rozbitej jako combat a redukce to dává stejný (počítám s tím, že switchuješ jen dvě věci- kolečko nahoru, dolu)

 

 

To +8 str jídlo neni tak hrozný, si pamatuju jak jsem to huntil na wsko ještě. Horší je pokud si do toho bude vařit i jiný jídla- na vit atd.

Bude ten bradium ring vůbec sehnatelnej (a ostatní bradium accessorka)? Na jiných serverech jsem to viděl jen jako donate co si pamatuju:-/

Link to comment
Share on other sites

Swich na beret smrdí, pokud ho nenosíš permanentně. Po štítu a ck stačí switchnout katar, po ang hatce a štítu musíš i rohy / alici

 

edit

 

jedinej zpusob jak co nejdyl prezit je switchovat z kataru na stit+combat/sin dagger po kazdem sonicu(btw

 

ještě bych doplnil že switch na AD (sin dagger) je podle mě celkem blbost, to rovnou můžete switchnout jen na štít. Když máte sin dagger tak vám to sice dá třeba 3k hp navíc, ale mezi těma 2 sonicama to ještě dopotovávat, no nevim. Tím že dáte další sonic tak se vám stejně daj ty vypotovaný hp, ze sin daggeru, do pryč. :D

Link to comment
Share on other sites

Bude ten bradium ring vůbec sehnatelnej (a ostatní­ bradium accessorka)? Na jiných serverech jsem to vidÄl jen jako donate co si pamatuju:-/

TÄžko ří­ct kdy tu bude dalÄí­ episoda, podle RMS to dropuje. Ale taky to třeba zmÄní­ stejnÄ jako Waterdrop brooch ( :D) a Dragon combo

Link to comment
Share on other sites

A na to celé jde dojí­t, když si bude chví­li hrát s http://calcx.wushuang.ws/pvp.html

btw. neni lepÄí­ po soniku switch na Ätí­t+beret? Headgear nemáÄ tak často rozbitej jako combat a redukce to dává stejný (poÄí­tám s tí­m, že switchujeÄ jen dvÄ vÄci- koleÄko nahoru, dolu)

 

Lol tak to je jasne, ze na to jde dojit, kdyz o tom bude clovek chvili premyslet a znat itemy. Copak tam pisu, ze na to mam nejakej svuj patent? :D Ja myslel, ze v tomhle topicu mas radit lidem, kteri se v tom tolik nevyznaji, ale tak jasne priste tem lidem jen napisem: "Voe otevri si kalkulator a klikej si tam par hodin itemy a ono na to prides..."

To zalezi na preferencich, ale ja treba nestiham po kazdem sonicu switchnout na katar+dmg headgear, takze kdyz jsem v boji, tak switchuju jen katar a stit/dagger.

 

jeÄtÄ bych doplnil že switch na AD (sin dagger) je podle mÄ celkem blbost, to rovnou můžete switchnout jen na Ätí­t. Když máte sin dagger tak vám to sice dá třeba 3k hp naví­c, ale mezi tÄma 2 sonicama to jeÄtÄ dopotovávat, no nevim. Tí­m že dáte dalÄí­ sonic tak se vám stejnÄ daj ty vypotovaný hp, ze sin daggeru, do pryÄ. :P

 

No prvne se diky tomu cvicis na dobu, kdy budes mit combat a uz to bude mit "cenu" switchovat a za druhe dost casto das sonic a zacne do tebe litat dmg, takze zacnes potovat co nejvic do full HP a ty 3 tisice HP ti tam muzou pomoct(v opravdu hodne situacich mi to v boji sinx vs champ zachranilo zivot).

Link to comment
Share on other sites

 

To jsi mě špatně pochopil, bylo to spíš na něj ať trošku experimentuje s kombinacemi equipu do různých redukcí i dex dělá rozdíl v tom co je lepší nebo horší. Popřípadě v kombinaci s různýma katarama... a nejlíp ozkoušet i na reborn testu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pokud DD sinXem myslis sinXe s agi, tak ani moc ne. i kdyz by to grimovalo opravdu hezky.

 

Grimm se vztahuje jen na katary, ne? Ikdyž to nevyluÄuje, že bych u sebe tahal infik nebo katar na lidi.

 

Zatí­m mám vymyÄlený build, kde je agi/vit pomÄr přibližnÄ 1 a jsou nad 50 (což žádná sláva, ale co už).

Link to comment
Share on other sites

Grimm se vztahuje jen na katary, ne? Ikdyž to nevyluÄuje, že bych u sebe tahal infik nebo katar na lidi.

 

Zatí­m mám vymyÄlený build, kde je agi/vit pomÄr přibližnÄ 1 a jsou nad 50 (což žádná sláva, ale co už).

DD sinX by mel delat na GW/pvp to same co EDP SB SinX. jediny rozdil mezi nima je v tom ze jeden ma dost agi a skillpointy v R/L hand mastery. co dela v pvm s kudlickama je jeho vec, dulezite je ze mu to pomuze na GW grimovat s hezkym aspd i bez riffu. teda jeste je druhy rozdil: jeden je stun imune z vitky a druhemu se lepe mlati empo...

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

pokud DD sinXem myslis sinXe s agi, tak ani moc ne. i kdyz by to grimovalo opravdu hezky.

 

No ja ti nvm ale 1 agi build da grimem dps 3200 do 40% demi human redukci a 30 def, 60 agi build da dps grimem 4500, coz je sice o 1300 vic, ale stoji te to spoustu bodu z vit, takze budes chytat stun(sinx s kterym chodim na GW ma skoro 70 base vit a i tak s valk armorem obcas ten stun chytam) a stejne toho moc nevygrimujes, pac budes furt ve stunu. Kdyz uz sinxe na grim a emp break tak bych to vyhnal do extremu a dal 1 vit a nosil capku z certa+valk armor=stun immune a mel tak 80 base agi. Sice nemas alic dolku, maskaradu a fousky, ale stun a demo(ale vsechno jine jo, obvzlast wizny jsou proti 1 vit socialum velice prijemne :) ) te moc netrapi. Jo jinak ty dva buildy a equip jsou ciste orientacni, tak je moc neres. :)

Link to comment
Share on other sites

No ja ti nvm ale 1 agi build da grimem dps 3200 do 40% demi human redukci a 30 def, 60 agi build da dps grimem 4500, coz je sice o 1300 vic, ale stoji te to spoustu bodu z vit, takze budes chytat stun(sinx s kterym chodim na GW ma skoro 70 base vit a i tak s valk armorem obcas ten stun chytam) a stejne toho moc nevygrimujes, pac budes furt ve stunu. Kdyz uz sinxe na grim a emp break tak bych to vyhnal do extremu a dal 1 vit a nosil capku z certa+valk armor=stun immune a mel tak 80 base agi. Sice nemas alic dolku, maskaradu a fousky, ale stun a demo(ale vsechno jine jo, obvzlast wizny jsou proti 1 vit socialum velice prijemne :) ) te moc netrapi. Jo jinak ty dva buildy a equip jsou ciste orientacni, tak je moc neres. :)

jj vim jak to myslis. ale proste ja si pod pojmem DD sinX predstavim proste sinXe s agi. kudlickama samotnyma slozi leda tak to empo a stejne 95% casu nosi katary na dmg. pro nej by ta varianta se stunproof equipem mohla byt i vyhodna. ovsem jak by se to na GW uplatnilo opravdu nvm.

osobne mam na sinXovy 78 base vit, a kdybych mohl, jeste bych zvedal. u CF na recall mame dokonce low vit sinXe a je to znat, az neprijeme casto se nedokaze nikam dostat kvuli hvezdnate obloze.

 

edit: ale abych Merendilovy opravdu poradil. DD sinX nam pokud vim na GW aktualne zadny nebeha, alespon ne dost dlouho na to aby si ho nekdo vsiml. ovsem muzes si ho zkusit udelat a hrat, mozna prijeme prekvapis. akorat si musis uvedomit ze dmg budes delat jen s katarem.

Link to comment
Share on other sites

Mno hrál jsem si chvilku v calculatoru... Co tedy ří­káte na tohle?

DD SinX pokus (dolni Äást hlavy by okupovala gentleman's pipe, kterou jsem v kalkulaÄce nenaÄel :-))

 

Hlavní­ íşloha by byla empo breaker a pak teda ten grimm nebo mozná envenom a status dyky (zaleží­ na soupeři)...

-ta cepice nejde plusovat

-dia ringy jsou tam uplne zbytecne a postradaji smysl

-stalaktitama sice redukujes sanci na obdrzeni stunu, ale ne jeho dobu trvani. a ono i s charem co ma 94 vit mi uz sem tam nad hlavou problik. ale teda je fakt ze to je jednou za uhersky rok. rozhodne bych ty karty vyhodil.

 

jezis a to je jedno, i ty dyky jsou divne, ja bych dvema soucasne empo nikdy nemlatil. normalne si z toho udelej DD sinXe s low vit, zabav se v pvm/pvp a nemrs ho pokusma o GW. pak si udelej dalsiho sinXe na GW a nekaz ho pokusama o DD.

kdyby jsi to nechal takhle, tak bych si rekl ze se s tim musi dobre delat hunty a kdyz uz nekdy zahledne empo tak umre na nedostatek redukci.

 

a milte: k te 1 vit verzi me Merendil inspiroval ze by byli asi vhodnejsi 2 gemini a 90 agi, aspon by to mohlo knira a redukci +2 str za kafra dollku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

-dia ringy jsou tam uplne zbytecne a postradaji smysl

-stalaktitama sice redukujes sanci na obdrzeni stunu, ale ne jeho dobu trvani. a ono i s charem co ma 94 vit mi uz sem tam nad hlavou problik. ale teda je fakt ze to je jednou za uhersky rok. rozhodne bych ty karty vyhodil.

a milte: k te 1 vit verzi me Merendil inspiroval ze by byli asi vhodnejsi 2 gemini a 90 agi, aspon by to mohlo knira a redukci +2 str za kafra dollku.

 

Jeden dia ring by mel smysl, kdyby k tomu mel dia armor, takdle je to opravdu podivne. Kvuli emp breaku bych nosil Bishon horn s mantisem do komba s thorn shieldem. Casovej rozdil v emp breaku pak neni moc velkej a predevsim mas redukci narozdil od dvou daggeru.

Stun immune mas u 97 vit a s 94 vit mas stun snad jen na 0,3 sekundy, takze je to opravdu zanedbatelene. Dva stalaktikove jsou nanic, kdyz uz mas 50 vit, to uz radeji variantu s 1 vit a bud mit satan helmu

(Dark Bashilrium)+valk armor a nebo variantu se dvema gemini kartama+valk armor(dalsi moznost paklize by si nesehnal dve gemini karty je mit 1 gemini+stalactica+valk armor). Nevyhodou te druhe varianty s gemini kartama je, ze musis mit nutne 90 base agi, takze budes mit dost malo dex a sonic bude mit hrozne velky rozsah damage a musis sehnat slotove bryle.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Milte mel jsi na mysli tohle? No Stun Sinx btw natácel Ralok..

 

Hej ti protihraci tam ale asi nemaji moc rozumu co? :) Snad ani jednou na nej nehodili heaven, aby je nemohl grimovat a ruwach za cele video snad jednou a to jim jeste mezitim zabil asi tri lidi. A fakt, ze tam skoro kazdej umira na sonic snad nemusim ani zminovat. Hadam ze tam maji lidi pure GW buildy. :P

Link to comment
Share on other sites

Hej ti protihraci tam ale asi nemaji moc rozumu co? :) Snad ani jednou na nej nehodili heaven, aby je nemohl grimovat a ruwach za cele video snad jednou a to jim jeste mezitim zabil asi tri lidi. A fakt, ze tam skoro kazdej umira na sonic snad nemusim ani zminovat. Hadam ze tam maji lidi pure GW buildy. :P

 

Poukazuju na toho sinxe voe,ne video :)

Link to comment
Share on other sites

Poukazuju na toho sinxe voe,ne video :)

Na takových GW můžeÄ jen velmi tÄžko ukazovat build crosse. Tady jsou vidÄt jeho výhody. Nevýhody už ne. Napří­klad to, že umře pomalu na jednu wiznu. Chytne velice snadno curse a silence. Sonic má o dost slabÄí­ (chybí­ až 15% na demi-humany, 30 atk - na rebornu).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...